Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mārketinga speciālists.

 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2015
Sveiki! Vēlējos painteresēties par šo profesiju: Mārketinga speciālists.
Skan jau interesanti un tā,bet varbūt kāds/-a varētu par šo profesiju sīkāk pastāstīt?
Kādi ir darba pienākumi,kādās konkrētās jomās jābūt pietiekoši labām zināšanām utt.
Nesen kā nereģistrēts lietotājs šeit nedaudz kaut kur par šo mārketingu biju saskrējies,laikam tika diskutēts par algām,bet nu mani vairāk interesē šīs profesijas iespējas un vai šeit Latvijā tādi speciālisti ir pieprasīti,kādos uzņēmumos vairāk utt.
Paldies jau laicīgi jums visiem. :-)
30.01.2015 11:10 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
porzee,

Es esmu mārketinga speciālists un no savas puses varu teikt (vismaz pēc saviem novērojumiem un pieredzes) šīe speciālisti ir ļoti pieprasīti. Varētu pat teikt ka labs mārketinga speciālists ir vienlīdz konkurētspējīgs IT speciālistam.

Protams, grūti ir atrast LABI apmaksātu darbu. Mārketinga speciālistu vēlās katrs uzņēmums un ne visi to var atalgot kā nākās, jo darbs ir radošs. Un viegli nav. Jāzin daudz kas, kas jauns nozarē, tirgū, konkurenti ko dara utt.

Pamatā, lai gan it kā pēc idejas nevajadzētu zināt, bet jāzin un no Tevis no darba devējs prasīs ir - vai proti strādāt ar Photoshop, Illustrator, Corel Draw u.c. programmām kur strādā ar dizainu un jāprot maketēšana.

Principā ar maketēšanu nodarbojas reklāmas dizaineris/maketētājs. Bet LV reti kurš uzņēmums spēj noalgot abus speciālistus, tapēc vienam liek darīt divus darbus, ja ne visus trīs.

Iespējas ir un labas. Tikai jāprot sevi pierādīt šajā jomā. Man tas prasīja 4 gadus un esmu tur kur esmu - un esmu apmierināta. Lai gan varētu vēl labāk būt, bet tas ar laiku.

Lai veicas!
30.01.2015 11:24 |
 
Reitings 537
Reģ: 27.08.2012
Protams, ja Tev ir iemaņas vēl mājas lapu administrēšanā/ dizaina izstrādē u.c. IT lietas - tas ir plus. Jo katram uzņēmumam ir būtiski kā sevi parādīt virtuāli . Mājas lapa - tā ir uzņēmuma vizītkarte.

Vispār kopumā - šiem speciālistiem darba netrūkst. Ir interesanti. :)
Un darba daudz. Daudzpusēja profesija un sfēra.
30.01.2015 11:30 |
 
Reitings 3
Reģ: 29.01.2015
Jā,profesija skan interesanta un darbi liekas,ka būs daudzi un dažādi.
Iespējams arī pēc darba ir daudz darāmā,ne? Nebūs tik dienā 8h jāstrādā un viss.
Bet nu tas jau tā. Bet kādos uzņēmumos,firmās vai nez kur vēl,bet kur tādi vairāk ir pieprasīti? Kaut nu man liekas,ka viņi tiešām ir daudz kur vajadzīgi. :-)
Ja nav noslēpums,tad vari minēt savu algu? Vai kā šajiem speciālistiem grozās tas diapozs algās?

Un ar WEB lietām mani kaut kā ļoti neuztrauc,nav tas tik grūti,vismaz pagaidām man tā liekas,kaut dažas lietas jau uztrauc,bet nu jāmācās un jāpilnveidojas tik. :-)
30.01.2015 14:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012

Mārketinga speciālists

Vidējā neto mēnešalga Latvijā ir
736 EUR


dati no: http://www.algas.lv/salaryinfo

Lai gan, brīnos, ka tik mazs cipars
30.01.2015 15:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!