JŪSU ziemas zābāki

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas! :)

Uzmetu aci tēmai meklētājā un nekas diži informatīvs tur nebija, tāpēc nolēmu izveidot jaunu diskusiju. Tātad jautājumi - kādi ziemas zābaki jums ir? (kurus pašlaik šajā sezonā valkājat)
Vai jums tajos ir ērti, droši, smuki? Vai nav problēmu ar ziemas apavu piemērošanu jūsu ikdienas stilam un vajadzībām/prasībām? Kā ikdienā visbiežāk pārvietojaties (ar kājām, sabiedrisko transportu vai auto) un vai jums ir problēmas ar ziemas apavu iegādi un ziemu kā gadalaiku?

Vai priekšroku dodat slīdošiem vai neslīdošiem zābakiem vai arī tas nav tik būtisks faktors?

Būtu jauki, ja pievienotu attēlu (kaut vai no interneta resursiem) :)

Sākšu es - man ir 3 zābaki, kurus velku ziemā - 1 UGG veida, brūni, pagari; otri melni, gari zamšādas ar pilno zoli, bet zema/vidēja augstuma un ar nesiltu iekšiņu, trešie - melni, īsi, zamšādas ar pilno zoli ~12cm un dabīgās aitas iekšiņu.
Ikdienā parasti maz eju kājām, parasti kaut kāds transports. Darbs pieprasa + - lietišķu stilu tāpēc gluži UGG uz darbu neeju.




šitādi, tikai zamšādas un ar šņorītēm

Paldies! :-P
27.01.2015 11:53 |
 
Reitings 258
Reģ: 03.07.2012
Teika_spolite, parasti apstrādāju zābakus pirms tam, bet ja ir jau par vēlu, tad man palīga nāk līdzeklis "krown" - sāls noņēmējs. Brīnumlīdzeklis :)
28.01.2015 07:32 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Man nav vajadzības pēc normāliem ziemas zābakiem. Ziemas priekiem (vai arī ja būvlaukumā ir ļoti auksti) man ir šie:





Bet ikdienā iztieku ar šādiem (jo visur ar mašīnu pārsvarā pārvietojos):





šāda tipa:



Un vēl pāris zempapēžu puszābakiem.
28.01.2015 08:32 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
teika_spolite - es parasti pirms vilkšanas visus apavus nopūšu ar aerosolu pret mitrumu/netīrumiem...ik pa laikam arī atkārtoti nopūšu, kad liekas, ka iedarbība beigusies ;)

Skatos ka daudzām meitenēm šeit ir līdzīgi kā Lancaster, ka var no pirmā varianta pārkāpt trešajā un nav problēmu :D :)
28.01.2015 09:40 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Ir šādi skrienamie- jau 3 ziemas driebti, bet joprojām labā stāvoklī!


Sievišķīgākiem izgājieniem ir šādi (tik nedaudz tumšākā krāsā) - jau divas ziemas aiz muguras, bet par cik āda un ļoti rūpīgi kopti, tad izskatās kā jauni
28.01.2015 10:17 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Ikdienā pie biksēm valkāju šādus Timberlandus. Ļoti ērti, daudz ērtāki par to otru variantu ar cieto zoli. Arī silti, laikam tikai vienu reizi sala kājas, jo bija ilgi jāstāv un ārā bija ļoti auksts.

Pie svārkiem vai kleitām velku garus melnus klasiskus zābakus, līdzīgus šiem.


Pērkot ziemas zābakus obligāti skatos, lai ir normāls protektors, jo man arī šie abi slīd, ja ir plāns sniegs vai ledus, tāpēc ar pavisam taisnu zoli es paiet nevarētu :D
28.01.2015 10:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!