Ļoti bagāts vīrietis

 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
Viņam iepatīkas meitene, kas ir daudz jaunāka par viņu.. Nu zvana viņai, raksta katru dienu, kaut arī satikušies ir pavisam nesen un viņš dzīvo ārzemēs.. Piedāvā kļūt par mīļāko, bet meitenei ir ļoti nepieciešams nomaksāt tikai vienu kredītu un viņa nesaprot, ko lai dara, jo vīrietis ir daudz vecāks par viņu.. Saka, ka nesteidzinās, ka visu izdarīs, lai viņai ir labi. Vai var ticēt, un ko Jūs darītu, ja jums būtu vienkārša dzīve, bet piedāvātu pilnīgi citu dzīvi, kur dzīvo pārticībā? Riskētu, pamēģinātu, vai uzreiz nogrieztu visu kā ar nazi un pārtrauktu?
08.12.2014 22:15 |
 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
Ziemeļmeita es esmu godīga. Pērkama es neesmu, man Tev jautājums, es ar viņu jau esmu pārgulējusi vai bāzusies virsū? nē!
08.12.2014 23:34 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Esi vismaz godīga pret sevi.

Cik patiesi vārdi! :)

Var jau redzēt, ka autore ir izlēmusi kā rīkoties, bet sirdsapziņa tā kā negrib, tāpēc meklē šeit apstiprinājumu, ka neesot viņa pērkama un ka nepārdodas viņa utt. Un ka daudz iegūs no šīm attiecībām - garīgi un, protams, materiāli. Diez vai Tu vēlētos iegūt daudz garīgi no Vaņas, kurš strādā Maximā! Kaut arī nav teikt, ka viņa iekšējā pasaule ir nabagāka par Tava bagātā opja pasauli! :)
08.12.2014 23:34 |
 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
Lollipop viņš ir ļoti spēcīga personība, pagaidām ar prātu ir arī mani aizķēris, bet ģimeni veidot es ar viņu nevēlētos.
08.12.2014 23:35 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu tak informee publiku, cik liela gadu starpiiba un vai tas vecis ir pievilciigs. Ja nav vecs krakjis un nav jaamauc maisins galvaa, lai ar vinju guleetu, kaapeec to neizmantot.

Klausiisies te foruma sveetaas govis, palasi teemas - viirieshi kapeikpiseeji, kraapeeji, kaadai veel pa muti uzshauj, un shiis taas lielaas padomdeveejas, un visas tik laimiigas un sveetas, ka shausmas.

Pie vinja gan neskrien uzreiz dziivot, saakumaa iepaziisti, lai buutu skaidrs, ko no vinja var vai nevar sagaidiit.

P.S. Kas attiecas uz bljaushanu par prostituuciju, labaak buut prostituutai luksus (uzsveru sho vaardu) ekskorta servisaa nevis latvieshu cieteejai.
08.12.2014 23:35 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Ja es butu jauna, briiva un nepreceta un tada situacijaa kaa autore, es piekristu :D

Nu ko, izpirks Gucci veikalu, padzershu isto shampi, varbut aizvedis celjojumos, dabushu labu sexu un dzives pieredzi. Perkama? Nu kapec perkama, apmainjas process, autore ieguus un vinjam labi. :)
08.12.2014 23:37 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Labvakar!
Par tik nopietniem jautājumiem, cik reizes esmu jau teicis:" Šī nav īstā vieta, kur prasīt pēc padoma!
Katrs vadās pēc savas pieredzes,savām sajūtām.Tavā vietā, klausītu savus radiniekus, tuvos cilvēkus.
Man par šīm lietām ir daudz kas stāstāms, bet nestāstīšu, nevēlos Tev sagrozīt galvu.
Nevadies pēc tā ko šeit saka, skaties pēc savas situācijas, neviena/s neredz, to no tuvuma, Tavu sāpi, problēmu iekšienē.
Ceru, ka saprati manu domu, tikai varu teikt vienu, man ir pazīstamas sievietes, kurām ir tiešām paveicies noriskējot.Kad, iepazīstas internetā, turpina skype, vīrietis nopērk lidmašīnas biļeti.Satiekas, iepazīstas, ja nesaista vienmēr ir atpakaļ ceļš.

Veiksmi!
08.12.2014 23:38 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Kas neriskē ,nedzer šampanieti ... Izmanto iespēju ,kāpēc ne ?
08.12.2014 23:39 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
P.S. Kas attiecas uz bljaushanu par prostituuciju, labaak buut prostituutai luksus (uzsveru sho vaardu) ekskorta servisaa nevis latvieshu cieteejai.


Kur bļaušana? Tika prasīts viedoklis, nevis atbalsts.
08.12.2014 23:39 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Es arī piekrītu tām,kuras saka,ka jāizmanto. Ko Tev pašai personīgi zaudēt? Kamēr vidējā cosmiete sēdēs un bezdēs forumā,ka viņas vecis sarakstās ar citām,tikmēr Tu varēsi mierīgi savā leksus braukt uz Jūrmalas SPA. :D

Katrs cilvēks ir pērkams,atšķirās tikai cena. ;)
08.12.2014 23:40 |
 
Reitings 368
Reģ: 13.01.2010
Atvainojos bet šis viss izklausās pēc grāmatas "Greja piecdesmit nokrāsas" motīviem:D
08.12.2014 23:40 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Viegla nauda ātri uzrodas un tikpat ātri var izgaist. Nav teikts, ka viņš tiešām izpildīs tavas mantiskās vēlmes, tagad tā nauda, ko viņš tev dod, var būt tikai ievilināšana, kā kad grib, lai kāds dzīvnieciņš izpilda triku, viņam gar degunu novicina ar našķi. Ja viņš tev iedos mantiskās vērtības, nav teikts, ka viņš tās pēc tam neatņems- varbūt atradīs labāku mīļāko Latvijā un tavā dzīvoklī iemitinās viņu. Tu nevari būt pārliecināta, ka viņš nemelo par to, ko ar tevi darīs, pāris reizes tavai ievilināšanai tas var būt parasts sekss, kur tavas vēlmes uzklausīs, bet vēlāk kaut kas pret tavu gribu. Vienvārdsakot ir tik daudz apslēptu motīvu, kas var viņam būt aiz ādas, ka, ja piekrīti, tad nebrīnies, ka no tā iznākt var jebkas un pozitīvs scenārijs ir tikai viens iespējamais variants. Ja viņš tiešām ir tik ietekmīgs un bagāts, ka var savai kārtējai mīļākajai (netici taču, ka esi pirmā un vienīgā?) pirkt dzīvokli, apmaksāt studijas utt., tad ņem vērā, ka viņam ir arī ietekmīgi kontakti un tevi piespiest, nolikt pie vietas, ja tev kaut kas pēkšņi neiepatiksies un gribēsi aiziet prom, var būt ļoti viegli. Var jau riskēt, bet risks ne vienmēr beidzas ar pozitīvo iznākumu!
08.12.2014 23:42 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Es arī piekrītu tām,kuras saka,ka jāizmanto. Ko Tev pašai personīgi zaudēt?


Mana pazinja, kura uzauga nabadzigos apstakljos pameta LV, kad vinjai bija 18, satika virieti,kursh piedavaja kljut par miljaako, kursh pec 3 meneshiem parskaitija vinjai 100 000 GBP un peec 6 gadiem nopirka Monaco dzivokli un parskaitija pusmiljonu, lieki teikt, ka slikts risks :D
08.12.2014 23:43 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Vari visu mūžu dzīvot, strādājot parastā darbā, esot kopā ar vīrieti, kas pelna +-700 eiro

Šķiet, ka Tu jau visu esi izlēmusi, ja tas būtu nepieņemami, šī diskusija netaptu.
Un vēl, atkal jau, ja patiesi grib, sasniegt var visu, tikai visam ir dažāda cena.
Principu neesamība, cieņas zaudēšana vai smags darbs un grūtības, piemēram, tas katram jāizvēlas pašam;)
08.12.2014 23:44 |
 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
Egamon vari uzrakstīt privāti savu pieredzi, lūdzu? Es ļoti novērtētu to!

Un pārējām, paldies meitenes! Nu protams, es esmu domājusi visu, visādas situācijas utt. Dzīvot ar viņu uzreiz netaisos, vēlos cilvēku tuvāk iepazīt un ir ļoti patīkami, ka vīrietis pats visu izmaksā, neuzdod stulbus jautājumus un viņš nav skops! Jā, var jau protams būt ar kādu jaunu puisi, bet es esmu bijusi dažās attiecībās, nu tā ir drīzāk vilšanās nevis attiecības... Un kāda prostitūcija? Tad jau mēs visas esam prostitūtas, kad vīrietis mūs palutina, nopērk ziedus, konfektes, aizved uz restorānu un pēc dažiem randiņiem mēs ar viņiem guļam! Nu es nepiekrītu tāpēc, ka tā būtu uzreiz prostitūcija!
Vakar raudāju, jo iedoma'jos par to, ka es atdošu savu dvēseli, nu tā jau ir, ja atdod vissvētāko, kas Tev ir, tā esi Tu pati, tad var savu dzīvi sačakarēt vispār.. Bet tagad es domāju mazliet citādāk, bez tam es nevienam neesmu neko parādā, pati paskatīšos, kā mums ies.
08.12.2014 23:45 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Mana pazinja, kura uzauga nabadzigos apstakljos pameta LV, kad vinjai bija 18, satika virieti,kursh piedavaja kljut par miljaako, kursh pec 3 meneshiem parskaitija vinjai 100 000 GBP un peec 6 gadiem nopirka Monaco dzivokli un parskaitija pusmiljonu, lieki teikt, ka slikts risks
Nu re,cik skaists stāsts. :D Un vispār,kāpēc uzreiz tiek runāts par to,ka vīrietis izmanto sievieti,varbūt ir otrādāk-sieviete izmanto vīrieti.

Pietam tos labumus,ko dod var ieguldīt savās vēlmēs(studijas kaut vai),neviens jau nesaka,ka jāsēž blakus tagad visu mūžu.
08.12.2014 23:46 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Nu re cik labi, ka ir cosmo! Mēs visu izlēmām tavā vietā! :D izlriecājies un atsūti man uz Ziemassvētkiem gucci somiņu!
Nav par ko! :D
08.12.2014 23:46 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Un kāda prostitūcija? Tad jau mēs visas esam prostitūtas, kad vīrietis mūs palutina, nopērk ziedus, konfektes, aizved uz restorānu un pēc dažiem randiņiem mēs ar viņiem guļam! Nu es nepiekrītu tāpēc, ka tā būtu uzreiz prostitūcija!


Nu, salīdzini Tevis tikko aprakstīto scenāriju ar šo.. neredzi atšķirību?

Piedāvā kļūt par mīļāko, bet meitenei ir ļoti nepieciešams nomaksāt tikai vienu kredītu un viņa nesaprot, ko lai dara, jo vīrietis ir daudz vecāks par viņu.
08.12.2014 23:47 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Es vēlos vivienne westwood zābakus. :D
08.12.2014 23:48 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nu re,cik skaists stāsts. Un vispār,kāpēc uzreiz tiek runāts par to,ka vīrietis izmanto sievieti,varbūt ir otrādāk-sieviete izmanto vīrieti.


Nee, Naziic, taa nav - ir taa - vai nu virietis izmanto Tevi vai esi prostituuta :D
08.12.2014 23:49 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Story-un kaadreiz arii beidzaas ar kaazaam...!Protams , jaaklausa intuiicijai,jaajuut tas viirietis.Cilveeks nevar noteelot tikai to pozitiivo,ja nekaa pozitiiva iisteniibaa nav-aatraak vai veelaak uzkersies...Ja tev viirietis ir simpaatisks arii kaa cilveeks ,tad es saku-riskee!
08.12.2014 23:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits