Fridays eve`s chat..

 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
http://youtu.be/nObLrNWMBqQ
Sveiki ļautiņi.
Lai gan Ziemassvētki ir pavadīti, tā svētku būšana nekur nepazūd, jo tulīt taču ir Jaunais gads.
Ko šajā piektdienā plānojat darīt? Nav jau tā tipiskā piektdiena, bet tomēŗ.. piektdiena..
26.12.2014 19:54 |
 
Reitings 39
Reģ: 27.12.2014
Chau meitenes.. Es te viena uz divaana seezu un garlaikojos nedaudz.. Pudele baltviina izdzerta, bet nekaada efekta :( :D Laikam sliktaa garastavokla delj.. jeb ari esmu alkoholike :D

Tikko esmu sakusi satikties ar virieti, jau vairak kaa 2 menesi dzivojam kopaa, viss plus minus labi, bet drizumaa planojas man parvaaksanaas uz citu valsti.. Vai vispar ir iespejamas tadas liela attaluma attiecibas? Nu jaa, ir jau iespejamas, bet nu es galigi nejuutos par to staraa, jo veelos pieskarties vai apskaut katru dienu, nevis suutiit smaidinjus pa whatsapp un skype.. Nezinu, ko dariit!
27.12.2014 03:18 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
He, velviena kas neguļ :D

Es domāju ka viss atkarīgs no jums pašiem, cik gatavi būsiet ieguldīt, lai attiecības nepajuktu. Un vispār, kas tā ir par valsti - ja piemēram tepat skandināvija vai Eiropa, tad jau varat viens otru apciemot, labākajā gadijumā lai pusis pārceļas ar tevi kopā! :)
27.12.2014 03:22 |
 
Reitings 39
Reģ: 27.12.2014
Negulj, jaa.. Baac kaa gribeetos, ja pagajuso nedelj iztuksotaa viskija pudele vel pilna butu ledusskapii :D Tu no LV?

Jaa, saprotams, ka tas no mums atkarigs, bet taa vai taa galu galaa sanaaks menesis vai vairaaki pavadiit skirti, tad nu prieks un laime var saakties .. jau domaajot par to visu.. ai, negribas vispar domaat :) :D
27.12.2014 03:26 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Es jā, itkā no LV bet kādu laiku jau dzīvojos pa UK. :)

Mjā, izrunājaties gan. Lai viss ir skaidrs.. Bet es personiski laikam nevarētu. Kaut kā prasās kādu blakus, nevaru iedomāties, ja man nebūtu iespējas savējo satikt nu, teiksim 1x divās dienās! :D bet ja tiešām nebūtu izvēles, un būtu uz mēnesi jābūt atsevišķi, noteikti ka nesķirtos un meklētu risinājumu, kaut arī tas būtu tas pats whatsupp vai skype. Tiesa gan, mēs kopā jau esam 3 gadus. :)
27.12.2014 03:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits