Diezgan šokējoši. Travel bum - Rīga tūrista acīm

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Labrīt!
Vakarnakt uzdūros tūrista izveidotajai video kolekcijai 2 daļās par viesošanos Rīgā.
http://youtu.be/A_BZ5uFAopM

Vai tas maz var būt likumīgi? Lika aizdomāties, cik pretīgi pašai būtu parādīties šādā video, lai gan es tikai parunājos ar viņu, tā kā parasti atbildu un sarunājos uz ielas, ja mani uzrunā. Par laimi, gan nedraud tālākais, bet... Žēl meiteņu!
19.01.2015 08:50 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
tas saucās- atjāja, izjāja, aizjāja :-D
21.01.2015 15:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man interesanti, kāpēc šis video netika publicēts agrāk. Pats materiāls ir vismaz gadu vecs... Kāpēc tik ilgi kanādietis gaidīja?
21.01.2015 16:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vel jūs te ņematies. .
21.01.2015 16:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
MJ, mans vīrs, starp citu, pateica, ka šis kanādietis viņaprāt ļoti līdzīgs Ryanam Reynoldam... :D Gifs ļoti atbilstošs! :D
21.01.2015 16:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Neons

Man gan tas kanādietis ar nevienu neliekas līdzīgs, godīgi sakot man viņš pat ne pārāk patika, nezinu ko meitenes viņā baigi saredz izņemot to ka varbūt puisis ar smuku akcentu.


Par tēmu runājot. . Vienkārši beigās jāpieņem ka katram ir savs uzskats, nav jēga censties tos uzskatus apstrīdēt jo daļa taisnības ir katram un ne visu var vienmēr saprast cilvēks ar citu uzskatu.


Man prieks par tevi Neons ka tev tik forši dzīve ievērsās ka varēji tiešām pēc kāzām pirmo reizi ar īsto pārgulēt, pati gan es tā iespējams nevarētu, jo iznāca ātrāk pārgulēt ar tā laika "īsto" un pēc tam jau bija par vēlu lai gaidītu, bet man ar patīk tas ka tomēr ir pieredze ar vairākiem partneriem, tas tomēr dod lielāku ieskatu un pieredzi attiecībās un seksā kas ar nav peļama lieta. Šis nebija domāts kā tev uzbrauciens ja kas, tas ir vienkārši mans uzskats pēc kā es dzīvoju.
Bet jā, savā laikā jau cerēju ka tas pirmais arī būs tas īstais uz mūžu, diemžēl pēc vairākiem gadiem, bija skaidrs ka tas tā nebūs.

Vel kas mani uztrauktu par pirmo seksu pēc kāzām ir ka var vienkārši gadīties tā ka fiziski nav nekāds pievilkšanās spēks, ir zināmi tādi cilvēki kuri ideāli izskatās kopā, attiecības labas, bet sekss kā nebija labs tā nebija un tad gribi vai negribi bet laulībai parasti ātri pienāk beigas.
Tā kā tev Neons ir ļoti paveicies atrast divus vienā. (l)
21.01.2015 16:40 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Dzeks malacis , jo pa leto meitenes dabuja seksam un izklaidei. Meitene prieciga,ka so lido paedinaja. Zel,ka man nesanak tik leti atpusties,jo parasti uz meiteni 30-70eiro izterejurandina,lai sex dabutuun cittreiz nedabuju sex. Lindu labprat kartigi ar spe..mu piepilditu un gatavs pat 100 eiro izterret randina.
21.01.2015 16:44 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Es Lindu vestu uz tex mex vai mc2 brancu, nopirktu labus vinus un nouretu hotel Monte Kristo vai elefanthotel.
21.01.2015 16:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Manuprāt, reāla sexa nesaderība ir ļoti reta parādība. Viss pārējais - ir nevēlēšanās kāda iemesla dēļ strādāt ar attiecībām, slinkums vai spītība (vai glupība) vai tamlīdzīgi. Un te vēl varētu runāt un runāt, kas tad galu galā ir laulības dzīve, mīlestība un attiecības ilgtermiņā un cik svarīgu lomu tajā visā ieņem sex kā kopdzīves sākumā, ar bērniem un tā pēc 50 gadiem... Kas tad galu galā divu cilvēku attiecībās ir svarīgākais?...
Man prieks par tevi Neons ka tev tik forši dzīve ievērsās ka varēji tiešām pēc kāzām pirmo reizi ar īsto pārgulēt, pati gan es tā iespējams nevarētu, jo iznāca ātrāk pārgulēt ar tā laika "īsto" un pēc tam jau bija par vēlu lai gaidītu, bet man ar patīk tas ka tomēr ir pieredze ar vairākiem partneriem, tas tomēr dod lielāku ieskatu un pieredzi attiecībās un seksā kas ar nav peļama lieta.

