notievēt vēl?

 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Sveikas. Man būs varbūt nedaudz dīvains jautājums

Šobrīd esmu 171cm gara un svars 48-49kg, 23 gadi. Tīnes gados bija ēšanas traucējumi, bet kopš 11. klases neesmu pie tā atgriezusies.

Bet tagad domāju... Varbūt man notievēt vēl? It kā jau skaitos tieva un pārāk tieva, bet pēdējā gada laikā saņemu ārkārtīgi daudz komplimentu par savu izskatu. Mani it kā viss apmierina. Bet varētu vēders būt pilnīgi plakans, un ļoti gribētu vēl izteiktākus vaigu kaulus. Man ir apsēstība ar vaigu kauliem. Man tie jau ir izteiktāki kā standarta sievietei, taču gribu ļoti izteiktus. Nesen iepazinos ar vienu meiteni. Viņa ir ārkārtīgi tieva, bet pāris mēnešus atpakaļ bija ar maniem parametriem. Taču līdz ar svara nomešanu viņas seja ir kļuvusi tik skaista, to visi saka, ne tikai es. Tik skaisti vaigu kauli, un vispār viss viss. Ēd viņa tikai salātlapas un biezpienu. Viņa ir modele, tas viss ir saprotams.

Jā, šī ir murgaina tēma, jo man galvā ir bardaks, ir tik vēls jau, un es nezinu vai uzsēsties uz šādas diētas uz ilgāku laiku un riskēt ar veselību, vai arī turpināt dzīvot kā viduvējībai? Nedaudz baidos sabojāt veselību. Bet no otras puses, man ir tāda pati sejas forma kā šai modelei, un ja es nomestu vēl kādus 5kg vai pat mazāk, man būtu šādi vaigu kauli fuckfuckfuck man tas šķiet skaistākais kas vispār var būt



Ēst vai neēst? Skaistums ir to moku un veselības problēmu vērts?
21.11.2014 00:01 |
 
Reitings 736
Reģ: 29.01.2009
"Ēd viņa tikai salātlapas un biezpienu. Viņa ir modele, tas viss ir saprotams."

Man, piemēram, nav šitas saprotams, pat, ja viņa ir modele, manā uztverē tā ir badošanās nevis pilnvērtīgs (vai puslīdz pilnvērtīgs) uzturs.



''uzsēsties uz šādas diētas uz ilgāku laiku un riskēt ar veselību, vai arī turpināt dzīvot kā viduvējībai?''

Mans viedoklis- ja ir šādas divas izvēles, tad es labāk izvēlos dzīvot kā viduvējība nevis riskēt ar veselību ,kas var novest pie letāla iznākuma.


Tāpēc labāk nebadojies! Varbūt Tev tie vaigu kauli nepiestāvēs, bet to, protams, nevar zināt.
21.11.2014 00:18 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Nu, malacis, dari, nesaprotu, kāpēc to bija jāpaziņo Cosmo? Varbūt ieraksti labāk Twitter? Instagram bildi pirms/pēc? Tā būs efektīvāk, delfi.lv uzceps par tevi rakstiņu, kļūsi slavena - tiesa, ne kā žurnāliste, par kuru vēlējies kļūt, bet kā "tā slimā anoreksiķe" un sliktais paraugs.
21.11.2014 00:19 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Minot 31kg, jā, tieši uz to mērķēji.


Nevajag runāt manā vārdā. Esmu pateikusi tikai to, ko pateikusi. To sauc par sarkasmu, slimības ir kas cits.
Jā, es uzskatu, ka Tavs svars jau tā par mazu, bet mana darīšana tā noteikti nav. Kaut gan Tev labāk redzams, ja jau esi ieminējusies par slimību, varbūt nemaz tik tālu no patiesības nav
21.11.2014 00:19 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
TalisQualis - ne jau svarā ir tas būtiskais, bet sejā :) Kādreiz man bija ļoti apaļa seja, biju neglīts bērns, bet pēdējos 3 gados seja kļuva daudz kalsnāka, it sevišķi pēdējā gadā, kad sāku strādāt ļoti fiziski aktīvu darbu, un tieši pēdējā gada laikā arī saņemu gūzmas komplimentu. Nekad iepriekš nav tā bijis. Sev arī vairs nešķietu neglīta vai pieņemama, kā kādreiz, bet prieks spogulī skatīties :)
21.11.2014 00:20 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Starp citu, es reāli nevaru saprast, kā cilvēks, kurš it kā ir izglītots, ieguvis bakalauru, spēj tik tizli domāt - gan par salātlapām ar biezpienu, gan par diskusijas veidošanu Cosmo, jo, ja gribēji, lai tevi atrunā, tad kāmdēļ tagad teikt, ka 100% izlēmi; ja negribēji, lai atrunā - kāpēc paziņoji, kur tam jēga, ja visu viedoklis tāpat zināms.. Vienīgais, kas man nāk ticams prātā - top jauns raksts, lai gan minēji, ka gribi rakstīt par politiku.. Vai trollis?
21.11.2014 00:21 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Nu, malacis, dari, nesaprotu, kāpēc to bija jāpaziņo Cosmo? Varbūt ieraksti labāk Twitter? Instagram bildi pirms/pēc?

Bet tev nekad nav tā, ka sakrājas ļoti daudz emociju un domu, un tās vienkārši vajag kaut kur izrunāt, izrakstīt? Vienkārši laužas ārā, un neko tur nevar izdarīt? Tādēļ arī veidoju šo tēmu. Vēl interesē citu viedokļi, bet neuzskatu anonīmas sievietes par savām autoritātēm, lai tūlīt arī darītu visu, ko viņas saka.
21.11.2014 00:23 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Piedod, viss skaidrs, vienkārši neglābjams gadījums :)
21.11.2014 00:25 |
 
Reitings 87
Reģ: 20.10.2014
Tiešām, vispirms saved galvu kārtībā...
Man pirms nepilniem 2 gadiem arī bija šāda ''tievēšanas slimība'', kad uz savu 1.80 svēru vien 53kg...uz citu izteicieniem, lai salieku akmeņus kabatās, citādi aizpūtīs, pasmējos. Bija dienas, kad sēdēju mājās, pētīju sevi un likās- kādēļ man ir tik resnas kājas, āaa, tagad atceros un liekas- ak šausmas, cik stulba biju :D varu ielikt bildi, ''motivācijai'', lai varbūt pārdomātu, pat kauns likt :D reāli potītes bija gandrīz tik pat ''resnas'' cik augšstilbi :D

Ļoti straujā laikā no 58kg nometu tos 5kg un nē, mani vaigu kauli nepalika tik ļoti izteikti!!!

" rel="external">http://
21.11.2014 00:26 |
 
Reitings 87
Reģ: 20.10.2014
21.11.2014 00:29 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
ne jau svarā ir tas būtiskais, bet sejā

bet tas jau nemaina izteikumu par viduvējībām. tad cilvēki, ar apaļām sejām ir viduvējības, jo var tievēt vēl līdz vaigu kauliem? izlikšos, ka vienkārši nepiemēroti izvēlējies izteicienu.
ir lietas, ko nevar ietekmēt, sejas formu, degunu, kaulus, ja nu tu notievē līdz savai 44kg robežai, pazūd mēnešreizes, nepārtraukti reibst galva, krīt ārā mati, bet vaigu kauli tā pat nav kā vajag?
21.11.2014 00:30 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
A Tev jau nav veselibas problemas????..esmu bish garaka un bish smagaaka un tagad cinos ar visu ko veselibas zinjaa...
21.11.2014 00:36 |
 
Reitings 57
Reģ: 10.11.2013
Akd, tie vaigu kauli ir ugly as fuck.. Kā var gribēt sev kaut ko tādu maz uz sejas??
Lai tev veicas savu galvu savest kārtībā
21.11.2014 00:36 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
un nē, mani vaigu kauli nepalika tik ļoti izteikti!!!

Bet tas jau individuāli. Kādam paliek, kādam ne. Man ir teiksim daudz stūraināka seja un izteiktāki vaigu kauli kā lielākajai daļai, un turklāt ņemot vērā progresu pēdējā gada laikā, esmu droša, ka manējie kļūs daudz izteiktāki nekā jau ir :) Un tava bilde nav briesmīga. Normāla bilde. Ja nezinātu, ka tev bija problēmas ar ēšanu, tad domātu, ka tāds ir tavs dabīgais ķermenis.

TalisQualis,
bet tas jau nemaina izteikumu par viduvējībām. tad cilvēki, ar apaļām sejām ir viduvējības, jo var tievēt vēl līdz vaigu kauliem? izlikšos, ka vienkārši nepiemēroti izvēlējies izteicienu.

sejas bez izteiktiem vaigu kauliem ir lielākajai daļai sieviešu, praktiski visām. Statistiski tas viņas padara par viduvējībām šajā aspektā. Nerakstu šo vārdu ar nosodošu nozīmi, bet tīri kā fakta konstatāciju. Mēs sievietes ar matiem uz galvas arī esam viduvējības tādā pašā nozīmē.

ir lietas, ko nevar ietekmēt, sejas formu, degunu, kaulus, ja nu tu notievē līdz savai 44kg robežai, pazūd mēnešreizes, nepārtraukti reibst galva, krīt ārā mati, bet vaigu kauli tā pat nav kā vajag?

domāju, ka to varu pārbaudīt tikai vienā veidā :D
21.11.2014 00:37 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
A Tev jau nav veselibas problemas????..esmu bish garaka un bish smagaaka un tagad cinos ar visu ko veselibas zinjaa...

Reizes man ir ik pēc 40 dienām, citādi viss ideāli :) Strādāju fiziski aktīvu darbu, visu varu, nenogurstu, nekādu problēmu :) Nagi ļoti stipri, nekad nelūzt, zobi ideālā kārtībā, mati spīd. Viss ok :)
21.11.2014 00:40 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
Akd, tie vaigu kauli ir ugly as fuck.. Kā var gribēt sev kaut ko tādu maz uz sejas??

Tādas lietas ir stulbi rakstīt. Tik pat labi mēs varētu par tavu seju rakstīt, ka tā ir ugly as fuck un kā tu vispār vari dzīvot, ja piedzimi ar tādu lāstu. Veiksmīgu dienu :)
21.11.2014 00:42 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Kad man bija 49 kg, jutos un izskatījos ļoti labi. Mazāku kg skaitu noteikti negribētu.
21.11.2014 00:43 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
nu skaties. tev ir 23, vairs nav 16, kad kāds var iejaukties un uzņemties atbildību, apmaksāt ārstus un nokontrolēt ēdienkarti.
man jau šķiet, ka modeles tos vaigu kaulus ietonē, vai taisa plastisko, neticu, ka katrs apaļus vaigus var notievināt :D līdz izteiktiem, paliekot pie veselības.
21.11.2014 00:43 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Ja Tev tagad mati spīd un nagi nelūzt, uzsēdies uz salātlapām un biezpiena . . būs Tev pilns komplekts!
21.11.2014 00:44 |
 
Reitings 346
Reģ: 16.11.2014
man jau šķiet, ka modeles tos vaigu kaulus ietonē, vai taisa plastisko, neticu, ka katrs apaļus vaigus var notievināt

Protams, ne katrs var, un ne katrai modelei tie arī ir. Bet ir daudzas, kurām redzams, ka sāka 16-18 gados ar standarta sejiņām un ķermeņiem, un tad pāris gadus vēlāk jau skaisti vaigu kauli, bet arī krūtis pazudušas un augumi manāmi tievāki kļuvuši. Ietonēt vaigu kaulus jau var, bet uz tuklas sejas neuzzīmēsi ticamu variantu, tur jābūt labai bāzei :)
21.11.2014 00:47 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
die
21.11.2014 00:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits