Vintage hankies!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Vakar skatiijos atkal savu veco miilo filmu "You 've got mail" ,un atkal kaarteejo reizi aizdomaajos vietaa,kur galvenaa varone(Meg Ryan)dod meiteniitei kabataslakatinu-mutautinu,kuru vinai kaadreiz izsuvusi mamma.Vai vispaar ir veel kaads,kurs lieto kokvilnas ,batista kabataslakatinus?
Cik es sevi atceros ,vienmeer esmu lietojusi.Man arii ir veel no veciem laikiem taadi ar loti interesantiem izsuvumiem. Vienmeer somaa neesaju liidzi kabataslakatinu.
Atceros ,kaa vienaa no braucieniem uz Riigu,man viens no "zelta veertiem" omiites kabataslakatiniem bija izkritis Juurmalas kafejniicaa uz griidas-skreeju atpakal un atradu!
Kaa ir ar jums?Vai lietojiet tikai papiira salvetes,vai tomeer auduma?Vai jums ir palicis mantojumaa kaut kas tik vienreizeejs?
04.12.2014 15:14 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
Emmanuelle, tieši šādus kabatas lakatinus nekad neesmu uztvērusi kā lietošanai, tas vairāk ir tāds aksesuārs, kas apzīmē labās manieres :) Noteikti ne pieminētā deguna šņaukšana.
04.12.2014 17:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
VIT@-cik labi ,ka man nekad nav bijis jaasnauc deguns,manos "daargumos"...:DEs to lidmasiinas kabatslakatu nemu liidzi loti biezi arii masiinaa,ja braucam kaut kur Hawaii -karsts ,sutiigs uttSaslapinu so daargumu ar uudeni ,un tad susinu seju...no taa arii taa mazaa meitene paneema ideju,kad velaas no manis ko taadu...vina veel nav aizdomaajusies par iesanu uz operu,teeatri uttMan katraa zinaa prieks,ka no manis ko "panem" taads tiiniitis:)
04.12.2014 18:08 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
...un Burkā kundze iebāza somiņā savu rišeljē tehnikā izšūto batista hankiju un ar prieku nodomāja, cik labi, ka viņai pieder pie ļaudīm ar augsto stilu un manierēm!!

augstajai sabiedrībai jau nav nekādu puņķu, nekādu papīra salvešu (fui...), viens rožu dārzs!!
04.12.2014 19:38 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mau5-nu redzi, tev arii mana "iipasajaa dienaa" vajadzeeja "man iekost"-kur nu bez taa!
Cik tomeer tu mani maz paziisti-kaut kur zeel,ka taa,bet nu katram savs skatiijums...un iesnu man tiesaam gandriiz nekad nav-kas nu ir ,tas ir...
04.12.2014 19:43 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
Esmu parsteigta, ka uztveri to uz sevi. Nepazistu tevi, protams, bet ar Burka kundzi gan nesalidzinatu!!

Man Burka kundze vairak asociejas ar tadu smalko damiti ar perfektam manierem (vinjasprat), kura no ziida un briljantiem brivaja laika labprat iegjerbj kapzekjes, jo dvesele jau vienkarsha meitene, no tautas.
04.12.2014 23:19 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Kabataslakatiņus esmu lietojusi. Tas bija laikā, kad biju tiešām, ļoti maziņa. Vienmēr deguns ļoti ātri sāk sāpēt no tiem. No salvetēm jau arī, bet ne tik ātri.
04.12.2014 23:23 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tādus nenēsāju, jo man būtu žēl lietot kaut kam tādu smuku lietiņu (puņķus jau nu nešņaukšu tādā, raudāt daudz nemēdzu un slaucīt, piem., netīru muti - arī žēl, tam ir domātas papīra vienreizlietojamās), un staipīt līdzi kaut ko lieku - neredzu jēgu.

Vīratēvs lieto parstos kokvilnas lakatiņus. Ļoti vienkarši, bez izšuvumiem, bet nu tā jau ir cita paaudze un cita audzināšana.
04.12.2014 23:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mau5-viss kaartiibaa!Saprotu ,ka es arii kaadreiz rakstu taa,ka liekas,ka "dziivoju pa maakoniem"!
Sodien ir taada iipasa nostalgija,atminas uttEsmu paarlieku emocionaala!
Mana ome atstaaja man visus savus baltos darbus un piekodinaaja,ja nelietosu ,lai dodu cilveekiem taalaak,kuri lieto!Man arii vispaar gribeetos,ka taas lietas ,kuras esmu uztaisiijusi ar savaam rokaam,lietotu taalaak mani radi ,draugi .Kaada jeega,ja staav skapii ,un netiek lietots!
Man patiik auduma tiesi taapeec,ka ir taadi loti miiksti,patiikami-iipasi batista .
05.12.2014 01:27 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.11.2014
Es nesaprotu, kam viņi ir domāti. :D Kā skaists aksesuārs (bet to taču neviens neredz..)? Ja puņķus nešņaucat, vai tad tik bieži raudat?
05.12.2014 01:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits