Kulminācija (O)

 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Sveikas! Šis jautājums zinošajām un pieredzējušajām, kā arī tām, kurām nav kauns par to runāt. (Jā, esmu jauna, ne tik pieredzējusi kā liela daļa sieviešu, tāpēc, lūdzu, bez pārmetumiem par manu neizglītotību.) Kā jūsu partneris jums sniedz orgasmu seksa laikā? Es varu sasniegt tikai klitorālo orgasmu, ja mans draugs (vai es pati) stimulē klitoru seksa laikā vai starplaikos. Bet vaginālo ne reizi neesmu sasniegusi, un pat nesaprotu, kas viņam (vai man) būtu jādara (kā īpaši jādarbojas vai noteiktu minimālo laika periodu jādarbojas manī), lai tas realizētos. Kādi ieteikumi?
02.12.2014 21:17 |
 
Reitings 1
Reģ: 18.05.2010
Piekritīšu tām, kas saka, ka sākas galvā. Ja esmu ļoti uzvilkusies, man pietiks arī ar "2 minūšu penetrāciju" :D Ja nē, tad ilgāk + priekšspēlei jābūt noteikti.
02.12.2014 23:05 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Vai tad Jums pašām nav tā, ka kādreiz negribas?

Nu dažreiz tā ir, bet es labāk atklāti pasaku nevis ar tādu domu bez maz vai paciešu viņu.. Man jau liekas, ka vīrietis ļoti labi to jūt, vismaz man ir bijis tā, ka uzreiz prasa, kas nav labi. Un, ja meloju, garantēts strīds uz līdzenas vietas, jo nu nevar to notēlot. Drīzāk vīrietim ir vai nu vienalga vai arī nepazīst Tevi un Tavas emocijas tik labi.

Nu skumji, ka Tu guli gultā ar domu - ko nu šis atkal raušas virsū ... tad jau, protams, ka tik ātrāk cauri. Kāda bauda.

+++
02.12.2014 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
Sekss bez priekšspēles? Iebāzt un izbāzt?
02.12.2014 23:07 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nu dažreiz tā ir, bet es labāk atklāti pasaku nevis ar tādu domu bez maz vai paciešu viņu.. Man jau liekas, ka vīrietis ļoti labi to jūt, vismaz man ir bijis tā, ka uzreiz prasa, kas nav labi. Un, ja meloju, garantēts strīds uz līdzenas vietas, jo nu nevar to notēlot. Drīzāk vīrietim ir vai nu vienalga vai arī nepazīst Tevi un Tavas emocijas tik labi.


++

Manējais arī jūt un uzreiz prasa, kas nav labi... Tāpēc vienmēr labāk saku,kā ir un miers.
02.12.2014 23:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es šo lasu un rēcu :D Visu jau pareizi saka, bet tā pat mazliet uzjautrinoši lasīt tos aprakstus

Gribeeju rakstiit tieshi to pashu! :D
02.12.2014 23:13 |
 
Reitings 174
Reģ: 23.04.2013
Padomi jau izskanēja, bet vēl - lai domas vairāk uz to novirzītu, varbūt patiktos kaut ko austiņai dzirdēt? Lai otrā pusīte parunā kaut ko. Nerakstīšu gan ko, paši visi lieli :D bet nu.
Daudzām lielu lomu spēlē krūtis, varbūt tām pievērst pastiprinātu uzmanību.
Un jautājums no manis, kā saprast, ir bijis klitorālais vai vaginālais orgsms? Jūtos apjukusi pēdējā laikā, tralalalaa :D
02.12.2014 23:21 |
 
Reitings 174
Reģ: 23.04.2013
mani arī alkohols midzina, bet sajūtas, liekas, tomēr spēcīgākas, bet varbūt tas arī pieder pie tā, ka viss ir galvās.
02.12.2014 23:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
kā saprast, ir bijis klitorālais vai vaginālais orgsms?


Who cares?... Te jau vienreiz tika labi pateikts - orgasms ir orgasms, kaada starpiiba kaads!...
02.12.2014 23:24 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Eeeeeee, es gan varētu strīdēties, ka ir starpība kāds! :D
02.12.2014 23:26 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Nu pa lielam, tās starpības tiešām nav. Vagīnā ir pārāk maz nervu, lai tīri bez klitora iesaistīšanās dāma sasniegtu orgasmu. Tā ir tāda vienota sistēma. Protams, orgasmi var ''justies'' citādāki, bet idejiski, tas ir viens un tas pats, vienalga kā sasniedz.
02.12.2014 23:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu ok, bet ja cilveeks nejuut atshkjiriibu? Nu tieshaam tagad par katru cenu jaaiespringst, lai dabuutu to mistisko vaginaalo? Pie tam, neesmu anatomijas speciaalists, bet tagad taa padomaaju - kaapeec klitoraalais orgasms nevareetu buut tas pats? Orgasma laikaa vagiina saraujas jebkuraa gadiijumaa - vai nu vaginaalaa orgasma laikaa, vai klitoraalaa - taapeec tiehsaam tur ir buutiska atshkjiriiba? Un pats par sevi orgasms var buut gan speeciigaaks, gan citu reizi vaajaaks, ilgaaks vai iisaaks - tas nemeedz buut viens un tas pats vienmeer. Taapeec apgalvot, ka vaginaalais ir speeciigaaks par klitoraalo - arii sanaak aplami.
02.12.2014 23:31 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Man ir jautājums - kādai ir bijuši vairāki orgasmi pēc kārtas?
Es tā vienkārši sāku domāt, kā tas varētu būt un nesaprotu vai tā sajūta ir tāda, ka viņi tākā saplūst visi vienā lielā vai arī skaitās tad, ja ir viens un, ja nedaudz padarbojas, tad uzreiz seko nākamais? :D
02.12.2014 23:32 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Neons, vispār jā, kad tu tā saki, tad tā laikam arī ir taisnība.
02.12.2014 23:33 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Nu pa lielam, tās starpības tiešām nav. Vagīnā ir pārāk maz nervu, lai tīri bez klitora iesaistīšanās dāma sasniegtu orgasmu. Tā ir tāda vienota sistēma. Protams, orgasmi var ''justies'' citādāki, bet idejiski, tas ir viens un tas pats, vienalga kā sasniedz.

Rūū - kādēļ dažreiz vīrieši par sievietēm zina vairāk kā viņas pašas par sevi????
02.12.2014 23:36 |
 
Reitings 174
Reģ: 23.04.2013
Who cares?... Te jau vienreiz tika labi pateikts - orgasms ir orgasms, kaada starpiiba kaads!...

Informācijas nekad nav par daudz. Ja tā lietiņa ir nodalīta, tad man, mazākais, ir kāds interesējošs jautājums. Iespringšana manā gadījumā tā nav. Diskusija šeit galu galā :) tad izmantoju arī izdevību :D runāt par un ap.
02.12.2014 23:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
BeBrave, nesaku jau, ka tu iespringsti. Vienkaarshi dazhreiz lasu un briinos par sievieteem kopumaa - nu ko var njemties ar tiem orgasmiem. Buutu jaapriecaajas, ja vispaar ir, jo sievietei shii padariishana nav tik elementaara, bet rezultaataa - saac domaat, ja nav bijis vaginaalais, tad dziive neizdevusies, viirietis neko nemaak un pati frigida... :D
02.12.2014 23:41 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Agate19 Dažiem vīriešiem tiešām interesē seksa kvalitāte un pievērš uzmanību sīkumiem, laikam. Nezināt gan nav nekas traks, manuprāt. Visi/visas grib to maģisko O sasniegt.
02.12.2014 23:42 |
 
Reitings 174
Reģ: 23.04.2013
viirietis neko nemaak un pati frigida... :D

mm :D
02.12.2014 23:48 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
David Shade - Give women wild Screaming Orgasms
Image

Grāmata pieejama Angļu valodā, lejuplādēt tiešsaistē http://d-h.st/mMr
Grāmatā ir atklāti dažādi seksa paņēmieni,kuri ļoti noderēs, lai sievietei sagādātu neaizmirstamu baudu. ;) Kā arī plaši pastāstīts par vagīnas labsajūtas punktiem.

P.S. Veiksmi !
03.12.2014 00:29 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
kādai ir bijuši vairāki orgasmi pēc kārtas?
Jā,taču katrs nākamais ir mazāk spēcīgs līdz beigās var būt pavisam tāds pļekts.

Es vispār nesaprotu,kāpēc jāapstājas pie viena orgasma,ja tāds gadās. Nu kā te izteicās,ka meitene dabū pirmā un tad jānoved čalis līdz beigām. Var taču turpināt un mēģināt pašai sasniegt vēl.
Arī man ir bijušas reizes,kad esmu pārgurusi un goda vārds besī,ka tajos brīžos ir lielais spars vālēt līdz vāvere jēla. Tāpat tajos brīžos nez kāpēc atveras čakra izmēģināt visas iespējamās labā kāja aiz kreisās auss pozas.
Es domāju,ka problēma ir Tavā galvā vairāk,pietam,ja viņš ir Tavs pirmais puisis un Tu joprojām esi jauna,tad tas viss nāks ar laiku. Man ilgi gadi pagāja līdz es beidzot sasniedzu pirmo O,pietam tas bija orālā seksa laikā.
Izmantojies nedēļas nogales nevis kvantitātei,bet gan kvalitātei. ;) Viens labs sekss ir labāks par trijiem ne tik labiem čikājieniem.
Piekrītu arīdzan Rūū par alkoholu un skaļāku balsi,un vēl piebildīšu,ka tas,vismaz man personīgi samazina jutību,tāpēc iedzert vispār neiesaku,ja mērķis Tev ir izzināt sevi kopā ar savu partneri. Atkarīgs gan,protams,cik lielās devās alkohols tiek lietots. :D
Vispār man besī,ka citreiz var kaut kas nočakarēties pirms nu tuliņ jau būs,un tad vai nu nevar dabūt neko atapakaļ,vai paiet ilgs laiks līdz var dabūt atpakaļ. :D Tad gan ir škrobe,ja neatnāk atpakaļ tas patīkamais seksuālais uzbudinājums. :( :D
Seksa rotaļlietas var būt labs palīglīdzeklis orgasma sasniegšanai,kā arī vispār dažādas blakus darbības,piemēram,skūpstīšanās,krūšu galu laizīšana ar mēli utt var palīdzēt. ;)


Aij,aizrunājos... :D
03.12.2014 03:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits