Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nedaavina neko svetkos..neuzskata ka vajadziigs. Iesakiet kaut ko meitenes.

 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Sveikas,

gribetu uzzinaat juusu domas par manu probleemu.
Esmu ar draugu kopa 3 gadus, dzivojam kopaa vina valstii (eiropa) un esmu pamaniijusi ka vins man nekad neko neuzdavina, ari varda diena neko nauzdavina kaut vai zina ka pie mums to svin atnes kaadu sikuminu. 8 marta vispar ir saapiigi, vins pagasgad zinaja ka ir 8 marts un ka pie mums sievietes sveic, man jau nevajag neko daudz, bet vins neuzskatija ka tas ir vajadzigs un ne mani apsveica, ne atnesa ziedus, konfektes. Negribu izskatiities taa ka man obligati tur ziedus vajag, bet tomer...kad palukojos ka manam draudzenem visi draugu kaut ko atnes uz 8 martu un man pilnigi neka nav, jo redz tas uzskata ka nevajag.
Taa jau draugs ir pret mani labs, sataisa eest, atnes kafiju gulta, pavadam burvigi laiku kopaa..bet, nezinu vai tas vinam nav iemacits,...tadas mazas skaistas lietas ko var izdarit savai sievietei nezina. Varbut cita kultura vinam, bet nezinu. Ko juus domajat par so?
Es zinu tagad visi teiks pamet, pamet...bet nejau es ta tagad savaaksu mantas un aiziesu. Mums ikdiena iet ljoti labi, bet sii lieta....liek dazkart justies kaa nekam. :'-(
Kaut esmu vinam ikdiena devusi maajienus, ko vajadzeetu, kas man patiktu, nu taa neuzkritosi..bet laikam liidz sim cilvekam tas neaiziet.
31.01.2015 11:50 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Es pat saaku pie taa pierast, ka to nepamanu, bet negribas pierast, gribas tomer kaut ko sagaidiit, kaut ko patikamu, mazu paarsteigumu.
31.01.2015 11:51 |
 
Reitings 126
Reģ: 04.01.2015
Kādi mājieni? Vienkārši ņem uz pasaki viņam, ko tu gribi un kā tu jūties. Citādi mājienus māt varēsi visu atlikušo mūžu.
31.01.2015 11:52 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Es neteikšu, lai pamet. Drīzāk skaties, cik tev svarīgas ir tās dāvanas attiecībā pret to, cik svarīgas ir pašas attiecības. Kā ar visu pārējo? Ja visādi citādi viss ir labi, tad varbūt nav vērts iespringt. Ir cilvēki, kas vienkārši neko nedāvina. Varbūt arī derētu mājienu vietā skaidri izrunāties, vismaz zināsi, kāpēc viņš tā dara :)
31.01.2015 11:53 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Ellicia

protams, daavans man nav pats savrigakais, vienkarsi dazkart kaut ko gribetos, kaut kadu mazu parsteigumu...nu tad vismaz 8 marta vai varda diena. Galvenais zina ka tie man ir sveetki, bet neko neatnes jo laikam neuzskata ka vajadziigs. Mani visi radi nopelj ar ko es esmu kopaa. Kaut muusu dziive mums iet labi. Vienkaris kad par so aizdomajos, tad paliek kaut kaa skumji.
31.01.2015 11:58 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Aizmirsti mājienus, pasakai skaidri un gaiši kā jūties (bet bez kašķa un trauku plēšanas :D ). Varbūt vīrietis nemaz nezina, ka Tev tas liek justies slikti un "kā nekam". Pasaki,ka Tev ir svarīgi vismaz šajās dienās (dzimšanas diena, vārda diena, 8 marts vai 14 feb) saņemt kaut vai nieciņu kā šokolādi un/vai ziedus.
31.01.2015 11:58 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Katherine
Vai taa tiiesi pateikt buutu labi? Nezinu. Vabut ari Tev taisniiba. Es vinam to taa tiesi nekad neesmu teikusi, it ka negribas izskatiities, ka man tagad vajag daavanas, bet kaut kaadu sapratni, ka kaada iipasaa diena sagadat savai miljotajai kaut ko buutu tacu jauki.
31.01.2015 12:00 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Pie tam, ja Tavējais līdz šim neko nav dāvinājis, tad varbūt sarunā par šo tēmu nemini vispārīgas lietas kā "kādu pārsteigumu", "kaut ko patīkamu" utt. Jo pat man, ja to pateiktu, būtu grūti izdomāt - kas pie velna ir tas, ko gribētu. Sāc ar mazumiņu un lēnām pats no sevis aizies uz lielākām lietām un pat pārsteigumiem :)
31.01.2015 12:01 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Neko nedāvina tieši vārda dienā un 8.martā? Vai vispār nevienos svētkos? Dzimšanas diena, Ziemassvētki?
31.01.2015 12:03 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Radu nopelšana gan ir pēdējais, ko ņemt vērā :) Koncentrējies uz sarunām, skaidrām un noteiktām. Ja viņš visu sapratīs, ko tu vēlies, var arī sākt no sirds kaut ko dāvināt.
31.01.2015 12:03 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
dzosefine

varbut tiesam japasaka. Domaju, nogaidisu liidtz sieviesu dienai un paskatisos vai sogad arii nekaa nebuus. Tad gan kaut ko pateiktu.
Varbut tas viss izklausas beerniskiigi, kas tur..daavanas, bet es domaju katrai ir patiikami kaut ko sanemt ari vienkarsi tapat un uz maziem sveetkiem.
31.01.2015 12:05 |
 
Reitings 112
Reģ: 03.12.2014
tu ar majieniem neko nepanaksi, pasaki bet ta mierigi ka tev tas butu patikami...
bet nesaprotu ka var neko nedavinat:-|manejais ar nekads tur parak romantiskais nau,bet visos svetkos parasti kko uzdavina...dazreiz pat tapat vien kko uzdavina..bet ja tas butu parspileti diez vai kam tas patiktu ..
31.01.2015 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
koncentrējies uz sarunām, skaidrām un noteiktām. Ja viņš visu sapratīs, ko tu vēlies, var arī sākt no sirds kaut ko dāvināt.


+++
Pats galvenais, nesalīdzinu ar citiem! Iztiec bez tiem tekstiem "visas sievietes kaut ko saņem" vai "mana draudzene vienmēr no sava puiša saņem kaut ko...". Neliec viņam justies sliktākam par citiem. Liec viņam saprast,ka viņš Tev patīk (neskatoties uz to,ko redzi kā dara citi), taču vēlies saņemt kaut šokolādi 8 martā. :) Ja vīrietis ir gudrs, viņš sapratīs kā rīkoties tālāk ;)
31.01.2015 12:09 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Motivation
Ziemassvetkos, dzimesanas diena daavina gan. Pie viniem sie sveetki ir, bet taadi ka sieviesu diena un varda diena nav, bet pat ja tas ir mana kultura tas neattaisno ka neko nevaru sanemt, kaut vins zina ka pie mums tai diena apsveic. Es saprotu, ka cilveks nezina, bet ja zina, tad nu gan to var kaut kaa akcepteet.
31.01.2015 12:09 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Maini attieksmi, vienkārši saproti, ka ir cilvēki, kuriem nepatīk dāvināt. Tas nav tāpēc, ka skopi vai, ka neatceras Tavu īpašo dienu, bet tāpēc, ka vienkārši neprot nopirkt, pasniegt dāvanas. Es pati tāda esmu. :-D Ja kāds zinātu kādas grūtības un mokas man sagādā dāvanu iegāde, domāju, ka daudzi mani labprāt no šī sloga atbrīvotu. :-D
31.01.2015 12:10 |
 
Reitings 598
Reģ: 12.02.2014
Mums arī kaut kā nav iegājies, ka uz svētkiem (dzimšanas dienām, vārda dienām utml.) kaut kas baigi jādāvina. Protams, ziedi un buča, tas ir savādā - visos svētkos! (l)
Man nemaz nav vajdzīgas dāvanas, jo ja kadreiz kaut ko baigi gribas (no kosmētikas, smaržām vai kā cita), tad tā arī pasaku, ka man vajag to un šito un tas arī tiek nopirkts. Man liekas, ka nav jāgaida mistiski svētki, datumi, lai ko iegadātos....:-P
31.01.2015 12:13 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Ellicia
Jaa, radi tas vispaar ir kaut kas...viniem nekad nav patikusi mani draugi, jo liidz kaut kaada probleema cilveka, uz reiz - aj pamet, kam tev taads.
Neviens nav perfekts uz 100%.
31.01.2015 12:14 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Nu tad vēl nav tik traki :-D Bet nu jā, viņš varbūt nesaprot, cik Tev tas ir svarīgi.. Es neko nesaņemot, piemēram, 8. martā, droši vien pati sevi kaut kā iepriecinātu, nopirktu puķes, vēl kādu skaistu lietu. Ja viņš pajautātu, kas tad tas vai no kurienes, tā arī pateiktu- mums Latvijā 8. marts ir lieli svētki, kur uz ielas nevienu vīrieti bez puķēm neieraudzīsi, man šajos svētkos sentimentālu iemeslu dēļ ir nepieciešamas puķes :-D Bet nu to nevajag darīt ar tādu spītu, lai kaut ko pierādītu, bet gan tiešām- ja jau Tev vajag un vīrieties nedod, tad pati kaut ko sev nopērc, kas iepriecina un esi gatava, ka vīrieti šāds modelis apmierinās. Protams, ir arī iespēja, ka viņam tas liksies tik jauki, ka prasīs tev, kuri ir nākamie svētki, kuros taisies pati sevi apdāvināt. Bet zini, ja tie ir tiešām tikai 2 svētki, kas nemaz nav viņa svētki, nav ko diži iespringt.
31.01.2015 12:16 |
 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Nevis man vajag daavanas, bet ziedi vai konfektes uz sieviesu dienu, buutu jau tik patikami, nevis justies sai dienaa taa, ka citi kaut ko sanem patikamu bet es neka.
31.01.2015 12:17 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Man laikam būs diezgan jokains viedoklis šajā jautājumā. Ja jau tu dzīvo viņa valstī, kur šos svētkus nesvin, varbūt tev vajadzētu pielāgoties? Jā, par vārda dienu gan ar draugu tā parunā, ka tev ir ļoti skumji, ka šajā īpašajā dienā nav neviena, kas kādu puķi uzdāvinātu. Zini, man jau liekas, ka viņš sapratīs... Bet par tādu sieviešu dienu? Ja jau tu esi valstī, kur šos svētkus nesvin (respektīvi, nevienu nesveic, tajā skaitā tevi), tev ļoti sāp, ka tevi neapsveic? Es saprastu, ja LV dzīvodamai nesveiktu, tad varētu sāpēt. Es neredzu baigo iemeslu sieviešu dienai :D
31.01.2015 12:18 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Jūsu attiecības izjuks, var just ka Tev pietrūkst viņa uzmanība.
31.01.2015 12:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits