Vai jūs gribētu noskaidrot kāpēc

 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Biju sākusi satikties ar vienu puisi. Tikāmies kādas divas nedēļas teju katru vai katru otro dienu. Kad netikāmies, tad caurām dienām tāpat sazinājāmies pa sms. Un tad pēdējās dienās viņš palika tāds noslēgtāks, tad bija vēl pēdējais randiņš (bet nu mūsu starpā it kā viss bija kārtībā), un tad viss, vairs nekādas komunikācijas. Jāsaka, ka arī es vairs nerakstīju, gaidīju, kad viņš rakstīs, bet viņš nē. Un, jo ilgāka šī klusuma pauze, jo neērtāk pašai bija uzrakstīt. Tagad ir pagājušas vairākas dienas. Es jau saprotu, ka viss ir over un neko vairāk negribu. Bet tik un tā iekšā moka tas jautājums, kas notika. Vai jūs vismaz sakontaktētos, lai noskaidrotu, kas notika? Vai arī tas jūs vairs neinteresētu.
05.01.2015 21:49 |
 
Reitings 77
Reģ: 28.10.2014
Kurš no jums parasti pirmais rakstīja?
Man bija tāda draudzene, kas nekad nerakstīja pirmā, jo vienmēr šausmīgi gaidīja, kad es pirmā uzrakstīšu:Dstulbi
05.01.2015 22:19 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Vairāk viņš izrādīja iniciatīvu un rakstīja, bet arī es rakstīju, nebija tā, ka tikai vinš.
05.01.2015 22:20 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tā vietā, lai uzrakstītu vīrietim, tu cep tēmu cosmo un ceri, ka pārējās izzīlēs kafijas biezumos, ko viņš domā :) Uzraksti vienu, divus īsus teikumus tādā pašā stilā, kā rakstījāt iepriekš. Ja viss cauri, atbildi nesaņemsi.
05.01.2015 22:26 |
 
Reitings 38
Reģ: 01.11.2014
Mani tas noteikti vairs neinteresētu, visdrīzāk, ka ir tā kā ally_b jau minēja. Ko tev dos tas, ka saņemsi šo apstiprinājumu no viņa paša?
05.01.2015 22:28 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Tas man dos kādu atbildi, varbūt kaut ko nepareizi darīju. Līdz ar to mācīšos no kļūdām uz priekšdienām
05.01.2015 22:29 |
 
Reitings 78
Reģ: 03.10.2011
Nezinu, vai šis gadījums ir tāds pats, bet no pieredzes varu teikt - puisis gaidīja, kad tu pirmā uzrakstīsi. Varbūt viņš visu laiku bija tas, kurš izrādīja iniciatīvu un tagad gribēja redzēt, vai arī tu esi tikpat ieinteresēta uzturēt jūsu komunikāciju un veidot attiecības. Vai arī tu varbūt radīji iespaidu, ka tevi jūsu komunikācija tik ļoti neinteresē un viņš negribēja tev vairs uzbāzties. Tie tikai mani minējumi.
05.01.2015 22:32 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vīrietis nemūžam tev nepateiks īsto atšūšanas iemeslu.
05.01.2015 22:34 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
andzelija! Labvakar!
Biju sākusi satikties ar vienu puisi. Tikāmies kādas divas nedēļas teju katru vai katru otro dienu. Kad netikāmies, tad caurām dienām tāpat sazinājāmies pa sms. Un tad pēdējās dienās viņš palika tāds noslēgtāks, tad bija vēl pēdējais randiņš (bet nu mūsu starpā it kā viss bija kārtībā), un tad viss, vairs nekādas komunikācijas.
Teikšu tā, viņš palika noslēgtāks, tikai tāpēc, ka viss bija viņam jādara. Jāuzsāk komunikācija, jāpiedāvā tikties.Jāizlemj kur doties, apmaksāt par visu.BET TU NO SEVIS PAT UZRAKSTĪT PIRMĀ NEVARI! Piedot, man dzīvē arī bijis tādas situācijas, ka viens cilvēks cenšas darīt abu cilvēku darbu, bet tas ir laika jautājums, kad cilvēks sapratīs.Ka viņš skrien burtiski pakaļ! Ceļ uz pjedestāla, kaut būtu vienam otrs jāpapildina.Jāpavaicājas kā klājas,jūtas tikai tāpat vien.Tas tak ir patīkami ko otram labu pateikt.
Jāsaka, ka arī es vairs nerakstīju, gaidīju, kad viņš rakstīs, bet viņš nē. Un, jo ilgāka šī klusuma pauze, jo neērtāk pašai bija uzrakstīt. Tagad ir pagājušas vairākas dienas.
Tagad jau domā savās emocijās, viss piekrāpa mani, teica vienu, bet dara pavisam ko citu! Ja tiešām cilvēkam interesētu, autoram tad būtu pajautājusi, kas noticis, mazums dzīvē notiek visādas negaidītas atgadīšanās.
Bet, Es jau saprotu, ka viss ir over un neko vairāk negribu.
Tik vienkārši noraksti viņu.NEUZRAKSTĪJA un tad meklē iemeslus, kur to NAV!Un uzreiz visam jāpieliek punkts, tāda jau ir tā emocionālā puse, kur tik piekasīties.Nezinot patiesos iemeslus! Un vēl pats smieklīgākais jūtas, pavadīti patīkami brīži ar puisi un atbildēšanu salīdzini ar nenodotu grāmatu!!!
05.01.2015 22:34 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Man tagad ir ļoti līdzīga situācija. Sarakstījos puisi, no sākuma bija visādi komplimenti un atzīšanās mīlestībā, bet pēc nedēļas pazuda un viss! Man vienalga, netaisos rakstīt pirmā. Laikam saprata, ka ne tik vienkārši mani ir gultā dabūt. Bet tas ir manā situācijā.
05.01.2015 22:34 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Visdrīzāk jau, ka laikam pazuda interese un nu ir cita interesantāka uzradusies, bet ja palikšana neziņā dikti moka vari uzrakstīt: "Sveiks, kā iet?" Ko gan citu? Nerakstīsi taču garus pātarus, padomā ja nu šis maigi atšuj tevi vai vispār neatbild... tad gan būtu neērti. :D Bet apjautāties kā iet var jebkuram ;) Tad jau tālāk skaties, kāda šim attieksme.
05.01.2015 22:35 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Egamon, bet kur paliek sievietes aplidošana? Cīnīšanās par viņu? Iekarošana? Visi šitie "ja vīrietis patiešām gribēs to sievieti, viņš to panāks, iekaros, dabūs"? Ja arī tevis aprakstītais ir īstais iemesls, tad kaut kā par ātru padevās. Vispār tie vīrieši mūsdienās vairs normāli sivietes aplidot un iekarot neprot. Grib lai viss uz paplātes ir gatavs :(
05.01.2015 22:38 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Ak, jel! Uzraksti standartiņu - čaukāietkodari? Atbildēs, tālāk scenāriju izdomāsi. Neatbildēs - viss skaidrs.
05.01.2015 22:47 |
 
Reitings 70
Reģ: 04.01.2015
Es noteikti gribētu zināt iemeslu un noteikti jautātu. Bet, ja tu tiešām visu šo laiku esi likusi visas reizes viņam tevi meklēt un ''aplidot'', tad tiešām skaidrs, kas par vainu.
05.01.2015 22:50 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Egamon, bet kur paliek sievietes aplidošana?
Kad Jūs ak katru otro dienu satiekaties vēlies man teikt no otra nesaņēmi nekādus apliecinājumus, ka cilvēks priekš Tevis cenšās, cik tad var visu uz " paplātes Tev sniegt" ja nejūt nekādu pretīmnākšanu pretī.Sievietei no savas puses arī savā ziņā jāaplido, lai justos novērtēts kā vīrietis, bet savās robežās. Lai nav viss sniegtais, darītais, rakstītais jāsabojā, tikai dēļ tā, ka sieviete vadās pēc kādiem stereotipiem, ka pirmā neraksta, neaicina draudzēties, kaut cilvēks simpatizē! Tad savu laimi tā arī nesasniegsi, ik reizi gaidot uz otru!
Cīnīšanās par viņu?

Tagad Tu ko jauc, kāpēc lai viņš cīnītos, darītu ja ir pazudusi motivācija.Puisis vēlas lai cilvēks mainītos, vismaz mazliet.Zinu, ka sievietes tik ietiepīgas gadās, ka no savas mājas, dzīvokļa " dibenu ārā neizkustinās".Bet, ir sievietes, kuras pat pie stacijas sagaidīs savu puisi, tikai tāpēc, ka viņa nav tik ietiepīga un augstās domās par sevi! Kāda Tu būsi pret viņu, tāds būs viņš pret Tevi agri vai vēlu, ja ar galvu draudzējas.Ko kurš gan vēlas lai otru " čakarētu".
Iekarošana?
Iekarot var tikai cietoksni, bet kā Tu vēlies lai viņš Tevi iekaro! Tad pastāsti savas apslēptās fantāzijas, jo es iekarošanu saprotu ar vārdu.Rūpēties, sargāt, likt justies labi savā kompānijā, bet viņa gadījumā.Jūs tikai sākat tikties, iepazīties, Tu no viņa tik daudz vēl nevari prasīt, lai IEKAROTU! Būt labākam par citiem, tikties katru dienu, tas jūs vēl vairāk abus saēdīs, jo ir nepieciešama laiks atsevišķi, jo nedrīkst neko sasteigt!
Visi šitie "ja vīrietis patiešām gribēs to sievieti, viņš to panāks, iekaros, dabūs"? Ja arī tevis aprakstītais ir īstais iemesls, tad kaut kā par ātru padevās. Vispār tie vīrieši mūsdienās vairs normāli sivietes aplidot un iekarot neprot. Grib lai viss uz paplātes ir gatavs

Tu vēl joprojām loģiski nespried! Kā Tu vari zināt ka pa ātru padevās! Ja Tu pat nespēj nedēļu uzrakstīt savam puisim, nu jau bijušajam kas notika!!! Un vēl prasi pēc padoma FORUMĀ, kaut visu laiku turies pie sava, ka atradis citu, ka game over, ar tādu domāšanu es Tev nevaru palīdzēt! Veiksmīgu vakaru!
05.01.2015 23:09 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es tādos gadījumos vnk pirmajā ziņā jautāju, vai čalis galīgi par mani aizmirsis :D
05.01.2015 23:15 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.12.2014
Egamon, bet kur paliek sievietes aplidošana? Cīnīšanās par viņu? Iekarošana? Visi šitie "ja vīrietis patiešām gribēs to sievieti, viņš to panāks, iekaros, dabūs"? Ja arī tevis aprakstītais ir īstais iemesls, tad kaut kā par ātru padevās. Vispār tie vīrieši mūsdienās vairs normāli sivietes aplidot un iekarot neprot. Grib lai viss uz paplātes ir gatavs

a ko tu gaidi, ka būsi ledus karaliene, nepiejamā un neieinteresētā tupene, kura nekad pirmā pat nepiezvanīs, bet vecis par tādu frigīdu un garlaicīgu dureni cīnīsies? :D :D par sūdiem necīnās. kā redzi, sūdu pat tāpat vien negrib ņemt, pat kad pats lien rokās. visas iedomājas, ka ir kaut kādi nenovērtējami dārgakmeņi, kurus visi grib, bet reāli esat tikai tupas bābas
05.01.2015 23:20 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Piekritīšu Egamons.
05.01.2015 23:24 |
 
Reitings 101
Reģ: 10.11.2014
Vision gars visu nolika pa vietām. Perfekti.

Tas gan neattiecas uz visām, t.sk. mani.
05.01.2015 23:30 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Tas gan neattiecas uz visām, t.sk. mani.


:D :D
05.01.2015 23:32 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.12.2014
Bābas vienkārši ir pārlasījušās tizlos bābu romānus un domā, ka ir nenormāli iekārojamās. Neesat. Pūļu vērtas ir 1% bābu dzimuma. Pārējie 99% ir visas kā viena, neatšķirami ierindas kareivji, bez personības un izskata. Priekš kam cīnīties par tādu, ja var viegli dabūt 50000 identiskus klonus jebkurā brīdī?
05.01.2015 23:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits