vīrietis vienmēr noguris

 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
Tiekos ar vīrieti gandrīz gadu. Viņam fizisks darbs, daudz pasūtījumu, nereti strādā ilgāk kā 8h dienā, tādēļ vienmēr noguris. Kad sākām tikties, tad to īsti nemanīju. Tagad gan.

Katru reizi, kad satiekamies, viņš sūdzas, cik noguris ir, ka jau vēls, grib gulēt, vēl tālu līdz mājām jābrauc utt.; uzvedas kūtri. Viņš mani vienmēr visur aicina, es ne ar ko neuzplijos. Un tad viņš nāk uz tikšanos šādā stāvoklī.
Es vienmēr, pat tad kad pati esmu ļoti nogurusi, cenšos daudz smaidīt, jokot, nebūt pasīva, un tas viņam arī paceļ garastāvokli. Bet man tas sāk arvien vairāk apnikt. Kādēļ man tā censties, ja viņš tikai turpina izgāzt savas negācijas pār mani? Tagad jau vienmēr ejot uz randiņu zinu, ka sāksies kaukšana un man būs jāvelta daudz pūļu, lai saglabātu labu garīgo un ievirzītu vakaru patīkamās sliedēs.

Vakar gājām uz ballīti. Uzaicināja viņš, es negribēju iet, tā viņš man 2 nedēļas uzplijās, līdz es piekritu, piedāvāja pat kleitu uzdāvināt, kad teicu, ka īsti nav ko ģērbt uz tādu pasākumu. Ok, vakar satikāmies, uzreiz sākās. Negribu iet, esmu tik noguris, darba ļoti daudz, gribu gulēt, ilgi nepaliksim utttttt. Nokavējām vienu autiņu, nākamais pēc 5min, tad īsti nezinājām, uz kuru pusi jāiet - viņš par tādiem sīkumiem sāka scēnas taisīt kā jau noguruši un attiecīgi sliktā garastāvoklī esoši cilvēki dara. Sāka pat man braukt virsū, ka neticot, ka zinu kur jāiet. Ļoti sabojāja arī man garastāvokli. Tikai tad, kad es pilnīgi apklusu un vienīgi izmetu, lai nekur neiet kad ir tik noguris, tad sāka atvainoties, apskaut un uz brīdi kļuva smaidīgs, kā jau tas vienmēr notiek.

Lieki piebilst, ka sekss arī tāds nekāds, turklāt ļoti rets. Sākumā bija ideāli, vairs ne. Jau vairs neskaitu, cik reizes esmu patiesi gaidījusi tikšanos, bijusi uzvilkta, bet tad viņš visu tā sabojā, ka es vairs vienkārši nevaru. Tik ļoti tracina, ka aicina palikt pa nakti un tad visu vakaru gaudo, cik ļoti noguris un grib gulēt. Visu gribēšanu vienkārši nosit. Un kad tiekam līdz gultai, tad es jau pati esmu no viņa nogurusi un neko negribu, jo visa enerģija izlikta, lai viņa garīgo paceltu un nepalaistu vakaru vējā, kūtri žēlojoties. Protams, nākamajā dienā nožēloju, bet tajā brīdī citādi rīkoties nespēju un nevēlos.

Nezinu vairs, ko darīt. Man viņš ļoti patīk, sākumā biju pat iemīlējusies, jo sākumā viņš vienmēr bija enerģisks un mēs lieliski pavadījām laiku, mums ir ļoti daudz kopīgu interešu. Tagad arī ir bijuši lieliski vakari, kad man ir izdevies viņa garīgo uzlabot. Bet šādas attiecības ir ļoti nogurdinošas. Ko šādā situācijā iesākt? Pamest viņu īsti negribu, jo pēc 10 mēnešiem pārvācos, un uz tik īsu laiku negrasos meklēt ''īsto mīlestību.'' Retāk tikties? Sākt zāģēt? Samierināties uz šiem pāris mēnešiem? Svārstos, jo apzinos, ka tā patiesi nav tikai vīrieša vaina, daļēji vainīgs arī darbs. Bet nu tikai daļēji.
01.11.2014 19:20 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu varbūt atgādini, vai pirms sarunāt randiņu pavaicā kāds viņam noskaņojums?
01.11.2014 22:55 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
sarkans Kādēļ tiecies ar to gaternieku? Lai viņš tur zāģē savus pasūtījumus no rīta līdz vakaram!
01.11.2014 23:05 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Aha. Un pēc tiem 10 mēnešiem džeks uzzinās ka viņam ir vēzis vai leikēmija.
01.11.2014 23:20 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
... bet te viena baigi daudz viņa labā dara.
01.11.2014 23:33 |
 
Reitings 11
Reģ: 20.01.2014
Neņem galvā negatīvos komentārus ;) Man izklausās,ka Jūs ļoti bieži tiekaties-ja pareizi sapratu gan darba dienās,gan brīvdienās..Iesākumā pamēģini variantu,ka tiekaties tikai nedēļas nogalēs-vismaz uz laiku un tad redzēsi vai kas mainās vai nē. Iespējams,ka viņš tiešām nepaspēj atpūsties.Otrs variants-viņam nepatik savs darbs,vai ir izdedzis un pārstrādājies un negatīvo izgāž uz Tevis,jo nejūtas laimīgs darba sfērā. Es vienu tādu nogurušo pazinu -reāli viņam nepatika darbs, pilsēta, kur dzīvo, bija finans.problēmas -rezultātā attiec.izjuka, jo laicīgi nesaprata,ka otrs pie tā nav vainīgs un nevar palīdzēt..
02.11.2014 00:06 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
sarkans

es ljooti labi saprotu Tevi, ka Tev vajag uzmaniibu, ka Tev vajag labi pavaditu laiku, man arii to vajag, mums visaam to vajag! BET tev nav kaa man un wee, kuraam ir majas viiri, beerni, kuraam nav tik vienkarshi vienaa dienaa to ruugumpodu nomainiit, vai nav tik vienkarsi rit nopirkt bileti un lidot prom... Kapec Tu esi tur, kur tu nejuties lidz galam labi???

Es pirms paris gadiem, ja nejutos kaut kur labi - viss chau! Nakamais! Nav sodien nakamais buus rit nakamais, nav riit, nu vienu dienu buus taads cilveks ar kuru Tu jutisies labi! Kuram nebus piekusiens, besis un gribeshana tikai aiziet guleet...

Jaa, man arii ne vienmer ir taa uzmaniba tik cik man vajag, bet par cik man ir ilgstoshas attiecibas un mums bus beebis, mes runajam, runajam, runajam un abi meginam saprast viens otru, abi tas dienas, kad esam maajas daram kaut ko kopaa, ja pilniigs besis, noperkam saldumus, cipsus, taisam hotdogus un skatamies diivaanaa filmas. Nu nezinu, diivaini - pati nejuties tur labi, bet satikties gribi, pati zini, ka tas nav long term, bet uztraucies par to... Nesarezhgjii visu... Pavadi laiku ar tiem, ar kuriem juties labi :)
02.11.2014 00:09 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Kapec Tu esi tur, kur tu nejuties lidz galam labi???


Story Viaņi jāatpelna savi ieguldījumi. Tik daudz darījusi tā veča labā! Tik daudz smaidījusi! Nevar vairs apstāties, kamēr neizsīks pēdējās asinis no nabaga.
02.11.2014 00:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man atkal taa arii netapa skaidrs, ko taadu iipashu autore dara puisha labaa... Vakarinjas sagatavo? Masaazhu piedaavaa un sniedz? Uzklausa? Vienkaarshi bauda klaatbuutni? Vai vienkaarshi visu laiku gaida, kad vinja tiks izklaideeta vai izdraazta un, kad taa nenotiek, saak vienkaarshi kljuut uzmaaciiga kaa kuceens, kuram nepiecieshama uzmaniiba - lien klaat, luncinaas, smiidina, grimases taisa vai uzmet luupu u.t.t. Un tas saucaas - "es vinja labaa tik daudz daru" ? :D

Un kas notiks, ja kaadreiz appreceesies ar super forshu puisi, kuram peekshnji kaadu periodu paraadiisies tieshaam gruuts darbs un veel papildus dariishanas, kad vinjam nebuus laika un noskanjojuma? Uzreiz shkjirsies, jo tevi, redz, neizklaidee kaa naakas un cilveeks atljaujas buut noguris tavaa klaatbuutnee? Nu shobriid jau vari veel izveeleeties un neturpinaat attieciibas... Tachu kaadreiz veelaak var nebuut tik vienkaarshi, ja situaacija atkaartosies ar citu viirieti...
Lai gan diivaini - itkaa darbs buutu uz visu muuzhu... Tieshaam nav ne grama pacietiibas nogaidiit sho gruuto periodu?...
02.11.2014 02:43 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mans vīrietis ar pēdējos mēnešus ir ļoti uzvilkts un noguris, biži nākas dzirdēt par to ka ir grūti utt.,bet tā kā es zinu ka tas ir tikai uz laiku (viens gads) tad nu ar paciešu, jo pašai ar neko vieglāk nav ja tā padomā, arī daudz ko darīt un laika maz. Protams tas nogurdina un prasa papildus enerģiju lai viņu atdzīvinātu, bet es turos jo tik labu vīrieti netaisos laist garām tikai dēļ tā ka viņš ir pārstrādājies un noguris. Pietam mēs tomēr jau saistam nākotnes plānus utt., bet ja tu zini ka pēc 10 mēnešiem šķirsies tad nav jēga vispār uzturēt attiecības, jo acīmredzot viņš tev nav gana labs ja jau vari tā domāt jau.
02.11.2014 03:23 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Shii vienkaarshi ir vaargulju paaudze. Agraak njunjnjas armijaa par viirieshiem izaudzinaaja, tagad njunjnjas paliek par njunjaam uz visu muuzhu. Rakstura stingriiba, gariigais speeks, utt. kljuust arvien retaaka paraadiiba. Tagad njunjnjas aiziet uz darbu un viss-paargurushi.
Ber varbuut taveejais nemaz nepuulas, jo domaa, ka 10 meeneshu deelj nav veerts. Vientuliibu kliedee un pietiek.
02.11.2014 08:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mans draugs arī ļoti nogurst, bet nečīkst. Viņš pat bieži vien ierosina dažādas kopīgas aktivitātes, kurām es atsāktu, jo redzu, cik viņam nogurušas acis.

Es saprotu, ka problēma nav nogurumā, bet gan tajā, ka puisis nemāk savākties, iztērē 2. Pusītes enerģijas resursus, lai uzvestos pieņemami. Pārim jādomā, kā saaudzēt un rūpēties vienam par otru, ne jāizrīkojas, kā ar emociju atkritumu tvertni..
02.11.2014 11:23 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Shii vienkaarshi ir vaargulju paaudze. Agraak njunjnjas armijaa par viirieshiem izaudzinaaja, tagad njunjnjas paliek par njunjaam uz visu muuzhu. Rakstura stingriiba, gariigais speeks, utt. kljuust arvien retaaka paraadiiba. Tagad njunjnjas aiziet uz darbu un viss-paargurushi.


Jā tagad daudziem patīk tēlot milzīgos nogurumus, lai gan nekā īpaši smaga pa dienu nav darījis. Aizbrauc un darbu, nosēž 10 stundas pie datora, atbrauc un gāžas nost no kājām. Sekss šādā situācijā ir labākā atslodze no garīga darba pārslodzes.
Bet daudziem labāk patīk pačīkstēt par "milzīgo nogurumu" kas pareizāk sakot ir milzīgs slinkums un iemesls neko nedarīt.
02.11.2014 11:25 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ko tad mokies, ja jau nav paredzeets attieciibas turpinaat? Saprastu, ja buutu lielaa miila, ar kuru paredzeets turpinaat attieciibas arii esot prom un organizeet kopdziivi naakotnee.
Tu kaut kaadaa lauku ciemataa dziivo un shis vieniigais njemamais Tavaa tuvumaa? Diez vai. Probleema atrast simpaatisku puisi, ar kuru paarguleet un izklaideeties??? Kaada velna peec Tev vins jaamaina, ja jau nav nekaadu kopiigu naakotnes plaanu? Un kaapeec vinjam buutu jaacenshas Tevis deelj, ja nav nekaada naakotne paredzeeta? Princese un seksa dieviete esi?
02.11.2014 15:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits