Diezgan šokējoši. Travel bum - Rīga tūrista acīm

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Labrīt!
Vakarnakt uzdūros tūrista izveidotajai video kolekcijai 2 daļās par viesošanos Rīgā.
http://youtu.be/A_BZ5uFAopM

Vai tas maz var būt likumīgi? Lika aizdomāties, cik pretīgi pašai būtu parādīties šādā video, lai gan es tikai parunājos ar viņu, tā kā parasti atbildu un sarunājos uz ielas, ja mani uzrunā. Par laimi, gan nedraud tālākais, bet... Žēl meiteņu!
19.01.2015 08:50 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Pieminam*
20.01.2015 18:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jā, ir gan jāskrien līdzi laikam, jo sabiedrība un tās vērtības mainās, nekas nestāv uz vietas. Ja visi pieturēsimies pie vecmodīgiem uzskatiem, tad nekādas izaugsmes nebūs vispār.

Piedod, bet sabiedrībā gan nekas neattīstās uz priekšu šajā jautājumā. Viss šis jau ir bijis un būs atkal un atkal. Gan vaļības, homoseksuālisms, aborti utt., gan "vecmodīgie" uzskati un tendecnes. Mainās tehnoloģijas un paņēmieni, bet ne morālie principi - vienkārši kādā sabiedrībā ir vienu tendenču pārsvars, citā - citu tendenču pārsvars. Un tā tas visu laiku mainās un svārstās kā "prece" uz svariem. Neko jaunu jau te izdomāt arī nevar - šis viss ir bijis aktuāls gadsimtiem ilgi. Nedomāju, ka te vispār ir kaut kas "vecmodīgs" vai "jaunmodīgs". Ir tā kā ir - vieni par, otri pret un viss.
20.01.2015 18:30 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Tad pēc tavas loģikas nākotnē drātēt dzīvniekus būs normāli?

Bez galējībām nevar?
Un nē, nebūs normāli. Normāli ir viss, kas notiek starp divām pusēm, kas ir spējīgas sniegt savu piekrišanu.
20.01.2015 18:32 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Normāli ir arī tas ka divas no 3 meitenēm ar kurām viņš pargulēja ir aizņemtas/precētas ?
20.01.2015 18:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kā būtu ja meitenei būtu vienas nakts sakars vai ļoti īss romāniņš gadījies vienu reizi mūžā, vai viņa ar tiktu pieskaitīta pie lētajām un vaļīgajām mauķelēm?

Visam pamatā ir mērķis ar kādu tiek kaut kas un jebkas darīts. Ja vienas nakts sakars ir ar mērķi vnk nomierināt savu niezi starp kājām - nu tad nekāda šķīstā šī sieviete nevar būt pašos pamatos. Taču, ja plānos primāri bija uzsākt attiecības, bet sex ir tikai kā papildus bonuss, nu tad... gadās visādi. Teiksim tā - naiva meitene, ka nespēja novērtēt vīrieša nodomus pirms gultas...
20.01.2015 18:35 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es vēlreiz atkārtošu, ka spriežot pēc tā ko redzu sev apkārt - es neredzu tur neko sliktu, amorālu vai žēlošanas vērtu. Pirmkārt, par citu dzīvēm spriest pēc savas morāles ir nepieklājīgi; otrkārt, reducēt visu līdz primitīvam līmenim ir nepareizi (es gan šeit liktu citu vārdu, taču lai jau paliek).
Tu uzbāzies ar savu žēlošanu nevietā. Ja jau Tu savā dzīvē ne to vien esi redzējusi, tad par ko Tu vēl brīnies? Par to, ka Tev negribētos nonākt šādā situācijā? Tad priecājies, ka neesi. Lepojies ar sava rakstura stingrību. Taču pārstāj popularizēt uzskatu, ka šīs meitenes ir jāžēlo, jo tev būtu žēl. Mēs sapratām - Tev ir tādi uzskati, labi. Un ko mums tagad darīt? Ko tagad darīt viņām? Raudāt? Smieties? Mest kūleņus? Iet pie vārdotāja un pieburt kanādietim kārpas? :D
Tu gribēji noskaidrot viedokli - kurš un kā reaģētu. Tev tas tika sniegts - bet tu turpini uzsvērt cik šausmīgi tas ir. Neprasi viedokli, kuru nespēj pieņemt, jo kuņģis par vārgu, lai sagremotu. Gribēji paspīdēt ar augstām morāles vērtībām? Sanāca pakrist.
20.01.2015 18:36 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Normāli ir arī tas ka divas no 3 meitenēm ar kurām viņš pargulēja ir aizņemtas/precētas ?

Diez vai, ka viņš to zināja, bet tas noteikti nav kaut kas tāds, par ko Tev personīgi būtu jāsatraucas.
20.01.2015 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Nesatraucos ne personīgi, ne bezpersonīgi. Statistika gan skaista sanāk.
Čalis normāls, lūk meitenes LV skaisti sevi parādīja.
20.01.2015 18:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
šos video piemiņas esi redzējusi tikai šeit? Un kādēļ tad nevarēji arī šai diskusijai pasoļot garām kā dzeltenajai presei?


Jā, tikai šeit. Pasloļot garām varēju, bet nepasoļoju - ieinteresēja, par ko Cosmo kārtējais cepiens.

Un principā tieši par to jau ir jautājums. Nu labi, puisis-idiņš safilmēja un salika internetā video. Slikti, ka tā. Bet lielākais ļaunums meitenēm tika nodarīts taja momentā, kad šo video "sokēti" "labdari" sāka šērot Feisbukā, sāka apspriest Cosmo, uzcepa sensāciju interneta ziņu portālos, "šokā" izpauda meite nu vārdus un ko vēl ne.

Ja šādi "šokēti" "labdari" neuzdarbotos un nepainformētu citus, ka vajag "pašokēties" (un vienalga, vai par "maukām", vai "nabadzītēm"), tad meitenēm dzīve būtu daudz mierīgāka.

Es nepārmetu (man nodrošinātas izklaides, lasot diskusiju), vienkārši mazliet brīnos par ...naivumu? liekulību?
20.01.2015 18:39 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Lielākais ļaunums tika nodarīts ka muļķa skuķēni pavilkās un ļāva sevi filmēt gultā.
20.01.2015 18:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nu gan sarakstiits!:-D
Cilveeki ir dazaadi ,attieksme ,skatijums atskiriigs-tas noteikti.Zeel,ka es nenoskatiijos visu liidz beigaam,varbuut tad buutu cits spriedums,bet tagad es varu piekrits "policistam",kurs teica-cilveeki "meklee piedziivojumu"-kaadreiz tas beidzaas labi,citreiz ne tik spiidosi...;-)
20.01.2015 18:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pirmkārt, par citu dzīvēm spriest pēc savas morāles ir nepieklājīgi; otrkārt, reducēt visu līdz primitīvam līmenim ir nepareizi (es gan šeit liktu citu vārdu, taču lai jau paliek).

Piedod, bet šeit forumā mēs visi par visu spriežam pēc savas morāles un no savas uzskatu prizmas. Un tēma ir par primitīvu līmeni, ko gan var gribēt vairāk no šī visa izzīst?...

Mēs sapratām - Tev ir tādi uzskati, labi. Un ko mums tagad darīt? Ko tagad darīt viņām? Raudāt? Smieties? Mest kūleņus? Iet pie vārdotāja un pieburt kanādietim kārpas?
Tu gribēji noskaidrot viedokli - kurš un kā reaģētu. Tev tas tika sniegts - bet tu turpini uzsvērt cik šausmīgi tas ir. Neprasi viedokli, kuru nespēj pieņemt, jo kuņģis par vārgu, lai sagremotu. Gribēji paspīdēt ar augstām morāles vērtībām? Sanāca pakrist.

Pag, vai tad es te kādam uzbāzos ar savu viedokli varmācīgi? Man uzdeva jautājumus vai vērsās ar pretargumentiem uz maniem komentāriem un es atbildēju. Manuprāt, visai piekājīgs abpusējs dialogs ar dažādu viedokļu apmaiņu. Nekur neteicu, ka, ja nepieņemsi manu viedokli, degsi elles ugunīs, mauka! :D
Un zini, nē, viedokli "kurš un kā reaģētu" man noskaidrot nebija īsti pašmērķis. Ienācu tikai izteikt savu nostāju pēc noskatītiem video. Tālāk panesās vnk atšķirīgo viedokļu apspriešana. Tas arī viss...
20.01.2015 18:50 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man patika peedeejais Stellaglamr ieraksts!;-)
20.01.2015 18:55 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Neuzskatu par ko absurdu pieaugušai sievietei nodarboties ar seksu kad un ar ko gribās. Tas lēmums nebija ne pālī pieņemts, nedz maukošanās.
Tāpat nevainība man nešķiet kas super sargājams un vīrietim izcīnāms. Jā, piekrītu, ka pirmajai reizei jābūt skaistai, bet nu pa lielam arī viss. Ja primarais ir appreceties, tad var tēlot ņedatrogu, bet reāli sievietēm vēlme un vajadzība pēc seksa nereti ir lielāka kā vīrietim. Nevajag tik ļoti domāt, ka jūsu kājstarpe ir tik svarīga 8-)
20.01.2015 18:56 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Neons
Nekā personīga pret tevi, šeit es vairāk runāju par Tendresse nespēju sakārtot pašas sakāmo. Viņa uzskata, ka meitenēm ir jākaunas, bet cenšas iegalvot apkārtējiem, ka viņa to nedara. Pārāk uzskatāmi tiek pausts viņas nosodījums maigā formā.

Kas attiecas par vidi forumā: šeit ļoti bieži, pat pārāk, notiek apsurdas lietas, lai es vēl vēlētos iedziļināties. Sabiedrībai pašai būtu labāk, ja tā iemācītos savu dzīvi dzīvot savas dzīves robežās. Ar to saprast - pārstāt sevi stutēt debesīs kā vienīgo un pareizo paraugu kam līdzināties.
Ir daudz dažādu uzskatu, kultūru, tam līdzi nākošo tradīciju - dzīves stilu, tādēļ nav nepieciešams uzskatīt, ka katrs atsevišķais indivīds izveloties sev derīgo ir izvēlējies vispareizāko, labāko. Tā nav, nekad nav bijis un nekad nebūs.

Vērtējot sabiedrībā notiekošās lietas derētu paturēt šo prātā un visu vērtēt no nules punkta, kurā kustība uz abām pusēm notiek līdzsvarā. Tā teikt - paņemt vidējo aritmētisko nevis savu personību kā mērlenti. Un par primitīvu to padari Tu pati. Tu nevari atļauties sevi saukt par objektīvu, ja izvēlies ignorēt faktus.

Šis nav būtiski - meitene satika kanādieti, gāja uz randiņiem - sajuta simpātijas un metās iekšā vasaras romānā, jo juta - tur kaut kas var sanākt, bet biļetes atpakaļ uz mājām čalim jau ir kabatā. Tu to visu reducē līdz 30 minūtēm gultā. Cerams, ka vismaz pozas Tu pieļauj dažādas. :D
20.01.2015 19:00 |
 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
Lielai daļai no jums te ir smadzenes dzirnās saspiestas. Nu tik stulbus viedokļus laikam pirmo reizi dzirdu.
Visu noskatījos, vienai no meitenēm, uzreiz varēja redzēt, ka dzīvē nav bijis tēva mīlestības, otra bija pieaugusi, un ļoti iemīlējusies tajā lohā kanādietī.
Next, par ko jūs cepaties? Par to, ka kaut kāds lunis sev pie krekla bija piestiprinājis mazu kameriņu (ko starp citu, vienā sarunā ar meitenēm, kad viņš ir pagriezies pret skatlogu, vispār nevar redzēt!! )un to, ka viņš parādīja, kāds debīliods ir?!
Es iesūdzētu to maitas gabalu tiesā.
Un jūs, kuras te dirš virsū, ejiet dirst, nu nopietni! Kas jums par daļu, kas ar ko guļ un ir ģimene vai nav? Atradušās baigās priesterienes, jaucas citu dzīvēs! Man nekas nav pretī, lai pārguļ, varbūt tajā laikā abas jau bija izšķīrušās, varbūt viņas bija nelaimīgas, kas jums par daļu!

P.S. pirmo reizi redzu, cik tomēr daudzas cosmo meitenes ir aprobežotas savā domāšanā. Paldies dievma, ka vismaz gramatika nepieklibo, bet tie viedokļi ir vienkārši zem katras kritikas!
20.01.2015 19:07 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Attiecības nav augstākā matemātika! Tas taču ir tik vienkārši...


Nu, nu, attiecības ir atkarīgas no diviem cilvēkiem, kā arī apstākļiem. Un ne vienmēr izdodas uzreiz tā atrast savu īsto cilvēku, ar kuru nodibināt attiecības.
Manuprāt, pasaulē nav nekā sarežģītāka kā cilvēku savstaprējās attiecības. Bet tā jau ir cita tēma.
20.01.2015 19:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Lielākais ļaunums tika nodarīts ka muļķa skuķēni pavilkās un ļāva sevi filmēt gultā.
Te noteikti piekriitu-tas nebija zoliidi !(t)
20.01.2015 19:12 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Nekā tur šokējoša nav. Kas meklē tas arī atrod. Viņš meklēja vieglas uzvedības meitenes un tās arī dabūja.
Dažas te izteica savu viedokli ka latviešu puiši ir sliktāki nekā ārzemnieki tur gan es nevaru piekrist. Ir diezgan daudz pieklājīgu un labu puišu, bet diemžēl Jūs daiļā dzimuma pārstāves dažreiz vienkārši ignorējiet tādus un nonieciniet tādus, bet ja tāds pats ir ārzemnieks lielākā daļa uzreiz kārsies kaklā, jo redz tas ir ārzemnieks kur ir lielāka iespējamība ka viņš ir naudīgāks. Varbūt skarbi izklausās, bet tā ir dzīves realitāte, jo mūsdienās nauda tomēr ir pirmajā vietā nekā mīlestība:-/
20.01.2015 19:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tā teikt - paņemt vidējo aritmētisko nevis savu personību kā mērlenti.

Šī saruna ir kļuvusi vairāk kā nogurdinoša... bet par šo vēlējos vēl izteikties, ka tas kā katrs skatās uz šo pasauli arī katram cilvēkam ir atšķirīgi. Nevar visi ņemt kaut kādu vidējo aritmētisko un tad tur kaut kādu nulles punktu saskatīt. Tas jau pēc statistikas izskatās, bet nu tā gan nav labākā lieta uz ko balstīties... Cilvēki redz lietas dažādi. Arī šajā tēmā, kā var lasīt. Es, piem., nemēru pēc sevis, jo nemaz tik pareiza daudzās lietās neesmu, bet mēru pēc kristīgā principa - "pēc augļiem", tā teikt. Ja darbības, rīcība, motīvi nenes būtisku labumu, tad tas nav vērtīgs un nepieciešams, un var tikt uzskatits par laikā tērēšanu bezjēgā. Ir lietas, kuras var aizvietot, ir darbības, kuras var aizvietot, ir motīvi, kurus var aizvietot, ja sākotnēji tas nenes "augļus".
Un es nevienā teikumā neminēju, ka esmu objektīva. Te neviens nav un nevar būt objektīvs, jo patiesības šādās tēmās vienkārši nav! Tie ir tikai viedokļi un tie nekad nebūs vienādi...
20.01.2015 19:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits