Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Smieklīgi šausmīgie randiņi un interneta iepazīšanās.

 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Čau, skaistās! :)

Atceros te bija forša diskusija par smieklīgiem atgadījumiem randiņos un tml. Pati laikam uz tādu īstu randiņu neesmu bijusi, bet esmu nolēmusi izmeiģināt iepazīties internetā un pat nezinu kam gatavoties. :D
Jebkurā gadījumā, padalieties ar smieklīgiem, veiksmīgiem, mīļiem un pašiem šausmīgākajiem randiņu stāstiem. It īpaši, aklo rndiņu, par interneta puišiem un tml.

Un vēl lietas, kam jāpievērš uzmanību, kas norādītu, ka nav tas īstais, ar ko vajadzētu satikties jau sarakstes laikā... tas tā, meitenēm, kas satikušās ar internetā iepazītiem puišiem.

Paldies. ;*
23.10.2014 14:32 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Vienu reizi savā mūžā esmu aizgājusi uz aklo randiņu, kad iepriekš redzēju tikai bildi. Man bija kādi 19. Īpaši daudz neatceros. Mēs gājām pastaigāties. Aizgājām pāri Vanšu tiltam, bet atpakaļ man vairs negribējās nākt kājām, tik ļoti viņš man bija apnicis. Atbraucām atpakaļ ar trolejbusu. Tādu memmīti es vēl nebiju satikusi, viņš visu laiku runāja par savu mammu, ar kuru, protams, vēl dzīvoja kopā. Tas bija murgs. :D Labākais, ka pēc tam viņš arī vēlreiz gribēja tikties un aicināja vēl vairākas reizes, protams, ne uz vienu vairs negāju. Un kopš tiem laikiem arī internetā iepazīties nemēģinu un netaisos. :D
23.10.2014 14:40 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Es nekad neesmu iepazinusies internetā, tas tiešām ir ļoti bailīgi.
Ņem vērā, ka lielākā daļa daudz ko samuld par sevi. Mana draudzene, biju uz randiņu un šis teica, ka esot ļoti garš un sportisks, bet izrādījās ka šis ir tikai 1,70 cm un sporta zālē nekad nebija iekšā bijis. Nu vispār vāks.
23.10.2014 14:44 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nu bez foto laikam vsp nepiekristu tikties. Ja reiz es savu bildi piedāvāju, gaidu to arī no otra.
23.10.2014 14:48 |
 
Reitings 141
Reģ: 09.10.2012
Es neriskētu iet satikties ar kādu no interneta, vispār nemaz neriskētu ar kādu iepazīties, jo nezini, kas otram ir nolūkā.
23.10.2014 14:53 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Es liekas te jau vienreiz stāstīju, bet , nu lai iet vēlreiz.
Bija man tukšais periods un otrapuse uzrakstīja tāds tīri sakarīgs, simpātisks, kopts puisis. Sarunājām satikties, bet bija vēl marts, visai auksti. Nu tā mēs satikāmies liekas pie Origo un puisis tas pats, bet nekārtīgs, mati nemazgāti, drēbes netīras, kurpes novazātas. Bet nu es neko. Tā viņš noteica, ka braucam uz Andrejostu pastaigāt (atgādinu, marts, vēl auksti!). Bet nu labi. Iekāpjam tramvajā, viņš uzreiz nosaka - es nekad nemaksāju, lai viņi iet dillēs. Khmm, nu labi. Izkāpjam tur, tur pāri sliedēm jākāpj, es klupdama krizdama, bet viņš tikai nosaka - nenokrīti uz deguna. Tad tur vajadzēja ieiet alkohola veikalā, kur viņam paprasīja dokumentus, izrādījās jau, ka visa maka nav un man bija jāsamaksā. Tālāk mēs tur labi, ja 10 min pastaigājām kā viņš sāka pieminēt, ka esot apaļakā par iepriekšejām meitenēm ar ko viņš saticies. Tad nu es teicu, ka laikam man jābrauc mājās būs, jo bija par traku. Aizgājām atpakaļ līdz tramvajam, kur viņš, protams, atkal noteica, lai iet dillēs un izkāpa 2 pieturas pirms manis ar teikumu - ja es tev uzpīkstinu, atzvani. EEhh :D
23.10.2014 14:54 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
harmless_ tici man foto jau var sameklēt nezin kādus. Es dzirdēju, ka vienreiz viens atsūtīja bildi no super dīvaina leņķa bet izskatījās OK, tomēr dzīvē bija pabriesmīgs. :D

Aa tad arī viens sūtīja bildi kur smaida bez zobiem, bet randiņā draudzene gandrīz esot apkritusi ieraugot viņa pustukšo muti :D
23.10.2014 14:55 |
 
Reitings 6
Reģ: 07.10.2014
Man gadījās visas foršas pieredzes : ) Puisis, ar kuru iepazinos bija fantastisks, vēl labāks nekā bildēs, garš, kopts, muskuļots, īsāk sakot, īsts sapnis :D neliels vasaras romāniņš bija, bet tad nācās atvadīties - augstskola un tādas lietas. Skaista pieredze. Ļoti daudzi cilvēki, kurus iepazinu, tagad ir burvīgi draugi. Man jau šķiet, ka nevajag kautrēties vai, atsaucoties uz sliktu pieredzi, pārstāt eksperimentēt. Mēs esam jaunas, skaistas un viss būs forši !
23.10.2014 14:56 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Vijolīte, drīkst pajautāt cik 'apaļa'tu esi ? :D

Es laikam, ja viņu redzētu pie Origo, tad uzreiz izliktos, ka nepazīstu un nemaz neaizietu. Ja, mani kāds aicinātu satikties pie Origo, uzreiz atteiktu jo tā ir urliķu tikšanās vieta un tas jau norāda, ka nebūs veiksmīgs randiņš.
23.10.2014 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Nedaudz vairāk kā 6 ar pusi gadus atpakaļ devos uz aklo randiņu, 4dienā atrakstīja nākamajā tikāmies, no sākuma uu filmu, tad pastaiga tumsā pa Mangaļsalu un tad pastaiga pa nakti gar Jūrmalas jūru. Rezumē: visus šos gadus dzīvojam kopā, ir gadu vecs bez gala forš dēliņš un 3mēn jau esam precēti.:)

Ar šā brīža domāšanu pat nepieļautu tādu domu kā aklais randiņš, bet no otras puses, prieks ka biju tik naiva un piekritu.:)
23.10.2014 15:00 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Nu bez foto laikam vsp nepiekristu tikties.


Pff...Foto ir fufelis. Man viena draudzene sevi tā fotošopēja- taisīja krietni tievāku, brūnāku, spilgtāku matukrāsu, baltākus zobus utt... Štrunts par to pārējo, bet jēga sevi taisīt uz pusi tievāku??? Labāk, lai redz bildē Tevi nesmukāku, bet dzīvē smukāku, nevis otrādi.
23.10.2014 15:00 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Lexyyy, 38/40 izmērs, briesmīgi :D
Jā nu vajadzēja man to visu jau ātrāk izbeigt, bet es biju jauna un vientuļa :D
23.10.2014 15:01 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Esmu satikusies ar diviem internetā iepazītiem puišiem. Par aklajiem randiņiem gluži nosaukt tos nevarēja, jo abiem puišiem bija bildes. Pirmais bija 2 gadus jaunāks par mani, man bija 20. Bijām pāris reizes satikties, bet tie randiņi bija nekādi. :D Nu ok, pirmajā aizveda mani paēst, bet pēc tam stāvējām vienkārši Origo un skatījāmies uz garāmgājējiem. :D
Ar otro satikos dažus mēnešus vēlāk. Ar viņu izvērtās attiecības, bet ļoti neveiksmīgas...

Bet ir arī veiksmīgs piemērs - mana labākā draudzene. Viņa ar internetā iepazītu puisi kopā ir jau vairākus gadus un viss viņiem ir izvērties ļoti forši. :)
23.10.2014 15:01 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Es kādas 4x esmu tikusies ar puišiem no interneta.
Nekā sakarīga.
Bet ar 1 vēl tagad uzturu kontaktus, tiešām normāls puisis.
23.10.2014 15:03 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
Ieviesīsim diskusijā jaunas vēsmas.
Lai gan neesmu meitene, bet šad tad sanāk aiziet satikties tieši no interneta.
Tad pieredze ir tāda, kad arī pašas meitenes nav tik perfektas, retā uz tikšanos atnāks ar svārkiem, nevis džinsiem, retā uzvilks apavus ar papēdīti. Nemaz nerunāsim par tādu lietu kā būtu kādreiz jāpaskatās spogulī un jāpiekrāso ataugušās matu saknes, vai arī jāsaved kārtībā roku nagi. Un kur nu vēl paliek pieskaņota apakšveļa pie virsējā apģērba, lai nekas neizceltos gan pēc krāsu salikuma, gan pēc modeļa.
23.10.2014 15:07 |
 
10 gadi
Reitings 6194
Reģ: 01.04.2009
Man gan nav bijuši nezin kādi pārsteigumi. Cik nu esmu satikusies, tik esmu bijusi godīga - pati sevi parādu tādu, kāda esmu un gaidu no otra to pašu. Internetā iepazītie puiši dzīvē izskatījušies tādi paši, kā bildēs, parasti arī saraksti uzturēju pietiekami ilgi, lai saprastu, kāds cilvēks, un tad arī nebija pārsteigumu satiekoties.
23.10.2014 15:12 |
 
Reitings 266
Reģ: 13.01.2014
Ieviesīsim diskusijā jaunas vēsmas.
Lai gan neesmu meitene, bet šad tad sanāk aiziet satikties tieši no interneta.
Tad pieredze ir tāda, kad arī pašas meitenes nav tik perfektas, retā uz tikšanos atnāks ar svārkiem, nevis džinsiem, retā uzvilks apavus ar papēdīti. Nemaz nerunāsim par tādu lietu kā būtu kādreiz jāpaskatās spogulī un jāpiekrāso ataugušās matu saknes, vai arī jāsaved kārtībā roku nagi. Un kur nu vēl paliek pieskaņota apakšveļa pie virsējā apģērba, lai nekas neizceltos gan pēc krāsu salikuma, gan pēc modeļa.

kāds gudrs cilvēks :) parasti koptas meitenes tam visam skatās pakaļ :)
23.10.2014 15:16 |
 
Reitings 140
Reģ: 11.10.2012
siinchukss
ne vienmēr tā ir, jo sievietes sevi spogulī redz daudz labākas nekā viņas patiesībā izskatās.
23.10.2014 15:28 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
jo sievietes sevi spogulī redz daudz labākas nekā viņas patiesībā izskatās.

Nopietni?
23.10.2014 15:31 |
 
10 gadi
Reitings 6194
Reģ: 01.04.2009
Nu, kaut kā biežāk gan dzirdēts, ka tieši meklē kompleksus tur, kur to nav. Kaut gan - dažādi.
23.10.2014 15:33 |
 
Reitings 266
Reģ: 13.01.2014
jo sievietes sevi spogulī redz daudz labākas nekā viņas patiesībā izskatās.

nepiekrītu jo lielāka daļa sieviešu redz vai kkas nav kārtībā vai viss ļoti labi .nav tā kā tu stāsti !
23.10.2014 15:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits