Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ļoti bagāts vīrietis

 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
Viņam iepatīkas meitene, kas ir daudz jaunāka par viņu.. Nu zvana viņai, raksta katru dienu, kaut arī satikušies ir pavisam nesen un viņš dzīvo ārzemēs.. Piedāvā kļūt par mīļāko, bet meitenei ir ļoti nepieciešams nomaksāt tikai vienu kredītu un viņa nesaprot, ko lai dara, jo vīrietis ir daudz vecāks par viņu.. Saka, ka nesteidzinās, ka visu izdarīs, lai viņai ir labi. Vai var ticēt, un ko Jūs darītu, ja jums būtu vienkārša dzīve, bet piedāvātu pilnīgi citu dzīvi, kur dzīvo pārticībā? Riskētu, pamēģinātu, vai uzreiz nogrieztu visu kā ar nazi un pārtrauktu?
08.12.2014 22:15 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
aiva - tev ir viens kredīts..tev jau nepietiek ar viņa ieskaitītajiem pāris tūkstošiem, lai viņu nomaksātu?
09.12.2014 15:01 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Pat ja neesi gulējusi, Tu jau ņēmi naudu no sveša vīrieša. Nu, labi, iespējams, to var uzskatīt par ziedojumu no tā vīrieša puses :D
09.12.2014 15:01 |
 
Reitings 192
Reģ: 13.11.2014
sukade0 Tu esi vīrietis?

Jā, esmu :D
un neiet runa par turīgu vīrieti, bet par tādu, kas pelna daudz miljonus.

Tad es nezinu ko tu gaidi, tik uz priekšu izmanto viņu :D un slauc :D Lai pecāk būtu naudiņas kaut kādu humpalu bodi šeit pat Latvijā atvērt, kaut kur mazpisānos :D

Ieteikums daudz ej šopingā ar viņu, bet mantam neplēs nost birkas visu nevajadzīgo nes atpakaļ :)
09.12.2014 15:32 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Aiva8, kāda starpība, kāda Tev ir situācija. Dotā situācija ir visai konkrēta - gulēt ar vīrieti finansiālu apsvērumu dēļ. Tas, kādēļ meitenes uz to parakstās, šo faktu nemaina, kaut, ja nauda būtu nepieciešama tuva cilvēka operācijai. Jautājums, vai Tu spēj to objektīvi pieņemt un saukt lietas īstajos vārdos? Nekad neviens nespēs likt Tev justies vainīgai, ja pati uzskati, ka rīkojies pareizi. Izskatās, ka dziļi sevī tas Tev liek justies neērti. Un nav teikts, ka pārdošanās skaitās tikai tad, ja vīrietis ir klaji nepatīkams un riebīgs. Skaiti to par plusu, ka viņš Tev liekas pieņemams.
09.12.2014 16:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nekad neviens nespēs likt Tev justies vainīgai, ja pati uzskati, ka rīkojies pareizi. Izskatās, ka dziļi sevī tas Tev liek justies neērt
+
09.12.2014 16:16 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Eksistē jau vīrieš, kas mīļākajām pērk mašīnas un rotas no Cartier..

Lūdzu piemērus Vai arī tas ir no sērijas: "Viena tante teica."
Ļoti bagāts nav vienāds ar miljonāru (domāju, kādā no pasaules vērtīgajām valūtām, nevis rubļu miljonārs )



Jā, man arī ir zināms miljonārs, kurš uztur trīs (!) mīļākās
09.12.2014 16:37 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Buus smadzenes - dabuusi visu, nebuus smadzenju - buusi draazhamaa lelle, kurai atmetiis uz vinja ienaakumu fona kapeikas.

"Sieviete - dieviete", piemeeram, ar humpalaa pirktu brenda kleitu&tupeleem un pashataisiitu manikiiru un frizuuru pratiis izskatiities un uzvesties kaa princese augstaakaas sabiedriibas rautaa. Un pratiis sevi pasniegt taa, ka naudasmaisi uz vinju noluukosies kaa uz iekaarojamu, gruuti dabuujamu, valdzinoshu boheemisti. "Sieviete - dieviete" neblisinaas acis augstas klases restoraanaa vai viesniicaa un negjiibs "gold labels" veikalaa, bet radiis iespaidu, ka tas nav nekas iipashss, pat, ja taadaa iestaadee buus speerusi kaaju pirmo reizi. Radiis viirietim iespaidu, ka tieshi vinjam jaabuut pateiciigam , ka vinja pieveersh vinjam uzmaniibu un laipni pienjem vinja daavanas. Kaa arii seksa rotaljlietas un fetishus nesauks par diivainiem un sarkdama nekjikjinaas kaa pusaudze, bet pati pavedinaas viirieti uz kaut ko vinjam nebaudiitu un uzbudinoshu.

Visos paareejos gadiijumos - moraales mekleeshana, beernishkjiiga jusmoshana par lupataam, ko bagaatais vecis atmetiis, suniska pateiciiba par atmestaam kapeikaam, teatraalie tekstinji, ka atdoshu iedoto naudu, jo es (ak vai) taa nevaru - neko vairaak par atmestaam ubaga daavanaam un netiikamu seksu nedos, kaa arii sabiedriibaa jaunkundze, kas nespeej tureet liimeni, iipashi netiks vesta. Turklaat sevis nostaadiishana cieteejas lomaa un savas smagaas dziives uzsveershana ilgterminjaa neko vairaak par liidzjuutiibu un teevishkjaam juutaam neizraisiis.

Pie kuraas kategorijas piedereesi, padomaa pati. Es diemzheel piebiedrojos tai daljai, kas saka, ka nespeesi pavilkt, esi paaraak jauna, naiva un neproti sevi pasniegt. Tachu jebkuraa gadiijumaa materiaalais labums buus.

P.S. Manis aprakstiitaa "sieviete-dieviete" nemekleetu ne paliidziibu, ne viedokljus forumaa.
09.12.2014 16:55 |
 
Reitings 189
Reģ: 06.05.2014
DieKleineHexe

Milzīgs +, par pēdējo ierakstu.
09.12.2014 17:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
DieKleineHexe-godiigi sakot-taa jau arii ir ,kaa saki.
09.12.2014 17:09 |
 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
DieKleineHexe daļa taisnības tur ir. Sevi cietējas lomā viņa klātbūtnē neizrādu, nu un protams, ja man būtu bijusi tāda pieredze, es šeit neprasītu viedokļus, bet zinātu pati, kā rīkoties.
09.12.2014 19:17 |
 
10 gadi
Reitings 189
Reģ: 29.01.2009
Mans viedoklis ir tāds, ka tevis aprakstītajam vīrietim, ārkārtīgi turīgajam un bagātajam pie sāniem ir vajadzīga tāda paša līmeņa sieviete, kurai ir gana interesanta dzīve, sasniegumi karjerā, varbūt savs bizness. Tās jaunās un naivās ir domātas tikai, lai padr.... un dienas gaismā nevienam nerādītu. Un tādas dūdiņas ne viena vien šim vīrietim ir noteikti, jo kā zināms, palielinoties maka biezumam, proporcionāli palielinās arī seksuālās tieksmes..un tad vajag dažādību, nepietiek vien ar draudzeni vai sievu. Pretīgi, bet vairumam tas tā ir. Ja viņam ir sieva vai draudzene (un noteikti tas tā ir), lūdzu, neesi k**e, jo kādu dienu vari nonākt apmainītām lomām;)
10.12.2014 00:05 |
 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
ieveliite, ko nozīmē tāda paša līmeņa? Tu uzskati, ka jaunība uzreiz nozīmē to, ka sieviete ir stulba? Nepiekrītu tādam muļķīgam apgalvojumam, jo esmu tikusies ar dažāda vecuma cilvēkiem, un neredzu nekādas problēmas, vienīgais, kas ir atšķirīgs, ir tas, ka katram dzīvē ir sava pieredze.
Protams, man jābūt pieredzējušai seksā ar 101 partneri, superideālai sievietei, karjeras beibei.. Nu pateikšu noslēpumu - tādas sievietes ir visu varošas, bet vīrietis grib sev blakus sievieti, nevis kaut kādu terminatoru. Un, nemāci mani dzīvot :) apmainītās lomās var nonākt arī tādas, kas nekad neko sliktu nav darījušas... :)
10.12.2014 10:01 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
aiva8
esi gudra un novēlu Tev iegūt visu, ko Tu vēlies, un ar viņa un iegūto līdzekļu palīdzību iegūt pieredzi un sasniegt Tavus mērķus.

nezinu par vīrieša tautību, būtu vērts to uzzināt, taču es ielaistos tikai ar baltajiem.
dvieļugalvas neciešu ne acu galā un nemūžam nekādos biznesos vai attiecībās ar viņiem neiesaistītos. ja jūs vien zinātu, kā viņi maukas melot māk!
pietiekami ir redzēti gadījumi, kad meitenes iekrīt slazdos.
un dvieļugalvām ir tāaaada pacietība, lai panāktu to, ko viņi grib.. man arī bija viens "draudziņš"" izradies, iemantoja uzticību kā vien prata. viņam, diemžēl, nekas nesanāca, jo tanī situācijā manas intereses nebija tādas kā viņa un viņa komplimenti un nauda mani neinteresēja, man bija interesanti izvilkt no viņa maksimāli daudz info par to, kas tieši korānā ir rakstīts un ko viņiem tur galvā borē...
10.12.2014 10:11 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
aiva8 - cik tad viņam ir gadu un cik Tev? Ap 20 un 50? Vai ap 60?
10.12.2014 12:33 |
 
Reitings 947
Reģ: 17.12.2009
Nepastāv saikne devējs-ņēmējs. Ir tikai un vienīgi devējs-devējs saikne. Noskaidro vai vismaz padomā , kas ir tā maksa, kas būs Tev jāmaksā.
Kas notiks, kad patiešām iemīlēsies (citā).!?...īstajā
11.12.2014 08:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits