attiecības

 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Esmu nosacīti uzsākusi jaunas attiecības.
Viss ir forši - ziedi, restorāni, cilveks izrāda simpātijas.

Bet šis tas mani jau tracina, pieļauju, ja būtu tīņu vecumā, man tas viss liktos forši u.t.t. Draugi jau saka, ka tas viss ir forši... attiecību sākums... es nenovērtēju...
Bet...
1.Nenormāli daudzās īsziņas, bet nu jau mazāk, jo pateicu, ka ir traucējoši. Kā no rīta ceļu galvu, taisos uz darbu savā nodabā - nāk sms viens aiz otra. Ja neatbildu - uzreiz zvana.
Vakarā tas pats - vienalga esmu sportā, darbà vèl, ar draugiem.

2. Sēžam restorānā, es domāju ko ēdīšu. Nepasaku viņam. Viņš es ēdīšu to un to, tu arī ja? Es saku nē, es ēdīšu ko citu. Pasūta saldo. Uzreiz 2 porcijas. Kaut pateicu, ka neèdīšu.
Visu izlemj manā vietā... pagaidām vēl neesmu šo pateikusi acīs.

3. Arī kad runājam pa telefonu - nu nav tā 5-10min. Saruna. Runā... runā... parasti tā ir stunda.
Bet mums nav daudzko runāt. Iepazīstam tikai viens otru. Biežāk es vienkārši klausos. Un bieži sarunu beidz pec pusnakts. Man darbā jābūt agri, viņam privāta sfēra - iet uz darbu kaut 10.
Ir reizes, kad nākamā vakarā aizeju gulēt pēc šādiem vakariem, ap 22. Bezmaz aizvainots, ka neveltu laiku sarunām.

Viņš ir stipro vecāks par mani. Un arī man vairs nav ne 20... ne 25...

Gribu dzirdēt viedokļus.
Turpināt attiecības - pavērot cilvēku?

Kādu laiku biju viena - pieradu pie savas brīvības un savām gaitām.
13.11.2014 23:34 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
2 varianti - vīrietis samīlējies līdz ausīm vai arī ar tieksmi uz kontroli.
14.11.2014 11:50 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
man bijusi līdzīga situācija...nekas labs nesanāca,pametu jo nevarēju izturēt tādu rīcību!
14.11.2014 11:52 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man nekad nav patikušas SMS. Tad, kad sastapu savu mīļoto..vai kusu no priekiem, kad viņš kaut ko uzrakstīja..
Ko es ar to gribēju teikt? Izskatās, ka Tev puisis maķenīt sēž uz nerva..un tā ir slikta, ļoti slikta prognoze.. sākoties attiecībām.. :)
14.11.2014 11:54 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Esi pelnījusi tikpat aukstu vīrieti kā pati. Cerams, ka nākamajam pret tevi nebūs jūtu, jo tik cimperlīga esi. :D
14.11.2014 12:02 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nemokies, ja nepatīk ;) ko te vēl piebilst...
14.11.2014 12:04 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Piekrītu tām, kas saka, ka tev nav nekādu jūtu pret to cilvēku. Jūs neesat radīti viens otram. Es biju tieši tāda pati - nepatika ilgi runāties pa telefonu, nedod dies' vēl bija jādomā temati, par ko runāt. Sms masveidā arī nerakstu. Pēc pirmā randiņa ar vīru nākamajā vakarā norunajām 7h nonstopā, nākamajā vakarā 6h utt. Kopsummā nedēļas laikā 20h sarunas laika. Lieki teikt, ka abi strādajām un naktīs biju gulējusi tikai kādas 3 stundas. Runājām par visu - par pagātni, par interesēm, par sapņiem un vēlmēm. Un bija tik viegli sarunāties, smieties un koķetēt. Gribējās viņu dzirdēt vēl un vēl. Un man, sievietei, kas pieradusi visu dzīvi pieņemt lēmumus pati, bija tik viegli un patīkami, kad vīrietis izdomāja, kur aizvest mani nākamajā randiņā un ar ko mani pacienāt. Ta kā mani nekas nekaitināja un izraisīja tikai patīkamas sajūtas, bija skaidrs, ka viņš ir mans īstais. Vēl neesmu kļūdījusies :D
14.11.2014 12:32 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Vienīgais, ko gribēju piebilst šai diskusijai ir tas, ka vīrieši mēdz lietas saprast burtiski - pateiksi, ka Tev tos lakstus nevelna nevajag, tad rēķinies ar to, ka tādus vari arī nesaņemt vairs nekad, pateiksi, ka Tev krīt uz nerviem viņa zvani un sms - rēķinies, ka tie var arī beigties pa visam .. un tad būs gaužas asaras, ka vīrietis nepievērš pietiekami daudz uzmanības.
Un tie uzmācīgie zvani, sms un uzbāzība ar laiku pierimst .. patiesībā, pat diez gan ātri :) Sākumposmā ir tā vairāk tikai.
14.11.2014 13:00 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Paf zvaniem, sms, pasaki, ka tev nak miegs un ka ej gulet. Lai vainojas, cik grib vai ari, lai uztur tevi.
Ja pasuta saldo un tu negribi, tad need vai tikai paknakstiez pieklajibas pec un viss. Moska nakosreiz padomas.
Ja man nebutu laika neceltu un neatbildetu. Ja, piemeream, pec smagas darba dienas, ieraudzitu 100 zvanus un nekaa nopietns nebutu noticis, tad nakosreiz droshi vien ignoretu lidz nakosajai dienai.
Manuprat, tev tas virietis ir parak apsests ar tevi uhn vsp attiecibam. Padoma, vai tas tevi parak nesmace.ilgi tu to tapat neizturesi un tev tas saks krist uz nerviem
15.11.2014 20:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits