Kopta 24/7

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Diskusiju meklētājs neko tamlīdzīgu neizmeta, tā kā nolēmu atkal uzcept jaunu diskusiju, jo kādu laiku jau domāju par šo tēmu (t)

Var jau būt, ka diezgan muļķīgi, bet tomēr aizdomājos par to - vai tiešām visas meitenes/sievietes vienmēr un visur spēj būt maksimāli sakoptas un pat sapucējušās, neatkarīgi no ikdienas ritma - darba, bērniem u.c. apstākļiem. Nu tādā ziņā, ka, piemēram, vai jūs varat apgalvot, ka esat bez maz vai perfektā izskatā no galvas līdz kājām un jebkurā brīdī varat kāpt uz žurnāla vāka, ja rastos tāda iespēja?

Aizdomājos par to, pirms plānoju ievākties pie drauga, jo parasti viņš mani redzēja sataisījušos...bet kopš dzīvojam kopā, protams, ka katru dienu neizskatos pēc lelles gan no rītiem, gan vakaros, vai slimojot un tml.

Jautājums - vai uzskatāt, ka esat maksimāli sakoptas vienmēr un visur? Un vai ikdienas ritmā un steigā vienmēr tam pietiek laika? Vai tomēr mēdzat haltūrēt un virspusēji, pa pusei sakopties?

Par mani - varu atzīties, ka pēdējā laikā smagi haltūrēju - velkot svārkus, velku biezās melnās zeķubikses, ja neesmu paspējusi dabūt gludas kājas (s)

Paldies! :-P
28.01.2015 11:58 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
1dien izoperēja visus 4 gudrības zobus


Ak, vai nezināju, ka ko tādu vispār dara, visus četrus uzreiz, turies.


wee , es to biju domājusi tā, ka piedzims bērns, un meitene vienmēr nevarēs vienā laikā uzgatavot perfektās vakariņas un vēl sapucēta sagaidīt vīrieti mājās. Es jau nesaku, ka esot stāvoklī vai piedzimstot bērnam, sieviete vairs sevi nekopj, bet tas, ka pilnīgi katru dienu meitene vīrieti sagaida mājās perfekti sapucēta, gan man liekas nedaudz par traku :D Turklāt vēl pati saka, ka to dara, lai izpatiktu vīrietim. Interesanti, cik ilgi tā var dzīvot un justies harmonijā ar sevi.
28.01.2015 14:13 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
man liekas dīvaini, kaut kādu sašutumu raisīt par to, ka viena paspēj katru dienu sapucēties.Nu katram savi paradumi, dienas kārtība utt. Cita atradīs laiku iedzert divas kafijas krūze , bet cita pa to laiku uzkrāsos uzacis un skropstas,par to jau nu gan nav jāšūmējas.
28.01.2015 14:15 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
wee , es to biju domājusi tā, ka piedzims bērns, un meitene vienmēr nevarēs vienā laikā uzgatavot perfektās vakariņas un vēl sapucēta sagaidīt vīrieti mājās.


Ir sievietes, kas var un es tur neredzu neko sliktu.
Mazliet jūtama tāda skaudības piegarša. Bet es tikai minu.

Interesanti, cik ilgi tā var dzīvot un justies harmonijā ar sevi.

Neesi iedomājusies, ka visi cilvēki nav vienādi? WOW! Vai ne? Tas, ka tu nevari, nenozīmē, ka citas arī nevar. Taču paskaties mazliet plašāk uz lietām...
28.01.2015 14:16 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
man liekas dīvaini, kaut kādu sašutumu raisīt par to, ka viena paspēj katru dienu sapucēties.Nu katram savi paradumi, dienas kārtība utt. Cita atradīs laiku iedzert divas kafijas krūze , bet cita pa to laiku uzkrāsos uzacis un skropstas,par to jau nu gan nav jāšūmējas.

++++
Es ar nesaprotu par ko viņa tā piekasās. :D
28.01.2015 14:17 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Es dažreiz pat vientuļā svētdienā, pirms mājas tīrīšanas izmazgāju matus, lai justos kā cilvēks un negribas gluži drauga priekšā grozīties netīrā čupčikā. Vienkārši nejūtos labi... Laikam es arī pie tām neharmoniskajām :D
28.01.2015 14:19 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man viņš ir dārgs un rūpējos par viņa laimi. Tavējais ganjau ir nelaimīgs ar tevi. Pēc visa spriežot. Ja tev vispār tāds ir.



:D :D tiesa, es savējo nesagaidu mājās perfektā izskatā un ar vakariņām. Esmu slikta sieva. Bet toties es ļauju, lai mani nēsā uz rokām, katru vakaru atbrauc uz darbu pakaļ un aizved vakariņās ārpus mājas vai arī mājās ko kopīgi brīvā gaisotnē pagatavojam , bez augspapēžu kurpēm un princešu kleitas :D
28.01.2015 14:19 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Turklāt vēl pati saka, ka to dara, lai izpatiktu vīrietim. Interesanti, cik ilgi tā var dzīvot un justies harmonijā ar sevi.

Jā, man patīk, ka viņš priecājas ka viņa dēļ to daru. Es no gūstu gandarījumu. Nav tā, ka viņš man pavēl, vai saka, ka bez kosmētikas un izpūrusi izskatos briesmīgi. Nē, tā nav.
28.01.2015 14:20 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
BET atzīstu, ka neesmu koptā 24/7. Brīvajās dienās rītus līdz kādiem trijiem labprāt pavadu pidžamā un vilnas zeķēs. Pieķerta nozieguma vietā!
28.01.2015 14:20 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Kampanella, paldies! Cenšos, bet ir smagi.. drausmīga operācija un atkopšanās periods ir vistrakākais.
28.01.2015 14:20 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Esmu slikta sieva. Bet toties es ļauju, lai mani nēsā uz rokām, katru vakaru atbrauc uz darbu pakaļ un aizved vakariņās ārpus mājas vai arī mājās ko kopīgi brīvā gaisotnē pagatavojam , bez augspapēžu kurpēm un princešu kleitas


Nu jā, jā, bildinājums tev arī bija tāds, kāds nevienai nekad nekur nemūžam ne ar vienu citu nebūs :D
Nu kā tu nesaproti, ka ir DAŽĀDI vīrieši, kuriem patīk DAŽĀDAS sievietes un ir DAŽĀDAS sievietes, kuras izvēlas DAŽĀDUS dzīves veidus?
28.01.2015 14:21 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
tiesa, es savējo nesagaidu mājās perfektā izskatā un ar vakariņām. Esmu slikta sieva. Bet toties es ļauju, lai mani nēsā uz rokām, katru vakaru atbrauc uz darbu pakaļ un aizved vakariņās ārpus mājas vai arī mājās ko kopīgi brīvā gaisotnē pagatavojam , bez augspapēžu kurpēm un princešu kleitas

Piedod, tu esi stulba. :D:D:D
Sūdīgi, ka tu savam nevari vai nemāki pagatavot kaut ko garšīgu vakariņās. :D Ko sliktu tu tajā saskati, ka mans vīrietis vienmēr ir labi paēdis? :D Ko?:D
A kas teica, ka es velku augstpapēšu kurpes un princešu kleitas? :D Nezināju, ka matu taisnošana, pūdera uzlikšana un skropstu tušas uzklāšana ir tikai princešu tēls. :D
28.01.2015 14:23 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
oi, mees ar draugu viens otru vissliktaakajaa paskataa redzeejaam jau attieciibu sakumaa- pirmajos meeneshos kaa paarmeeriigas tuseeshanaas sekas, vins man ir tureejis matus, es vinjam, baalam zupinu barojusi iekshaa. man nav bail vinam paraadiities ar nemazgaatiem matiem, dzepmerii ar kleksi un pumpu uz vaiga. Starp citu - visaam par lielaam sausmaam pazinoshu - ziemaa kaajas nemaz neskuju, draugs nebija pamaniijis, kameer pati uz to nenoraadiiju. :D
28.01.2015 14:24 |
 
Reitings 188
Reģ: 09.11.2014
Lee, zināma sajūta, oktobrī ar mani izstrādāja to pašu, man tikai vēl nevarēja šūt ciet, jo bija infekcija, vaii...
28.01.2015 14:24 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Nikoll, runa jau nav par to, ka kādai ir par daudz laika dzīvē, bet gan par to, ka dažām sievietēm ir tendence dažādus dzīves sīkumus uzskatīt par nekoptību, un koptību redzēt tikai uz žurnālu vākiem. Skaidrs, katram sava dzīve un uzskati, bet dažiem tie uzskati ir ļoti radikāli.
28.01.2015 14:25 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
oi, mees ar draugu viens otru vissliktaakajaa paskataa redzeejaam jau attieciibu sakumaa


Man ir apmēram tāpat, tikai mazliet citādāk. Pirmajā mēnesī, kad bijām kopā, es aizslimojos tiktāl, ka tiku slimnīcā. Gulēju pie sistēmām ar lielām temperatūrām, tad nu redzēja mani ar netīriem matiem, ziliem riņķiem utt. :D Nesa man kefīriņus, jogurtiņus, puķes un nepameta, haha.

Par savu koptumu spriest pati baigi nemāku. Matus mazgāju katru otro dienu, dušā katru vakaru eju, bet patlaban ar seju mazliet "čepē", kas liek man izskatīties mazliet "aizlaistai", kaut gan tā nemaz nav. Mazliet pacietīšos, bet tikšu pāri :)
28.01.2015 14:28 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
tendence dažādus dzīves sīkumus uzskatīt par nekoptību, un koptību redzēt tikai uz žurnālu vākiem.


es Tavu domu sapratu :) bet tomēr, kas nu kuram skaitās tie sīkumi. Es nemanīju nevienā vietā, ka meitene, kurai piesējās Kampanella , būtu norādījusi to, ka sievietes, kas nav uzlikušas,piemēram, tušas kārtu skropstām būtu nekoptas ,vai arī to, ka skaistas lūpas ir tikai tās kas paspilgtinātas ar jaunāko lūpu krāsu. Un, ja reiz viņa ir izstāstījusi tikai to, ka viņai patīk piedomāt pie sava ārējā tēla sava vīrieša acīs, es nedomāju, ka tas ir iemesls kādai citai ķerties krāgā , ka redz tās jau nu noteikti sevi nemīl un nedzīvo ar sevi harmonijā....
28.01.2015 14:31 |
 
Reitings 126
Reģ: 04.01.2015
Piesakos pie raganām :D Es ne tikai negatavoju perfektas vakariņas, bet reizēm negatavoju vispār un pasaku, ka tas šoreiz jādara viņam pašam :D
Tiekties pēc perfektuma un aptekalēšanas pārtraucu jau pirms kādiem 5 gadiem. Attiecību sākumā tas viss likās ļoti svarīgi, bet šobrīd esam divi nobrieduši cilvēki, kam mēdz būt gan slikta izskata, gan slikta noskaņojuma dienas. Un pat tad, kad esmu nekrāsojusies, ar čupčiku, pūcīga un atsakos gatavot, viņš zina, ka viņu mīlu.

Katram ir savs attiecību modelis. Nebrīnos ne par ko.
28.01.2015 14:32 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Būšana stāvoklī, nav tas pats kas gulēt uz nāves gultas

Vēl viens citāts, kas piesaista uzmanību :D

Bet Samaara - tās "šausmas", ko Tu paziņoji man lika justies labāk :D

Un brīnumainā kārtā diskusija, kurā katrai atliek tikai pateikt dažus teikumus par sevi, pilnīgi mierīgi spēj pārtapt kašķī...

Bet paldies par komentāriem! :)
28.01.2015 14:33 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Ā, bet ko es patiesībā gribēju rakstīt - man ir neatsverama tā brīvības sajūta, ka vari izlīst no gultas un tādā izskatā arī paēst ar otru cilvēku brokastis, un minimāli kaut ko ar saviem matiem un seju izdarot arī iet ārā, uz darbu, jebkur. Un nav tā, ka neuzkrāsojoties jūties slikti un neērti, kā šajā tēmā ne mazums raksta. Vienkārši esmu apmierināta ar savu izskatu un man nav sajūtas, ka obligāti tas jāizmanto kā kaut kāds ierocis pret vīriešiem vai sabiedrību, obligāti jāizrāda visas savas potences. Kādreiz man bija citādi, bet tad mana pašapziņa bija zemāka par zāli. Ļoti, ļoti sen par laimi tas viss bija.
28.01.2015 14:33 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es neizrādu sašutumu, normāli diskutēju par lietu. Un daudzas te vispār nemāk uztvert domu. Es nesaku, ka ir slikti pucēties, es domāju, ka katrai sievietei patīk pucēties, arī man, es vairāk nostājos pret to, ka meitene katru dienu pakārto savu dienu tam, lai vienmēr uztaisītu vīrietim vakariņas, vienmēr sapucētos tieši viņam. Reāli dara visu, lai tikai izpatiktu savam vīrietim. Interesanti, ko viņas vīrietis dara, lai izpatiktu viņai?
Es vienkārši uzskatu, ka tādas attiecības nevar būt ilglaicīgi veiksmīgas, ja katru dienu jāiespringst uz to, kā izpatikt vīrietim un katru dienu jāizskatās perfektai. Bet nu labi, katram savs. Lai jau dzīvo kā vēlas, bet tas komentārs beztēmā jau vien parāda, ka laimīga un sevis mīloša šī meitene nav.

Vispārīgi runājot, traki, ka mūsdienās meitenēm tik ļoti jāfokusējas uz savu izskatu, pucēšanos, tā vietā, lai citos veidos pilnveidotu sevi, attīstītos, kaut vai palasītu kādu labu grāmatu, vai kontaktētos ar cilvēkiem.
Manuprāt, daudzus vīriešus gudra un interesanta sarunu partnere pie vakariņu galda aizrauj daudz vairāk par sapucētu princesi augstpapēdenēs ik vakaru. ( tas nav konkrēti Dantessas virzienā, jo par to īsti informācijas nav, bet es zinu dzīvē dažas tādas princeses , kas īsti ne uz ko citu nav spējīgas, kā tikai pucēties, pat parunāt īsti vīriešiem nav ko ar viņām vakarā ).
28.01.2015 14:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits