Diezgan šokējoši. Travel bum - Rīga tūrista acīm

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Labrīt!
Vakarnakt uzdūros tūrista izveidotajai video kolekcijai 2 daļās par viesošanos Rīgā.
http://youtu.be/A_BZ5uFAopM

Vai tas maz var būt likumīgi? Lika aizdomāties, cik pretīgi pašai būtu parādīties šādā video, lai gan es tikai parunājos ar viņu, tā kā parasti atbildu un sarunājos uz ielas, ja mani uzrunā. Par laimi, gan nedraud tālākais, bet... Žēl meiteņu!
19.01.2015 08:50 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Gan jau,ja Linda būtu atļāvusi sev izmaksāt,arī tas tiktu šeit pasniegts kā kaut kas maucisks nevis vienkārši,ka viņa uzskata,ka vīrietim ir pieņemts maksāt. Skat,pat pats kanādietis ne vienu reiz vien to pieminēja un bija sašutis par to,ka meitenes pašas steidz maksāt,neļaujot to darīt vīrietim. :D
20.01.2015 16:07 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Par ko sašutums?... Aaa, dažas ieraudzīja cik patiesībā nožēlojami tas no malas izkatās?... Nu par to jau es arī runāju. Kad nav stabilu attiecību, bet vajag sexu tik traki, ka kājstarpe niez, tad viss izskatās tieši tā - lēti un prasti!


Man ir nelielas aizdomas, ka kaut kā līdzīgi izskatītos pat "Titāniks", ja filmu būtu uzņēmis Džeks un ar vienīgo mērķi - palielīties, kā šis māk nocopēt čikas :D Patiesība ir tāda, ka jebkurš romāns no malas izskatās lēts un prasts, ja vien nav pasniegts romantiska patosa mērcē, gan jau arī tavā laulības gultā varētu noķert kadrus par kuriem visas te pēc tam rauktu degunu. Romantisko un "ne-lēto" migliņu piedod tikai iesaistīto pušu emocijas, savstarpējā ķīmija un atmiņas, kaut gan domāju, ka abām meitenēm palika rūgta pēcgarša, visvairāk jau par pasniegšanas veidu un publicēšanas faktu.
20.01.2015 16:01 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Beidzot arī es esmu noskatījusies visus video. Laikam esmu nedaudz dīvaini vai neprotu iedziļināties stāsta jēgā,bet es neredzēju nedz seksa tūristu Rīgā,nedz vaļīgas meitenes,kuras paplestu kājas katram pretimnācējām. Iepazīšanās šķita tikpat parastas kā tās,kas notiktu ar vietējo Jani vai Pēteri. Pats Kanādietis šķita parasts puisis,kurš vienkārši ir atbraucis uz Rīgu pārbaudīt,vai te tiešām ir tā kā runā apkārt. Dzirdēju ļoti daudz labus vārdus,kas tika veltīti. Tāpat neesmu izbrīnīta par abu meiteņu nodošanos Kanādieša(aizmirsu kā viņu sauca andrew?? :D) skavās,tikpat parasta parādība varētu notikt ar Kristapu,(dzimis un audzis Latvijā). :)

Mans rezumē ir tāds,ka tur nav absolūti nekā šokējoša,parasts video par veidiem kādos cenšas apkrāpt ārzemniekus,par sapostajām meitenēm Rīgā,kā arī to,ka ir iespējams šeit iepazīties arī ar foršām meitenēm,jo aiz visas lielās stereotipu putekļu kaudzes slēpjas dimants. (l)
20.01.2015 15:52 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
abas daļas noskatījos, ko es varu teikt? pašas jūs esat šarmutas! gribētu gan es dzirdēt visu jūsu angļu valodu, kas tik graciozi apgalvo, ka citas runā ne īpaši pareizi un skaisti. un par cik eiro jūs atdotos?Linda vismaz sponsorēja amītim lidiņā parīt un parādīja mazliet vairāk kā jūs varētu. :-P
20.01.2015 15:47 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Man vislabāk patika " see this? It`s engagement ring!" Because i`m happy! Ah ha haaa!" Puisis var būt lepns par savu līgavu.
20.01.2015 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
hanna, raksti forumā biežāk, aš kūstu, kad lasu.
20.01.2015 15:34 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Nevienā brīdī netiku runājusi par var vai nevar.
20.01.2015 15:30 |
 
Reitings 17
Reģ: 19.01.2015
Par meiteņu reakcijām sacīšu tikai vienu - mani pārsteidza nevis ķiķināšana, vulgaritāte vai kautrība, atturība vai ej tak tu kakāt attieksme, bet gan dažu meiteņu izteiktā noslēgtība un pašnoniecinošie ko tad es skatieni. Tie skumdināja.

Kaa tad ir pareizi reagjeet uz shaadiem aarzemniekiem? Piekrist un flirteet nevar, atteikt un buut atturiigai, nosleegtai, suutiit dirst nevar, ko tad var?

***
Akcents piemeeram krieviem jau ir asiniis un diez vai to var mainiit. Shitaas bezakcentu spiidules kaitina.
20.01.2015 15:27 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
Tiešām tā Linda kaut kur redzēta, bet KURR? :D
20.01.2015 15:14 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
Hanna!
Cik skaisti Tu proti izteikries!!!!
20.01.2015 15:03 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Noskatījos otro daļu, mans subjektīvais rezumē:

puisim ir mazliet vairāk saprāta nekā liecina sākotnējā bravūra. Daži spriedumi raksturo skatītāja no malas spēju novērtēt apstākļus krietni vien trāpīgāk. Nezinu, ko šis dara ikdienā, kaut kur pavīdēja, ka fotografē. Pieļauju, ka potenciāls atļauj nākotnē pievērsties nopietnāka rakstura pētījumiem, lai gan - arī šis aiz ārējas skandalozitātes slēpj gana diskutējamus un sāpīgus jautājumus.

Par meiteņu reakcijām sacīšu tikai vienu - mani pārsteidza nevis ķiķināšana, vulgaritāte vai kautrība, atturība vai ej tak tu kakāt attieksme, bet gan dažu meiteņu izteiktā noslēgtība un pašnoniecinošie ko tad es skatieni. Tie skumdināja.

Par šo diskusiju - jāteic, nepatīkami pārsteidza dažas labas visvisādi pasvītrotā augstprātībua. Viena konkrēta dalībniece, kuras komentārus līdz šim lasīju ar patiku un respektu pret jaunas sievietes atzīstamo spriestspēju un toleranci, šeit nevilcinājās padalīties ar visai neizvēlīgu valodiņu un neglaimojošu vīzdegunību pret paklupušajiem.
Cepumu kārba un bundžiņa iecienītākā alus Kristai par cilvēcību.

Kopumā - dažbrīd man šķita, ka skatos kādu citu video, nevis to, kuru vairums šeit apspriež. Varbūt esmu sieviete, kurai pauti jau kļūst uzkrītoši, bezjūtīga dzelzs lēdija vai vienkārši auksta zivs, bet es neredzu, par ko žēlot abas galvenās varones. Pati Linda atbildēja, ka nesapņo par to, ka jauniepazītais princis savu dzīvi pārvietos šaipus okeānam un abi dzīvos ilgi un bez rūpēm. Jā, protams, sieviete izskatījās samīlējusies, bet tas, ko gribu pateikt: ja meitenes spēs adekvāti apstrādāt notikušo, tas kalpos vienīgi par ieguvumu, nevis ieilgušām bēdām.
20.01.2015 14:52 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Noskatījos visu, visu. Ziniet, par ko bija vislielākais šoks? Par tām četrām krievu tjolkām, kas tur uz stūra pīpēja. Tik drausmīgi nepatīkamas, prastas bābietes, bet ego augstāks kā Eifelis.
20.01.2015 13:59 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Neka tur sokejosa neredzu
20.01.2015 13:40 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Parakstos pilnīgi zem katra stellaglmr vārda. Vēl precīzāk pateikt nevarētu.

Lai nu kā, bet meitenes lielākoties bija ļoti simpātiskas, džekam laba gaume. Pieļauju, ka uz daļu no cosmo elitārā krējuma tāds puisis pat virsū nepaskatītos. Tāpēc arī ir viegli kritizēt un pelt.
20.01.2015 13:34 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Īstenībā jau jebkurš , arī kāds latvietis var salikt visu ko internetā. jābrīnās jau vairs nav ne par ko.
20.01.2015 13:15 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ak, jel. :D
Nožēlojamāk par uzķeršanos uz ārzemnieka āķa man šķiet vien šī savas astes spodrināšana no meiteņu puses. "Es nekad", "Kāds akcents, kāda valoda", "Kauns un nožēlojami", "Naivas, bez smadzenēm". :D Vienkārši super! :D
Nu, labi - sen ir skaidrs, ka cosmo apgrozās tikai izsmalcinātas, elitāras, gudras un bagātas dāmas. Un Jūs nekad, nekad neuzķerieties uz nelietīgo vīriešu izmestajiem ēsmiem. :D Tikai nezin no kurienes pilna attiecību sadaļa ar absurdiem un neveiksmīgiem paraugdemonstrējumiem attiecību izveidē? Ķiķināt nedrīkst, sarkt nedrīkst, izturēties ar vienaldzību nedrīkst, atvērties nedrīkst, būt pasīva atkal nedrīkst. Ko tad vispār drīkst?! :D
Un, kas vēl ļaunāk - šī sūnīšana par akcentu un stilistikas kļūdām teikumu izveidē - ak, mī un žē. Ja paši angļi, amerikāņi to atļaujas un uzskata par normālu parādību, tad neredzu problēmu. Ne visi ir valodas eksperti. Viena no video redzamajām meitenēm ir mana paziņa - tiesa, viņa tikai atstāja numuru un figurē ļoti īsu brīdi šajā video. Bet viņai ir smadzenes - uh. Sīkums, bet fakts - intelektuāli attīstīts cilvēks par otra zināšanām nespriedīs pēc minūti gariem video kadriem. Bet visu varenās vientuļnieces - ui, piedodiet - dievietes, šeit ir tiesīgas savas tauties lamāt un pelt. Jāsaka tā - kas tik kašķīgs, tam pašam kaut kas niez. :D

Manā uztverē - vietējie ne ar ko neatšķiras no sekstūristiem. Piedzirda meiteni un viņiem pie pakaļas, ko viņa saka vai domā. Ja vīrietis ir idiots, viņš ir - vienalga, latvietis vai kānādietis. Tieši tas pats attiecas uz simpātijām - tās rodas neatkarīgi no tā kāda ir viņa pilsonība. Un runāt par kaut kādu sapņu zemi šeit ir absurdi.
20.01.2015 12:41 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Itkā latvijas meitenes ir vienīgās naivās un ātri uzķeras???? Nu nē tak, citur tā pat ir. Un es neko traki šokējošu nesaskatu. Vakar, kad ar draugu skatījāmies un nesapratām kas tur ir tāds, ka jāsaka kauns, man ir kauns par savas valsts TĀDĀM meitenēm. Beidziet pārspīlēt.
20.01.2015 11:22 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Visus nenoskatījos, bet no tā ko redzēju, palika nedaudz riebīgi.
Un man vēl jautā, kāpēc man ir nepatīkami, ja kaut kādi ārzemnieki man uz ielas sāk kaut ko jautāt, piesieties. Atbaida tā viņu uzmanība. Pēc šiem video būs vēl nepatīkamāk.
Meiteņu it kā žēl, bet no otras puses - vai tad neviena nav dzirdējusi, ko ārzemnieki te brauc darīt? Ne jau intelektuāli parunāties. Uzmanīgākām vajadzēja būt. Bet - visi kļūdās. Cerams, ka no savām kļūdām mācīsies.
20.01.2015 11:05 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Lielākā rūpe man par simpātiskajiem policistpuišiem - vai viņiem nesanāks šķirties no darbavietām, par izrunāšanos.

+++
Policistu sakarīgums mani arī nedaudz pārsteidza. :D
20.01.2015 10:34 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Noskatījos pirmos piecus video - par konsumācijas meiteni.
Neteiktu, ka prasītos birdināt gaužas asariņas. Jā, meitene likās panaiva, bet ne tik pataloģiski naiva un labticīga, lai šis gadījums viņu neatgriezeniski salauztu.
Pats režisors visai lecīgs, bet ne galēji nepatīkams. Mazmazītiņu cieņas aizmetni veido diezgan godīgie paša komentāri par to, ka vidējais tūrists- olu izšāvējs labāku uzņemšanu nepelna.

Lielākā rūpe man par simpātiskajiem policistpuišiem - vai viņiem nesanāks šķirties no darbavietām, par izrunāšanos.

Eju skatīties tālāk.
20.01.2015 04:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits