Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lai Skaistums Mājās!

 
Reitings 7
Reģ: 03.01.2015
Sveiki! Šeit esmu jauniņā, tādēļ pat īsti nespēju piemērot vārdus - vai mans foruma ieraksts būtu domāts darba/karjeras/tirgus vai vēl kādai sadaļai. :)
Kad piedzima meitiņas (esmu divu mazu meiteņu mamma), darbam bija mazliet jāatmet ar roku. Līdz brīdim, kad sapratu, ka tas pat nav tas, ko vēlētos visu mūžu darīt. Man gan patīk arī šiverēties suvenīru bodītē un aprunāties ar vienmēr smaidīgiem mūsu valsts viesiem, bet ilgtermiņā...Nē, tas nav tas, ko es vēlos. :)
Bet stāsts, patiesībā, ir par ko citu.
Mēs pārcēlāmies uz citu mājokli, šeit bija tukšs un izlēmu dekorēt pati saviem spēkiem. Liela rokdarbniece neesmu, lai gan ir mākslasskolas diploms kabatā un pabeigti dažādi kursi (foto, floristika)..Tad nu uzcakināju bumbas, izveidoju virteni un izlēmu padalīties ar rezultātu. Nebija pat nojausmas, ka šādas (šādas gan nē, bet līdzīgas) virtenes Latvijā jau ir - Cherry Picking (es tiešām maz sekoju līdz citai informācijai, bērni mani izsmēla). Saņēmu no cilvēkiem ļoti daudz komplimentu un man sāka vaicāt, vai es nevarētu arī kādam citam izveidot šādu virteni. Es to nodēvēju par Skaistuma virteni. Īsumā gan piemetināšu, ka es neveidoju tādas kā Cotton ball, manis veidotās bumbas ir diametrā ap 10-12 cm (divtik lielākas, lai nepārklājas), tagad jau pieprasījums ir tik liels, ka veidoju arī lielākas 15 cm, 20 un pat lielās griestu lampas un mazuļu naktslampiņas. :) Tādēļ vēlos piedāvāt arī Jums -
ir iespēja pasūtīt sev vēlama izmēra un krāsas (krāsu palete ir ļoti plaša, varu personīgi nosūtīt, kādus materiālus izmantoju (tie ir antialerģiski un augstas klases)) Skaistuma virteni. :)
Ja ir īpašas vēlmes (un ticu, ka katra tāda ir :)), tad visu pielāgojam un sarunājam. Ja ir nepieciešama palīdzība(padoms), iesaku kaut ko no savas puses :)
Par visu plašāk un vairāk mūsu lapiņā - https://www.facebook.com/pages/Skaistuma-M%C4%80JAS/539183699559465
03.01.2015 00:46 |
 
Reitings 7
Reģ: 03.01.2015




03.01.2015 00:49 |
 
Reitings 217
Reģ: 18.11.2014
wow. (l) Ieinteresēji! :)
03.01.2015 00:53 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Ļoti skaistas bumbas :)
03.01.2015 00:57 |
 
Reitings 7
Reģ: 03.01.2015
Paldies! :)
Īsumā padalīšos ar info, ka cenas virtenēm ir sākot no 25,-eur ( 20 bumbu skaists, virtenes garums 4.35 metri, bumbu diametrs 11-12 cm un krāsu izvēle neierobežota)
Katra bumba ir manis un manas mazās palīdzes izauklēta un apmīļota, tādēļ vēlaties katram kaut drusciņ, bet sniegt šo mīlestību, kuru ieguldām darbiņos. :)
Drīzumā (no 10.janvāra) par 20,-eur būs iespēja pasūtīt led virtenīti ar 12 bumbām (diametrs iespējams no 10-15 cm, kā vēlas), virtene būs uz baterijām (starta komplektu dosim līdz)
Ir,protams, pieejamas arī 25, 30,35,40,50 lampiņu virtenes. Līdz pavasarim esam apņēmušās arī ietērpt kādu 100 lampiņu virteni. :)
Jauninājums ir naktslampiņas, kurās ievietojam vai nu lielo spuldzi vai led virtenīti. Tas izskatās ļoti romantiski un maziem salds, patīkams miedziņš, kā arī iespēja apmīļot, jo nav jāpievieno pie strāvas. :)
Katrā ziņā, par visu ir runājams, jautājams un varam saskaņot pēc sirds patikas! :)
Uzskatām, ka tiem nav jābūt tikai Ziemassvētkiem, kad šādas Skaistuma virtenes var izrotāt mājas un būt lieliska dāvana. :)
Esam vēl "mazi" , bet ideju un sapņu ir ļoti daudz un nepacietībā degam tās visas parādīt/dalīties. :)
03.01.2015 01:35 |
 
Reitings 7
Reģ: 03.01.2015
:)
03.01.2015 10:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)