Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Karjeras konsultants

 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Vairākus gadus domāju stāties maģistros ar novirzienu karjeras konsultants. Joprojām nesaprotu, kādas iespējas ir pēc studiju beigšanas un, vai ir vērts maksāt par studijām, kurās zināšanas iegūšu tikai priekš sevis, bet tieši šajā profesijā nezinu, vai kādam būšu vajadzīga?
14.01.2015 18:56 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
Domaaju, ka Latvijaa tas nav iisti aktuaali. Aarzemees recruitment sfeera ir ljooti aktiiva un aug ar katru gadu. Tajaa var gan ljoti labi nopelniit, kaa arii darbs ir aizraujoshs un ljoti dinamisks. Man viens draugs, kas kaadreiz stradaja par personaalo treneri, aizgaaja straadaat recruitment agency un neko, braukaa tagad pa miami un asv atvalinaajumos, peerk daargus uzvalkus un dziivo ljoti neslikti. Latvijaa labaakajaa gadijumaa straadaasi kaut kaadaa CV.LV utt. Varbuut nav gluzi tas, bet ar saadu izgliitiibu aarzemees (Londona/Nujorka/Dubaja utt) tu mieriigi vareetu veidot karjeru un pelniit ljoti labu naudinju.
14.01.2015 19:01 |
 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Par cik man ir bakalaura grāds izglītībā, vispār neredzu jēgu, kāpēc ir nepieciešams maģistra grāds kādā no izglītības sfērām. Par iestādes vadītāju varu strādāt arī ar savu izglītību, ko 2 gadus arī darīju. Bet, nu........ vadīt sieviešu kolektīvu nav mana stiprā puse. :(
14.01.2015 19:05 |
 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
up
14.01.2015 19:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits