Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko turpmāk darīt?

 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Nesen beidzu skolu un uzsāku studijas.Nebiju 100% pārliecināta, ko gribu studēt, skolā īsti nepatika ne matemātika, ne latviešu valoda vai ķīmija... Izdarīju beigās izvēli, pēc vecāku pamudinājuma, ka JĀMĀCĀS TĀLĀK IR! Un it kā pašai arī gribējās sevi pilnveidot, iegūt augstāku izglītību. Neteikšu konkrēti par ko studēju, bet nu... Visaptveroša joma, kura sevī ietver gan skaitļošanu, gan lietišķo etiķeti, svešvalodu paplašināšanu oficiālā līmenī, ne tikai sarunvalodā utt... Ir lietas, kas man patīk, darbi ko veicu ar prieku, bet ir reizēm tā, ka dikti negribās un liekas garlaicīgi un īsti neizprotu.

Iesāku studēt tikai pirmā līmeņa studijās. (Ar domu,ka pabeigt 1. līmeni ir ātrāk, ja nu nepatiks, varēs dziļāk, tālāk nemācīties par to...)

Bet tagad nezinu, vai labāk domāt ar prātu vai klausīt sajūtām. Bieži jau tās sajūtas pieviļ. Un negribas vēlāk nožēlot, gribas izdarīt pareizo izvēli. Arī naudas problēma ir aktuāla. Nav tā, ka es varētu būt pārliecināta, ka būs studijām nauda arī nākotnē, tāpēc būtu jādomā, kā to lietderīgi izmantot. Bet... ar vien biežāk saskaros ar vēlmi izpausties. Tomēr es īsi nezinu ko gribu! Laikam esmu patiesībā tāda emocionāla un varbūt mākslinieciskais tips.(Pašreizējām studijām diezgan pretēji) Tomēr es esmu tik mainīga, vienu dienu patīk kas viens, otru kas cits. Pati sevi nepazīstu. Pēdējā laikā tā vietā lai lasītu ziņas par politiku, ekonomiku, kas būtu aktuāli manām studijām es skatos visādas bildes, apģērbus, skatos biogrāfijas vai drāmas, tas mani emocionāli baigi paķer. Man patīk filmas, kurās cilvēki tēlo tik labi, ka nevar pateikt, ka tēlo, dažreiz, kad rūgtums sakrājās, es rakstu kaut ko līdzīgu dienasgrāmatām. Tas, ka tik daudz laika pavadu šādi atpūšoties, liek man domāt... Varbūt neesmu īstajā vietā? Bet varbūt tomēr vienkārši meklēju attaisnojumus, vieglāko ceļu un gribu padoties? Kas man vispār ir raksturīgi... Nevaru saprast!!! Varbūt varat savu viedokli izteikt, pēc pieredzes runāt, vai cenšoties saprast mani... vienalga, kādu patiesu padomu? :(
03.01.2015 22:02 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Paceļu
03.01.2015 22:10 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Varbūt pamēģini ko jaunu? Varbūt tā atradīsi to, kas tev labāk patīk. :)
04.01.2015 01:30 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Tev ir pārāk daudz brīvā laika, ka par to paspēj domāt. Arī es studēju, kas īsti nav mans lauciņš, bet iesākts ir, jau esmu vidū, pat vairāk. Kad nestrādāju, bija daudz brīvā laika, par to arī daudz domāju, bet tagad, kad brīvā laika man ir ļoti maz, reti, kad aizdomājos par to, nopūšos un ķeros klāt darbiem. Pati rakstīji, ka Tev tas sagādā prieku. Nedomāju, ka esi vienīgā, kura kaut ko nesaprot.
04.01.2015 11:29 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nedomāju, ka ir kāds cilvēks, kas ir bijis pilnībā apmierināts ar studiju procesu.
Gandrīz visiem ir tā, ka kaut kas patīk, kaut kas nepatīk.
04.01.2015 11:33 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.12.2014
ahahahahaha

tipiska bāba

slinkums mācīties tāpēc sāk izdomāt, ka ja jau patīk lupatas un seriāli, tad sanāk, ka ir ''mākslinieciskais tips'' jhahaahahahahah

mļe, tu esi sliņķe, kura grib vieglu dzīvi un nav gatava vakarā pat pielikt mazākās pūles lai drusku pamācītos, bet labāk sēž tumblros un cosmopolitenos

nav tāda ideālā darba, kuru darot cilvēkam būs orgasms rītā un vakarā. bābām jau tas nepielec, ka visur jāpieliek pūles. ķipa ''vīrišķīgās bābas'' esat, kas visu var, ar ''visu'' saprotot tikai čīkstēt un lupīt sex and the city. nu nenormāli vīrišķīgi
04.01.2015 11:34 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Visions baigi labi pateica manu domu, es tā nemācētu! :D
04.01.2015 11:37 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Va ne, becky. :D
04.01.2015 11:39 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Es nepazīstu nevienu cilvēku, kurš vai nu nebūtu nožēlojis to, ko ir izstudējis vai to, ka vispār neko nav studējis (tā ir apmēram 90%).
Man arī labāk patīk daudz ko citu darīt, bet tā ir visiem.
04.01.2015 11:42 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Visions ļoti labi visu pateica! :D

Ko iesaku autorei? Turpini studēt,nepaliec pusratā.. Bet tai pat laikā ievies sev kādus hobijus brīvajā laikā. :) Kaut ko ar mākslu. ;)
04.01.2015 11:45 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
+++visions gars
Nav ko slinkumu saukt par "māksliniecisku garu", "neesmu vēl sapratusi, ko dzīvē gribu".
Pabeidz studijas (acīmredzot žurnālistika), pastrādā profesijā un pēc tam spried, vai tā ir tava vieta vai nav.
04.01.2015 11:55 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ir lietas, kas man patīk, darbi ko veicu ar prieku, bet ir reizēm tā, ka dikti negribās un liekas garlaicīgi un īsti neizprotu.


Tipiska studenta ikdiena, protams, ka nekad visu nesapratīs, viss nepadosies un rokas un noteikti neliksies interesanti. Ja ir lietas, kas patīk, tas nozīmē, ka viss ir ok. Ko tu brīvajā laikā dari?
04.01.2015 12:02 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Lai gan pirmo reizi piekrītu vision gars, es tomēr sākšu ar to, ka liekas, ka autore ir 1.kursā un 1.kursā parasti vispār ir fufelis - kaut kādi vispārīgi priekšmeti, ķep - ļep. Nezinu nevienu, kas būtu pabeidzis augstskolu (respektīvi ir pieredze arī no citiem kursiem) un teiktu - lūk, pirmajā kursā bija super interesanti. Nevienu! Tev droši vien tās ekspektācijas ir ļoti augstas un tagad esi atdūrusies pret pirmajām grūtībām, un uzreiz gribi plinti mest krūmos. Kas būs darbā? Nezinu, ko Tu studē, un patiesībā pat vienalga, jo ir jāsaprot - neviens pēc studijām uzreiz nebūs ne galvenais redaktors, ne slimnīcas vadītājs, ne finanšu direktors...visi (nu labi, 99%)sāks ar apakšu un darīs figņas līdz sevi pierādīs. Tad arī besīsies?
04.01.2015 12:09 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Izklausās pēc moderno valodu un biznesa studijām..?
Visiem pienāk moments, kad izbesījas, bet tam ir jātiek pāri, lai nekļūtu par bomzi, tā maigi sakot.
04.01.2015 12:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits