Vīrietis mājās

 
Reitings 154
Reģ: 09.06.2010
Meitenes, lūdzu pastāstiet ar ko jūsu vīrieši nodarbojas mājās darbdienu vakaros pēc darba? Vai arī nedēļas nogalēs, kad tās pavadāt mājās? Vakar ar manējo mums bija kārtējais kašķis par šo tēmu, jo viņš praktiski visu brīvo laiku mājās pavada spēlējot datorspēles. Saka, ka mājās neko citu jau neesot ko darīt. It kā jau tā arī ir, bet tomēr... Reizēm rodas sajūta, ka esmu viena mājās, jo viņš stundām var nekustīgi klusumā sēdēt un spēlēt. Kad rodas izdevība, vis kaut kur braucam un ejam kopā un tad ir ok, bet mājās pavadītais laiks šķiet pilnīgi nejēdzīgs.
15.10.2014 14:25 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Annie, vakaros piemēram es vispār nesēžu internetā, tik cik no telefona ieskatos instagram, facebook kad nopīkst ka kāda ziņa atnākusi, kur nu vēl cosmo, tas ir reti. Tāpat esmu paudusi draugam nostāju, ka man nepatīk ja manā klātbūtnē viņš ietu telefonā un skatītos, citreiz vienojamies abi ka ieskatīsimies, piemēram, pēc kāda pasākuma kas ir ik nedēļu skatamies kādi citiem rezultāti un tad jau kopā diskutējam, bet nu ne jau sēdēt nonsenā internetā, kur nu vēl spēles, kas šķiet bērnu padarīšana.
15.10.2014 15:40 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Laikam skanēs divaini, bet man mans geimeris absolūti netraucē. Protams, ik pa laikam kopā paskatamies kādu seriālu, vai paspēlējam kārtis, izvēršam trakas diskusijas, par jebkuru tematu vairāku stundu garumā. Kopuma ņemot, esmu tiri apmierināta, ka mans virietis negrib visu uzmanibu veltit man, un ka man nav jālēkā riņķi apkārt viņam un jādudina, ka man trūkst uzmanibas. Patik tā sajūta, ka katrs esam aizņems ar savām lietām, bet atrodamies vienā telpā. Māju isti kārtot nelauju, jo tad tiek izjauka mana kārtiba, un tad atrast neko vairs nevaru, traukus ari nepatik, ka kāds cits mazgā, jo vajag sajūtu, ka ar pirkstu pārbrauc pār trauku, tas čikst no tiribas. Ēst gatavo viņš. Pārsvarā.
15.10.2014 15:39 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Vispār palasot jūsu teikto secinu, ka manējais ir tāds interesants geimeris... Viņš nekad neatsaka palīdzēt mājas darbos, bieži vien arī pats pēc savas iniciatīvas kaut ko izdara, sporto - komandu sporta treniņi + reizēm sporta zāle, mēdzam arī kopā ēst uztaisīt, kaut kur aizbraukt utt, BET tik un tā kaut kā sanāk, ka tās spēles viņš spēlē ļoti daudz... Pārāk daudz... Visādas - daudzlīmeņu stratēģiskās, flash utt... :/


Nemekle problemu , kur to nav un jo mazak, salidzini ar citiem viriesiem. Vins tev palidz,nesuta nafig, kad palidz kko , sporto. Tada veida vins atsledzas no realitaes,no problemam, atslabst. Neviens mes neesam ideals, neviens.
15.10.2014 15:39 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Un , ja meitenes daudz sēž cosmo tad tas ir ok?
15.10.2014 15:36 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
tas ir tas pats kas azartspēļu un alkohola atkarība manā uztverē


Uja,uja. Manuprat, tas pat ir nesalidzinamas lietas. Tavas minetajas atkaribas tiek konkreti nauda mesta veja un sagada kartigas galvassapes gimenei.
Datorspeles vel kko nopelnit vismaz var, galvenais spelet ar meru, it Ipasi aukstajos períodos.
Autor,vasara tak vins nedirn pie datora, tapat brauciet kkur izklaideties?
15.10.2014 15:33 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Mums darba dienu vakari sanāk ļoti īsi, jo vēlu atgriežamies mājās no darbiem, bet tajā laikā draugs palīdz man apdarīt mājas darbus, kopā pagatavojam vakariņas. Atlikušajā laikā kopā noskatāmies kādu filmu, parunājamies vai izdomājam ko citu. Viņam ir viena online datorspēle, ar ko agrāk bija aizrāvies, bet šobrīd viņš to vakaros spēlē tikai tad, ja man ir kādi citi darbi pašai. Kā esmu izdarījusi vajadzīgo un varu pievērsties viņam, arī viņš pievēršas man. Tā kā ar to problēmu nav.
15.10.2014 15:31 |
 
Reitings 93
Reģ: 09.07.2013
Es laikam esmu viena no tām retajām, kurām nekas nav pretī pret to, ka mans puisis spēlē visādas spēles, galvenokārt, jau tādēļ, ka man pašai tas ļoti patīk un nereti sanāk tā, ka spēlējam abi kopā. Citi skatās seriālus un filmas, mēs geimojam, katram savs.
15.10.2014 15:29 |
 
Reitings 154
Reģ: 09.06.2010
Milano, nu, jā pa vidu spēlēm viņš arī pamanās noskatīties visas jaunākās filmas un seriālus... Viņam laikam sanāk kaut kāda kompleksā datoratkarība...
15.10.2014 15:17 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Jā, man arī laikam būtu grūti ar puisi, kurš aizraujas ar datorspēlēm vai bezjēgā skatās seriālus, es nedaru nedzu vienu, nedz otru (atskaitot UG :D) tādēļ man tas liktos muļķīgi. Kopā nedzīvojam, tādēļ atbildēt nevarēšu, bet, kad esmu pie viņa, maksimāli laiku cenšamies pavadīt kopā un darīt lietas, kuras patīk abiem. Reizēm pašā vakarā ienāku kosmītī un tad viņš jau man pārmet, ko es atkal tur varu iet iekšā un kas tik interesants tur var būt, haha :D :D
15.10.2014 15:16 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Pēc darba parasti turpina strādāt, palasa ziņas, kādu žurnālu. Māju tīru un gatavoju es, jo man nav tik daudz jāstrādā. Brīvajos vakaros kaut kur izejam, paši kaut ko uzspēlējam mājās vai sēžam katrs savā datorā. :)
15.10.2014 15:13 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Viena galējība ir spēlīšu spēlēšana, otra ir nepārtraukta seriālu skatīšanās.


Jā, te jau meitenes arī daudz seriālus skatās, ja tā ņem, cik esmu lasījusi. Man gan vispār neinteresē seriāli, nekad neskatos, TV arī praktiski neskatos. Bet toties bezjēdzīgi daudz laika pavadu cosmo, tā arī ir jau nopietna atkarība vispār :D Katram savi grēki.
15.10.2014 15:12 |
 
Reitings 2338
Reģ: 28.06.2012
jā, manējais arī ir geimeris, bet ne tāds, nu ka veltītu tikai tam savu brīvo laiku. Kad nav nekas jādara, tad viņš spēlē. Vakaros, kad pārnāk mājās, paēdam, skatamies ziņas, visādas interneta saitus...vakaros pirms gulētiešanas skatamies filmu, bet tā, kad es skatos savus seriālus, vai daru mājas darbus - viņš spēlēs savu PS4.
15.10.2014 15:12 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Atbrīvo man rokas un ņemas ar bērnu, tad es varu apkopt savu skaistumu un paloderēt! :D
15.10.2014 15:12 |
 
10 gadi
Reitings 4974
Reģ: 29.01.2009
Manējās arī spēlē kaut kādas spēlītes (manuprāt facebokā), bet viņam darbadienu vakaros mājās sanāk pavadīt ļoti maz laika (daudz darba+haltūras), tāpēc man nav pretenziju, ka viņš tā atpūšās! Reizēm ar viņu paskatamies kaut kādu seriālu. Brīvdienās gan palīdz kārtot māju,brokastis taisa, visādus mājas darbus, utt.
15.10.2014 15:08 |
 
Reitings 235
Reģ: 20.08.2014
Mans draugs atnākot mājās palīdz man pagatavot vakariņas, iemet kaut ko veļasmašīnā. Par laimi viņam nav nekādas intereses spēlīšu spēlēšanā. Parasti kopā noskatamies kādu filmu vai seriālu.

Viena galējība ir spēlīšu spēlēšana, otra ir nepārtraukta seriālu skatīšanās. Zinu puišus, kas dienā noskatās 3-5 dažādas sērijas dažādiem seriāliem, un tā katru dienu. Arī tas man šķiet ir galīgi garām.
15.10.2014 15:07 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
mājās ir gana daudz mājas darbu (gan iekšā, gan ārā)..
bet darba dienu vakarus cenšamies pavadīt nekonedarot, jo vakari ir ļoti īsi un paiet ātri, bieži viņš ir aizņemts ar saviem projektiem, tad cenšos pati sevi izklaidēt.. mēdzam arī spēlēt CandyCrush :D
15.10.2014 15:05 |
 
Reitings 154
Reģ: 09.06.2010
Vispār palasot jūsu teikto secinu, ka manējais ir tāds interesants geimeris... Viņš nekad neatsaka palīdzēt mājas darbos, bieži vien arī pats pēc savas iniciatīvas kaut ko izdara, sporto - komandu sporta treniņi + reizēm sporta zāle, mēdzam arī kopā ēst uztaisīt, kaut kur aizbraukt utt, BET tik un tā kaut kā sanāk, ka tās spēles viņš spēlē ļoti daudz... Pārāk daudz... Visādas - daudzlīmeņu stratēģiskās, flash utt... :/
15.10.2014 15:00 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Manējais kopā ar mani kārto māju, salabo to, kas salūzis, remontē kaut ko, brauc uz garāžu, nodarbojas ar savu hobiju. Kad tas viss padarīts, kompī palasa ziņas un pasēž kādā autoforumā. Par laimi, datorspēles nespēlē, man tas ātri uzkristu uz nerva :D
15.10.2014 14:54 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Datorspēles spēlēt man šķiet tukša laika izšķērdēšana un savas dzīves pazaudēšana, tādi cilvēki manā uztverē nav attīstijuši savas intereses un vispār attālina iespēju tās attīstīt.
15.10.2014 14:51 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Manējais ir ātrāk mājās par manīm, tad vienmēr taisa ēst, apdara vēl darba lietas, tad uzspēlē zoli draugos, paskatās TV! Un pirmais arī aiziet gulēt.
15.10.2014 14:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits