Tiem, kuriem ir attiecības

 
Reitings 78
Reģ: 29.12.2014
Kur jūs iepazināties ar savu otro pusīti?
Cik jums tad bija gadu?
17.01.2015 21:28 |
 
Reitings 222
Reģ: 06.02.2012
Jaukie iepazīšanās stāsti liek smaidīt :)

Savu otro pusīti pirmo reizi redzēju un satiku, kad bijām 19 un 18 gadus veci. Tā laika labs draugs svinēja dzimšanas dienu, un uz stundu vai 2 ieradās arī viņš. Tiesa tad nekas neizveidojās, tikai ievēroju, ka simpātisks puisis. Viss sākās gadu vēlāk vasarā, kad viņa pilsēta svinēja apaļu dzimšanas dienu, un draugs(parasts, ne kā otra pusīte) aicināja uz svētkiem. Darba dēļ aizbraucu tikai pašā vakarā, uz zaļumballi. Mana otra pusīte bija tajā puišu kompānijā. Atkal ievēroju to simpātisko un pieklājīgo puisi, kas pirmais piekrita man palīdzēt attaisīt kokteiļa pudeli. Tā nu visu vakaru un nakti vairāk pavadījām viens otra kompānijā, runājoties par dzīvi un dejojot. Balle beidzās, viņš nākamajā rītā aizbrauca uz mājām. Vēl tagad atceros, ka tāds patīkams satraukums un tauriņi parādījās (l) Pēc dažām dienām es viņam uzrakstīju(kas man, kautrīgai meitenei, jau bija sasniegums!), sarakstījāmies, sekoja 1.randiņš un tā arī sagājām kopā :)
18.01.2015 12:07 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
Draugu lokā. 17 gadi.
18.01.2015 12:10 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Attiecības, no kurām ir jābēg.

- Tas ir attiecības ,kurās ir ieinteresēts tikai viens no partneriem.

Tas nav pareizi.Pamestības sajūta,var novest ka Jūs atsākat savas otrās pusītes meklējumus no jauna.

Attiecībās nav vietas apjukumam,bezspēcībai.Ja viens no partneriem sajūt bezspēcību--tas ir signāls ,ka attiecības ir jau beigušās,Visu attiecību būtība ir'' brīvas attiecības''.'

Labas attiecības būvē uz brīvības principa + savstarpējo pūļu rezultāta bāzes.Svarīgs laika periods ir laiks,kad mēs satiekamies viens ar otru.Satiekoties mums rodās laimes sajūta,jūtamies ''septītās debesīs''.Attiecības veidojot kopā dod vairāk nekā policejiski, kontroles metodes lietojot.Attiecību stiprums ir tieši atkarīgs no abu partneru personībām un rakstura.

- Attiecības ,kuras it kā papildina vienam otru.

Mūsu dzīve ,kultūra,kino,..kura balstās uz romantisko mīlestību, seksuālām fantāzijām, indiešu filmām,kuras parāda ,ka vienreiz Jūs tomēr satiksiet savu pusīti, savu ''vienīgo''--un izbēgsiet vientulību,skumjas,pārdzīvojumus.

Vieglāk ir domāt, ka tas ir Jūsu partnera uzdevums-padarīt Jūs par laimīgu cilvēku.Pareizas attiecības protams var atnest laimi,bet aizpildīt tukšumu Jūsu sirdī nav Jūsu partnera uzdevums.Tas ir Jūsu uzdevums.Jūs pats varat sevi padarīt laimīgu,ja paņemsiet savu dzīvi savās rokās

Vispirms radām sev personīgo laimi-mums ir jaiemīl vispirms sevi -tikai tad mums būs iespēja dalīties ar citiem.

- Attiecības ,kuras balstās uz materiālām lietām .

Kad Jūs domājat par savu partneri-Jūs noslāpējat savas intereses ,vajadzības-tas noved pie atkarības.Kad Jūs vairs nenesat atbildību par notiekošo, Tad katrs no partneriem sāk plānot savas lietas, neinformējot par to savu partneri,Rodās domstarpības,konflikti.

Rodās dusmas.

Kāds esmu es ,tāds ir arī mans partneris.

- Attiecības ,kuras ir idealizētas.

Jūs mīliet un cieniet cilvēkus ne tāpēc ,ka viņi ir ideāli....Ideāls ir ilūzija,neviens cilvēks nav ideāls.

Nav jagaida no cilvēka brīnumi,jo mazāk Jūs sagaidāt ,jo laimīgāki esat.Neviens dzīvē neuzvedīsiet tā kā Jūs gribat.Viņi neesat Jūs ar savām iegribām , egoismu.

Pati lielākā vilšanās attiecībās ir -nepamatotas cerības, ka viņš,viņa būs tāds kā esam iedomājušies,izsapņojuši.Nekad nebūs tā.

Jebkuras attiecības nekad nebūs ideālas, tikai Jūs varat pie tām piestrādāt un mazliet justies laimīgi.

- Attiecības ,kuras balstās uz pagātnes pieminēšanu.

Kad Jūsu partneris sāk vainot Jūs par pagātnes kļūdām -tas jau ir nepareizas attiecības.Ja abi to dara ,tad tas ir dubultā...konflikti,strīdi..varētu būt čakru problēma -kakla čakra ir ciet. Situācija ir iegājusi strupceļā ,no tās ārā nevar tikt.Atceroties pagātni ,Jūs manipulējat ar cilvēku.

Ja tas notiek ilgstoši -Jūs abi tērējat savu dzīvības enerģiju,lai pierādītu savu taisnību,nevainīgumu,nevis ,lai risinātu šodienas problēmas .

Kad Jūs izvēlaties savu partneri ,Jūs pieņemat viņu tādu pašu ar visiem pagātnes kļūdām un grēkiem. Jā tas tā nav -attiecības ir atkal beigušās. Pagātnē mēs vairs netiekam.Ir jādzīvo tagad un šeit.

- Attiecības balstītas uz meliem.

Uzticēšanās ir labu attiecību pamats,jo agri vai vēlu meli atklāsies -uzticēšanās būs zaudēta uz visiem laikiem. Atceramies ,ka pretinieks ,kurš saka patiesību Tev acīs ,ir vienmēr labāks nekā partneris ,kurš melo.

Skatāmies uz cilvēku darbiem ,nevis vārdiem.Viņu darbi atspoguļos viņu īsto dabu.

Ja cilvēks melo ir skaidri jāpasaka acīs tas.Jo tas kurs vienreiz samelojies , melos arī turpmak.

- Attiecības ,kurās nav vietas piedošanai un uzticēšanai.

Nav pareizi ,ka uzticēšanos nevar atgriezt .To var izdarīt ,ja to vēlās abi partneri.

Ja Jums liekās ka attiecības sāk brukt ,Jums ir iespēja izlabot un likvidēt pirmcēloni šai problēmai .Jums abiem tas ir jādara,jāizrunajas un jābūt stiprai gribai būt kopā.

- Attiecības,kurā agresija ir vairāk nekā saruna.

Tā notiek ,ja partneris grib pievērst vairāk uzmanības sev, slikti rīkojās , apsaukājās un dara citas negatīvas lietas,

Nepareizu attiecību piemērs -tas nozīmē ,kaJūs nemākat runāt atklāti ,ja neviens viņu par viņa vārdiem nenosodīs.,cilvēks neslēpsies aiz agresijas.

Pareizās attiecībās Jūs atklāti dalieties ar jūtām,vēlmēm.Ja Jūsu partneris rūpējas par Jums-Jūs saņemat labu atbalstu un esat laimīgi.

- Attiecības ar emocionālu šantāžu.

Tas notiek tad ,kad Jūs nedarāt to ,ko liek Jūsu partneris.Ar emocionalu šantāžu Jūs piespiež darīt to ,ko nevēlaties.

To var atrisināt ar atklātu sarunu,bez spiediena.Visas tēmas ,negatīvās domas ,sajūtas un problēmas ir apspriežamas.

Ja nē ,tad tas novedīs pie neuzticēšanās un manipulācijas.

Var protams krāt dusmas un naidu ,līdz kamēr vienu dienu Jūs emocionāli neuzsprāgsiet-nepateiksiet visu ,ko domājiet.

Normali ir katru dienu dusmoties uz savu partneri, mēs taču neesam ideali cilvēki.Cilveks ir jāpieņem tāds ,kāds viņš ir.

Uzvar tie pāri ,kuri apspriež ,strīdās un nebaidās no kļūdām.

- Attiecības ,kuras nobīda otrā plānā.

Attiecībām ir jāvelta ļoti liela uzmanība,citādi būs daudz problēmu vēlāk.Parasti visas kļūdas mēs redzam ,kad attiecības ir beigušās.Viegli ir neko nedarīt un dzīvot - kā pa upi peldēt, pakļauties savam liktenim.Gaidīt brīnumus ,bet brīnumi kā nenāk tā nenāk.

Abiem partneriem ir katru dienu jāatrod laiks ,lai parunātu ,satiktos,nevar to atlikt uz vēlāku laiku.
http://www.astral-temple.com/lv/blog/varis-2/933-attiecibas-no-kuram-ir-jabeg/:-D
18.01.2015 12:27 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Diskotēkā, iepazīstināja draugi. Man bija 18, viņam 25.
Tās ir manas pirmās nopietnās attiecības, bet iepriekš esmu paspējusi patusēt. Attiecības man nekad nav traucējušas baudīt dzīvi, pat otrādi - radās daudz jaunu iespēju interesanti pavadīt laiku. Flirtēt ar citiem varu arī aizņemta. Nevaru tikai spaidīties pa stūriem ar katru otro garāmgājēju, bet to arī bez puiša nebūtu darījusi. Kad vienu brīdi bija uznācis 'nafiktāsattiecības' noskaņojums, vienkārši apsvēru ieguvumus un zaudējumus šķiroties vai paliekot kopā. Palika skaidrs, ka ir daudz ko zaudēt.
18.01.2015 12:34 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Kas jādara ,ja Jums jau ir attiecības?

Cilvēki ,kuri ir apmierināti ar attiecībām:

-Pāri ,kuri iet gulēt vienā un tai pašā laikā.

Laimīgi pāri izvairās iet gulēt dažādā laikā-parasti to dara kopā.Nav svarīgi ,vai kādam ir agri jāceļas vai ne.


-Laimīgi pāri attīsta kopējas intereses.

Kad pirmais trakums pāriet, parādās doma,ka lai būtu abiem labi -ir jābūt kopējām interesēm.Ja nav -tad jāattīsta,

-Abi,kad iet pastaigāties,tura viens otru aiz rokas

Ļoti svarīgi ir būt kontaktā ar partneri.Ja Jūs ejot pa pilsētu to nedariet -drīz gaidāma šķiršanās.

- Abi māk dusmoties un viens otram piedot,tad patiešām abi ir laimīgi.

Ja to nedara -drīz būs šķiršanās.


-Abi pievērš uzmanību ,ko partneris dara pareizi.

Trūkumus var atrast jebkuram.Tikai priekš kam?
-Viņi satiekoties apkampjās

Cilvēka ķermenim ir'' atmiņa''Jo biežāk apkampjamies ,jo patīkamāk to darīt.

-Viņi atkārto ''es tevi mīlu'' un ''novēlu labu dienu''

Tas palīdz paciest vienam otru,strīdi samazinās.


-Viņi saka ''ar labu nakti''

Tas lēti maksā,bet dod stabilu efektu
-Vini bieži sazvanās pa telefonu.

Pazvanīt uz ofisu un uzprasīt ''kā iet''-laba metode uzlabot garastāvokli.
-viņi pieskarās viens otram.

Nekautrējieties viens otru aiztikt ar rokam,citām ķermeņa daļām publiskās vietās.Tas pastiprina saiti ar partneri.
Turpinājumā...Tas viss ir pareizi ,ja ir savienotas visas 7 čakras.

Laimīgi cilvēki ir atraduši ,zin savus ieradumus un tie stiprina ģimeni.

http://www.astral-temple.com/lv/blog/varis-2/932-glabjam-attiecibas/
Rakstiet [email protected]
:-D
18.01.2015 12:43 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Draugu lokā, kad man bija 16. Satikties sākām, kad bija jau 24.
18.01.2015 12:52 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Koncertā. Man bija 17, viņam 20
18.01.2015 12:57 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
21
18.01.2015 13:16 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Saskatījāmies veikalā, tālāk jau sākām sarakstīties internetā. Man bija 17.

Meitenes, kuras iepazinušās agri: 16-19 gadi. Vai šīs jums ir pirmās attiecības? Un ja tā, tad nekad nav bijis gribējies "norauties no ķēdes", iztrakoties un mēģināt kaut ko uzsākt ar citiem vīriešiem?

Tās nav manas pirmās attiecības. Iztrakoties paspēju pirms tam. Tagad arī, protams, trakoju, bet citi vīrieši man nav ne prātā.
18.01.2015 13:49 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
miss_mia - gribēju pārbaudīt, vai mācījies 2. vidusskolā. ;)
18.01.2015 13:57 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Blanša, ā :D Nē, TVĢ ;)
18.01.2015 14:16 |
 
Reitings 135
Reģ: 31.10.2013
20, iepazināmies siltajās zemēs :)
18.01.2015 15:01 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Mans telefona numurs caur pazīšanos nokļuva viņa rokās (pareizāk sakot-telefonā) Man tolaik bija nesen apritējuši 17
18.01.2015 15:05 |
 
Reitings 126
Reģ: 04.01.2015
Meitenes, kuras iepazinušās agri: 16-19 gadi. Vai šīs jums ir pirmās attiecības? Un ja tā, tad nekad nav bijis gribējies "norauties no ķēdes", iztrakoties un mēģināt kaut ko uzsākt ar citiem vīriešiem?


Nopietnas attiecības - pirmās. Bet viņš nebija mans pirmais vīrietis.
Man gan trakošana nesaistās ar aktīvu vīriešu mainīšanu, bet gan savādākām aktivitātēm. Pie ķēdes piesieta arī nejūtos. Un attiecības trakot nekad nav traucējušas, jo varam to darīt kopā.
18.01.2015 15:07 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Iepazināmies kopējā draugu pasēdēšanā. Biju par viņu daudz dzirdējusi un beidzot iepazinu (l)
Bija man toreiz 17
18.01.2015 15:13 |
 
Reitings 1823
Reģ: 17.05.2013
Iepazinamies kad man bija 15 vins atveda draudzeni pie manis, sagajam kopa kad bija 17 .
18.01.2015 15:25 |
 
Reitings 161
Reģ: 08.01.2015
Iepazinamies kluba. Man bij 17 . Esam joprojam laimigi,iemilejusies kopa. :)
18.01.2015 15:28 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Internetā, 16
18.01.2015 15:36 |
 
Reitings 350
Reģ: 09.08.2011
Iepazināmies manā darba vietā. Toreiz bija 20 gadi. Vienas attiecības aiz muguras.
Ļoti patīk to visu atcerēties vēl un vēl, jo principā man tajā dienas pusē nebija jabūt darbā un viņam nebija iemesla ienākt, bet ienāca garām ejot. Un negāja prom, līdz nebija dabūjis rokā manu telefona numuru. (l)
18.01.2015 15:44 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
1188 čatā, tai laikā baigi populārais bija. Man tad bija 16 gadi, viņam 21. Esam kopā jau 9 gadus.
18.01.2015 15:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits