Ēdiens rokas bagāžā

 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Sveiki, esmu ceļā uz lidostu, bet neliek mierā viena doma. Koferī sapirktajam ēdienam nepietika vietas, tāpēc dažas desas, gaļu un sieru saliku rokas bagāžā. Varbūt ir vēl kāds/kāda, kas rocenē likuši ēdienu? Kā ir, drošībā nepiesienas? Gadījumā neaizlidos man visi labumi miskastē? :D Kāda ir jūsu pieredze?
06.02.2015 11:22 |
 
Reitings 2
Reģ: 04.10.2015
Sveiki, es esmu kundze Jane Alison, privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? esat bijis noraidīja bankas un citas finanšu aģentūrām? Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku? meklēt ne vairāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu problēmas lieta par pagātni. Mēs aizdevumu fondiem, lai cilvēki, kam vajadzīga finansiālu palīdzību, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību ar likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs padarīt uzticamu un saņēmēju palīdzību, un būs gatavi Jums piedāvāt aizdevumu. Tātad sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: ([email protected])
04.10.2015 09:53 |
 
Reitings 2
Reģ: 04.10.2015
Sveiki,
Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jane Alison kundze, privāts aizdevumu aizdevējs ir atvērt finansiālu iespēju ikvienam, kam vajadzīga jebkāda finansiāla palīdzība. Mēs dodam no aizdevumu ar 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem saskaņā ar skaidru un saprotamā veidā un stāvoklī. sazinieties šodien ar mums pa e-pastu: (saintloans@ hotmail.com)
04.10.2015 09:54 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Piesienas tikai 1 reizi pie paštetes (Vācijā).
04.10.2015 10:19 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Man piesējās lidojumā no Hamburgas atpakaļ uz mājām par tādu sapresētu dateļu produktu. tāds 500 g dateļu klucis.
Deva suņiem ostīt, jo nemācēju vāciski pateikt, ka tās ir dateles, tur virsū arī nebija nekas rakstīts, nabagi domāja, ka tā ir kkāda sprāgstviela :D
04.10.2015 10:31 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Var var. Visu ēdamo var likt rokas bagāža. Šķidrumus nevar. Misenē lidos pieni, jogurti, kompoti, jogurti utt. visu pārējo, mierīgi.
04.10.2015 10:41 |
 
Reitings 8
Reģ: 10.03.2016
Vai jums nepieciešama aizdevuma? Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jane Alison kundze, privāts aizdevumu aizdevējs ir atvērt finanšu iespēju ikvienam, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Mēs dodam aizdevumus pie 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem ar skaidru un saprotamā veidā un stāvoklī. sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (saintloanss@ gmail.com)
15.03.2016 16:16 |
 
Reitings 8
Reģ: 10.03.2016
Vai jums nepieciešama aizdevuma? Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jane Alison kundze, privāts aizdevumu aizdevējs ir atvērt finanšu iespēju ikvienam, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Mēs dodam aizdevumus pie 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem ar skaidru un saprotamā veidā un stāvoklī. sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (saintloanss@ gmail.com)
15.03.2016 16:17 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Vienmēr, kad lidoju uz UK ciemos, pilna rokas bagāža ar Latvijas gardumiem - rupjmaize, žāvētas desas, šokolāde, rieksti, baltmaize un pāris tīras drēbes :-D
15.03.2016 16:21 |
 
Reitings 175
Reģ: 20.08.2010
Iespraukšos ar savu jautājumu. Vai te ir kāda,kura ir lidojusi ar ne savu bērnu,izmantojot pilnvaru? Interesē tieši Uk-Lv.
Aprīlī braucam atpakaļ uz Lv,vedīšu brāli,mamma lido tikai jūnijā,pilnvara kārtota sen,bet tikai latviešu valodā.Baidos,ka nelaidīs cauri,kaut gan cālī izlasīju,ka nevajagot tulkot.Varbūt kādai ir nesena pieredze?
Ja tas ko maina,tad mums ir atšķirīgi uzvārdi.
15.03.2016 16:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)