Ļoti bagāts vīrietis

 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
Viņam iepatīkas meitene, kas ir daudz jaunāka par viņu.. Nu zvana viņai, raksta katru dienu, kaut arī satikušies ir pavisam nesen un viņš dzīvo ārzemēs.. Piedāvā kļūt par mīļāko, bet meitenei ir ļoti nepieciešams nomaksāt tikai vienu kredītu un viņa nesaprot, ko lai dara, jo vīrietis ir daudz vecāks par viņu.. Saka, ka nesteidzinās, ka visu izdarīs, lai viņai ir labi. Vai var ticēt, un ko Jūs darītu, ja jums būtu vienkārša dzīve, bet piedāvātu pilnīgi citu dzīvi, kur dzīvo pārticībā? Riskētu, pamēģinātu, vai uzreiz nogrieztu visu kā ar nazi un pārtrauktu?
08.12.2014 22:15 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
kada starpiiba cik gadi, ja tev patiik - uz priekshu. Nu, pameegjini, neko jau nezaudeesi. a taa visu laiku laiziisi galvu kaa buutu bijis. visu paartraukt jau var jebkuraa briidii
08.12.2014 22:41 |
 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
MoonLady, jā, par sevi.
Jackie tur jau tā lieta. Vari visu mūžu dzīvot, strādājot parastā darbā, esot kopā ar vīrieti, kas pelna +-700 eiro, vispirms būs tā mīlestība (un nenormāli daudz gadījumos viņa ātri vien pēc tam pāriet), vai arī kādu laiciņu pabūt ar vīrieti, kas var nomaksāt visas studijas (viņš vēlās, lai es izmācos kārtīgu darbu), samaksāt par daudz ko citu, piem, nopirkt man dzīvokli, ko es labi ja 10 gadu laikā sakrātu naudu! Un es finālā būtu ieguvēja, jo ziniet, ir starpība, dzīvot vairākiem cilvēkiem šaurā, mazā dzīvoklītī (strīdi ir ļoti bieži, naudas nav, viss jātaupa), vai arī savu dzīvi nokārtot.. Es nezinu, ko lai es daru, vienīgais, kas mani bremzē ir viņa vecums un tas, ka naudas dēļ nespētu pārdoties. Nejau šmotkas vai krutu mašīnu man vajag, Jūs saprotiet. Es vēlos, lai ģimenei viss būtu super.
08.12.2014 22:42 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Es nevarētu sev pārkāpt pāri.. Lai kādas naudas problēmas man būtu bijušas( un man tiešām ir bijušas), nu ne par ko netiktos ar vecāku vīrieti naudas dēļ, vispār nespētu tikties ar kādu naudas dēļ.. Tas laikam tāpēc, ka esmu pieradusi pati ļoti daudz darīt un nemeklēt muļķīgas iespējas..
08.12.2014 22:42 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
un veel, tas viirietis jau var sastaastit zilus briinumus un pieaoliit visu ko, lai gultaa tevi dabuutu, nav garants,ka tu arii kko no taa peec tam dabuusi
08.12.2014 22:45 |
 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
stiprais_dzimums jā, pagaidām naudu jau ir sūtījis, ir smuka summa..
08.12.2014 22:47 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ups, es palaidu garām, ka viņam ir ģimene. Tad nē..
08.12.2014 22:47 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
samaksāt par daudz ko citu, piem, nopirkt man dzīvokli

Var redzēt, ka esi jauna un naiva! Kaut kā neticu, ka vīrietis uzreiz tā skries un pirks Tev dzīvokli, maksās kredītus, studijas utt. Un ja tomēr to visu viņš darīs, tad man bail iedomāties, ko viņš prasīs pretī
08.12.2014 22:48 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es nevarētu sev pārkāpt pāri.. Lai kādas naudas problēmas man būtu bijušas( un man tiešām ir bijušas), nu ne par ko netiktos ar vecāku vīrieti naudas dēļ, vispār nespētu tikties ar kādu naudas dēļ.. Tas laikam tāpēc, ka esmu pieradusi pati ļoti daudz darīt un nemeklēt muļķīgas iespējas..


+
08.12.2014 22:48 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Tad jau Tu esi īpaša :D
08.12.2014 22:51 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tev pašai būs jābrauc dzīvot uz ārzemēm ,vai arī viņš šad tad atbrauks uz Latviju un viss notiks te?
Es gan ieteiktu radikāli nemainīt dzīvi. Tu nezini,cik tas domāts ir nopietni.
Cik tad viņš ir gatavs Tev maksāt par reizi? Atmaksās dzīvesvietu? Kā Tu to visu iedomājies? Viss notiek un noliks uz galdiņa naudu (kā filmās rāda),vai arī prasīsi pirms viss būs noticis? Un ja viņš melo un viss notiks un Tev neko nesamaksās? Un ja Tu pārcelsies uz citu valsti un viss notiks ,viņam nepatiks ,samaksās par vienu reizi un atsūtīs atpakaļ?
Uzzini kā viņam patīk.. Mazums,kaut kāds galīgi perversais un prasīs beigās no Tevis to,ko nemaz nevēlēsies darīt.
Tu vispār esi laba sexa, vai arī ceri gulēt kā baļķis gultā un gūt lielus ienākumus?
08.12.2014 22:55 |
 
Reitings 662
Reģ: 15.11.2014
otrā pusē sēž kāds pakijs

jo normāls, bagāts ārzemnieks nekad nesarakstītos ar kaut kādi latvieti/krievi vai da jebkuru citu no austrumeiropas
08.12.2014 22:59 |
 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
sniegpulksteniite, viņš man ļauj izvēlēties, kur vēlos mācīties. Varu palikt arī Latvijā. :)
Un par seksu labs. :D Nu ja es būtu kaut kāda galīgākā tizlene, šaubos, vai maz uz mani paskatītos kāds tādā gadījumā. Vīrieši, starp citu, ļoti labi redz, kāda meitene ir. Un es nezinu, kāpēc mans liktenis man piespēlējis tādu vīrieti, kādu vairs, visticamāk, nesastapšu nekad, tāpēc nezinu, kā rīkoties. Vakar izraudājos, jo pārgulēt tā uzreiz štrunta dažu tūkstošu EIRO dēļ nevēlos! Viņš sauztraucās un mierināja mani, ka viss būs, kā es vēlēšos, ka viņš neko pret manu gribu nedarīs. Pati jau vakar visu pārtraucu, pateicu viņam, ka nevaru, ka atdošu to summu, ko viņš iedeva. Bet viņš pateica, lai paturu ,un to, ka man nevajag tā uzreiz strebt karstu, lai es nesteidzoties.
08.12.2014 23:00 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
es negribetu but milaaka un guleet tikai del naudas.

kaapec man skeit ka taa meitene esi tu pati?
08.12.2014 23:03 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
kaapec man skeit ka taa meitene esi tu pati?


No shit, Sherlock.
08.12.2014 23:07 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Protams, pamēģini nokārtot dzīvi. Uz priekšu! Lai viss izdodas! :)
Un neklausies cosmo vistas, kurām attiecības pilnas ar problēmām, vīrietis nespēj pienācīgi uzturēt (vai drīzāk nesanāk ieinteresēt vīrieti, kurš to spētu) un viens no dzīves lielākajiem sasniegumiem ir "gudri" muldēt un fatazēt cosmo.lv.
Dzīvo dzīvi, riskē, izmēģini jaunas lietas, vienkārši baudi un gūsti maksimumu no tā, ko tev piedāvā! Protams, uzmanies arī, bet jau pēc pareizi saliktajām pieturzīmēm var nojaust, ka Tavs saprāts un spriešanas spējas sniedzas pāri vidējās cosmietes līmeni, tāpēc gan jau tiksi galā. ;)
08.12.2014 23:14 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Katram jau tā latiņa cita, bet man tas nebūtu pieņemams, neredzu, ar ko tas atšķiras no prostitūcijas.
08.12.2014 23:23 |
 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
in_love paldies! Es noriskēšu, viņš drīz atkal būs Rīgā, tad redzēšu, kā būs. Gluži vienkārši pat man, dzīves filosofam un muldētājai, kas gaida savu mīlestību utt.. ir mazliet veselā saprāta un pieslēdzot to + loģiku, es pagaidām nespēju iedomāties nevienu iemeslu, kāpēc nepamēģināt vēlreiz satikties, nejau uzreiz pārgulēt, viņš jau ir skaidri pateicis, ka nav kaut kāds slimais un nedarīs neko pret manu gribu.
Jā, man arī attiecībās ir bijušas vienas vienīgas problēmas un vislielākā no tām, ka vīrietis labprāt padzīvo uz sievietes rēķina, tas, ka vīrietim ir žēl mani aizvest hotj uz kinīti (!!!), nemaz nerunājot par to, ka piemēram, piedāvā dzīvot dzīvoklī, bet komunālos maksāt uz pusēm! Nu negribu es arī tādu dzīvi, protams, nav jau teikts, ka mana mīlestība būs kaut kāds mudaks, bet kuram gan 20 gados gribas sev blakus normālu, jauku meiteni? Tak lielākā daļa smukulīšu, kam ir nauda,šajā vecumā drāžās ar tām lētajām meičām, ar kurām pilns delfi izklaidē ->ballītes ir.
Es neesmu pērkama, to jau esmu vīrietim skaidri norādījusi,bet viņš man runā par kleitām, ka nopirks tādas, kādas neesmu redzējusi (lai gan kleitu man, atvainojos, ir dafiga, un vispār es sevišķi nesatraucos ar drēbēm, vai man ir kaut kāds gucci, vai vienkārši latviešu ražotas drēbes.. ) Un darīs visu, lai ir labi man. Nu nezinu, kas tas ir, ja man vēlreiz ar viņu satiekoties, būs pretīgi un riebīgi, tad, protams, ka teikšu, ka nevēlos nekādas mīļāko lomas.. Bet uzskatu, ka ir izdevīgi draudzēties ar cilvēku, kas ir ļoti gudrs, bagāts utt, jo 1. no viņa var daudz ko gūt garīgā ziņā un 2. viņš var kļūt man par labu draugu. Ja negrib, nu tad neko
08.12.2014 23:24 |
 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
Un pateikt '' atā '' var vienmēr!
08.12.2014 23:25 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Es neesmu pērkama


:D Esi vismaz godīga pret sevi.
08.12.2014 23:27 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Pajautā pati sev, vai tu satiktos ar šo vīrieti, ja nauda nebūtu iejaukta?
08.12.2014 23:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits