Kopta 24/7

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Diskusiju meklētājs neko tamlīdzīgu neizmeta, tā kā nolēmu atkal uzcept jaunu diskusiju, jo kādu laiku jau domāju par šo tēmu (t)

Var jau būt, ka diezgan muļķīgi, bet tomēr aizdomājos par to - vai tiešām visas meitenes/sievietes vienmēr un visur spēj būt maksimāli sakoptas un pat sapucējušās, neatkarīgi no ikdienas ritma - darba, bērniem u.c. apstākļiem. Nu tādā ziņā, ka, piemēram, vai jūs varat apgalvot, ka esat bez maz vai perfektā izskatā no galvas līdz kājām un jebkurā brīdī varat kāpt uz žurnāla vāka, ja rastos tāda iespēja?

Aizdomājos par to, pirms plānoju ievākties pie drauga, jo parasti viņš mani redzēja sataisījušos...bet kopš dzīvojam kopā, protams, ka katru dienu neizskatos pēc lelles gan no rītiem, gan vakaros, vai slimojot un tml.

Jautājums - vai uzskatāt, ka esat maksimāli sakoptas vienmēr un visur? Un vai ikdienas ritmā un steigā vienmēr tam pietiek laika? Vai tomēr mēdzat haltūrēt un virspusēji, pa pusei sakopties?

Par mani - varu atzīties, ka pēdējā laikā smagi haltūrēju - velkot svārkus, velku biezās melnās zeķubikses, ja neesmu paspējusi dabūt gludas kājas (s)

Paldies! :-P
28.01.2015 11:58 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Līzabete, ja tu par mani, tad visa diena netiek pavadīta bez kosmētikas. Kā jau minēju, eju uz veikalu, ārā ar draudzenēm , vai vēl kur citur, krāsojos.
28.01.2015 13:56 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Piekrītu Inky. Varbūt man ir paveicies tikties ar vīriešiem, kuriem ''prišināšanās'' ikdienā un tikai viņu dēļ šķiet lieka, tāpat kā tā šķiet lieka man. Cik saprotu, Dantessa vēl ir ļoti jauna, jaunām meitenēm un viņu puišiem jau tas patīk, bet lielākā vecumā man tas šķiet smieklīgi. Ja sieviete ap 25 liek tonālo uz sejas, veido matus, skaisti ģērbjas, un tas viss tikai, lai apsēstos pie vakariņu galda ar vīrieti... wtf :D Ekvivalents būtu, ka vīrietis pirms vakariņām uzģērbj smokingu? :D
28.01.2015 13:59 |
 
Reitings 188
Reģ: 09.11.2014
Dantessa, es sapratu, ka, kad tu strādāji, tad nekrāsojies uz darbu, tāpēc tā :) Es tādā situācijā vispār nedomātu pat uz vakaru kaut ko likt uz sejas
28.01.2015 14:00 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Artemzija, es jau zināju, ka tā izklausīsies no malas. Tā, protams, nav, dzīve no malas īsti nepateiksi - kopjos, bet domājiet, ko gribat. Izgāju cauri periodam, kurā obligāti bija jābūt perfektai līdz nonācu līdz atziņai, ka ir labi kā ir un neviens nav perfekts, tā teikt, harmonijā ar sevi. Ne jau tā, ka izlaisties, bet vienkārši neiespringt uz mazsvarīgām lietām, ir tak daudz svarīgākas lietas, par kurām uztraukties kā "vai es noskuvu kājas" :D
28.01.2015 14:00 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
ik saprotu, Dantessa vēl ir ļoti jauna, jaunām meitenēm un viņu puišiem jau tas patīk, bet lielākā vecumā man tas šķiet smieklīgi.

Jā, varbūt, kad mums abiem būs 40 gadi, tad nerūpēsimies vairs par to, lai viens otra acīs izskatītos labi. Bet tagad, kāpēc ne?
28.01.2015 14:01 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Ja runa ir tikai par higiēnas ievērošanu, tad jā, bet citādi man nav svarīgi visu laiku izskatīties uz 100%. Mājās esot dekoratīvo kosmētiku nelietoju, matiem ļauju izžūt dabīgā ceļā utt. Mans draugs noteikti domātu, ka esmu jocīga, ja viņa dēļ speciāli krāsotos.
28.01.2015 14:02 |
 
Reitings 188
Reģ: 09.11.2014
Godīgi sakot, man uz kājām ir ļoti gaiši un mīksti matiņi. Tā kā, es teorijā dzīvoju viena un draugu redzu reāli šad tad, tad kājas tiek noskūtas tīri uz tikšanās reizēm :D
28.01.2015 14:03 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
sieviete cenšas sava vīrieša dēļ izskatīties pēc iespējas labāk. Mans vīrietis to zina un vienmēr priecājas, ka es viņa dēļ cenšos.


Man atkal līdz šim likās, ka sievietei ir jāizskatās labi priekš sevis , nevis lai izpatiktu vīrietim. Katrā ziņā, ar šādu domāšanu agri vai vēlu viss var aiziet greizi, jo pienāks diena, kad standartā nevarēsi sagaidīt vīrieti no darba mājās kā skaistule. It sevišķi, ja esi stāvoklī.
Un kas tad būs? Vairs sevi nemīlēsi? Piemetīsies kompleksi? Vīrietis arī būs pieradis redzēt tevi vienmēr perfektu un jutīsies apkrāpts vienreiz redzot tevi dabisku ?
28.01.2015 14:03 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Reizi nedeljaa eju karstaa, karstaa un ilgaa vanna, tad ari waxeju kajas, paduses, krasoju uzacis, taisu pedikiru, manikiru, skrubiti un masku sejai lieku. Maskas, ellas matiem... Parejas dienas uzturu to un, laikam, sanak, ka esmu 24/7 kopta, jo ikvakara un ikrita dushas pats par sevi.
28.01.2015 14:05 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Higiēnu ievēroju vienmēr, taču sapucējusies gan neesmu vienmēr. Draugs ir redzējis mani arī visbriesmīgākajos stāvokļos un izskatā, kāds vien bijis :D
Arī tagad mans izskats ir vnk šausmīgs, 1dien izoperēja visus 4 gudrības zobus, seja ir vnk pamatīgi piepampusi, vaigi kā kāmim, pati šokā, ka tik traki var būt, jau 2 dienas pa mājām dzīvojos ar nemazgātiem matiem un kāmja seju, draugs neko traku tajā neuzskata un atbalsta mani šajā periodā.
28.01.2015 14:07 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Jaapiemin, ka es to visu esmu darijusi jau kops pacmit gadiem, tadelj daru to prieksh sevis ne viriesha :)
28.01.2015 14:07 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
standartā nevarēsi sagaidīt vīrieti no darba mājās kā skaistule. It sevišķi, ja esi stāvoklī.


Būšana stāvoklī, nav tas pats kas gulēt uz nāves gultas :D
28.01.2015 14:08 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Man atkal līdz šim likās, ka sievietei ir jāizskatās labi priekš sevis , nevis lai izpatiktu vīrietim. Katrā ziņā, ar šādu domāšanu agri vai vēlu viss var aiziet greizi, jo pienāks diena, kad standartā nevarēsi sagaidīt vīrieti no darba mājās kā skaistule. It sevišķi, ja esi stāvoklī.
Un kas tad būs? Vairs sevi nemīlēsi? Piemetīsies kompleksi? Vīrietis arī būs pieradis redzēt tevi vienmēr perfektu un jutīsies apkrāpts vienreiz redzot tevi dabisku ?

Nu nav jau tā, ka viņš nebūtu redzējis mani arī izpūrušu un neuzskrāsojušos. Kopā kā nekā dzīvojam. Es to daru ne tikai viņa dēļ, bet arī sevis dēļ, jo arī pati tad labāk jūtos. Itsevišķi, ja esmu stāvoklī? Visstulbākais pieņēmums - sievietei, kas ir stāvoklī jāstaigā nekrāsojusies, resna, maties sasietiem astē.
Viņš mani mīl , kāda esmu.
28.01.2015 14:09 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Dantessa Tikko izlasiju tavu tekstu beztēmā un izskatās, ka pareizi esmu prognozējusi ar iepriekšējo komentāru :D

Šodiena galīgi tāda nekāda. Man uznākusi kaut kāda stulba depresija un slimīga iedoma, ka esmu neglīta un, ka draugs mani pēc pāris gadiem pametīs.


Tev jau ir kompleksi un jau sevi nemīli. Cīnies ar to, tad arī nevajadzēs dienu pakārtot tā, lai paspētu vienmēr uztaisīt draugam perfektas vakariņas un sagaidīt mājās princeses veidolā ;)
28.01.2015 14:09 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
standartā nevarēsi sagaidīt vīrieti no darba mājās kā skaistule. It sevišķi, ja esi stāvoklī.



Šitas teikums vienkārši "gāž no kātiem" :D:D:D "It sevišķi, ja esi stāvoklī". Muhaha!
28.01.2015 14:09 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Interesanta tēma. Par sevi, nevarētu teikt, ka kā no žurnāla vāka, tomēr no rīta sakopties,uzkrāsoties man ir norma. Vienīgais pārdzīvoju, ka nav maiga, gluda āda visu laiku :( bet cīnos ar to. Protams, ja visu dienu sēdēšu viena mājās, speciāli matus nemazgāšu, jo, šķiet, ka labāk retāk mazgāt, negribas veicināt ātrāku taukošanos, bet varbūt tas ir tikai mīts.
28.01.2015 14:09 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Story - es nedaudz nesapratu, tu kaajas vaksee kamer esi vannaa ? Tu vinjas gaisaa virs udens turi? :-D:-D Shoreiz nepiekasos, vnk interesee kaa to var dabut gatavu, jo es parasti izmantoju putas un tad taas dushaa jo tad var izmukt no dushas uz paaris minuteem un pectam list atpakal dushaa vnk noskalot lai nav jaagulj savos matos :D
28.01.2015 14:11 |
 
Reitings 126
Reģ: 04.01.2015
Man ilgu laiku likās, ka vīrietim nedrīkstu rādīties tāda vai šitāda. Bet pēc tam, kad vairāk kā nedēļu gulēju ar Rota vīrusu un temperatūru virs 39, nespējot pati ne nomazgāties, ne saķemmēties - visu darīju ar viņa palīdzību, viņš mani apkopa un pie rokas arī uz tualeti veda, jo es kājās nespēju noturēties - sapratu, ka sava cilvēka priekšā nav jāizliekas par sazin ko. Mēs visi esam tikai cilvēki - mums paliek netīri mati, mums no rītiem ir smirdīga elpa, mēs mēdzam būt aizpampuši, sasvīduši un vēl visādi. Jā, netīri mati un spalvainas kājas nav ikdienas norma. Bet dzīvē ir dažādas situācijas un šo lietu dēļ cilvēks mazāk mīļš nekļūs.
28.01.2015 14:11 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Cheeky*

Haha, nee nee nee peec vannas, vnk negribeeju iesligt detaljas :D
28.01.2015 14:12 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Tev jau ir kompleksi un jau sevi nemīli. Cīnies ar to, tad arī nevajadzēs dienu pakārtot tā, lai paspētu vienmēr uztaisīt draugam perfektas vakariņas un sagaidīt mājās princeses veidolā

Man nav nekādu kompleksu. :D Ja būtu, tad nerakstītu, ka esmu skaista. :D
Izbeidz kasīties. Man pašlaik nevajag tavus pretīgos argumentus. :)
Un, kas par to ka cenšos uztaisīt draugam perfektas vakariņas? :D Man viņš ir dārgs un rūpējos par viņa laimi. Tavējais ganjau ir nelaimīgs ar tevi. Pēc visa spriežot. Ja tev vispār tāds ir.
28.01.2015 14:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits