Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skaistums un dzīvesveids uzreiz pēc grūtniecības.

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes!
Mans pirmais trimestris ir galā, gaidu savu pirmo bērniņu un esmu tiešām priecīga par šo, laikam, lielāko notikumu dzīvē. Bet mani biedē milzīgas pārmaiņas manā dzīvē, kuras iestāsies pēc bērna piedzimšanas. Gribu, lai jaunās māmiņas padalās ar pieredzi, cik ļoti ir mainījies Jūsu ķermenis un kā paiet tas pirmais gads, esot bērna kopšanas atvaļinājumā. Godīgi sakot, lasot internetu, sāk likties, ka visu ķermeni noklās briesmīgas strijas, krūtis nošļuks līdz ceļgaliem, par miegu vispār var aizmirst. Sēdēšu viena pati ar bērnu, kamēr vīrs strādās un tik barošu, mainīšu pamperus un ucināšos. Bet būsim taču godīgas, arī jaunām māmiņām gribās kaut kur aizbraukt atpūsties, iedzert pāris vīna glāzes ar draugiem, bet kā lai to visu realizē, ja nemitīgi bērns ir jābaro ar krūti?? :)
28.11.2014 16:39 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Varbūt nemaz nebūs jābaro ar krūti, to tu nezini.

Bet pārējais lielākoties tā arī ir, protams citai sēriju nav un krūtis paliek smukas :D
Man pēda mainīja izmēru no 36. Uz 37,5 :D
28.11.2014 16:45 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Sēriju nē, bet striju
28.11.2014 16:45 |
 
10 gadi
Reitings 3960
Reģ: 02.01.2011
vai tiešām uz dažiem mēnešiem ir tik grūti atteikties no vīna? ja tu to dari sava bērna labā...
par pārējo- daļēji taisnība, bet ļoti atkarīgs no katras pašas
28.11.2014 16:48 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Parunājies ar savas ģimenes sievietēm, kā viņām izmainījās ķermenis. Mammas un vecmāmiņu pieredze būs nozīmīgāka Tev. :)
Es domāju, ka tad, kad piedzims mazulis, tad Tevi neuztrauks tik ļoti tie sīkumiņi.
28.11.2014 16:51 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Nē, man noteikti nav grūti atteikties no vīna uz pāris mēnešiem, neesmu alkoholiķe, bet nu tie noteikti nav pāris. 9 grūtniecības mēneši un tad vēl, iespējams, kāds gadiņš vai 9 mēneši aiziet barošanā. Un nav runa tikai par alkoholu, bet gan par to, ka pat uz vienu dienu nevar aizbraukt atpūsties.
Diemžēl ģimenes sievietēm ķermenis izmainījās uz to sliktāko pusi, tāpēc cerēju rast kādu mierinājumu šeit. :D
28.11.2014 16:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man vienmeer atminaa buus tas,ka pec gruutnieciibas biju tievaaka,kaa pirms,jo loti vareeju nemties ar beeernu,maaju uttAr kruuti baroju kaadus 4meenesus.
Strijas man bija maz,bet bija-beernins tomer bija taads paliels 4kg200gm!Izspiedu pati,nebija neviena pliisuma.Tagad ,peec daudziem gadiem ,man taas strijas nemaz vairs neredz-es vispaar par taam daudz nekad nedomaaju,jo ir tik zemu...
Kruutis kaadu laiku bija loti mazas-peec visaam barosanaam utt(man ir divi beerni),bet tad saaku vingrot ,un palika smukaakas-tas B ir bijis vienmeer,bet jaasaka,ka taadas kruutis kaa man ir tagad-nekad nav bijusas-stingras un smukas!Noteikti sports paliidz "kruutis atguut" un arii masaaza(viira masaaza vislabaakaa):)
28.11.2014 16:55 |
 
10 gadi
Reitings 3960
Reģ: 02.01.2011
atpūsties var, gan ar, gan bez bērna, tas nav tik traki :)
par ķermeni- cik nu darba un pūles pieliksi, lai sevi savāktu , viss uz pašas atbildību, paļauties tikai uz māti dabu nebūtu prātīgi.
p.s. tu jau vēl nezini, kā izskatīsies pēc dzemdībām, iespējams būs pat ļoti ok.
28.11.2014 16:57 |
 
10 gadi
Reitings 3960
Reģ: 02.01.2011
un piekŗitu emanuellei- es arī pēc dzemdībām biju tievāka kā pirms, ļoti priecēja/priecē savs izskats pēc dzemdībām. vienīgais mīnuss- strijas, bet nu nav mirstamā kaite, nepārdzīvoju
28.11.2014 17:00 |
 
10 gadi
Reitings 3960
Reģ: 02.01.2011
tb tievāka kā pirms grūtniecības
28.11.2014 17:00 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Neviens nevar pateikt kā tev būs.

Varu teikt tikai to, ka jo ilgāk barosi, jo vieglāk būs visu nomest, tāpēc ieteiktu tomēr uz to barošanu skatīties pozitīvāk. Pienu var atslaukt un atstāt, tāpēc nebūsi visu laiku piesieta. Un ja bērnam gatavojies, tad ar to jārēķinās.

Personīgi man pēc bērna svars klāt nāk vēl straujāk kā agrāk, tāpēc es neesmu pozitīvais piemērs, bet nu citas jau no dzemdību galda nokāpj ar svaru mazāku kā bija. Plus vēl beigās bērns noēd to svaru, bet nu tur jābaro ilgāk.
28.11.2014 17:04 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Atpūsties var ģimenes lokā arī. :) Un tur ietilpst arī mazulis.
Vai vēl ir opcija pie sevis, mājās rīkot baļļukus. Tā man paziņas dara un ir darījuši gan pie pirmā bērna, gan otrā. Ļauj paskraidīt pa vidam, kamēr nav pavisam vēls, uzliek kādu multeni, kamēr pieaugušie runājas un pārspriež savas lietas. Protams, gandrīz katrs paņemas ar tiem bērniem pa vidam, jo viņi ir forši, pašiem patīk sabiedrība un dancāt (kā nu kuram sanāk, vienam četrāpus dupsi tirinot, otram taisot ''sexy moves'' :D ) pa paklājiem. :D Un beigu beigās bērni tāpat saldi šņāc savā istabā, jo pa dienu ir kārtīgi nodarbināti un bijusi gara, gara pastaiga svaigā gaisā, kamēr vecāki vēl paliek nomodā.
Protams, tas nav tik viegli ar jaundzimušo, bet pieļauju, ka pašai nemaz negribēsies, ka daudz cilvēki ierodas, kamēr bērniņš pavisam maziņš.
28.11.2014 17:04 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man nekādu baigo redzamo striju nav, tā kā par to arī nav jābaidās pirma laika, ja neko īpašu tur tāpat nevar ietekmēt.
28.11.2014 17:06 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sēdēšu viena pati ar bērnu, kamēr vīrs strādās un tik barošu, mainīšu pamperus un ucināšos.
Man dienas skreeja ,un patika kaut kur tas laiks tiesi taapeec,ka mazais mainiijaas-veidojaas par mazu puisiiti.Man tacu bija izveidota vesela pieziimju graamatina,kuraa ierakstiiju visas izmainas.Deels veel tagad glabaa:)Diena vienmeer bija sadaliita,ko kad dariisu...Jaapieziimee,ka manaa laikaa nebija pamperu un es loti daudz arii gludinaaju,liidz 4meenesiem visas dreebiites ,autinus,paladzinus utt
Mans miinus bija tas,ka es neguleeju tad,kad guleeja dienaa mazais,adiju parasti kaadu dzemperi uz pasuutijumu.Varbuut tiesi taapeec arii "pienins pazuda",jo biju taada -noneemusies ar darbiem.
28.11.2014 17:07 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Strijas būs, ja daudz liekā svara būs un maz ūdens dzersi, savlaicīgi sāc smērēt punci ar ko mitrinošu, tā pat arī kājas.
Reāli normālā dzīvē un ritmā puslīdz atgriezos tikai, kad bērnam bija 2 vai 2,5gadi. Bet reāli tādas dzīves kā pirms bērna tev nebūs.
Pirmo mēnešus īsti neatceros, tikai to kā miegs nāca, ēst gribējās un dušā.
Skaistums- viss no tevis atkarīgs, jo es aizbraucu dzemdēt ar svaigu manikīru, pedikīru, skropstas utt. Meitai bija mēnesis un tad atstāju tēvam un aizgāju pie kosmetologa.
Svars- uzēdu daudz pa daudz grūtniecības laikā un tie ir meli- ja barosi ar krūti visi kg noies.
Ķermenis atgriezās savās vietās, tik kā sāku ar to strādāt uzturs, sports. Tā kā viss no pašas atkarīgs.
Bērns nav nemitīgi jābaro ar krūti. Tas ir pirmo mēnesi, pēc tam jau ik pēc 2-3st un, jo vecāks bērniņš,jo retāk, pēc 4-6mēn jau var sākt pamazām piebarot un jau pēc laika viena ēdienreize atkritīs un tā līdz krūts/maisījums atkritīs vispār.
28.11.2014 17:19 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
organizēju gan mājās tusiņus, gan ņēmu bērnu līdzi uz tusiņiem.
Alkohols nav man prioritāte, tāpēc par to vispār neuztraucos, jo to vispār nelietoju.
28.11.2014 17:23 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Atcereejos veel vienu interesantu lietu-man loti patika gatavot mazajiem!Es vareeju gatavot taadus interesantus biezeniisus,zupas,kad saakas tas laiks,kad vareeja jau saakt eest kaut ko liidzigu pieauguso eedienam-tas man varbuut paneema zinaamu dienas devu,bet nekad taa nav paticis gatavot ,ka toreiz:)
28.11.2014 17:25 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Meitukam ir nedaudz vairāk kā mēnesis.
Jā, strijas ir, lai gan ādu kopu un cītīgi smērējos, bet tās tu nevari paredzēt, atkarīgs no gēniem, man daktere uzreiz pateica, ka striju krēmi ir viens liels fufelis, bet ādu mitrināt ir nepieciešams.
Par krūtīm, es baroju un barošu, cik ilgi varēšu, par krūtīm nemāku spriest, to jau redzēšu pēc barošanas.
Iesaisti maksimāli vīrieti bēbīšlietās, nedod nekādas atlaides . :D
Pēc mēneša varu teikt, ka sāku justies pēc sievietes, tieši fiziskā ziņā, biju pie friziera, vīrs pasēdēja ar mazo, un tas tik bija kaifs :D
Man ir vēl skola, kas jābeidz tā kā nav laika atslābt :)
Un vispār viss būs atkarīgs no bēbīša, cik mierīgs/ nemierīgs būs un cik daudz tev palīdzēs otra puse.
28.11.2014 17:50 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Dēlam tagad 10mēneši, kad gribās atļaujos pāris vīna glāzes vai ko citu, kad mazais ir tikko pabarots un zinu, cik aptuveni laika līdz nākošai barošanai. Vairāk iedzert (piem. nebarojot ar krūti), neuzskatu par ok, jo pālī aprūpēt zīdaini nav pieņemami. Par tusēšanu - drīzāk jāsāk ar to, vai ir tik mazu bēbi, kam atstāt, vai plāno auklīti? Godīgi sakot, grūtāk ir tieši nākošajā dienā, ja labi patusēts. Man ar vienu šādu reizi pietika, lai saprastu, ka neder - aukle bija no vakara līdz kādiem 3-4, kamēr tusējām; lieki teikt, no rīta bērns augšā jau 7os, prasa uzmanību, aprūpi. A man galva sāp un sūdīgi :D piens atslaukts bija, bet nu jēga maza, jo izlīst no gultas pasmagi. Ap bērna 8mēnešiem ieviesām ik pa brīdim aizvešanu pie vecvecākiem uz 1 nakti, attiecīgi pakaļ braucam pēcpusdienā. Ap to laiku arī papildus šādām reizēm devu līdzi maisījumu, pārējā laikā baroju pati. Neuzskatu, ka dažu (smagāku) iedzeršanu dēļ jāatņem bērnam vērtīgākās barības vielas, kas, starp citu, nemaksā neko. Jebkurā gadījumā, jāsaprot, kāda tieši atpūtas/izklaides neesamība Tev pietrūktu.
Strijas man nebija, barojot joprojām krūtis līdz nabai nav (un krūtsbarošanas beigas tuvākā laikā neplānoju), daži liekie kg ir, bet apzinos, ka jāsāk sportot - līdz tam varu vainot tikai sevi un vēlmi pēc saldumiem non stop. Bet nu tie kg ir saprāta robežās, visās vecajās drēbēs esmu iekšā.
28.11.2014 17:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mans ķermenis pēc dzemdībām palika skaistāks. Striju nebija, krūtis pēc barošanas atgriezās vecajā izskatā un izmērā. Gurni palika nedaudz platāki, kas ķermeni padarīja vairāk proporcionālu un sievišķīgāku.
Kas attiecas uz ikdienu un laiku ar zîdaini - tas viss būs individuāli. Ja būs samērā smagas dzemdības, barosi tikai ar krūti un bērns būs ne tik mierīgs, tad pirmais mēnesis vai pat pirmie divi pēc dzmedībām būs tie smagākie. Taču vēlāk jau izveidosies režīms, organisms atgūs spēkus, sadzīs visas šuves, orgāni nostāsies savās vietās, krūti pieradīs un piena daudzums norgulēsies, bērns sāks savu normālo attīstību, sāks smaidīt un redzēt utt. Lai gan, ar zīdaini tāpat nebūs garlaicīgi, jo nepārtraukti nāks kaut kādas izmaiņas - sēdēs, rāpos, celsies, velsies, kritīs, sāks staigāt, zobi nāks, jāuzsāk būs piebarošana, ik pa brīdim gulēs naktī vai pēkšņi raudās, potes, reakcija pēc potes u.tml. Tas būs ik tiešām sava veida darbs un atpūtai var sanākt visai maz laika...
Grūti pateikt kā tieši tas būs, bet noteikti nekad vairs nebūs tā kā bija pirms grūtniecības.
28.11.2014 17:54 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
nu, bet tiesam ne jau tev vienai jasez ar t bernu, ne jau tu vienu vinu veidoji :D

Lai teevs paseez briivdienaas un ir ari maamias kas nevar ar kruts pienu barot man mamma nevareja un man druadzene kurai ar bija pagruuti pirms mazaa piedzima ar nevareja barot, stresa del peins beidzas, baroja ar pudeliti-taa ka alk prieks varbut tev ari tiks.. grutniciba sliakaa kamer nav peedeejie meenesi manuprat, glazi sarkanvina veselibai var iedzert.
28.11.2014 17:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)