Esmu apjukusi, ļoti nepieciešams jūsu viedoklis

 
Reitings 14
Reģ: 30.06.2014
Esmu galīgi apjukusi, nezinu ko domāt. Sanāca tā, ka runājoties ar draugu pat nezinu kā nonācam pie tēmas krāpšana (pirms tam arī par to bijām runājuši un viņš vienmēr izteicās ka tā nevarētu, jo viņs ir ticis krapts) un viņs izteicās, ka nevarot jau zināt, kas būs pēc vairākiem gadiem un ka var taču iepatikties cita (par šo es neuztrauktos tā jau tiešām var notikt). Bet pats trakākais, ka viņs pateica, ka ja iepatīkas kāda cita, tad protams, gribas ar viņu pārgulēt un to arī darīs. Kad jautāju, kapēc nevar tad pamest iepriekšējo meiteni un tad ar jauno darīt ko vien grib (runājām itkā abstrakti par vīriešu un sieviešu attiecībām, ne tieši mums, bet saprotams, ka tas attiecas arī uz mums), viņs atbildēja, bet tādi taču ir vīrieši viņiem vajag fizisko un ja nu tā jaunā tomēr ir ar tarakāniem, jāiepazīst vispirms, lai izlemtu vai iet prom pie jaunās... Tādējādi secinu no viņa teiktā, ka principā viņš man pasaka, ka kādreiz ir gatavs mani krāpt un to slēpt, jo redz nekad jau neko nevar zināt un viss var gadīties.. bet bāc es to nesaprotu, es zinu ka man tā negadīsies, ja es iemīlēšos citā, tad nespēšu sāpināt savu esošo mīļoto un šķiršos. Tagad nesaprotu ko man darīt, kā rīkoties, ja šis cilvēks grib nākotnē precēties un bērnus, bet tajā pašā laikā ir man pateicis ko tādu.. kā man viņam uzticēties? Piedod, ka tik gari, esmu nereāli apjukusi, gribas tikai raudāt un raudāt..
27.10.2014 15:42 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Un pats smieklīgākais visā šajā situācijā, ka viņs ir tas kuram tas sex mazāk nozīmē un kurš tieši nedomā ar savu krānu - mājās sēdētājs, kurš tikai visu laiku runā par precēšanos un bērniem

Varbūt viņš runā par to laiku, kas tikai varētu būt..kādreiz.
Vispār es laikam to diskusiju turpinātu un jautātu, kur tad loģika, ja tu esi tik uzticams puisis man, sēdi mājās un plāno ģimeni, bet tagad saki, ka krāpšana ir normāla vīrieša lieta.
Es laikam runātu daudz un ilgi :D
27.10.2014 16:04 |
 
Reitings 14
Reģ: 30.06.2014
Dīvaini.. man būtu droši vien sarežģīti dzīvot ar cilvēku, ar kuru uzskati tik ļoti atšķiras. Jā.. mēs ar draugu daudzās ziņās esam atšķirīgi, bet fundamentāli principi, nostāja, uzskati.. mums tomēr sakrīt

Tur jau tā lieta, ka līdz šim mums uzskati par šo sakrita. Viņam nav bijis neviena vienas nakts sakara un pret attiecībām viņs izturas ļoti nopietni, nu vienvārdsakot nopietnais tips. Esam jau iepriekš par šo tēmu runājuši un vienmēr sakrita domas, par to ka krāpšanai liels nē. Ja nu kkad nākotnē satiek savu otro lielo mīlu, tad tas tiek paziņots un otrs cilvēks netiek krāpts un sāpināts. Bet te pēkšņi kkāds šāds teksts, es esmu ja godīgi uz mutes.. pat nezinu tagad ko domāt, likties mierā, vai tirdīt vēl viņu, runāt vēlreiz par šo.
27.10.2014 16:05 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Izklausaas peec nenobriedusha puishelja. Normaals nobriedis viirietis noteikti speej domaat arii ar smadzeneem, ne tikai ar savu kraanu...

+++
piekritīšu šim, taču, cik gan bieži dzīvē nav redzēts, ka lielie krāpēji tomēr visbiežāk izrādās tie, kas ar putām uz lūpām apgalvo, ka nekad, nekad nevienu nespētu nokrāpt.
27.10.2014 16:07 |
 
Reitings 14
Reģ: 30.06.2014
Varbūt viņš runā par to laiku, kas tikai varētu būt..kādreiz.
Vispār es laikam to diskusiju turpinātu un jautātu, kur tad loģika, ja tu esi tik uzticams puisis man, sēdi mājās un plāno ģimeni, bet tagad saki, ka krāpšana ir normāla vīrieša lieta.

Es jau arī jautāju, kur ir tā loģika šajā visā, jo viņs man piekrīt, ka tā nav smuki darīt, ka tā ir krāpšana, bet viņs nevarot neko paredzēt par nākotni. Viņs mani mīlot, grib ar mani ģimeni, bet neko jau nevarot paredzēt, viņs nevarot solīt, ka nekad neiemīlēs citu. Tad atkal sāk runāt vispārīgi, ka attiecības ir risks tikt sāpinātam.
Aij nu es nezinu, tad viņs saka, ka mīl mani un netaisās krāpt, bet no otras puses atkal redz var notikt tā, ka iemīl citu un vīrieši ir tendēti vairāk uz fizisko un var būt tā jaunā mietene nemaz nav mīļāka par otru un tādējādi sanāk, ka tomēr grib palikt ar pirmo kopā. Galīgs sviests manām smadzenēm, es tikai ieciklējos un to, ka var man krāpt.
27.10.2014 16:11 |
 
Reitings 14
Reģ: 30.06.2014
Jūtos tik nenormāli sagrauta.. Ar pāris vārdiem visu manu uzticību sagrāva, kaut gan ar savu rīcibu visu šo laiku pierādīja sevi kā ļoti uzticamu vīrieti :(
27.10.2014 16:18 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nu bet tu pastāsti savam vīrietim, kā jūties. Man ir tā, ka reizēm runāju kaut ko, ko nedomāju :D varbūt tavs vīrietis arī ir tāds. Mans vīrs jau pieradis , ka reizēm sākumā pasaku un tikai tad domāju, ko pateicu. Pastāsti, ka tevi tas aizvainoja, ja būs normāls vīrietis, tad sapratīs un citreiz piedomās pie tā, ko saka.
27.10.2014 17:06 |
 
Reitings 14
Reģ: 30.06.2014
Nu jā tagad sēžu un domāju, vai kad viņs pārnaks no darba runāt vēlreiz par šo tēmu vai likties mierā?
27.10.2014 17:09 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja jau tas Tevi nomāc un Tu par to domā, tad, protams, runā.
27.10.2014 17:11 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
runāt vēlreiz par šo tēmu vai likties mierā?

Protams, runāt vēl, jo Tu jau nevari mierā nosēdēt, nedomājot, kā tas bija domāts. Pašai būs mierīgāka sirds, kad viss būs izrunāts.
27.10.2014 17:12 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Parasti tādas vēlmes puišiem nemainās, zinu no pieredzes.
27.10.2014 17:14 |
 
Reitings 14
Reģ: 30.06.2014
Parasti tādas vēlmes puišiem nemainās, zinu no pieredzes.

Pēc viņa vārdiem nav viņam nekādas vēlmes un to pierāda arī viņa rīcība visu attiecību laiku.
Protams, runāt vēl, jo Tu jau nevari mierā nosēdēt, nedomājot, kā tas bija domāts.

Nu pēc viņa vārdiem, nekāīpaši tas nebija domāts, vnk tīrti teorētiski. Tas neesot bijis domāts, ka viņs mani taisās krāpt, bet ka neviens nevar 100% apgalvot par nākotni, ka nekas tāds nekad nevar atgadīties
Ja godīgi nepalika man lielāka skaidrība.
27.10.2014 17:24 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Pēc viņa vārdiem nav viņam nekādas vēlmes un to pierāda arī viņa rīcība visu attiecību laiku.


Pēc tā, kā raksti šeit
viņs pateica, ka ja iepatīkas kāda cita, tad protams, gribas ar viņu pārgulēt un to arī darīs


Acīmredzot tāda doma galvā ir apdomāta, pats tak godīgi pateica, ja satiktu citu, kas patiktu, labprāt pārgulētu. Nu lūk, tā ir vēlme.
27.10.2014 17:26 |
 
Reitings 413
Reģ: 12.04.2010
Es domāju, ka satraukumam nav pamata, spriežot pēc visa tā, ko uzrakstīji.
Aizfantazējās, tā teikt... :)
27.10.2014 17:28 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
viņs nevarot solīt, ka nekad neiemīlēs citu.

Man tas nav saprotams. Okej, mēs neviens nevaram zināt,kā būs nākotnē un kā dzīvē iegrozīsies, bet esot attiecībās ar cilvēku - saka,ka mīl, grib pērnus, kāzas un runā par kaut kādām iespējamām citām,kuras varbūt mīlēs, varbūt nemīlēs. wtf?
Kurš vīrietis vispār runā par nākotnes citām, sakot,ka mīl, domājot par kopīgiem bērniem utt.? :D šīzīgi.
Visi jau precas ar domu,ka nodzīvos kopā līdz kapa malai. Dzīvē ne vienmēr tā notiek, bet ja jāprecas ar kādu,kas jau apcer krāpšanu un citu mīlēšanu pirms kāzām...es nezinu.
27.10.2014 17:31 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
To viņs teica, ka vīrieši tā dara. Mēs runājām vispār par situāciju kopumā, par krāpšanu, Tad nu viņs izteica savas domas, ka vīriešiem jau fiziskais ir svarīgāks nekā sievietēm, tām ir svarīgākas attiecības. Sacepos es par to, ka viņs izteica tādu domu, ka kādreiz nākontē, ja laulībā iestājas pēc daudziem gadiem rutīna, tad ir iespēja, ka cilvēks krāps. Un protams man to ir sāpīgi dzirdēt, kaut gan nekādu reāla pamata nav bijis mūsu attiecībās, sāp tie vārdi. Zinu, ka šobrīd varu viņam pilnībā uzticēties, dažādus parbaudījumus ir izturējušas mūsu attiecības un zinu, ka vēlmes viņam nav. Bet man sāp tas, ka pēc vairākiem gadiem, kad būsim precējušies un būs bērni, var iestāties krīze un tad.. Principā laikam man sāp tas, ka es būsu tad jau veca un man būs grūti sākt jaunas attiecības ar bērniem, bet vīriešiem tas ir viegli..
27.10.2014 17:33 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
Eh negribēju no si profila atklāt savu sāpi, bet nu neko..
27.10.2014 17:33 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Vārds vārdā pilnībā piekrītu Čupakubra pēdējam komentāram. Vienmēr ar par to prātoju ikreiz, kad uzdzirdu kaut ko šādu.
27.10.2014 17:34 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
saka,ka mīl, grib pērnus, kāzas un runā par kaut kādām iespējamām citām,kuras varbūt mīlēs, varbūt nemīlēs. wtf?


Ir tādi cilvēki pa gaisu ( es tai skaitā :D ), kam patīk kaut ko nereālu reizēm pafantazēt un dažreiz arī nejauši kaut ko pateikt otram no tām visām fantāzijām. Tas nebūt nenozīmē, ka pavisam nopietni apsvērtu to darīt reāli.
27.10.2014 17:35 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Eh negribēju no si profila atklāt savu sāpi, bet nu neko..


Kāpēc daudzas šeit veido vairākus profilus? Vieglāk atklāt savas sāpes no dažādiem profiliem?
27.10.2014 17:35 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
Nezinu neko par daudzām, bet negribējās, lai kāds atpazīst..
27.10.2014 17:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!