Nedaudz pasmaidīju... Nevis man dzīve ievērsās, bet es pieņēmu pati tādu lēmumu un mērķtiecīgi uz to gāju. Tādu "īsto" man bija daudz un, ja vien nebūtu stingri pastāvējusi par saviem principiem, jau sev būtu pārgulējusi vismaz ar 5 vīriešiem, ar kuriem man bija ilgstošas attiecības vismaz gadu. Taču nejau sex mani neinteresēja, bet vienkārši vienmēr domāju par to, kas būs pēc tam, kur mani tas aizvedīs, kādas var būt sekas un ko es iegūšu utt. Jā, varbūt sex kā tāds priekš manis ir pārāk svarīgs un nozīmīgs, citiem tas nešķiet tik intīms un "svēts" pasākums un var to dāļāt pa labi un pa kreisi bez liekas aizdomāšanās. Nu, katram ir sava galva uz pleciem un katrs pats par sevi atbild. Galvenais jau, lai mēs esam apmierināti ar rezultātu un to, kur tas viss mūs ir aizvedis, vai ne?... ;-)
21.01.2015 16:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man gan tas kanādietis ar nevienu neliekas līdzīgs, godīgi sakot man viņš pat ne pārāk patika, nezinu ko meitenes viņā baigi saredz izņemot to ka varbūt puisis ar smuku akcentu.

Man arī viņš nepatika nemaz. Man pajautāja, vai man šķiet skaists šis vīrietis un kā es viņu aprakstītu... Pirmais, kas ienāca prātā - joberis! :D Tur tak tas uz pieres rakstīts... :-P
21.01.2015 16:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Neons

Nu ir arī tā ka pāri cenšās protams, bet ja tiešām nespēj atrast to kopīgo valodu seksā tad nu ideāla kopdzīve un viss pārējais to ar nesalabos.
Nu man varbūt nav tādi sliktie seksa piemēri bijuši pašai uz savas ādas, bet salīdzinot piemēram ar skūpstīšanos, Nu velns parāvis, ir bijis tāds puisis kurš tiešām skūpstās kā zivs, centos to labot/uzlabot, centos kā savādāk, runāju ar viņu lai gan nepatika aizvainot cilvēku par tādu sīkumu, bet beigās vienkārši sapratu ka nu nav tā seksuālā pievilšanās, kas man ar nebija un jā puisis bija super, bet ja pat ar viņu skūpstīties nespēju, tad nemaz negribēju tirpināt līdz gultai jo sekss tomēr man ar ir gana intīma lieta un ja jūtu ka nebūs tad ar nevajag.

Nu mans pirmais bija puisis ar kuru es pirms tam ar jau satikāmies vairāk kā gadu, bija pievilkšanās un bija vēlme un sekss vienkārši beigās nāca ļoti dabiski un skaisti, pēc tam ar 3 ar pus gadus kopā bijām, bet diemžēl bijām vienkārši drusku par jaunu un attiecību ziņā radās plaisas ar kurām vienkārši nespējām tikt tai laikā galā, ļoti pat mēģinājām, bet neizdevās. Vienmēr paliks prātā tā doma ko gan es zinu, gan arī daudzi man to ir teikuši, ja būtu sākuši satikties kad būtu nedaudz vecāki, tad arī būtu visu mūžu kopā, bet no visa sliktā ar nāk savs labais un arī tagad esmu kopā ar puisi ar kuru man pat nelikās ka varētu būt tik pat varētu teikt "ideālas" attiecības, viens otru sapratām no pus vārda jau pirmajā dienā un domāšana mums ir pilnībā uz viena viļņa.
Un runājot par manu pirmo puisi, viņam ar es biju pirmā tā kā tiešām ir mazliet žēl ka tas vienkārši neizdevās.

Man sekss ir ļoti intīms un svēts, tik vienu reizi gadījās tādas nenopietnas attiecības un tās principā bija tikai dēļ tā lai nomāktu tās šausmīgās sāpes pēc tā pirmā ar kurām ar ļoti ilgi nespēju tikt galā.


Galvenais jau, lai mēs esam apmierināti ar rezultātu un to, kur tas viss mūs ir aizvedis, vai ne?...


Jā esmu pat ļoti, labāku vīrieti sev blakus nevarētu iedomāties tagad, bet toreiz jau likās ka tas pirmais būs tas ideālais, tagad tomēr pierādās ka ir ar labāki vai drīzāk savādāki. :)

Pirmais, kas ienāca prātā - joberis!


Tiešām to es ar iedomājos :D
21.01.2015 17:10 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Joberis jau varbūt viņš arī ir, bet vismaz galva strādā uz sievietes un cilvēka analizēšanu. Daudziem joberiem pat tik daudz paurī nav.
21.01.2015 17:23 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Nelasiju visus komentaarus.

Tagad skatos 4 video.

Loti daudzas meitenes sevi parada no labaas puses un neredzu neko sliktu.

Tiesham prieks skatiities cik daudzas aiziet prom, pasaka ka ir aiznemtas, loti patika meitene kura veikalaa pirka bikses. Loti daudzas smaidigas, smukas, ar labam anglu val zinashanaam, bet atsaka vinjam.

Vieniigi taas divas pagaidaam vido nummur 3 bija'forshaas-advokaates'. Vinju vietaa tiesham nokaunetos.
21.01.2015 18:30 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Noskatijos visusvideolidz 7 (7 nevareju nostities jo esmu vel darbaa un negribu likt ja nu 'nepiedienigas' ainas).

Secinajums,ja godigi pat blondaa pedeeja meitene bija loti skeptiska, un neljaava par vinju maksaat. Pati pirka eedienu gan sev gan vinjam. Var redzet ka tas bija nevis tikai viens randinsh bet vairaki (2-3) , tad nu neko shausmigu neredzu ja nu arii paarguleeja vai skupstijaas. Ja briva meitene un ir gajushi randinjiem kada starpiba Kanadietis vai latvietis?

Ja butu ar latvieshu puisi gajusi pusdienaas un maksajusi par sevi,skupstijusi neviena taa neshausminaatos.
21.01.2015 18:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Pirmais, kas ienāca prātā - joberis! Tur tak tas uz pieres rakstīts...
Man tas vispaar neienaaktu praataa,ja nebuutu taa dala,kuru neredzeeju-kur raada "miileesanos".;-)Peec taas dalas varbuut domas mainiitos...
21.01.2015 18:45 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
tad nu neko shausmigu neredzu ja nu arii paarguleeja vai skupstijaas. Ja briva meitene un ir gajushi randinjiem kada starpiba Kanadietis vai latvietis?



Piekriitu, plus izskatijas drizak peec video par romaaninju, nevienaa briidi nelikaas, ka leetas uzvedibas meitene, vienkarsi virietis izmantoja savu sharmu, savaldzinaja un tik nesmuki uztaisija shadu video.

JA video butuu par meiteni, kura par dzerienu aiziet uz viesnicu, tad jaa, varetu teikt, ka cik leeti viss te notiek, bet tomeer - shaja situacijaa vinji gaja uz randinjiem, pavadija laiku kopaa UN mes nezinam kadas pasakas vins vinai sastastija, lai uzfilmetu ko taadu.
21.01.2015 19:39 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Es arī domāju, ka nekas tur tāds nav. Tik daudz diskusijas bijušas par vienas nakts sakariem, te meitenei vienkārši nepaveicās, jo viss tik uzfilmēts.
21.01.2015 19:58 |
 
Reitings 202
Reģ: 24.03.2013
Piekrītu cheeky un Blanche,arī neko tāādu nesaskatu.Maz 1 nakts sakaru? Ārzemnieks,nu vēl labāk :D :D
te meitenei vienkārši nepaveicās, jo viss tik uzfilmēts.


jā,zināja,ka tiek filmēts,bet uz interneta bombu nebija rēķinājusies.
21.01.2015 20:44 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Katrs dzīvo kā grib un māk,patīk. Skumji, ka vīrietis izmantoja šādi meiteni, bet viņa pati vainīga pie naivuma, ka atļāva bildēt, filmēt.
21.01.2015 22:31 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Katrs var darīt, kā grib. Tikai pēc tam nevajag brīnīties, ja vietējie tūristus pasūta d* jau pēc pirmajiem vārdiem.
Tas pats ar izjokošanu vai reakcijas filmēšanu. Tāpēc jau neviens tā pārāk nesteidz palīdzēt citiem- nevienam negribas kameru sejā un rēcienu.
22.01.2015 08:48 |
 
Reitings 161
Reģ: 08.01.2015
Meitene kļūda bij, ka viņa atļāva filmēt, bet tā pirmā, kura atzinās par ko strāda, manuprāt, pat nezinājas, ka viņu filmē/ Ja zināja, tad nu glupa gan.
Nav vajadzīga lielā mīlestība, lai būtu sekss. Ne mums spriest un nosodīt cik slikti meitenes izdarīja. Vīrietis ar nebija nekāds urods un pie tam lielisks muldētājs.
Nesaprotu tos delfi,youtube komentētājus, kuras šīs meitenes sauc visvisādos vārdos.
22.01.2015 13:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits