Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mazdāriņa beztēma

 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
Par ko mēs šeit varam diskutēt? par visu.. sākot no iesācējiem un miljons fanīgiem jautājumiem (kas ir normāli) un cerot ka ir arī ļoti profesionāļi mūsu starpā, kas var iedot kādu veiksmīgu tipu?
Tātad, lai sākas viss par un ap...


Vai Tu audzē savus produktus? Kādus? Vai Tev ir mazdārziņš, balkona dārziņš, vai pat vēl kāds savādāks dārziņš? Varbūt padalamies ar bildēm?

Nevienam jau nav noslēpums, ka visvieglāk ir audzējams sīpols. Pirmais vieglākais zaļuma augs. Paņem sīpolu, krūzīti vai tasīti vai mazu bļodiņu, ielej nedaudz ūdeni un liec veselu sīpolu iekšā ar dibenu ūdenī. Pēc divām nedēļām būs pirmie laksti jau ēdami.

02.12.2014 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Man ir jautājums par dārza plānošanu un ierīkošanu. Vai visu pašas plānojāt, vai arī ņēmāt talkā kādu profesionālu dārza plānotāju? Man nākošgad tas viss ir priekšā, kad no nekā t.i. zemes uzbēruma jāizveido dārzs, taču nav ideju - kā plānot, kur plānot dobes (teritorijai gar malām, vidu ), cik lielas? Derētu kāds padoms no cilvēka, kas to jau ir darījis...
21.06.2017 18:13 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Es daudz lasu, skatos youtube un runajos ar kolegiem, kaiminiem pieredzes izzinasanaa. Man tagad darzkopiibas literaturas maajas buus vairaak kaa profesionaalaas :-D
Ir jaapeeta, ka kriit/staigaa saule, no taa arii atkariigs, kaada virzienaa ieriikosi dobes.
Ja, bija te viena lietotaja - luizeluize, vinas viiram piedereeja ar darzu ieriikosanu saistiits uzneemums, bet sen neesmu vinu seit maniijusi.
Un veel...ir daznedazaadi sofware, kur vari meeginaat uzburt savu teritoriju :-)
21.06.2017 18:44 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Šogad slinkoju, dārzā nu jau kārtīgi saauguši ķirbji, laiks ķerties klāt ziediem, jo ķirbju kalni nudien nav vajadzīgi man mājās, pietiks līdz 10 gb :D Iesaku jums pamēģināt ceptos ķibju ziedus, var pildīt ar biezpienu masu, ļoti gardi. Gatavojās tomāti. Mums parsvarā ir augļu koki dārzā, šogad žēl citronu, kas ir ziemā cietis, negaidītā aukstuma dēļ. Tikmēr granātābola koks un valrieksts, vīģes sola bagātīgu ražu. Zīdkoks šogad pārspējis bija visus parējos kokus pietika pašiem, devām kaimiņiem, kolēģiem un vēl visi putni labi paēda :D
Uz balkona turu pāris garšvielas pa rokai un dažas sauli mīlošas puķes.. pārāk liels karstums.. nonīkst ar visu sargāšanu.
23.06.2017 13:15 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Man podiņā uz loga baziliks izaudzis, skaisti smaržo. :)
25.06.2017 00:26 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Uz balkona turu pāris garšvielas pa rokai un dažas sauli mīlošas puķes.. pārāk liels karstums.. nonīkst ar visu sargāšanu.

Tu gan runaa par balkonu, bet manam viratevam daarzs, ir ieriikots zem skrajas viinogulaaju lapenes, apmeeram kaa bildee. Apaksa gaismas pietiek, bet saule nekas neizdeg, viinogaam tieshi patiik gozeeties saule, un viss aug griezdamies :-)
25.06.2017 08:02 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Sācies pavasaris :-) Vai kādai arī šogad aktuāla mazdārziņa tēma? (l)
Man pagaidām aug lociņi un iesētas puķes.
08.04.2018 11:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits