Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kaķa veselība

 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, meitenes! Šovakar aprit nedēļa kopš manās mājās ir ģimenes jaunākais loceklis - 11mēn.veca kaķenīte, kuru paņēmu no pagaidu mājām. Kaķenīte ir vienkārši bruvīga, esmu viņu tik ļoti iemīlējusi pa šo nedēļu, ka maz nelieka. Taču faktiski no pirmās dienas ir arī milzu stress.. Vakarā, kad paņēmu Pogu no pagaidu mājām, man pateica, ka tovakar pirmoreizi kastīte kopā ar kakām ir bijušas asinis, tad nu sāku katru dienu pacietīgi vērot,ko kaķis kastītē sastrādā. Asinis pilienveidā pie kakas turpinājās, tāpēc, lai kā cerēju, ka viss pāries, 2dien devos pie vetārsta, konstatēja zarnu, vēdera uzpūšanos, tādu kā aizcietējumu, kas traumē zarnas, tamdēļ asinis, visas šīs dienas vedu mazo uz sistēmām un potēm, mājās cīnos ar antibiotikām un citām zālēm. Šodien ārsts beidzot pateica, ka vēders ir labs, temperatūra laba, pats par sevi kaķis ir mazliet miegaināks (bet domāju, ka tas ir gan no zālēm, gan no lielā stresa par katru vizīti pie ārsta), taču ļoti rotaļājas, ēd samērā labi. Šodien kaķim atkal beidzot izgāja vēdērs, biju tik priecīga pēc tā, ko teica ārsts, bet tomēr vēl izpētot kaku, pašā galā (vai arī sākumā?) bija klāt diezgan sacietējusi asins gļota. No šī gan tā esmu pārbijusies.. Es tik ļoti cerēju, ka beidzot būs labi, un tagad atkal šis. :(
Zinu,ka šeit ir daudz kaķu mīles, tāpēc varbūt ir kāda,kuras kaķis ir gājis cauri kam līdzīgam? Protams, rīt atkal pie daktera, bet līdz tam, kā Jums šķiet - vai ir iespējams, ka asins gļota ir no satraumētas zarnas, ka katru dienu tiek spaidīts vēderiņš, mērīta temperatūra vai varbūt vienkārši no tā, ka 2 dienas vēders nebija izgājis un tagad kaķim kaka bija ļoti cieta? Jo pirms tam tās asinis bija tādā kā pilienveidā pa visu kaku, tagad tikai vienā galā..

Vienkārši ir morāli grūti, tikai nedēļu esam kopā, un visas dienas šādi mokamies, cīnamies, man jau ir bail iet pie vetārsta, jo godīgi sakot, vairs nav naudas. Pirms ņēmu kaķi, ļoti iztērējos, lai sagādātu visu nepieciešamos, tagad katras dienas vizīte, zāles utt. Jau pašai nav par ko ēst nopirkt. Vienkārši tā gribu, lai mazajam kamolītim viss ir kārtībā ar veselību, bet nesaprotu, cik ilgi šādi vēl būs? :(
03.01.2015 22:03 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
sanāca ļoti gari un plaši, bet ceru, ka kādai būs kāds padoms :(
03.01.2015 22:04 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Cik žēl, ka kaķim, kas tāds jāpārdzīvo. Manam nav nekādu problēmu bijušas, bet iedomājos, ka varbūt šīs asinis pie kakas vēl ir tā aizcietējuma sekas? Tur satraumēja zarnu, bija asinis, sarecēja un nu vienkārši sarecējusī un zarnās palikusī asins tika laukā? Es tavā vietā rīt neskrietu pie doka, bet pavērotu nākamo kaku kastiņā. Ja turpinātos asinis, tad pie doka. Bet iespējams, ka man teorija ir reāla un vēders vienkārši iziet, līdzi ar visu, kas tur bijis pa šo nedēļu un kaķim vienu lieku stresa dienu atvieglosi.
03.01.2015 22:09 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Pirms ņēmu kaķi, ļoti iztērējos, lai sagādātu visu nepieciešamos

Ja drīkst zināt, kas tev no "kaķa starta komplekta" tik ļoti dārgi izmaksāja?
03.01.2015 22:11 |
 
Reitings 148
Reģ: 13.08.2014
Izmet ārā pie citiem miskastniekiem.
03.01.2015 22:12 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Viņš tev izliktu žurku indi kautkur ieēdis nevar būt?
03.01.2015 22:16 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
pati savā dullumā gribēju kaķim visu to labāko-abas kastes, barības, lielais smilšu maiss, gultiņa. Kaķa starta komplekts jau pēc būtības ir sīkums, vienkārši tagad uz visa fona man šķiet, ka ir saprotams, ka man ir bail, ka tas viss turpināsies. Kaķa veselība man ir pirmajā vietā, tāpēc neko nežēloju.
Man arī gribētos ticēt tādam variantam kā Tu saki...
03.01.2015 22:16 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Vīrietis protams - pofig - nekādas intereses. galvenais ka kaķim labi.
03.01.2015 22:18 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
Pie manis viņš noteikti neko 'lieku' nevarēja apēst, visi sīkumi un štrunti, kas varētu interesēt un ko varētu apēst ir nobāzti, un dzīvoklī nekas netiek indēts.
03.01.2015 22:18 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Pašai ir kaķīte, kurai tā nav gadījies, bet pēc cilvēku pieredzes ar zarnu problēmām - asinis bija košā sarkanā krāsā vai jau sakaltušas, brūnganas? Košas liecina, ka tās ir svaigas un ir kāds svaigs pušums. Citā gadījumā es teiktu, ka tas vēl palicis no iepriekšējām problēmām. Varbūt pavēro līdz nākamajai reizei... Vari arī mēģināt zvanīt vetārstam sākumā, tas ir bez maksas.
03.01.2015 22:18 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Kāpēc tu pirki kaķim gultu?:D piedod, bet zinot visus kaķus ar ko man ir bijusi darīšana, kaķis labprātāk gulētu kartona kastē, kas ir pussaplīsusi, nekā spešel priekš viņam pirktajā gultā :D Bet nu okej, ne par to ir stāsts.
Nevar būt, ka kaķis ir kaut ko apēdis? Kaut ko asu, piemēram? Saspraudi, kādu skavu vai ko? Vai kaķim tika taisīts rentgens vēderam?
Katrā ziņā vēro kaķi un vēro,kas no viņa nāk ārā. Neko citu tu nevari pagaidām darīt.
Varbūt iedod pienu padzerties? Saka, ka kaķiem no tā ir mīksts vēders. Varbūt vajag, lai uncis iziet un būs miers, ja jau aizcietējumi ir.
03.01.2015 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Man arī šķiet, ka čupakabras variants ir visai reāls. Iedzer kādu tēju un uzelpo nedaudz, paskaties kā ir rīt. Un uzreiz neskrien!
03.01.2015 22:21 |
 
Reitings 1010
Reģ: 29.01.2009
Cerams, ka viss būs kārtībā, lai izdodas!
03.01.2015 22:23 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
Alondra - nu visas iepriekšējās reizes pirms devāmies pie ārsta tās asinis tiešām bija svaigas. Bet šoreiz bija tādas sakaltušas, ja nebūtu tur pamatīgi pētījusi, visticamāk pat nemanītu...

čuapkabra - ai,zini, visi jau smējās par mani, kam es to gultu pērku, bet man tik ļoti gribējās :D tagad tā ļoti vientuļi stāv istabā :D

Tur tā lieta, ka ja kaut kas tāds ir apēsts, tad līdz tam, kad nonāca pie manis,tāpēc nezinu :( ārsts teica, ka rtg nav jātaisa,tam visam bija tas zāļu kurss un tagad jau ir progress.

To vien daru, kā nepacietīgi gaidu, kad dosies uz kasti, būšu eksperts :D
bet tagad kaķis man tik priecīgi pa istabu ar mīksto mantiņu dzenājas, ka liekas viņai vispār nekas nekait :)
03.01.2015 22:28 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Turēšu īkšķus, lai ar mazo viss būtu kārtībā! Spēlēšānās jau ir laba zīme :)
03.01.2015 22:30 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
visas iepriekšējās reizes pirms devāmies pie ārsta tās asinis tiešām bija svaigas. Bet šoreiz bija tādas sakaltušas, ja nebūtu tur pamatīgi pētījusi, visticamāk pat nemanītu...

Aj, nu tad vienkārši atslābsti, visdrīzāk tās bija vecās asinis, kas vienkārši nāk ārā. Relax, kaķim noteikti viss ir bumbās. Un ja kaķis ēdot, un spēlējoties - tas esot vesels.;)
03.01.2015 22:49 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
kamēr es pa dienu esmu darbā vai kaut ko daros pa dzīvokli, viņa guļ, un naktī, kad guļu es, viņai sākas uzdzīve :D ai,kaut nu viss ātrāk nokārtotos, vēl jau rīt mums jādzer antibiotikas un 6 dienas vēl citas zāles, jātiek taču ir uz kājām :)
03.01.2015 22:53 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
ar kaadu bariibu baro kaki? ir kaki aks tikai arstniecisko baribu var lietot man mammas kaki lieto
03.01.2015 22:59 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Heh, nu ar tādiem nakts izgājieniem būs jāsamierinās. Mana arī jautrojās pa naktīm un tiklīdz gultā pakustos (parasti uz rīta pusi, kādu stundu pirms reāli jāceļas), nāk mīļoties, murrāt un laizīt seju :D
Galvenais vetārstam pajautā, kādu barību kaķītei dot, jo ar šādu problēmu drošī vien vajag kaut ko īpašu.
03.01.2015 23:00 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
Bet kaķis ļoti daudz ēda un spēlējās arī pirms aizgājām pie daktera :) bet laikam patiešām vismaz uz vienu dienu beidzot jāatslabst, un Jums noteikti ir taisnība :) jāturpina vienkārši vērot kaķis un viņa sastrādātais :)
03.01.2015 23:01 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
vispār nepareizi, ka tev slimu kaķi no pagaidu mājām atdeva. lai cik žēl nebūtu to teikt, TEV NEVAJADZĒJA ŅEMT, ja deva kaķi ar piezīmi, ka kaķis kakā asinis??? wtf... pagaidu mājas vai tie, kas sākumā atdeva pagaidu mājās vienkārši nekaunīgi novēla no sevis atbildību par slimu kaķi un uzgrūda to tev.

lai kaķis veseļojas un viss jums labi beidzas. bet nekaunīgi tomēr ir tie cilvēki, iesmērēja tev slimu kaķi.. tiem kas nodarbojas ar dzīvieku glābšanu un pagaidu mājām, parasti ir pieredze ar visādām dzīvnieku slimībām, viņiem jau nu būtu bijis jāredz, ka tur nebūs īsti labi...
03.01.2015 23:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits