notievēt vēl?

 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Sveikas. Man būs varbūt nedaudz dīvains jautājums

Šobrīd esmu 171cm gara un svars 48-49kg, 23 gadi. Tīnes gados bija ēšanas traucējumi, bet kopš 11. klases neesmu pie tā atgriezusies.

Bet tagad domāju... Varbūt man notievēt vēl? It kā jau skaitos tieva un pārāk tieva, bet pēdējā gada laikā saņemu ārkārtīgi daudz komplimentu par savu izskatu. Mani it kā viss apmierina. Bet varētu vēders būt pilnīgi plakans, un ļoti gribētu vēl izteiktākus vaigu kaulus. Man ir apsēstība ar vaigu kauliem. Man tie jau ir izteiktāki kā standarta sievietei, taču gribu ļoti izteiktus. Nesen iepazinos ar vienu meiteni. Viņa ir ārkārtīgi tieva, bet pāris mēnešus atpakaļ bija ar maniem parametriem. Taču līdz ar svara nomešanu viņas seja ir kļuvusi tik skaista, to visi saka, ne tikai es. Tik skaisti vaigu kauli, un vispār viss viss. Ēd viņa tikai salātlapas un biezpienu. Viņa ir modele, tas viss ir saprotams.

Jā, šī ir murgaina tēma, jo man galvā ir bardaks, ir tik vēls jau, un es nezinu vai uzsēsties uz šādas diētas uz ilgāku laiku un riskēt ar veselību, vai arī turpināt dzīvot kā viduvējībai? Nedaudz baidos sabojāt veselību. Bet no otras puses, man ir tāda pati sejas forma kā šai modelei, un ja es nomestu vēl kādus 5kg vai pat mazāk, man būtu šādi vaigu kauli fuckfuckfuck man tas šķiet skaistākais kas vispār var būt



Ēst vai neēst? Skaistums ir to moku un veselības problēmu vērts?
21.11.2014 00:01 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Te jau parādās latviešu daba Jautāju par veselību, bet gandrīz visas komentēja ar to, ka modele bildē neglīta, es būšu neglīta, neviens vīrietis mani negribēs, sievietes aiz muguras nodirsīs. Nu labi, nodirsiet mani, man jau vienalga. Suņi rej, karavāna iet tālāk

Nūuu, varbūt, jo katram normālam cilvēkam skaidrs, ka nekas veselīgs nevar būt neveselīgā, izkāmejušā paskatā? Tas ir tikpat saprotami, cik 2+2=4, tāpēc maz kurš to uzskata par vajadzīgu pieminēt.
21.11.2014 16:11 |
 
Reitings 150
Reģ: 23.03.2012
Neiesaku censties notievēt, ja svars jau ir normāls, var ciest veselība. No savas pieredzes varu teikt, ka tad, kad tievēju pēc kāda laiciņa sāka pastiprinati krist ārā mati, palika plānāki, āda vairs nebija tik gluda un veselīga...un ja visu laiku biju lepojusies ar savu labo veselību, jo pat iesnas nebiju saķērusi jau gadiem, tad sāku slimot pie mazākās gaisa temperatūras svārstības. Par laimi sapratu ka tas ko daru nav to kg vērts un laicīgi apstājos, veselība gan tik ātri neatgriezās :(
Ko es ar to gribēju pateikt - padomā vai tie vaigu kauli ko tu ta gribi ir tā vērts...jo iespējams (nesaku ka tā noteikti būs, bet nekad jau nevar zināt kā sanāks) pēc tam prieks par sasniegto noplaks, jo būs cita problēma - veselība. Uzskatu ka laba veselība, skaisti mati, nagi ir kas tāds ar ko ne visi var mūsdienās lepoties, tāpēc tas jāsaudzē.
21.11.2014 16:12 |
 
Reitings 150
Reģ: 23.03.2012
Un ja svars ir normāls, tad notievēt ir grūtāk (jo reāli jau nav nekā īpaši lieka ko nomest, tāpēc ir tiešām jābadojās) un organismam sāk trūkt viskautkas, tāpēc tā veselība ļoti bojājas. Es centos no 50 kg dabūt 45 kg, nometu 3 kg un veselību sabojāju.
21.11.2014 16:19 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
sabxx
Skaistas kājas tev :)
21.11.2014 16:24 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
visions
Man ir ļoti sievišķīga āriene un raksturs, es gribu kaut ko vīrišķīgu, kaut ko spēcīgu sejā.


Varbūt pamēģini bārdu? Gana vīrišķīgi tas būtu.
21.11.2014 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012
:D
Es gribu būt skaista sev, nevis kaut kādiem abstraktiem večiem.

un
Varbūt man notievēt vēl? It kā jau skaitos tieva un pārāk tieva, bet pēdējā gada laikā saņemu ārkārtīgi daudz komplimentu par savu izskatu.

Kaut kā neiet kopā :D Itkā saki, ka neuztrauc ko domā citi, gribi būt skaista sev, bet tai pašā laikā pēc tevis rakstītā var saprast, ka izmisīgi tiecies pēc komplimentiem un sanāk citu dēļ to dari (lai izteiktu kompimentus)
Re kur arī laikam skaidrojums:
Kādreiz man bija ļoti apaļa seja, biju neglīts bērns, bet pēdējos 3 gados seja kļuva daudz kalsnāka, it sevišķi pēdējā gadā, kad sāku strādāt ļoti fiziski aktīvu darbu, un tieši pēdējā gada laikā arī saņemu gūzmas komplimentu. Nekad iepriekš nav tā bijis. Sev arī vairs nešķietu neglīta vai pieņemama, kā kādreiz, bet prieks spogulī skatīties

Mazvērtības komplekss...tāpēc arī laikam tik ļoti tiecies pēc citu atzinības
21.11.2014 16:43 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Piedod par viedokli, bet modele bildē izskatās pēc miroņa!
21.11.2014 16:44 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Tu varbūt pati gūsi baudu no saviem kauliem



Ok. Sapratām tevi!

21.11.2014 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 289
Reģ: 17.02.2012


Tas ka notievēsi nenozīmē, ka būs izteiktāki vaigu kauli :D Ja daba nav devusi, tievēšana te nepalīdzēs :D
21.11.2014 16:56 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
Autorei neteikšu neko citu kā jau te minēts, manuprāt, tā ir apsēstība, bet katrs tiesīgs darīt kā patīk. Veselību sabojāsi, sabiedrībai nepatiks (modeles vaibsti man atgādina mironi), bet pati būsi apmierināta.
p.s. bet Zovy gan te neizceļas ar intelektu.
21.11.2014 17:09 |
 
Reitings 189
Reģ: 06.05.2014
Pilnīgs idiotisms .

Un ko tu vari pateikt par sievietēm , kurām ir apaļas sejas , bet ļoti izteikti vaigu kauli ? ..

Tikai tāpēc , ka sāksi badoties un tava seja izskatīsies skeletaina, tas nenozīmē , ka tev būs skaisti vaigu kauli ..
Tak ieliec kaut kādus implantus vai ko citu, ja jau tik ļoti gribi :D
21.11.2014 17:20 |
 
Reitings 189
Reģ: 06.05.2014
Izteikti vaigu kauli ir iedzimti, tie, vai nu ir vai nu nav. Maldiigi esi iedomaajusies, ka ar aadu apvilkts skelets Tev dos Tavaa uztveree sho "superiigo" galvaskausa formu.


+
21.11.2014 17:22 |
 
10 gadi
Reitings 3055
Reģ: 09.10.2009
https://www.youtube.com/watch?v=l8cWlm4eiEU

Skatīties no 1:29.... Nu, pretīgi... Pat ļoti. -.-
21.11.2014 17:25 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
es pievienojos,bildee kaut kaads cherips spiid cauri tai aadai. Naturaali ozh peec mironja, man citreiz bail ir no taadaam vecaam vechinaam,kuraam galvaskauss jau reegojas. Bet vinaam tas ir vecuma deel,saprotami,lai arii skats kaa no Kapenu staastiniem,bet tu to gribi sev jauniibaa?
nu moins,
21.11.2014 17:49 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Dari, ko tu gribi ar savu ķermeni, kaut sev plastisko mājas apstākļos taisi, nevienam neinteresē. 3 komplimenti nedēļas laikā nepierāda to, ka visai pasaulei interesē kā tu izskaties un rūp, ko tu bāz savā mutē, cik sver uz kilogramiem. Bet neaizmirsti, ka tevis ieliktā bilde ir pārmālēta slavenība uz kāda sarkanā paklāja un, ja tu domā, ka DABĪGI to var sasniegt, nometot vēl pāris kilogramus, tu esi stulbuma kalngals. Kā arī nav teikts, ka viņai nav plastiskā uz urrā. Pie vienas vietas par tavu smagumu, bet vot par to, ka tupa esi, jo tiecies pēc mākslīgi izveidotas bildes, gan gribas pateikt. :D
21.11.2014 18:00 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
taa sieviete, autores ieliktajaa bildee, atgaadina kaadu citplaneetieti vai elfu

Es iedomaajos to pashu. :D
Tādas kā Tevi sauc par pakarināmajiem. Tāpat kā lielu daļu meiteņu modeļu industijā. Viņas nav skaistuma ikonas, bet gan staigājošs pakarināmais kādai no Chanel kārtējai lupatai. Lai veicas!

Ak dies, kaada aprobezhotiiba...
21.11.2014 18:01 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Winterra, tups ir tas, kurš uzskata, ka vaigu kaulus var vienkārši uzzīmēt uz tuklas sejas.
Gan jau mana draudzene, par kuru tēmā rakstīju, arī pa kluso būs taisījusi sejai plastisko, apmaksājot ar LU stīpu :D Un droši vien, pa kluso no sevis, es arī šogad esmu uztaisījusi, jo no tukliem mazuļa vaigiem pāris mēnešos esmu tikusi līdz jau nedaudz redzamiem vaigu kauliem. Dīvainā kārtā tas sakrita ar laiku, kad zaudēju svaru, bet tas jau neko nenozīmē :D

Par pārējo. Šodienas kontā ābols un kafija, diena pavadīta aktīvi ar draugiem centrā, un tikko 30min dažādu vingrojumu musīšiem. Lielisku jums atlikušo dienu, es iešu vēl kaut ko uzkost, tēju ar kādu vārītu kartupeli un nedaudz biezpiena visticamāk :D Ja vairs te neko neuzrakstu, tad uzskatiet, ka esmu mirusi :D

Īpaši jums ielikšu vēl vienu bildi ar šo elfu, citplanētieti, dēmonu, kā nu kura no jums viņu sauc :D

21.11.2014 20:08 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
brunettte9
Viņai jau tur nav ko kratīt. Ja labi ieklausās, tad var dzirdēt kā kuņģis kliedz, lai to pabaro :D
21.11.2014 20:18 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Man liekas, ka te diezgan smags uzmanības trūkums...
21.11.2014 20:21 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Uzreiz atcerējos viena labi pazīstama kultūrista pirmo karjeras gadu bildi. Šis ir pēc smagas diētas, sagatavojot ķermeņa kondīciju kāpšanai uz skatuves. Tauku % šeit ir ļoti zems.



Vai seja tiešām ir skaista?
21.11.2014 20:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits