Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

normāli? kā rīkoties?

 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Ar draudzeni kopīgi īrējām un dalījām 1 istabu dzīvoklī, uz kādu laiku viņa aizbrauca, un izīrētājs viņas vietā uz janvāri un februāri ielika citu sievieti, tā ap gadiem 45.

Nedaudz neadekvāta viņa man arī pirms tam šķita. Izglītības nav, darba nav, dzīvo no pabalstiem, man arī stāsta, ka man vajag beigt strādāt un pēc studijām jau nu noteikti lielākais, ko vajadzētu darīt, ir pusslodzes darbs, un jau ieteica kur es pat tūlīt pat varu pieteikties pabalstiem un iestāties dažādās rindās (t) Visu laiku skatās konspirāciju video par islāma radikāļiem, stāsta man, kādi viņi nezvēri, bet tajā pašā laikā, ka tas viss ir rietumu valdību inscenēts un patiesībā Francijas valdība pati tos žurnālistus nošāva utttttttt (t)

Tas kontekstam, bet par īsto problēmu. Vakar ap 9 aizgāju mājās, ieeju istabā, viņa tur jau sēž, ielieku ausīs austiņas (bez mūzikas, jo vienkārši visu laiku izliekos, ka klausos, lai nav ar viņu jārunā), atvēru laptopu un sāku lasīt uzdoto. Lasīju no 9 līdz 1 naktī. Vienos eju iztīrīt zobus, atnāku atpakaļ, izslēdzu istabā gaismu. Viņa visu šo laiku bija ar laptopu sēdējusi savā gultā, skatījusies kaut kādas filmas, smējusies, vienreiz arī kādam zvanīja un nikni teica: būšu pārāk nogurusi, visu atceļam. Visu ļoti labi dzirdēju. Bet kā es izslēdzu gaismu (uz viņas galda turpina degt naktslampa) un pajautāju, vai neiebilst, jo gribu gulēt, viņa burtiski izlec no gultas un kliedz uz mani: es tev desmitos jautāju vai varu izslēgt gaismu jo gribu iet gulēt bet tagad būšu pārāk nogurusi paldies ka sabojāji manu rītdienas dzimšanas dienu! (lasiet to ar caps lock, boldu un miljons !!!!!!!!!!!!) Es pateicu: atvaino, bet nedzirdēju tevi neko sakām. Vairāk pateikt nepaspēju, jo viņa izšāvās no istabas, un pa ceļam cērtot visas durvis (acīmredzot lai dzīvoklī visus pamodinātu) aizskrēja uz tualeti. Es ielīdu gultā. Savu lampu viņa tā arī neizslēdza, bet gulēja ar visu, jo acīmredzot arī gaidīja atļauju vai izslēgšanu no manis, tāpat kā istabas gaismas gadījumā (t) Naktī vairākas reizes pamodos un dzirdēju viņu šņācam ''egoiste'' un pat ''kuce''.

Normāli? Cik stulbam cilvēkam jābūt, lai tā rīkotos? Tagad ļoti neērti vakarā iet mājās, atkal satikt viņu, gan jau man tiks kliegts virsū (t) Ko jūs darītu šādā situācijā?
06.02.2015 12:06 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
ja jādzīvo kopā vienā istabā tad jāvienojas par laiku, kad gaismas slēdz āra... saprotu gan tevi gan viņu, vienkārši jāmeklē kompromis.
06.02.2015 12:10 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
acīmredzot lai dzīvoklī visus pamodinātu
kas ir tie visi? Tad divatā esat, tad jau ...:D
06.02.2015 12:10 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://cosmo.lv/forums/topic/176196-nenormali-krac/ traki tev ar kaimiņienēm iet. Varbūt meklē atsevisķu dzīvoklīti, kaut ar malkas pakuri?
06.02.2015 12:12 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
atklāti sakot, domāju, ka saimnieka galvenā interese ir saņemt īres maksu, tādēļ ja vien neteiksi, ka esi gatava apmaksāt visu šo laiku īri pati, diezvai viņš gribēs noņemties ar viņas izlikšanu utt. Noteikti sazinies ar saimnieku, ko viņš par šo domā. Iespējams jau arī būs pretīmnākošs un pa abiem kaut ko izdomāsiet :)
06.02.2015 12:13 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Jau pašā sākumā bija jāsarunā,kad iestājas klusā stunda un cikos katra grib iet gulēt.
Mana istabas biedrene kojās gāja gulēt 22.00. Es vnk gāju uz atpūtas istabu un tur mācījos vai skatījos tv līdz 00:00. Protams,kad ja otrs ir pieradis iet ātrāk gulēt, tad viņam varbūt visa nākamā diena ir sabojāta ,ja otrs aiziet 1 gulēt. No otras puses varēja normāli paprasīt,lai slēdz gaismu ārā, vai arī ej uz virtuvi mācīties.
vienreiz arī kādam zvanīja un nikni teica: būšu pārāk nogurusi, visu atceļam.

tas gan jau bija neizdevies mājiens Tev, lai slēdz gaismu un ej gulēt.
Trūkst Jums abām komunikācijas prasmes
06.02.2015 12:14 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Viņai nav tiesību Tev kliegt virsū... un ja jau viņai dzimšanas diena, tad šovakar uzdāvini šokolādi, profilakses nolūkos ;)
06.02.2015 12:15 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Es vispār 1-istabas dzīvokli ar nevienu nedalītu!!!
06.02.2015 12:15 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
http://cosmo.lv/forums/topic/175815-pasnavibas/ Atvaino bet tad us abas esat mazliet neadekvātas...
06.02.2015 12:16 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Kubiete, īrējam vienu istabu trīsistabu dzīvoklī. Pārējās divās istabās vēl dzīvo katrā pa 2 cilvēkiem. Un tā tevis citētā tēma ir par šo pašu sievieti. Viņas dēļ mani nervi ir lupatās pa janvāri.

Pepermint - esmu arī kojās dzīvojusi un ar citiem īrējusi, un nekad nav bijis tā, ka jāveido grafiki, jo cilvēks otram, blakus sēdošam, nevar ne pateikt, ka grib izslēgt, ne arī pats piecelties un izslēgt. Un tā ir 45 gadus veca sieviete, nevis tīne.
06.02.2015 12:16 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
man liekas,ka jūs abas dzīvojiet baltā istabā ar mīkstām sienām, ņemot vērā visas tavas iepriekšējās diskusijas un problēmas (t)
06.02.2015 12:18 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
cik tu maksā par gultasvietas īri?
06.02.2015 12:19 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Atvaino bet tad us abas esat mazliet neadekvātas...

Es ar savu neadekvātumu nebojāju apkārtējiem dzīvi.

Labi, varat vairs neatbildēt, tikšu galā pati.
06.02.2015 12:20 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Nesaprotu, to ,ko vinja pa telefonu runaa Tu dzirdeji, bet kad prasija vai vari izslegt gaismu Tu nedzirdeji?

Vai vinja vnk neprasija,lai Tu izsleedz ,bet sceenu uztaisija tikuntaa?

Katra zinja abi pieaugushi cilveki. Ja jadzivo viena istabaa tomer laikam nav forshi lidz vieniem turret gaismu ieslegtu,pec tam pieprasit lai vinja savejo sledz araa.

Abam vajag vairak runaat un vienoties par laiku kuraa tad taa gaismas tiks slegtas araa, vai vareji vinjai paprasit vai netraucee. Tad arii vinja varbut mazaak bubinaatu?
06.02.2015 12:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
a) salabt un sadzīvot
b) jaunas mājas
Veiksmi!
06.02.2015 12:25 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Nesaprotu, to ,ko vinja pa telefonu runaa Tu dzirdeji, bet kad prasija vai vari izslegt gaismu Tu nedzirdeji?

Tā sanāk, lai gan cik reāli tas ir, ka cilvēks man sēž 2 soļu attālumā, es dzirdu pilnīgi visu, bet kaut kādu jautājumu par gaismu neesmu dzirdējusi? Atceros, vienreiz es tiešām klausījos skaļu mūziku, un viņai ievajadzējās man kaut ko pajautāt - viņa skaļi kliedzot un rokas vicinot skrēja, bet vakar kaut kā pilnīgi neiespējami bija mani sasniegt, un vēl neiespējamāk pašai izslēgt gaismu, ko pati bija ieslēgusi.

Ja jadzivo viena istabaa tomer laikam nav forshi lidz vieniem turret gaismu ieslegtu,pec tam pieprasit lai vinja savejo sledz araa.

1. istabā gaismu ieslēdza viņa, nevis es
2. es neprasu, lai viņa savu lampu slēdz ārā, bet viņa pati kliedza, ka pie mazākās gaismas nevar gulēt
06.02.2015 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Man liekas, ka šeit vajadzīgs ļoti nopietns risinājums, jo viens ir tas, ka gaismu izslēdz / ieslēdz nelaikā, bet otrs ir tas, ka tantei, rādās, ir personības problēmas, ja jau tā lamājas, tik dīvaini uzvedas. Šokolādi viņa noteikti nav pelnījusi - ne dzimšanas dienā, ne ikdienā.
Godīgi sakot, man būtu biedējoši dzīvot ar tādu cilvēku kopā, neliekas, ka viņa ir harmoniska personība.
Ir 2 varianti - turpināt būt zem viņas tupeles un klausīties gānīšanā, vai arī aizstāvēt sevi un nolikt viņu pie vietas. Protams, vari arī meklēt citu dzīvesvietu. Skaities, kā tev ērtāk.
06.02.2015 12:29 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Es ar savu neadekvātumu nebojāju apkārtējiem dzīvi.
acīredzot ir otrādāk. Jus abas esat viena otras vērtas. Tu tak nedzīvo vairs ar mammu, ja esi gana pieaugusi tad runa .Nu izrunajies normali ar to sievieti.Man ar tracinatu gaisma lidz 1 naktī istabaa.
06.02.2015 12:29 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Šokolādi viņa noteikti nav pelnījusi - ne dzimšanas dienā, ne ikdienā.

Jā, es godīgi sakot nespētu sevi piespiest tagad ar smaidu sejā viņai kaut ko dāvināt... Biedējoši arī nedaudz naktī bija, bet tagad gan ne, nešķiet, ka tāda sieviete kaut ko vairāk par nervu un miega sabeigšanu var man izdarīt. Paldies par sapratni jebkurā gadījumā.

Jus abas esat viena otras vērtas. Tu tak nedzīvo vairs ar mammu, ja esi gana pieaugusi tad runa .Nu izrunajies normali ar to sievieti.Man ar tracinatu gaisma lidz 1 naktī istabaa.

Bet par ko man izrunāties? Ko man viņai teikt? ''Man žēl, ka tu pati to gaismu ieslēgt varēji, bet paspert trīs soļus un izslēgt jau nevarēji, un tāpat arī tev blakus sēdoša cilvēka uzmanību pievērst nevarēji''? Varbūt man vēl arī atvainoties? Par to, ka pati šonakt esmu gulējusi knapi 3 stundas, jo viņa visu nakti pa gultu raustījās, izkliedza kaut kādus vārdus, entās reizes cērtot visas durvis skrēja uz tualeti un kā jau standartā krāca?
06.02.2015 12:41 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
kaut kas viņai tur galvā nav, jau pēc backgrounda stāsta var saprast. es ieteiktu apsveikt dzimšanas dienā, un ar viņu pa labam, reizē meklējot citu mājvietu vai runājot ar dzīvokļa saimnieku.
06.02.2015 12:58 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Nu ko, tante grib istabiņu sev vienai un šādi centīsies izēst Tevi ārā. Rīcība nr. viens - runāt ar saimnieku. Rīcība nr. 2 - pateikti vecenei visu, ko par viņu domā. Rīcība nr.3 - pašu ar visām parpalām izēst no dzīvokļa.
06.02.2015 12:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!