Diezgan šokējoši. Travel bum - Rīga tūrista acīm

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Labrīt!
Vakarnakt uzdūros tūrista izveidotajai video kolekcijai 2 daļās par viesošanos Rīgā.
http://youtu.be/A_BZ5uFAopM

Vai tas maz var būt likumīgi? Lika aizdomāties, cik pretīgi pašai būtu parādīties šādā video, lai gan es tikai parunājos ar viņu, tā kā parasti atbildu un sarunājos uz ielas, ja mani uzrunā. Par laimi, gan nedraud tālākais, bet... Žēl meiteņu!
19.01.2015 08:50 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Neons - varbūt esmu palaidusi garām, bet Tu neatbalsti seksu pirms laulībām kā tādu? Tāds iespaids radās no pēdējiem komentāriem..
Par sevi varu pateikt, ka esmu arī konservatīva un stingra šajā jautājumā, tomēr sekss pēc kāzām šķiet drusku ekstrēmi mūsdienām, vai Tev tā neliekas?
20.01.2015 17:14 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Savādi, ka ir tik grūti saprast (ja ne pieņemt), ka arī tām, kuras nedzīvo patstāvīgās attiecībās, gribas savā dzīvē īstenot šo tiecību savienoties.

Kā reiz šo saprast ir vieglāk par vieglu, jo tieši šī ir cilvēku daba. Cilvēki ir radīti vīrietis un sieviete, ne jau nu tikai bērnu radīšanas dēļ... Un mana nostāja ir ne par to, ka sex ir slikts pats par sevi, bet par to, ka cilvēki ļoti maldās iekšēji, vēlēdamies piepildījumu savām ilgām, sajust pilnību, apmierinātību kā fizisko tā morālo, bet aizvieto to nevis ar attiecībām (vai centieniem tās izveidot), bet ar apzinātiem gadījuma sakariem. Mani izbrīna tas, ka cilvēki gatavi samierināties ar mazumiņu, kas ir lēts, īslaicīgs un bieži vien absolūti nekvalitatīvs, tā vietā, lai iegūtu kaut ko daudz vērtīgāku, pilnīgāku un laimi nesošāku ilgtermiņā. Mūsdienās - cilvēki ir profesionāli sexā, bet galīgi amatieri attiecībās. Lūk, par ko ir mans sašutums...

Un mans tonis nebūt neskan vīzdegunīgi. Vismaz tāds nebija mērķis... Es no visas sirds vēlos šeit meitenēm pastāstīt, ka ir vērtīgākas lietas dzīvē par pliku sexuālo apmierinājumu, kuram i graša vērtības nav, salīdzinot ar visu to, ko mēs varam iegūt, ja pareizi izrīkojamies ar savu dzīvi. Ne jau nu par sliktām lietām es runāju, ka man būtu jākaunās un jāklusē. Vēlu tikai pašu labāko, ar ko arī dalos. Tas, ka kāds manos vārdos dzird nosodījumu, nu... nevienu konkrēti nosodījusi neesmu. Tāpēc cepties un mani apainot arī tā kā nebūtu par ko...
20.01.2015 17:17 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Primitīvāk par primitīvu - satikās uz ielas, paflirtēja un gultā iekšā (vienkāršojot stāstu) un tad "uz neredzēšanos!".


Tad jau sanāk: satikies ar vīrietis, čiki briki un kāds no jums aizgāja pie tēviem. Tas tā vienkāršojot tavu dzīves stāstu, jo kuru gan interesē, ka jums ir bērns, laulība un tā tālāk, ja ceļa gals ir tieši tādds pats ka vientuļajam Jankam no blakus mājas. Ceļa galā mēs visi mirsim - nāve ir neizbēgama. Visu pārējo var reducēt līdz lētai iekšā ārā padarīšanai.

Puisim ar meiteni bija gan glīti randiņi, gan jaukas pasēdēšanas krastmalā un cik es saprotu - ne jau pirmajā kopā pavadītajā vakarā viņi metās anatomiskajā ekspedīcijā. Tu gribi vienkāršot veselas dienas cilvēku dzīvē tikai tādēļ, ka viņiem veselu vienu reizi bija seksiņš? :D
Pie velna - mēs visas esam maukas un maukuri. Lai dzīvo vienkāršība! :D
20.01.2015 17:17 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
stellaglmr - Tu esī īsta vecene! :D (l)
20.01.2015 17:27 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Neon, es pilnībā izprotu Tavu nostāju. Bet Tu arī tāda kā... kas Tu tiešām nesaproti? Ja cilvēkam noliktu priekšā gadījuma sakaru un normālas attiecības, tad, protams, ka viņš izvēlēsies otro. Bet tā jau nav! Nu nav tā otra varianta! Nu nav to iemīlējušos vīriešu tevī un attiecību piedāvājumu. Vai to Tu saproti? Jā, ja ir šāda situācija, Tu iesaki labāk tad izvēlēties neko. Ok, pieņemsim. Uz kādu laiku. Bet, ja tas ir gadiem? Cilvēki ir vientuļi! Tu esi ilgstošās attiecībās, izveidoji tās droši vien jaunībā, tev vairs nav nepieciešamības meklēt vīrieti un veidot attiecības. Līdz ar to Tev absolūti nav priekšstata, kas šobrīd notiek šajā "tirgū"! Tev nav ne jausmas, cik bezcerīgas ir situācijas sieviešu un vīriešu piedāvājumā un pieprasījumā.
20.01.2015 17:31 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man šie video galīgi neliekas šokējoši, tikai to, kāpēc piekrita, ka filmē, es gan nesaprotu, bet ne man nosodīt, jo nekas jau nosodāms tur nav, cik saprotu (visus video neskatījos), viņš meitenei pievērsa uzmanību, viņi tikās utt.?
20.01.2015 17:33 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.02.2009
Nu meitenes, iesaku paskatīties facebook Travel bum lapu, viss būs skaidrs, kapēc tas tiek darīts utt. Nākamās epizodes būs par Islandi.
20.01.2015 17:36 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neons - varbūt esmu palaidusi garām, bet Tu neatbalsti seksu pirms laulībām kā tādu? Tāds iespaids radās no pēdējiem komentāriem..
Par sevi varu pateikt, ka esmu arī konservatīva un stingra šajā jautājumā, tomēr sekss pēc kāzām šķiet drusku ekstrēmi mūsdienām, vai Tev tā neliekas?

Nav tā, ka neatbalstu... Tā kā pati biju tā, kura gaidīja līdz kāzām (un īstenībā ar reliģiju tam mazs sakars, jo zināju, ka tā darīšu vēl pirms uzzināju par kristietību), saprotu to pusi, kuri uzskata, ka nesexot līdz kāzām nav absolūti nekas ekstrēms. Tas ir skaisti un tādā veidā atkrīt ļoti daudz problēmu, nevajadzīgu stresu, pagātnes rēgu, sliktas pieredze un rūgtu atmiņu. Nekas nav jānožēlo. Vai tad nav vieglāk tā dzīvot?... Bet tas tomēr nenozīmē, ka visiem tagad būtu jāgaida līdz kāzām un, ka sex pirms kāzām ir slikti vienmēr. Slikti ir nevis sex kā tāds pirms kāzām, bet neesošas attiecības un nepareizie motīvi. Ja divi cilvēki tik tiešām viens otru mīl un grib un ir gatavi būt kopā ļoooooti ilgi, ja ne uz mūžu, tad - lai dzīvo sex! Jo rezultātā tam tā vai tā vajadzētu novest līdz kāzām...
Teiksim tā, sex pirms kāzām nav slikts divu mīlošu cilvēku starpā, bet šito "jāpadzīvo kopā, lai saprastu vai mēs saderam kopā" es gan nesaprotu un neatbalstu, jo neviens svešs cilvēks tā īsti nesader kopā ar otru svešu cilvēku, un problēmas un kašķi būs vairāk vai mazāk visiem. Laulību institūts satur šos divus pretpolus kopā daudz stingrāk, nekā mutiska atzīšanās jūtās vai kopējs sex. Tāpēc dzīvot pirms kāzām kopā nav tā labākā izvēle, manuprāt, jo jūs maz kas saturēs kopā krīzes bridī - mīlestībā iespējams pārvērtīsies dusmās un sexa nebūs, kas tad paliks pāri?... Laulības nedaudz maina domāšanu un saprašanu, ka tik viegli aizbēgt viss nevarēs, pat, ja kādu bŗidi būs dusmas un nebūs sexa. Ai, nu... te var daudz runāt un man kaut kā negribās baigi novirzīties no tēmas.
Niebilstu pret sexu pirms kāzām, bet kategoriski iebilstu pret gadījuma sexu just for fun.
20.01.2015 17:36 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Haha, sasmējos par komentāriem, ka tās, kurām viss šis nešķiet pareizi, nekad sev tādu nedabūtu, ir vientuļņieces, kurām kaut kas niez utt.:-D Man būtu pilnīgi vienaldzīgi, ja vien meitenes būtu brīvas, bet, ja mājās gaida vīrs un draugs, tad nu nez, laikam esmu audzināta savādāk kā te dažas, kas atbalsta tādu rīcību, bet man tas nešķiet pieņemami...pati esmu pirmajās attiecībās krāpta, tas gan bija sen, bet mūžam atcerēšos tās sajūtas uzzinot to...Ļoti nepatīkami un sāpīgi :-( Piedzīvojot ko tādu vienreiz, nekad neiedomāšos krāpt savu mīļoto cilvēku. Tāpēc visvairāk žēl ir meiteņu otrās pusītes, jo redzēt to visu vēl publiski, uhhh, neapskaužu...:-/
20.01.2015 17:38 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Lasot Neons komentārus,ne tikai šajā tēmā,man jau šķiet,ka tā gaidīšana līdz kāzām sanāca piespiedu kārtā nevis brīvas izvēles dēļ. :D Taisni brīnums kā viņa var izdzīvot mūsdienu sabiedrībā. :D
20.01.2015 17:40 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
kordelia, nespried pēc sevis. Daudzas sievietes izvēlasnebūt attiecībās, ir laimīgas būdamas vienas.
20.01.2015 17:41 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Video noskatījos jau laiciņu atpakaļ.Komentāri soc.tīklos mani nepārsteidz ne no vīriešiem,ne no sievietēm.
Runāt no malas ir ļoti elementāri,bet kas notiek,kad kamera ir izslēgta mēs nezinām.Piekrītu,ka meitenēm varbūt sastāstīts,ka viņš to personīgajam arhīvam filmē.Varbūt meitenes pašas piekrita.Nevar zināt,kas cilvēkam galvā un kāda bija reālā situācija.

Man video nelikās nekas "bļaušanas" un "nosodīšanas" vērts.Man patika pat ļoti daudzas vietas,nu piem.,ka meitene maksā par sevi un paskaidro,ka tā mēdz darīt,lai nepadomā,ka viņas ir kādam parādā.Tā ir ļoti bieži sastopama parādība šeit.Es arī esmu bijusi šādās situācijās,ka neļauju par sevi maksāt,jo pavisam skaidrs,ka cilvēks gaida ko pretī.Ne visas meitenes tur skrēja un viņam ap kaklu ķērās.Tā pirmā pati teica,ka viņš bija daļa no viņas darba,kas zina,varbūt viņa padomāja,ka pagulēs ar džeku un aizvedīs atpakaļ uz to bāru un kaut ko nopelnīs.Kas to lai zina...scenārijus jau var izdomāt dažādus.

To,ka tagad latviešu meitenes tiek pielīdzinātas maukām,naudas kārotājām,tas gan ir nekorekti.Internetā ļoti patika komentārs,kuru,nevaru vairs atrast,bet runa bija par čūsku midzeni un stereotipiem.Jebkur var atrast meitenes kuras "sūks" naudu un meitenes kuras atteiks.
20.01.2015 17:42 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Neons - ļoti interesanti lasīt Tavu viedokli, paldies! Es Tev piekrītu, bet tajā pašā laikā, paskatoties pagātnē, es uzskatu, ka tā "gaidīšana" nebūt nerezultējas laimīgā laulībā, jo ne velti agrāk visi tik ātri lēca laulību ostā, lai baudītu šo prieku pirms vēl paguvuši paši sevi iepazīt, nemaz nerunājot par otru. Vai tik vien principa pēc tas ir to vērts? Dzīve tomēr ir jāsaista ar šo cilvēku, ne tikai gulta. Cik gados Tu pati apprecējies? Un vai puisis augsti vērtēja šādu Tavu lēmumu?
Atvaino par daudzajiem jautājumiem, bet šobrīd vienkārši pašai ir jālemj, vai gaidīšu savu īsto vīrieti, vai "iekļaušos pasaules normās".. Tādēļ arī tagad ir tāds pārdomu laiks, jo vēlāk var būt par vēlu, tāpēc lēmums jāpieņem rūpīgi.
Bet es ļoti piekrītu daudziem argumentiem, kas izskan no gaidītāju puses.

P.s. Ja nevēlies atbildēt publiski, vari arī uzrakstīt pm
20.01.2015 17:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
koredelia, nu, jā, mana "bēda" ir tajā, ka es nesaprotu kā var nevarēt izveidot attiecības (pie norunas, ka to tiešām grib). Man šādu problēmu nebija... Vīriešu vienmēr ir bijis daudz manā tuvumā un vientuļa nekad neesmu jutusies. Un mans lielākais ierocis vienmēr ir bijis - kurvītis! :D Tas strādāja kā bullim sarkanā lupatiņa...
Varbūt ir vērts pastudēt saskarsmes psiholoģiju, ja nesanāk izveidot attiecības? Nezinu vai tur var rast atbildes un vai tas vispār ko dos, bet nu jābūt kaut kādiem taustāmiem iemesliem, kāpēc daudzas skaistas, gudras sievietes nemāk/nevar atrast normālu vīrieti un izrādās - visi normālie ir aizņemti. Kaut kad taču viņi bija brīvi...

Attiecības nav augstākā matemātika! Tas taču ir tik vienkārši... :-/
20.01.2015 17:47 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Ledustēja - nu es nedomāju, ka meitene, atklājot to vīrietim, vēl vestu viņu uz to pašu bāru :-D kurš vīrietis būtu tik stulbs?
20.01.2015 17:48 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kā būtu ja meitenei būtu vienas nakts sakars vai ļoti īss romāniņš gadījies vienu reizi mūžā, vai viņa ar tiktu pieskaitīta pie lētajām un vaļīgajām mauķelēm?

Man viss vairāk nevis nepatīk tas ka Neons ir tādi uzskati kādi ir, tomēr katram ir ļauts izvēlēties savu ceļu, bet gan nepatīk tas ka uzreiz tās meitenes tiek nosauktas par maukām un lētām, nevar tomēr zināt vai viņas ir tādas vienmēr vai tik pat labi varbūt šī viņām bija mūžā pirmā tāda pieredze ar vienas nakts sakariem un pēc tam dzīvo tālāk, līdz atrod normālu kandidātu attiecībām utt.
20.01.2015 17:50 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Neons, jā, kad es biju divdesmitgadniece un veidoju iepriekšējās attiecības, man arī tā vispār nelikās problēma, apkārt daudz brīvu vīriešu, izvēlies, ko vēlies, kas gan var būt vieglāks kā izveidot attiecības :) Been there, done that!

Nu pēc desmit gadiem situācija ir stipri mainījusies...
20.01.2015 17:55 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Cik antīki uzskati te pavīd. Ka sekss bez attiecībām ir nosodāms, kā arī negribēšana būt attiecībās ir nepareiza.
20.01.2015 17:58 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Agnese_m - nu paklau, šādi izteikumi reāli kretinē. Katram ir tādi uzskati, kādi ir, un tie nebūt nav antīki vai moderni! "Mūsdienīgais un modernais" vispār ir tik ļoti relatīvi jēdzieni, jo ar saviem uzskatiem šodien Tu būsi vecmodīga jau pēc gada. Jābūt taču kaut kādai savai personībai un ticībai, nevis "jāskrien līdzi laikam"
20.01.2015 18:00 |
 
Reitings 230
Reģ: 20.01.2015
Teikšu atklāti - no vienas puses man skatoties no kauna gribējās ielīst zemā, no otras biju nosmējies līks kur nu tik naivas var būt latviešu sievietes, protams bija brīži, kad likās, ka čalis pelnījis pa purnu dabūt, bet nevar viņam pārmest to, ka viņš neizprot mūsu īpatnības un dīvainības.

p.s - īpaši dīvaina likās dejošanas analīze. :-D
20.01.2015 18:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits