Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vīrietis vienmēr noguris

 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
Tiekos ar vīrieti gandrīz gadu. Viņam fizisks darbs, daudz pasūtījumu, nereti strādā ilgāk kā 8h dienā, tādēļ vienmēr noguris. Kad sākām tikties, tad to īsti nemanīju. Tagad gan.

Katru reizi, kad satiekamies, viņš sūdzas, cik noguris ir, ka jau vēls, grib gulēt, vēl tālu līdz mājām jābrauc utt.; uzvedas kūtri. Viņš mani vienmēr visur aicina, es ne ar ko neuzplijos. Un tad viņš nāk uz tikšanos šādā stāvoklī.
Es vienmēr, pat tad kad pati esmu ļoti nogurusi, cenšos daudz smaidīt, jokot, nebūt pasīva, un tas viņam arī paceļ garastāvokli. Bet man tas sāk arvien vairāk apnikt. Kādēļ man tā censties, ja viņš tikai turpina izgāzt savas negācijas pār mani? Tagad jau vienmēr ejot uz randiņu zinu, ka sāksies kaukšana un man būs jāvelta daudz pūļu, lai saglabātu labu garīgo un ievirzītu vakaru patīkamās sliedēs.

Vakar gājām uz ballīti. Uzaicināja viņš, es negribēju iet, tā viņš man 2 nedēļas uzplijās, līdz es piekritu, piedāvāja pat kleitu uzdāvināt, kad teicu, ka īsti nav ko ģērbt uz tādu pasākumu. Ok, vakar satikāmies, uzreiz sākās. Negribu iet, esmu tik noguris, darba ļoti daudz, gribu gulēt, ilgi nepaliksim utttttt. Nokavējām vienu autiņu, nākamais pēc 5min, tad īsti nezinājām, uz kuru pusi jāiet - viņš par tādiem sīkumiem sāka scēnas taisīt kā jau noguruši un attiecīgi sliktā garastāvoklī esoši cilvēki dara. Sāka pat man braukt virsū, ka neticot, ka zinu kur jāiet. Ļoti sabojāja arī man garastāvokli. Tikai tad, kad es pilnīgi apklusu un vienīgi izmetu, lai nekur neiet kad ir tik noguris, tad sāka atvainoties, apskaut un uz brīdi kļuva smaidīgs, kā jau tas vienmēr notiek.

Lieki piebilst, ka sekss arī tāds nekāds, turklāt ļoti rets. Sākumā bija ideāli, vairs ne. Jau vairs neskaitu, cik reizes esmu patiesi gaidījusi tikšanos, bijusi uzvilkta, bet tad viņš visu tā sabojā, ka es vairs vienkārši nevaru. Tik ļoti tracina, ka aicina palikt pa nakti un tad visu vakaru gaudo, cik ļoti noguris un grib gulēt. Visu gribēšanu vienkārši nosit. Un kad tiekam līdz gultai, tad es jau pati esmu no viņa nogurusi un neko negribu, jo visa enerģija izlikta, lai viņa garīgo paceltu un nepalaistu vakaru vējā, kūtri žēlojoties. Protams, nākamajā dienā nožēloju, bet tajā brīdī citādi rīkoties nespēju un nevēlos.

Nezinu vairs, ko darīt. Man viņš ļoti patīk, sākumā biju pat iemīlējusies, jo sākumā viņš vienmēr bija enerģisks un mēs lieliski pavadījām laiku, mums ir ļoti daudz kopīgu interešu. Tagad arī ir bijuši lieliski vakari, kad man ir izdevies viņa garīgo uzlabot. Bet šādas attiecības ir ļoti nogurdinošas. Ko šādā situācijā iesākt? Pamest viņu īsti negribu, jo pēc 10 mēnešiem pārvācos, un uz tik īsu laiku negrasos meklēt ''īsto mīlestību.'' Retāk tikties? Sākt zāģēt? Samierināties uz šiem pāris mēnešiem? Svārstos, jo apzinos, ka tā patiesi nav tikai vīrieša vaina, daļēji vainīgs arī darbs. Bet nu tikai daļēji.
01.11.2014 19:20 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Tāda opcija, kā izrunaties nepastāv? Es noteikti iesāktu sarunu par to nemitīgo gaušanos. Jā, mes visi nogurstam, bet ja esi tiiik noguris-ej gulēt, nevis tiecies ar mīļoto sievieti un čiksti par to.
01.11.2014 19:27 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Vai esi uzaicinājusi uz nopietnu sarunu un pateikusi viņam, kas šis ir nopietns šķērslis jūsu attiecībām? Vai viņš to zina, ka Tevi nogurdina nemitīgi viņu uzmundrināt?
01.11.2014 19:29 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pamest viņu īsti negribu, jo pēc 10 mēnešiem pārvācos, un uz tik īsu laiku negrasos meklēt ''īsto mīlestību.''


Tad laikam, jāsecina, ka problēma nav tik nopietna. Ja mūža mīla un tavu piecu bērnu tēvs šitā izrīkotos, tad tiešām būtu galva jālauza, bet, ja tā rīkojas "pagaidu variants", tad, laikam, atliek tikai tikties ar viņu tad, kad viņš nav noguris. Pat ja tas ir reti.

Zāģēšana gan nelīdzēs, tikai izraisīs lielāku "nogurumu".
01.11.2014 19:30 |
 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
Čupakabra, esmu par to runājusi. Viņš vienmēr kļūst ļoti laipns, atvainojas, liek rokas ap manu vidukli, sāk smaidīt un jokoties. Bet nākamajā tikšanās reizē atkal žēlojas. Un es nespēju katru reizi viņu zāģēt, negribu būt tāda maita, jo ticu, ka viņš tajā darbā patiesi nogurst, un mani pārmetumi tur daudz nepalīdzēs.
01.11.2014 19:33 |
 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
57days, tev taisnība, milzīga problēma tā nav un sirds man daudz nesāp, tā kā tik pat drīz šķirsimies. Bet es tomēr gribētu šos atlikušos 10 mēnešus pavadīt lieliskās attiecībās, kādas tās potenciāli varētu būt un reiz bija, nevis šādās nogurdinošās celibāta peripetijās.
01.11.2014 19:36 |
 
Reitings 160
Reģ: 06.03.2009
Es no vienas puses ļoti labi saprotu Tavu vīrieti, jo šobrīd esmu viņa vietā. Draugam ir brīvaks grafiks, toties darbs vēlu beidzas. Man ir ļoti saspringts grafiks (mācības un pilnas slodzes darbs). Vakaros esmu nogurusi un viss besī. Tiekamies tad, kad draugs atbrauc ciemos. Ļoti cenšos kaut mirkli neizrādīt savu nogurumu, lai mīļotais var kaut mirkli izbaudīt manu klātbūtni. Man pašai ļoti nepatīk tas, ka esmu visu laiku nogurusi un īgna, bet neko darīt. No nākamā gada mācības vairs nebūs un tad būs vieglāk. Tā kā darba dienas mums tik pat kā nav, toties nedēļas nogalēs pavadam laiku kopā (ja man nav jāstrādā). Nezinu kāda ir Tava situācija - vai tas ir ilgstoši vai arī tā kā man -tikai uz laiku.

Vai jūs nedēļas nogalēs netiekaties?
01.11.2014 19:38 |
 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
Chiepa, mēs tiekamies gan darba dienās, gan nedēļas nogalēs, stāsts ir vienmēr tas pats. Kā rakstīju, viņa nogurumu es pilnīgi saprotu, pati arī to esmu piedzīvojusi uz savas ādas, tādēļ arī veltu tik daudz pūļu mūsu attiecībām. Ja viņš vienkārši būtu ar tādu pasīvu/vārgu raksturu, tad vispār pat neapsvērtu būt kopā.

Kas tev palīdz atslābt, kas uzlabo garastāvokli, liek nogurumu aizmirst? Varbūt man vajag kādas jaunas idejas, nezinu vairs...
01.11.2014 19:48 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
tiekaties retāk? tad, kad viņam ir brīvdiena, piemēram. ieraksti viņa čīkstēšanu un tad nākamajā kaukšanas reizē atskaņo.
bet ja nopietni, tad beidz viņu visu laiku uzmundrināt? Lai cilvēks kauc, ja tā grib. Lai izkaucas un tad tiekas ar tevi!
01.11.2014 19:52 |
 
Reitings 160
Reģ: 06.03.2009
sarkans, man palīdz tas, ka draugs ir blakus. Bieži vien ir tā, ka es aizmiegu krietni ātrāk nekā viņš, bet tik un tā sajūta ir forša, jo es zinu, ka viņš ir blakus. Viņš arī ir teicis, ka viņam patīk skatīties TV, ja es blakus čuču.
Kas man uzlabo garstāvokli - baseins, SPA. Aizejiet uz kādu SPA centru. Lai arī cik noguris būtu vīrietis, tam vajadzētu patikt. Dariet lietas, ko ikdienā nedariet. Ja parasti ejiet uz kādu kafejnīcu, tad to nedariet. Loģiski, ka sēžot kafejnīcā, viņam nāks miegs. Mēģiniet darīt kaut ko aktīvu. Varbūt sāciet iet uz deju stundām. Nogurumu īsti aizmirst nevar.

Prieks, ka esi saprotoša. Tev jābūt stiprai. Mans draugs šajā ziņā ir ļoti stiprs un neļauj man sabrukt. Bet mani mierina fakts, ka no janvāra būs vieglāk.
01.11.2014 19:52 |
 
Reitings 346
Reģ: 21.05.2014
Cilvēku neizmainīsi vai nu samierinies, vai tiekaties tikai tad kad viņam atvaļinājums. Bet vispār ņuņņa ne vīrietis.. (atvaino)
01.11.2014 19:55 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Varbut tiešam tiekaties retak, lai viens pec otra sailgojaties vairāk un varbut pie retaakaa tikshanaas reizeem vinsjh vairaak noveertees kopaa buushanu.
01.11.2014 19:56 |
 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
Medusmaize - godīgi sakot, pēdējā laikā arī mans viedoklis par viņu sāk strauji kristies, lai gan cenšos to neizrādīt un dot otru iespēju. Pati arī neesmu ideāla tomēr.

Domāju, ka patiesi būs jāiztiek ar 1 tikšanos nedēļā, tikai brīvdienās. Lai gan prieka no šādām attiecībām praktiski nekāda. Tikai mokas, jo nevaru satikt biežāk, vai arī mokas, jo satiekot viņš rada tikai vilšanās sajūtu.
01.11.2014 20:09 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
sarkansKas pie, velna, jūs vieno? Kad nesatiecies, viņš tev naudu sūta?

Viņš mani vienmēr visur aicina, es ne ar ko neuzplijos. Un tad viņš nāk uz tikšanos šādā stāvoklī.

Viņš noteik nogurst, nedēļu tev dirsā lienot, lai tiktos un saglabātu kontaktu, un jūtās tikpat sūdīgi.
01.11.2014 20:39 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Mans viirs vakaros ari shausmigi piekusis, bet es vinju saprotu, tapec milas priekus atstaajam uz rita pusi :D pameginat :D
01.11.2014 20:42 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Domāju, ka patiesi būs jāiztiek ar 1 tikšanos nedēļā, tikai brīvdienās. Lai gan prieka no šādām attiecībām praktiski nekāda. Tikai mokas, jo nevaru satikt biežāk, vai arī mokas, jo satiekot viņš rada tikai vilšanās sajūtu.

Nu kas tā par čīkstēšanu? Ja bojā tev garastāvokli, liek vilties, tad šķiries un meklē savu ideālo vīrieti.
Viņš sūri strādā, bet tu aiz muguras veido tēmas, cik kaitinoš viņš ir.
01.11.2014 20:44 |
 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
Sākas.
01.11.2014 20:48 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pamest viņu īsti negribu, jo pēc 10 mēnešiem pārvācos, un uz tik īsu laiku negrasos meklēt ''īsto mīlestību.''

Tu šos 10 mēnešus nu nekādi nevari iztikt bez attiecībām, ja tagadējais tev krīt uz nerviem?
01.11.2014 20:49 |
 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
Selīna, varu, bet negribu. Vīrietis lielisks, tikai tā čīkstēšana jau ir izvedusi no pacietības. Tagad domāju, ka varbūt nav tik slikti, vienkārši vajadzēja to visu, kas sakrājies, kaut kur uzrakstīt.
01.11.2014 20:57 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Bet es tomēr gribētu šos atlikušos 10 mēnešus pavadīt lieliskās attiecībās,

Manuprāt uzbur parāk lielu problēmu priekš 10 mēnešiem vēl atlikušiem, kas ir domāti priekš viņa un Tevis. Vai tiešam nevari iztikt bez attiecībām un teiksim tā nečakarēt otru cilvēku, ja tā pat jūsu ceļi šķirsies?
Manuprāt, attiecības ir jāveido uz pamatu bāzes-" Tavas problēmas, tagad ir manas problēmas " kā arī iemacīties saprast otru ar laiku, piekāpties un respektēt, ja protams otru cilvēku mīl, un viņš Tev ir svarīgs.
01.11.2014 20:59 |
 
Reitings 70
Reģ: 01.11.2014
Marbell, mans laiks man ir dārgs, negribu to velti tērēt. Un nezinu, kādēļ es pēkšņi esmu tā čakarētāja, ņemot vērā, ka tik daudz viņa labā daru.
01.11.2014 21:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits