Kad bijušais uzrodas...

 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Ilgi domāju vai aprunāties ar kādu privāti vai rakstīt šeit,centīšos netaisīt baigo penteri.
Tad nu tā-jau 3 gadus esmu laimīgās attiecībās.Pirms šim attiecībām biju kopā ar citu vīrieti,ko varētu uzskatīt par savu pirmo mīlestību,ja reiz manās domās viņš jau ir gandrīz 9 gadus... Mūsu kopā būšana tāda bērnu spēle vēl bija,bijām pusaudži.Izšķīrāmies kā ienaidnieki,lai gan bija kopīgs draugu loks.
Vēlā rudens vakarā saņēmu no viņa vēstuli,apvaicājās,kā tad man iet,pasūdzējās,ka apnikusi viņam vecpuiša dzīve un tā.Centos atbildēt atturīgi,lai gan iekšā viss vārījās un dega.Jaungada naktī,joprojām nesaprotu,kādu mērķu vadīta novēlēju viņam Laimīgu jauno gadu.Vārds pa vārdam sākām sarakstīties,visu dienu norunājām.Nezinu,pieļauju,ka tas bija alkohols vai varbūt muļķīgs joks no viņa puses,bet viņš vairākas reizes minēja,ka vēlas mani satikt.Atkal pieminēja to,ka joprojām ir vecpuisis un tas ir apnicis.Pajautāja,kā iet man ar draugu,atbildēju,ka viss kārtībā.Jau trešo dienu domās esmu tajā sarakstē,nevaru aizmirst tos vārdus,jo būtība tas ir tas,ko visus šos gadus pēc šķiršanās,esmu vēlējusies dzirdēt.
Jā,nespēju aizmirst viņu,lai arī bijām principā vēl bērni un saprotu,ka laiks iet uz priekšu-esmu citās attiecībās,citā dzīvē.Tāpat nedaudz sāpīgi,ka viņš tā atļaujas spēlēties ar vārdiem,domāju,ka nav tāds muļķis un labi zina,ko es jūtu,jo viss,ko rakstīja un jautāja,bija ar tādiem zemtekstiem,lai izdabūtu no manis to,ko abi taču zinam.Nezinu ko šeit vispār var ieteikt,gribēju sirdi izkratīt... Vai varbūt palasīt kādai līdzīgu pieredzi.
03.01.2015 21:37 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Diamond1,mēs nekad nezinām,cik ilgi cilvēks būs mūsu sirdīs vai prātos.Varbūt nežēlīgi,bet es savām draudzenēm vienmēr saku,ka viņām to nenovēlu,tik daudzus gadus karot ar sirdi un prātu.Tev arī novēlu vieglāk tikt tam pāri.3 mēneši nudien ir ļoti mazs laiks,kas zin,kā viss iegrozīsies:)
04.01.2015 00:38 |
 
Reitings 155
Reģ: 21.08.2013
Brīnās, ka vīrieši ir cūkas. Kādus tu pati veido vīriešus?
Mīlestība neeksistē, eksistē rozā brilles. Pirmais gads var būt tās foršās sajūtas, pēctam aiziet rutīna un cieņpilna kopdzīves veidošana, apzinoties katra vietu dzīvē.

Izsķīries pirms neskaitāmiem gadiem un tagad izdomāji sāpināt savu draugu, uz priekšu! Jo tagad jau tev viss ir obligāti jāsačakarē, tieši ar to cilvēku, ar kuru tev viss ir skaisti!

Nekad nedari citiem to, ko negribi, lai tev dara! :)
04.01.2015 01:06 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Nav ko lieki piebilst, dzīve tev met pārbaudījumu!! Bet neesi muļķe...
Domāju, ka jāaizmirst bijušais, jo laime tevi gaida ar tagadējo. VIENKĀRŠI AIZMIRSTI! Pagrozi bijušo prātā un tas arī viss. Ja jau esi laimīga kāpēc to sabojāt?
04.01.2015 01:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā Tu justos apgrieztā situācijā..ja puisis ar trīcošu sirdi iesaistītos sarakstē ar bijušo, kas dod mājienus? Ja cieni puisi, neraksti bijušajam. Ir otrs variants...raksti, tiecies, bet noved lidz galam attiecības ar esošo puisi..
Tomēr neož pēc laimīgām attiecībām.. Iespējams, kļūdos..
04.01.2015 01:11 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Ja būtu nelaimīgas attiecības,tad man sirds trīcētu par jebkuru.Man uzmanību pievērš daudzi citi vīrieši,man tas neko neizsaka.Pasmaidu un aizmirstu,bet te ir cits stāsts.Esmu arī bijusi iemīlējusies citā vīrietī,viss nenoveda līdz attiecībām,bet tāds romāns vairāk.Arī pievērš uzmanību jau vairākus gadus,bet man ne sirds ietrīsas,nekas.Bet ar bijušo,laikam,tā,ka pirmā mīlestība,savādāk es to definēt nevaru.

cormeum,nav ko spriedelēt,skaidrs,kā es justos.Tas jau arī ir iemesls manām skumjām,ka es tā.Un tie mājieni jau arī nav skaidri.Nekas tur nav skaidrs.Varbūt kāds stulbs joks vai vēl kaut kas
04.01.2015 01:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Bedz prom no bijusa neatskatities.tu viena diena vari zaudet visu un atpakaljcels vairs nebus.man domat, ka tavs bijusais vai nu tevi parbauda vai nu grib izklaideties.vins pats neko nedarot mudina tevi rikoties.tas, ka vins saka, ka vinam apnikusi vecpuisa dzive, nenozime, ka mil tevi.izklausas, ka vnk pagaidam labaku nav atradis.izmantos tevi un pametis.pec nopietna viriesa neizklausas.
04.01.2015 08:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tur nevajag kristālskaidrību un dzidrumu.. Manuprāt, iesaistīšanās šādā komunikācijā ir attiecību (sevis, vīrieša) pazemošana..
Kad es biju brīva meitene, man sirds par kuru katru arī netrīcēja, bet nu tas tā... :D
04.01.2015 09:59 |
 
Reitings 3614
Reģ: 06.05.2014
Nevajag. Beigās vari palikt viena, sāpinot savu esošo vīrieti. Šie muļķi bieži tādas lietas saka - ilgi esmu bijis viens, negribu vairs. Bet, kad viss nonāk līdz momentam, kad kaut kas varētu būt, viņi parasti nobīstas - nē, neesmu vēl izklaidējies, bail tevi sāpināt u.c. Es saprotu, ka jūtas tev pret viņi ir, bet nevajag. Ja esi laimīga tagad, izdzēs viņu no savas dzīves, lai pagātne paliek pagātnē. Es tam esmu gājusi cauri, tas nav tā vērts. Tā ir tikai viņi mirkļa iegriba, kas pazūd, kad viņi saprot, ka dabūs attiecības.
04.01.2015 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Bedz prom no bijusa neatskatities.tu viena diena vari zaudet visu un atpakaljcels vairs nebus.

Visus komentārus nelasīju, bet pilnībā piekrītu šim, Sany , teikumam.
Man ir viens bijušais , kas jau kopš pagaišā gada maija , man neliek mieru. Viņš bija tad brīvs vecpuisis, teica, ka nevar mani aizmirst un esamu bijusi labākais viņa dzīvē (kaut pirms gada, mēs izšķīrāmies , jo viņuprāt viņam nebija ar mani saikne , esot gadu ar pus attiecībās.

Tu nekad nevari zināt, mīļā sirds, kādi viņam ir nolūki. Manējais ex, slēpa to, ka pats svarīgakais viņam bija sekss, no mūsu attiecībām. Viņš man taisijās par princi baltā zirgā, ka viņam rūp mana laime , mana labsajūta, sarunu veidā. Esmu diezgan skeptiska, vienmēr. Mēs ar tad bijām bērni, bet es domāju, ka raksturs , tā pa lielam nemainas, mainās cilvēks, bet ne raksturs.
Ja esi tagad laimīgās attiecībās, nesačakarē to. Tev rodas iespējams cerība, ka ar to otru cilvēku var būt citādāk, bet tā noteikti nav realitāte. Parasti bijušie grib atgriezties, jo ir sapratuši/uz boberi, ka tas cilvēks viņu ir ļoti piesaisījies, mēģina atjaunot iepriekšējo saikni, bet ir tāds teiciens : " ne velti šķīvis, kas nokritis zemē un ir saplaisājis , nav sataisāms "
04.01.2015 10:54 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Nu varbūt ir vērts atbildēt šīm jūtām, nemācīties no citu kļudām un pieredzes, visdrīzāk apdedzināties un ,atvainojos, sadir... visu labo, kas tev ir. Attapties turpat, kur biji, kad šķīries ar šo "Mīlestību", tas ir, nekur. Konkrēti sāpināt labu cilvēku, kam ir vislabākie nodomi pret tevi un kas tevi nav nekad nodevis atšķirībā no šīs "mīlestības". Bet toties būs gūta mācība visai dzīvei un nākamreiz šādā situācijā zināsi, kā rīkoties.
04.01.2015 11:40 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
To es saprotu,ka atgriezties nedrīkst,pietiekoši ilgi kāpu uz viena un tā paša grābekļa.Bet kā jau te iepriekš izskanēja komentārā,man laikam joprojām iekšā sēž tā nepabeigtības sajūta...Gribētos izrunāties,lai gan protams,tā neko nemainīs,drīzāk nostādīs mani muļķes lomā.
04.01.2015 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Viņš noteikti ar Tevi negribēs izrunāties. Es gribēju ar savu bijušo to izdarīt, trīs reizes neveiksmīgi un ceturtajā viņš man atvainojas par morāliem pārdarijumiem, pēc laba laika.
Runājot ar viņu, manuprāt, Tev radīsies cerība un tā pat nekas nettaps skaidrs, ko īsti vēlies tādu dzirdēt , lai būtu pabeigtības sajūta.
Es tavā vietā nekontaktētos.
04.01.2015 13:22 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Marbell'-nu jā,es nestādos priekšā,kā tā izrunāšanās notiktu.Pateiktu,kā jūtos un ko viņš?Nav jau tur daudz ko komentēt.Kontaktēties vairs nedomāju.Domāju,ka viņš domā līdzīgi,jo uz to-vēlētos satikt tevi,neko neatbildēju,centos no tā izvairīties.Varbūt saprata,ka tikties nav manos mērķos
04.01.2015 13:47 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Apnikusi vecpuiša dzīve nozīme tikai to, ka pa šo laiku ne pret vienu meiteni nav radušās tādas jūtas kā pret tevi. Viņam neveicas privātajā dzivē tik labi kā gribētos, bet gribās viņam loti. Tas arī izskaidro viņa rīcību. Ja re
04.01.2015 13:48 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Ja reiz viņam Tu esi tik svarīga, kur viņš bija visus šos sešus gadus? Tu neesi mašīna "na prakat" kuru var paņemt pabraukāties, pamest un pec laika atkal pabraukāties.
Ja gribas izrunājies, bet netiecies un esošo draugu nepamet, tā būtu kļūda. Ar pliku mīlestību vien dzivē nepietiek, ir vajadzīga prognozējamība, stabilitāte. Paies vēl gadi 4 un jūs būsiet tik atšķirīgi cilvēki ka nekāda kopa būšana nebūs iespējama, ja vien jau tagad tas nav neiespējami. Seši gadi tomēr.
04.01.2015 13:54 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Quince,nē,jūtas noteikti ir bijušas stiprākas pret vienu no bijušajām.Vismaz tā man šķiet.Un tieši par to arī domāju-ja reiz jūtas ir,tad kur bija šos gadus.Bet tādi uzplūdi nākuši ir kādu pēdējo gadu-bieži skatījās manas bildes draugos,albūmus,profilu.Un tad uzrakstīja.Bet tas var neko nenozīmēt,ko visdrīzāk tas arī nozīmē:D
04.01.2015 14:00 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
manās domās arī iezogas bijušais.. tas, ar ko bija pirmās visnopietnākās attiecības, nevis tikai bērna spēle.. arī tgd, kad ir jau ideāls vīrietis.. bet, ja viņš man rakstītu, es laikam neatbildētu, jo.. pārāk ļoti viņš mani sāpināja un vazāja aiz deguna, lai cik skaisti mirkļi arī nebija..

un es piekrītu meitenēm - jāskatās uz priekšu, atmiņās nav jāgremdējas.. man liekas, ka vīrieši nemainās (vrb retos gadījumos)
04.01.2015 14:01 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Patiesībā kaut neesat kopā attiecības nav vēl beigušās, jo emocijas nav izdzīvotas, izrunāts nav viss


vot! zelta vārdi.. nevaru nepiekrist
04.01.2015 14:04 |
 
Reitings 33
Reģ: 03.01.2015
Mums gan tā vairāk kā bērnu spēle bija.Draudzenes reiz ir teikušas,ka nevajadzēja mums toreiz steigties ar attiecībām un tādām lietām.Varbūt vajadzēja uzkrāt pieredzi,paaugties un tad.Bet nu kas zināja,ka tas tik neaizmirstami būs.
04.01.2015 14:08 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Neļauj šim apjukumam izbojāt esošās attiecības, tas nav tā vērts. Atmiņas, kas, iespējams, ved Tevi atpakaļ pagātnē, kurā piedzīvoji laimīgus un kaismīgus brīžus tieši ar šo cilvēku. Man arī bija līdzīgi, kad domāju par pirmo mīlestību. Jo toreiz viss bija "kā bez bremzēm", emocijas, kaisle, kopīgi piedzīvotais, strīdi, atkal salabšana utt. tas viss likās pa īstam un pirmo reizi. Ilgi tam nevarēju tikt pāri, jo bija dziļi palicis atmiņā. Bet tagad saprotu, ka laiki ir mainījušies. Šobrīd svarīrgāka ir stabilitāte un mana pašreizējā dzīvē, kurā esmu laimīga kopā ar citu. Pārējais, lai paliek pagātnē.
04.01.2015 14:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits