Kopta 24/7

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Diskusiju meklētājs neko tamlīdzīgu neizmeta, tā kā nolēmu atkal uzcept jaunu diskusiju, jo kādu laiku jau domāju par šo tēmu (t)

Var jau būt, ka diezgan muļķīgi, bet tomēr aizdomājos par to - vai tiešām visas meitenes/sievietes vienmēr un visur spēj būt maksimāli sakoptas un pat sapucējušās, neatkarīgi no ikdienas ritma - darba, bērniem u.c. apstākļiem. Nu tādā ziņā, ka, piemēram, vai jūs varat apgalvot, ka esat bez maz vai perfektā izskatā no galvas līdz kājām un jebkurā brīdī varat kāpt uz žurnāla vāka, ja rastos tāda iespēja?

Aizdomājos par to, pirms plānoju ievākties pie drauga, jo parasti viņš mani redzēja sataisījušos...bet kopš dzīvojam kopā, protams, ka katru dienu neizskatos pēc lelles gan no rītiem, gan vakaros, vai slimojot un tml.

Jautājums - vai uzskatāt, ka esat maksimāli sakoptas vienmēr un visur? Un vai ikdienas ritmā un steigā vienmēr tam pietiek laika? Vai tomēr mēdzat haltūrēt un virspusēji, pa pusei sakopties?

Par mani - varu atzīties, ka pēdējā laikā smagi haltūrēju - velkot svārkus, velku biezās melnās zeķubikses, ja neesmu paspējusi dabūt gludas kājas (s)

Paldies! :-P
28.01.2015 11:58 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Neesmu un nemaz negribētu būt.
Man patīk būt arī izspūrušai, aizpampušai, utt. :D Manuprāt, tas ir tikai normāli!
28.01.2015 12:16 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Kādreiz nu ļoooti pucējos arī uz darbu ejot, tagad tā īpaši neiespringstu, uz darbu pēdējā laikā bieži pat nekrāsojos, matus sataisu vienkārši astītē vai copītē un velku pavisam vienkāršas drēbes. Uz skolu līdzīgi, pa mājām dzīvojoties arī nekrāsojos. Citādāk ir tad, ja ir kādi pasākumi, kas svarīgāks, reizēm arī uznāk tādi periodi, kad gribas ikdienā pucēties, tad nu tam ļaujos, bet neuzskatu, ka tā ir vienīgā lieta par kuru domāt un uztraukties :) Draugam pretenziju nav, nav no tiem puišiem, kuri uzskata, ka meitenei jābūt kā lellītei 24/7, protams, kad sapucējos, acis nevar atraut un visu laiku saka, cik es viņam skaista, bet mīl arī tikko pamodušos :D
28.01.2015 12:16 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.01.2015
Dzīvoju mājās ar 2 maziem bērniem - kad abi veseli un laimīgi, tad ir gan laiks rīta dušai, skropstu tušai, matu savākšanai - bet ne lai baigi pucētos; kad abi slimi, tad varu visu dienu nostaigāt tāda kāda no gultas izkāpu no rīta, jo tad tas cik kopta/nekopta esmu ir otrajā plānā un vīrietis mani par to mazāk nemīl. Izejot no mājas ar vīrieti - pucējos vienmēr priekš sevis un viņa :) kad gāju uz darbu - arī vienmēr sakopos - saveidoju matus, uzkrāsojos + atbilstošs apģērbs.

Bet nu mēs abi esam pieauguši cilvēki un ļoti labi zinām, kādi izskatāmies slimi; pohaini utt. Viņš ir piedalījies abu bērnu dzemdībās un redzējis mani pamperā, tā kā sliktāk izskatīties ir grūti ikdienā :D
28.01.2015 12:16 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
ļoti pucējos tikai uz pasākumiem. Kad vēl strādātu ofisā, tad arī no rītiem taisījos - vienmēr mazgāju/taisoju/lokoju matus, lakoju nagus pa jaunu ik pēc 2 dienām, uzkrāsojos un vienmēr biju saģērbusies papēžos, klietā vai kaut kā pa savam casual but smart look. Tagad, kad strādāju no mājām un pa lielam, vienīgais tāds lielākais dienas piedzīvojums ir aizbraukšana uz zāli vai līdz rimītim, parasti sataisu copi, uzlieku labākajā gadījumā bb krēmu un tušu uzlieku. Džinsi, biker boots un kāds no drauga džemperiem. Agrāk nenormāli taisījos VISU LAIKU, bet ar vecumu kaut kā apnika :D
28.01.2015 12:16 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Koptumu nesaistu ar dekorativo kosmetiku.
Neviens virietis mani nekad nav redzejis ar netiriem matiem, neskutu , pagirainu ( jo es vispar vienkarsi nedzeru) un/vai noplukusiem kaju un roku nagiem. Ari ar lieko svaru ne, bet nu tas ta.
Sis uzskatu par elementaram lietam un man tiesam nav grutibu sevi uzturet forma.
Pec siem kriterijiem vadoties, esmu vienmer perfekta :-D
28.01.2015 12:17 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tas atkarīgs uz kāda žurnāla vāka kāpt gatava - modes vai makšķernieka, tad arī attiecīgs izskats derētu dažādiem vākiem. :)

Bet atbilde ir nē, un neuzskatu to par vajadzīgu būt perfektai, tāda neesmu, visvairāk pa māju grēkoju ar nētīriem matiem, tā riebjas mazgāt, tad pa māju čupčiks vai aste.

patīk pucēties un saposties, bet nu sēžot mājās neuzskatu, ka man jākrāso acis un jāvelk kleita. Draugs nav aizbēdzis, bet redzējis pietiekoši ikdienu.

Galvenais, ja ar personīgo higiēnu viss kartībā, nav jābūt katru dienu kā no salona iznākušai.
28.01.2015 12:19 |
 
Reitings 133
Reģ: 23.01.2015
Neviens virietis mani nekad nav redzejis ar netiriem matiem, neskutu , pagirainu ( jo es vispar vienkarsi nedzeru) un/vai noplukusiem kaju un roku nagiem. Ari ar lieko svaru ne, bet nu tas ta.


manam vīrietim ir bijis tas gods redzēt šo visu, bet tas jau nenozīmē, ka tā ir norma ikdienā. Reizēm vienkārši gadās un viss.
28.01.2015 12:21 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Man patik buut sakoptai,uzreiz labaka sajuuta.
un jaa, dussa,izmazgaati,sakopti mati,tiiras dreebes,make up domaaju nav nekas neizdarams.
28.01.2015 12:24 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
man ļoti patīk kleitās staigāt bet ir dienas kad uzvelku savu garo,silto,mīļo džemperi,legingus un jožu savās ikdienas gaitās....man vispār vienalga ko citi domā. Par sevi rūpējos arī tad kad kleita nav mugurā :D vienīgi labprāt matus nodzītu uz 0 jo tie man prasa vnm daudz laika lai savaldītu...bet nedzenu nost jo sievietei manuprāt vajag matus uz galvas :D
28.01.2015 12:30 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Katru rītu eju vispirms dušā, saķemmējos un uzlieku sejas krēmu. Kad negribas krāsoties, tad nekrāsojos. Pa mājām esot es nepucējos . Bet tīrība un normāls pieklājīgs izksats ir katru dienu.
28.01.2015 12:33 |
 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009
Rīta pusē esmu kā mazs briesmonītis. Strādāju no mājām un no halāta/pidžamas izlienu tā ap plkst.12iem :D tad izvedu suni, aizeju uz veikalu, kas piespiež savākties. Ap 16iem, kad tuvojas laiks , kad draugs brauc mājās, es ieeju dušā, izmazgāju matus, savācos, nomainu mājas drēbes uz tīrām un smaržīgām, reizēm arī uzkrāsojos, kad šķiet, ka šodien izskatos īpaši slikti :D Cenšos viņa priekšā būt maksimāli skaista..
28.01.2015 12:34 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Tas tāds austrumeiropiešu standartiņš, ka visur un vienmēr jāizskatās tā, it kā būtu no žurnāla vāka tikko nokāpusi. Es joprojām gaidu, kad sievietes sapratīs, ka tieši šis nav normāli, nevis pretējais :D
28.01.2015 12:36 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Neesmu perfekta :D

Galvenais jau būt tīrai, matiem jābut tīriem, nagiem sakoptiem, epilācijām/vaksācijām. Un tad viss ok!
Krāsojos un matus taisu tad,kad eju ārā kaut kur cilvēkos. Ja eju pastaigā,tad arī nekrāsojos.
28.01.2015 12:37 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man jau šķiet, ka būt koptam un būt sapucējušam ir 2 dažādas lietas. jā, kopta un tīra, protams vienmēr, bet krāsošanās, pucešanās, frizūras utt. man nav ikdienas obligāta sastāvdaļa - esmu darbā ieradusies arī ar neizķemmētiem matiem, kas savākti smukā astē :D
man pašai nepatīk pārspīlēta cacošanās, tādēļ uz to pārāk arī neiespringstu un nekad nesapratīšu to uzstādījumu, ka drauga/vīra priekšā vienmēr no matter what jāizskatās perfekti 8-)
28.01.2015 12:37 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Diemžēl draugs mani redzējis arī tādu ne īpaši labā paskatā :-) piemēram pēdējā laikā man diezgan ātri gēla nagi nolec, šomēness jau 3 nedēļā 2 nagi nost, šausmas, labi ka savi nagi gari un mājās tāda pati nagulaka ir ;) bet nu fakts tāds, ka nu perfekti nav, tāpat taukaini mati ir bijuši, nu un, pēc sporta ar neizskaties izcili...
Nabaga mans draugs :-D (t)
28.01.2015 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 3538
Reģ: 05.08.2013
Jums vajadzētu mani šobrīd redzēt :D
28.01.2015 12:43 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Drīzāk esmu kopta, sapucējusies gan nē, nedaudz tikai uzkrāsojos ik dienu. Kaut gan arī, drošivien neatbilstu visiem koptuma kritērijiem. Nagi un mati ir kārtīgi, par to ļoti rūpējos, drēbes vienmēr tīras, bet ir problēmas ar sejas ādu, ko te daudzas min, svars arī nav ideāls. Mīl mani tāda, kāda esmu, ne - perfekta :)
28.01.2015 12:45 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
Sapucējusies- ne, galīgi nē. Tikai uz svarīgām lietām.
Uz darbu nekrāsojos. Uzkrāsojos tikai tad, kad tiešām ir nepieciešamība īpaši izcelties kaut kur, bet ne darbā.
Bet drēbes vnm ir tīras, blūze un bikses/svārki. Augstpapēdenes darbā vnm. Mati vienmēr ir tīri, mazgāju katru dienu- aste vai izlaisti. Nagi vienmēr sakopti. Arī pedikīrs vnm ir neatkarīgi no gada laika. Kā arī liekais apmatojums nav, lai arī drauga man nav un varētu atlaist visu kā jetijam :D
28.01.2015 12:48 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Matus ķemmēju, pat ja eju naktī vai agri no rīta uz wc , bez melnā zīmuļa maksimums līdz miskastei, bet vispār man patīk visu izdarīt no rīta , jo kas zin kur pa dienu vai vakaru mani aizpūtīs.
28.01.2015 12:50 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Tu, jau te tā kā tāds Sokolovs, kas bija izteicies, ka nespēj iztēloties kopdzīvi ar sievieti, jo redz viņa var pamosties no rīta un neizskatīties tik pat skaisti kā iepriekšējā vakarā un viņai mēdz būt dienas kad mati nav pirmā svaiguma.

Man tas viss liekas fufelis, tas pieder pie kopdzīves, tāpēc jau tā ir kopā dzīvošana , ka var gadīties gan tādas dienas,gan ne tādas...es , protams, neuzskaitīšu gadījumus, kad cilvēks mēdz saslimt un izskatīties pēc saņurcīta bruņurupuča, tas , manuprāt, visiem saprotams.. bet.. tomēr par pārējiem gadījumiem...Nu neaizmuks tas vīrietis, ja šad un tad neizskatīsies kā uz balli, bet, ja tava saucamā nekoptība ilgtu dien dienas, tad tas būtu nepareizi..

Tikai nesāc dzīvojot ar draugu , un kļūt par vienu no tām, kas iet gulēt uzkrāsojusies un mostas agrāk, lai tik uzliktu seju .. No vīriešiem ir dzirdēti tādi varianti un ticiet man, tas nav nekas glaimojošs, drīzāk kaut kas muļķīgs viņu acīs :D
28.01.2015 12:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits