Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skumjā tēma- aborts

 
Reitings 23
Reģ: 05.01.2015
Sveikas!
1. Lūdzu nenosodīt mani. Savas gudrības varat likt pēc iespējas tālāk. Šeit es nāku pēc palīdzības un to prasu normālām meitenēm, kuras izprot visus dzīves stiķus un saprot, ka tas var notik ar jebkuru.

Tad nu tā... Sāksim ar to ka jau pamatīgu laiku kavējas mr. Drīz došos pirkt testu. Ja būs pozitīvs- lēmums viens, jūs saprotat kāds pēc tēmas nosaukuma. Bet, saproties manus iemeslus. Es diemžēl esmu nepilngadīga. Un, asaras rijot atklāšu, ka kāds preteklis paņēma mani ar varu, pa ceļam mājup.
Vārdi- pasaki vecākiem, viņi sapratīs, atbildēšu- tas ir izslēgts. Neatklāšu kāpēc, vienkārši izslēgts. Neuzbāzieties ar to, lūdzu. Visas mēs esam gudras spriest, kamēr neteikam līdzīgās situācijās.
Gribēju jums paprasīt- ja veikšu abortu, par to tiks paziņots vecākiem? Dokumentos lasīju, ka , ja meitenei ir 16 un vairāk, tad tiesības atstāt bērnu vai nē, pieņem viņa pati.
Otrais- Varbūt kāda ir bijusi līdzīgā situācijā? Ja jā- padalieties pieredzē.
05.01.2015 00:55 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Nav nepieciešams veikt atkārtotas HCG analīzes, tie rādītāji jau pēc nedēļas diezgan labi pakāpjas, bet te jau gandrīz 2 nedēļas, kas nozīmē, ka stāvoklī noteikti neesi ;)
07.01.2015 16:49 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
ak, cik labi. :)
tagad galvenais tiec pāri tam visam :)
07.01.2015 19:09 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Vismaz viena milzīga problēma atkrīt. :)
07.01.2015 19:10 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Labi gan, ka vismaz kaut kādā ziņā viss ir labi beidzies. Tagad tev atlicis tikt tam pāri psiholoģiski, kas diemžēl laikam nebūs tas vieglākais.
07.01.2015 19:12 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.01.2015
Gan jau.
Mazu psiholoģisku atbalstu man sniedzāt jūs, cosmo meitenes.
Tātad ne velti es to izdarīju un vērsos pie jums. :)
07.01.2015 20:36 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Ak.. nebija ne mazākās nojautas, ka tik daudzām meitenēm tā ir gadījies. :-O
Es ceru, ka visiem tiem lamzakiem dzīve atspēlēsies!

Autore- prieks, ka vismaz neesi stāvoklī. Saudzē sevi un vēlu Tev ātri tikt pāri notikušajam! Galvenais nevaino sevi pie šī murga.
07.01.2015 20:41 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Ak.. nebija ne mazākās nojautas, ka tik daudzām meitenēm tā ir gadījies.


..un pat nenojaut, cik daudzas vēl par to klusē.

Lai nu kā, autore, par laimi, stāvoklī neesi. Iesaku vēl atkārtoti veikt STS pārbaudi pēc pusgada pilnīgam sirdsmieram, jo daudzām slimībām ir ilgs inkubācijas periods.

Pēc komentāriem spriežot, Tu esi fantastiski gudra, apzinīga un patīkama, jauna sieviete. Lūdzu rūpējies par sevi un lai šī situācija Tev sniedz neizmērojami lielu mīlestību pašai pret sevi. Tu neesi vainīga pie notikušā, bet tāda ir tā situācija un no realitātes neizbēgsi. Ir jāuzsāk pieņemšanas posms. Centies piedot pāri darītājam, jo tikai tā spēsi iznīdēt nevajadzīgas dusmas sevī.
Sūtu labas domas tavā virzienā! :)
07.01.2015 22:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits