notievēt vēl?

 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Sveikas. Man būs varbūt nedaudz dīvains jautājums

Šobrīd esmu 171cm gara un svars 48-49kg, 23 gadi. Tīnes gados bija ēšanas traucējumi, bet kopš 11. klases neesmu pie tā atgriezusies.

Bet tagad domāju... Varbūt man notievēt vēl? It kā jau skaitos tieva un pārāk tieva, bet pēdējā gada laikā saņemu ārkārtīgi daudz komplimentu par savu izskatu. Mani it kā viss apmierina. Bet varētu vēders būt pilnīgi plakans, un ļoti gribētu vēl izteiktākus vaigu kaulus. Man ir apsēstība ar vaigu kauliem. Man tie jau ir izteiktāki kā standarta sievietei, taču gribu ļoti izteiktus. Nesen iepazinos ar vienu meiteni. Viņa ir ārkārtīgi tieva, bet pāris mēnešus atpakaļ bija ar maniem parametriem. Taču līdz ar svara nomešanu viņas seja ir kļuvusi tik skaista, to visi saka, ne tikai es. Tik skaisti vaigu kauli, un vispār viss viss. Ēd viņa tikai salātlapas un biezpienu. Viņa ir modele, tas viss ir saprotams.

Jā, šī ir murgaina tēma, jo man galvā ir bardaks, ir tik vēls jau, un es nezinu vai uzsēsties uz šādas diētas uz ilgāku laiku un riskēt ar veselību, vai arī turpināt dzīvot kā viduvējībai? Nedaudz baidos sabojāt veselību. Bet no otras puses, man ir tāda pati sejas forma kā šai modelei, un ja es nomestu vēl kādus 5kg vai pat mazāk, man būtu šādi vaigu kauli fuckfuckfuck man tas šķiet skaistākais kas vispār var būt



Ēst vai neēst? Skaistums ir to moku un veselības problēmu vērts?
21.11.2014 00:01 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja tava seja ir apaļas formas tad maz ticams ka ar badošanos iegūsi tos vaigu kaulus, tad jau drīzāk konsultētos ar plastisko ķirurgu vai ir iespējams kaut kā iegūt tādus caur operāciju.
Pašai ar patīk izteikti vaigu kauli, bet dēļ tādiem badoties un bojāt veselību nav vērts.
21.11.2014 00:48 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
tukla seja jau tev noteikti nav ar taviem 48kg, pamēģini ar makeup pirms badojies.
21.11.2014 00:51 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tā modele bija skaista, kad neredzēja tos kaulus. Re, cik vieni kauli var sabojāt seju.


21.11.2014 00:51 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
die

Tikai pēc tevis :)

Ja tava seja ir apaļas formas

Tur jau tā lieta, ka man ir tieši tāda pati seja kā bildē, tikai piere arī visa vienāda platuma, nevis sašaurinās pašā augšā. Un vaigu kauli šobrīd izskatās šādi (mīnus konturēšana):



Ir redzami, taču nav izteikti.
21.11.2014 00:56 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Ninasskapi, tavās bildēs man viņa šķiet ar ļoti garlaicīgu, stereotipisku izskatu, ne ar ko neatšķiras no masām citu sieviešu. Man nepatīk :) Katram savs, protams.
21.11.2014 00:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ir redzami, taču nav izteikti.


Es gan uzskatu ka ir gana izteikti, it īpaši ja vel ar kosmētiku var pilnveidot to skatu un padarīt viņus vel izteiktākus, tādā veidā tu saglabāsi kaut cik veselīgu izskatu + dabūsi to ilūziju ar super izteiktajiem vaigu kauliem. Nu nevajag tev badoties dēļ vaigu kauliem, tak pēc tam pati nožēlosi kādreiz ka savu organismu tā mociji :( Un ja pēc vaigu kaulu iegūšanas vel kas nepatiks? Ko tālāk? Tievēsi vel līd tiešām paliek tik kauli un āda burtiski? Nevajag, tu jau tagad esi bīstamā pozīcijā esot gana tieviņa, tak visu savu organismu samocīsi.
Tu tak nākotnē kādreiz bērnus gribēsi? Ja atbilde ir jā, tad nedari sev pāri un aizmirsti par tievēšanu vel.
21.11.2014 01:04 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Uzrodas jautājums, kāpēc tu gribi panākt atšķirību ar izskatu? Vai tiešām vienīgais, kas spēj būt šīs modeles vai tava firmas zīme ir seja? Ja modele pelna ar to naudu, tad varbūt jā.. To biznesu labi nepārzinu. Bet tu, cik saprotu, modele neesi. Tu tiešām uzskati, ka esi tik tukša, ka vienīgais, kas tevi varētu atšķirt no pelēkās masas, viduvējības, ir tavs tievums? Ka cilvēki skatīsies uz tevi kaut kā īpašāk? Tu varbūt pati gūsi baudu no saviem kauliem, bet cilvēki redzēs tevi tieši tādu pašu, kādu tu biji - acīmredzot nepārāk spilgta personība (ja reiz izskats ir vienīgais, ar ko izcelties) un visdrīzāk daudziem tieši domas par tevi pasliktināsies, sāks aprunāt vai tml. tava neveselīgā izskata dēļ. Tu, piemēram, nebūsi veiksmīga žurnāliste tikai savu kaulu dēļ. Ja tev nav nekas iekšās, nav harizmas, tad tu vari būt kaut vai skelets - un vienīgais, ko tu iegūsi, LABI JA, būs cilvēku nosodījums.. vai vienaldzība. Vienvārdsakot, kauli tevi nepadarīs par personību, ja tagad tāda neesi - un pēc taviem izteikumiem par, piemēram, šo pašu modeli, var redzēt, ka tu vērtē tikai ārieni.
21.11.2014 01:06 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
MissJoker, paldies par padomiem, ļoti novērtēju :)

Ninasskapi, izskats arī ir personības manifestācija :) Par manas personības tukšumu spriest te ir neauglīgi, tā kā runa par pilnīgi ko citu. Izskatu es vēlos vienīgi sev, nevis lai citiem izpatiktu. Ja vēlētos citiem izpatikt, tad ietu pilnīgi pretēju ceļu tam, ko eju :)

Tu varbūt pati gūsi baudu no saviem kauliem



un pēc taviem izteikumiem par, piemēram, šo pašu modeli, var redzēt, ka tu vērtē tikai ārieni.

es nepazīstu viņu personīgi, lai vērtētu arī personību :)
21.11.2014 01:25 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Nedaudz baidos sabojāt veselību. Bet no otras puses, man ir tāda pati sejas forma kā šai modelei, un ja es nomestu vēl kādus 5kg vai pat mazāk, man būtu šādi vaigu kauli fuckfuckfuck man tas šķiet skaistākais kas vispār var būt


Tu jebkurā gadījumā neklausīsies nevienā vārdā no tā, ko Tev šeit saka. Lec uz savas diētas un met nost tos kg, bet tad pēc tam gatavojies rakstīt vēl vienu diskusiju šeit ar palīdzību saprast, kas notiek ar Tavu veselību, kāpēc lūzt nagi, krīt mati un pārējie brīnumi. Ja Tev āriene ir svarīgāka par pašsajūtu, veselību, tad ar Tevi nav vērts diskutēt nemaz. Tev atradīsies savi domubiedri.
21.11.2014 01:25 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014

viņa arī gribēja būt tālu no viduvējības :p
21.11.2014 01:26 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Ninasskapi, izskats arī ir personības manifestācija Par manas personības tukšumu spriest te ir neauglīgi, tā kā runa par pilnīgi ko citu.

Tā tas diemžēl nebūs.. Ja cilvēkam vienīgais veids, kā sevi izcelt, ir kaut ko izdarīt ar savu izskatu - sacaurumot to tūkstoš pīrsingos, sapumpēt savus taukus, lai izveidotu trīsdurvju skapi dibena vietā, novājināt sevi līdz skeleta izskatam utt. - tātad viņam vai nu nav vai viņš domā, ka viņam nav citu iespēju, kā pievērst citu uzmanību un kā iepatikties pašam sev. Uzmanības trūkums, vēlme pēc citu uzmanības, atzinības, šoka, jebkāda reakcija būs laba, ka tik citi paskatītos.. Un zem tā visa, protams, slēpjas zems pašvērtējums, reizēm vēlme pēc vienkāršas slavas, bet nu tev stabili ir pirmais variants, ja jau vēl iepriekš slimoji ar ēšanas traucējumiem.

Tu varbūt neesi tukša, bet noteikti pati sev esi iegalvojusi, ka tavi kauli ir vienīgais, kas tevi spēj izcelt. Tas ir ļoti skumji.

Un citu domas tev 100% ir svarīgas, citādi nebūtu šīs diskusijas un nebūtu tā jautājuma, ko mēs par šo domājam, nebūtu tavas attaisnošanās utt.
21.11.2014 01:30 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Labāk būtu raisījusi cilvēku sajūsmu par sevi un sevis pašas mīlestību pret sevi ar žurnālistikas studijām, darbu, labiem rakstiem utt. Bet jā, tas prasa piepūli, garīgu un fizisku spēku, zināšanas, laiku utt. Vieglāk sevi iemīlēt un pievērst citu uzmanības rijot salātlapas ar biezpienu, tas neprasa ne prātu, neko.
21.11.2014 01:34 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Tā tas diemžēl nebūs.. Ja cilvēkam vienīgais veids, kā sevi izcelt, ir kaut ko izdarīt ar savu izskatu - sacaurumot to tūkstoš pīrsingos, sapumpēt savus taukus, lai izveidotu trīsdurvju skapi dibena vietā, novājināt sevi līdz skeleta izskatam utt. - tātad viņam vai nu nav vai viņš domā, ka viņam nav citu iespēju, kā pievērst citu uzmanību un kā iepatikties pašam sev. Uzmanības trūkums, vēlme pēc citu uzmanības, atzinības, šoka, jebkāda reakcija būs laba, ka tik citi paskatītos.. Un zem tā visa, protams, slēpjas zems pašvērtējums, reizēm vēlme pēc vienkāršas slavas, bet nu tev stabili ir pirmais variants, ja jau vēl iepriekš slimoji ar ēšanas traucējumiem.

Tā ir varbūt pat loģiski pareiza struktūra, bet diemžēl nav nekāda sakara ar realitāti. Kā jau rakstīju, zinu, ka skaistums nav mūžīgs, un kamēr esmu plaukumā, gribu izskatīties maksimāli skaisti. Un skaisti tādā izpratnē, kā to saprotu es :) Gribu arī daudz citu lietu, piemēram, ļoti labu izglītību, bet par to šajā tēmā nav runa.

Un citu domas tev 100% ir svarīgas, citādi nebūtu šīs diskusijas un nebūtu tā jautājuma, ko mēs par šo domājam

Jautājums bija par veselību, nevis ko domājat par kāda izskatu :)
21.11.2014 01:39 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Drīz varēsi svērties uz virtuves svariem :D
21.11.2014 01:39 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Tu varbūt pati gūsi baudu no saviem kauliem



izskats arī ir personības manifestācija


Tu pati atbildi uz saviem jautājumiem. Kāpēc vispār jājautā vēl viedoklis citiem? Takš sāc badoties un vismaz pēc saviem uzskatiem nebūsi vairs viduvējība (tikai rēķinies, ka citi tā var neuzskatīt).
21.11.2014 01:40 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Ninasskapi,


labi teikts. Daudz plusu.
21.11.2014 01:40 |
 
Reitings 554
Reģ: 22.03.2013
Un vispār,kārtējā bezjēdzīgā diskusija.
21.11.2014 01:43 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Un vispār,kārtējā bezjēdzīgā diskusija.

Tās jau tās interesantākās :D
21.11.2014 01:45 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Man, personīgi, bildē ieliktie vaigu kauli liekas baismīgi. Bet tas gaumes jautājums. Mani vairāk uzrunā vaigos smaida bedrītes.
21.11.2014 01:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Protams, met nost vēl.. pazudīs mēnešreizes un nevajadzēs naudu tērēt tamponos!!!
21.11.2014 02:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits