attiecības

 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Esmu nosacīti uzsākusi jaunas attiecības.
Viss ir forši - ziedi, restorāni, cilveks izrāda simpātijas.

Bet šis tas mani jau tracina, pieļauju, ja būtu tīņu vecumā, man tas viss liktos forši u.t.t. Draugi jau saka, ka tas viss ir forši... attiecību sākums... es nenovērtēju...
Bet...
1.Nenormāli daudzās īsziņas, bet nu jau mazāk, jo pateicu, ka ir traucējoši. Kā no rīta ceļu galvu, taisos uz darbu savā nodabā - nāk sms viens aiz otra. Ja neatbildu - uzreiz zvana.
Vakarā tas pats - vienalga esmu sportā, darbà vèl, ar draugiem.

2. Sēžam restorānā, es domāju ko ēdīšu. Nepasaku viņam. Viņš es ēdīšu to un to, tu arī ja? Es saku nē, es ēdīšu ko citu. Pasūta saldo. Uzreiz 2 porcijas. Kaut pateicu, ka neèdīšu.
Visu izlemj manā vietā... pagaidām vēl neesmu šo pateikusi acīs.

3. Arī kad runājam pa telefonu - nu nav tā 5-10min. Saruna. Runā... runā... parasti tā ir stunda.
Bet mums nav daudzko runāt. Iepazīstam tikai viens otru. Biežāk es vienkārši klausos. Un bieži sarunu beidz pec pusnakts. Man darbā jābūt agri, viņam privāta sfēra - iet uz darbu kaut 10.
Ir reizes, kad nākamā vakarā aizeju gulēt pēc šādiem vakariem, ap 22. Bezmaz aizvainots, ka neveltu laiku sarunām.

Viņš ir stipro vecāks par mani. Un arī man vairs nav ne 20... ne 25...

Gribu dzirdēt viedokļus.
Turpināt attiecības - pavērot cilvēku?

Kādu laiku biju viena - pieradu pie savas brīvības un savām gaitām.
13.11.2014 23:34 |
 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 29.01.2009
Armand,
pieļauju, ka gādība, jo interesējas par ikdienu. Bet cilvēks pàrcenšas. Manuprāt.
14.11.2014 00:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu ko lai saka, atkal te vienai nav gana labi... Vai nu par maz uzmaniibas vai par daudz, bet jebkuraa gadiijumaa nebuus taa kaa jaunkundzei gribeetos... Eh, dazhreiz tieshaam zheel tos viirieshus kljuust! :D
14.11.2014 01:02 |
 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 29.01.2009
Switched on,
tieši ex daudz darīja pāri.
Un no ex izšķiros labu laiku atpakaļ. Pa vidu bija īslaicīgas attiecības. Un tagad kādu laiku biju sava laika noteicēja - sports, kultūra, draugi u.t.t.
Tāpēc varbūt arī neesmu pieradusi pie sms un zvanu terora.
14.11.2014 01:03 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
draudznei ta bija- sakuma puis patika nu ta, kapec ne, bet pat sudzejas, ka par daudz sms un par daudz uzmanibas un miluma!
tagad gads aptuveni pagajis un vina grib, lai ir vairak uzmanibas un visa, bet dzeks pierimis un tagad vinam tada 'brivibas attieksme'.

manuprat, nedoma! apstajies un uzdod jautajumu, ko tava sirds saka! dod iespeju vai nebus! un ta pirma atbilde, kas ienaks prata bus ta pareiza!

mes sievietes esam divainas, sapnojam, sapnjam par so un to, bet, kad dzive dodiespeju, tad mums gribas pieradit, ka makam dzivot savadak! tikai pec laika saprotam, kas mums bija deguna gala par iespeju...

vai otra versija, ka stiepjam gumiju un dzivojam fantazija, ka viss jau bus savada, ar laiku nokartosies utt, kaut gan jau sen ir zinams, ka nebus...
14.11.2014 01:15 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
_komedij, tad varbūt pieciet.. Noteikti nebūs tā, ka viņš šādi terorizēs visu laiku :) Varbūt ir vērts maigi aizrādīt, ka vēlētos nedaudz vairāk brīvas telpas. Varbūt vajag laiku, lai jūs viens otram pierīvētos un atrastu ideālo zvanu/klusēšanas proporciju.
Es teiktu, ka ar viņa pamešanu nevajag steigties, pirms neesi mēģinājusi pielāgoties un nedaudz pielāgot viņu - pamest vienmēr paspēsi. Izklausās pēc jauka, gādīga, varbūt tavā klātbūtnē nedaudz straukta vīrieša.
14.11.2014 01:16 |
 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 29.01.2009
Havaja, paldies!
Daļēji tā arī šobrīd jūtos.

Un skatīšos savādāk uz to visu.
Viela pārdomām!
14.11.2014 01:19 |
 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 29.01.2009
Switched on,
varbūt tā arī ir!
14.11.2014 01:23 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
_komedija_ Tu esi tik kruta, tik vēsa, īgna, aizkaitināma un nosodoša. Man liekās, ka esi pelnījusi cev citu vīrieti. Apmēram tādu kā pati.
14.11.2014 01:45 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Tu esi nevis briiviibas miileetaaja, bet vienkaarshi neesi ne iemiileejusies shajaa viirietii, ne kaa savaadaak gribi buut kopaa un tevi tracina jebkaada uzmaniibas izpausme. Gribeet katru miilju briidi runaat un buut kopaa, rakstiit, zvaniit un visaadi izpatikt (pasuutot eedienu, kaut arii neesi prasiijusi) u.tml. tas viss taapeec, ka vinjsh ilgojas, domaa, ruupeejas. Ja tev to pashu negribaas attieciibaa pret vinju, tad nu tev vienkaarshi vinjsh nav vajadziigs, jo tu par vinju ne domaa, ne ilgojies, ne kaa savaadaak tevi vinjsh uztrauc, tikai tik, cik traucee tev buut vienai ar savaam dariishanaam.

++++

Man arī bija tāds cilvēks kas krita uz nerviem. Runāšana, visas rūpes un uzmanības izrādīšana. Viss riktīgi kaitināja un tracināja ārā. Bet pagāja laiks, netikāmies, viņš man lika mieru. Es tiku galā ar saviem tarakāniem un iepriekšējo attiecību sāpēm. Nu esam kopā un nekas mani netracina un nekaitina. Viss ir vienkārši perfekti. Viss, kas kaitināja tagad liekas tik forši. Gan uzmanība, gan lutināšana. Jūtos kā pasakā un laimīga.

Sanāk, ka viss notiek tad kad tam ir jānotiek un īstais cilvēks vienmēr būs tev blakus.
14.11.2014 01:51 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
_komedija_ Tu esi tik kruta, tik vēsa, īgna, aizkaitināma un nosodoša. Man liekās, ka esi pelnījusi cev citu vīrieti. Apmēram tādu kā pati.


Kadelj uzreiz taa??

Man ari ir bijusi pieredze ar shada veida virieti, nu, teikshu taa - par traku... es nevareeju. Visam jaabut lidzsvaraa.
14.11.2014 01:52 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Es sen atpakaļ tikos ar puisi, kurš visu laiku rakstīja sms, kuras bija tiešām apnicīgas un vienveidīgas un mani tiešām tas kaitināja...bet atšķirība tāda, ka manam kavalierim bija 16, bet tu šeit runā par vīrieti vismaz virs 30, cik noprotu. Man tāda sms drukāšana cauru dienu tiešām atgādina pusaudžu gājienus, piedod. :D
14.11.2014 02:08 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Kadelj uzreiz taa??

Story Nez... Gribās nedaudz darvas medus mucā. Savādāk no aizspriedumiem brīvs un emocionāli atvērts vīrietis ir mēsls bet īgna bāba ar iesīkstējušiem vecmeitas principiem, tēlo princesi uz zirņa.
14.11.2014 02:48 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Savādāk no aizspriedumiem brīvs un emocionāli atvērts vīrietis ir mēsls bet īgna bāba ar iesīkstējušiem vecmeitas principiem, tēlo princesi uz zirņa.


Neviens neteelo princesi, vienai sievietei vajag sho muzhiigo utji - putji, es tev pasutiju kucinju, citai to nevajag, citaam sievieteem vajag uzreiz solijumus no viriesha, ka preces, citaam nevajag.

Vienkarsi satikusies 2 dazadi cilveeki. Man nepatik tada utjinashanas, jo man arii gribaas iekaarot, nevis tikai mani iekaaro un apber ar jaukiem darbiem un vardiem.
14.11.2014 02:52 |
 
Reitings 527
Reģ: 26.03.2011
Tu esi nevis briiviibas miileetaaja, bet vienkaarshi neesi ne iemiileejusies shajaa viirietii, ne kaa savaadaak gribi buut kopaa

man jau šķiet, ka jebkurai brīvības mīlētājai pienāks brīdis, kad viņa satikt vīrieti un aizmirsīs par tādu vēlmi pēc brīvības, jo viņai lielākā brīvība būtu būt ar šo cilvēku. Ir bijis,

+++
14.11.2014 03:16 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Sēžu un lasu.. Es, kurai tikko bija jārunā ar topošo, par to, ka būtu šausmīgi jauki, ja viņš man rakstītu ne tikai par jautājumiem, kad tiksimies, bet arī "labrīt", "arlabunakti" un pa dienu pastāstītu, ja notiek kas interesants.
Es, protams, nezinu, kādā līmenī ir šī rakstīšanās (izklausās gan nedaudz par daudz), bet novērtē, ka Tevi tā lolo, interesējas un rūpējas. Tas taču ir sasodīti jauki! :)
14.11.2014 03:49 |
 
Reitings 590
Reģ: 28.06.2011
Man arī bija kavalieris (krietni pāri 30), kurš vislaik sita SMS - kā acis vaļā SMS, ja atbildēju ar vienu vārdu - tad atpakaļ bija miljons jautājumi, kas man noticis, vai esmu dusmīga utt... Kad aizrādīju, ka nevaru visu laiku drukāties, lai labāk uzzvana un pasaka savu sakāmo - vienmēr uzmeta lūpu. Dažas dienas bijām pazīstami, kad jau visur teica vai rakstīja: Tavs vīrietis! Kā mani tas tracināja! Labi, ka smuki tiku vaļā! Likās, ka vislaik elpo pakausī :D
14.11.2014 09:39 |
 
10 gadi
Reitings 6210
Reģ: 01.04.2009
Man jau šķiet, kas par daudz, tas par skādi.
Arī mazliet atgādina tādus pusaudža gājienus. Pieaugušam vīrietim būtu jāsaprot, ka ne vienmēr ir laiks atbildēt uz 100 sms dienā un vajadzētu saprast, ka dāmai ir arī jāizguļas, nevis jārunā pa tel. līdz pusnaktij.
Katrā ziņā man tas ļoti traucētu un drīzāk varbūt ir nevis tā, ka dikti izrāda uzmanību tev, bet grib pievērst uzmanību sev un grib visu kontrolēt jau tagad.
14.11.2014 09:45 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
varbūt puisis ir vienkārši sastresojies, grib būt super gādīgs, un pāršauj par strīpu?
14.11.2014 09:49 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
ujj ne puisis, bet vīrietis :)
14.11.2014 09:50 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
ja nav noslēpums, cik vīrietim gadu?
vīrietis vecumā virs 35, kurš tik masveidīgi raksta sms, šķiet ... tāds jocīgs. It kā viņam nekā cita nebūtu, ko darīt? Piekrītu, ka tas var nokaitināt, ja sieviete ir aktīva, aizņemta ar dažādām lietām, hobijiem.
Bet piekritīšu izskanējušam viedoklim, ka, iespējams, viss pārējais tevi kaitina tikai tāpēc, ka īstenībā tev viņš nemaz tik ļoti nepatīk. Būtu kāds cits viņa vietā, kura dēļ tev skudriņas skrietu pāri, tev pat ļoti glaimotu, ka viņš tev pasūta desertu, vēlas ar tevi runāties, utt.
14.11.2014 10:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits