Vīrietis mājās

 
Reitings 154
Reģ: 09.06.2010
Meitenes, lūdzu pastāstiet ar ko jūsu vīrieši nodarbojas mājās darbdienu vakaros pēc darba? Vai arī nedēļas nogalēs, kad tās pavadāt mājās? Vakar ar manējo mums bija kārtējais kašķis par šo tēmu, jo viņš praktiski visu brīvo laiku mājās pavada spēlējot datorspēles. Saka, ka mājās neko citu jau neesot ko darīt. It kā jau tā arī ir, bet tomēr... Reizēm rodas sajūta, ka esmu viena mājās, jo viņš stundām var nekustīgi klusumā sēdēt un spēlēt. Kad rodas izdevība, vis kaut kur braucam un ejam kopā un tad ir ok, bet mājās pavadītais laiks šķiet pilnīgi nejēdzīgs.
15.10.2014 14:25 |
 
Reitings 138
Reģ: 16.08.2013
Man vīrietis atnāk no darba noguris, jo fizisks darbs, parasti duša un pc, kamēr es pabeidzu gatavot vakariņas. Paēdam visbiežāk pie tv, dažreiz, ja nav pārāk vēls, skatamies filmu. Citreiz paēdam un viņš sēž pie pc, bet es daru savus darbus, piekārtoju māju vai arī pati pie pc, ja pa dienu neesmu jau piegājusi.
Tajās 2 vai 3 darbadienās, kad strādāju es, tad gan zinu, ka viņš visu vakaru sēž pie pc un negatavo, bet ēd mājupceļā līdzpaņemto.
Man galīgi netraucē viņa spēles un sedēšana pie pc, jo ja kas jādara, tad to arī vienmēr izdarīs un dators tam netraucē.
15.10.2014 17:47 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Par vakariņu gatavošanu. Mūsu mājā gatavo, tas kurš grib ēst. (...)Tāpēc nekad neiespringstu uz to, ja nav pagatavotas vakariņas. Visi paši lieli, paši ari var sevi pabarot.


Vot, mums mājās strādā šī pati sistēma. :) Es nekādas tādas smagās vakariņas, tas ir, visādus kartupeļus, gaļas utt negribu un neēdu, man pietiek ar kadu biezpienu, tomātu, olu, tāpēc vakariņas gatavo vīrs, nu ko pats grib, to arī gatavo. Dažreiz es palīdzu kaut ko nomizot, sagriest, tas arī viss. Vakariņas gatavoju tad, ja uznāk iedvesma, kas ir ļooti reti, vai arī, kad gribu viņam pielabināties :D
15.10.2014 17:45 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Par vakariņu gatavošanu. Mūsu mājā gatavo, tas kurš grib ēst. Es vakariņas reti kad ēdu, tāpēc vrietis var gatavot ko viņš grib. Meita, pārsvarā, ēd to ko gatavo virs, ja nu akurāt grib ko citu, tad gatavoju es. Viņam patik ass un kečupains ēdiens, man sautēti dārzeņi un krējums. Tāpēc nekad neiespringstu uz to, ja nav pagatavotas vakariņas. Visi paši lieli, paši ari var sevi pabarot.
15.10.2014 17:35 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Ja es strādātu līdz 22 un manējais līdz 17, bet , kad es atbrauktu mājās, nebūtu pat pievākta māja/izkarinātas drēbes un pagatavotas vakariņas, es būtu ļoti dusmīga, pašas izlaižiet savus vīriešus. Mums tas abiem visos laikos , pie jebkādiem darba grafikiem, kas ir mainījušies , ir bijis pats par sevi saprotams , ka, vakariņas pagatavo tas, kurš laicīgāk ir mājās.
15.10.2014 17:22 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
A ko citu viņam vēl darīt.

Jocīgi, ja rodas jautājums šāds, pēc tam, kad uzskaitītas lietas, ko reāli viņš varētu darīt.
15.10.2014 17:18 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
No mājas darbiem nedara neko. Nav jau arī nekas, ko darīt. Kad man ir brīva diena, visu izdaru. Protams, gribētu jau, lai taisa vakariņas tajās reizēs, kad man ir jāstrādā līdz 22:00, bet nav tā. Atbraucu un tad arī es gatavoju. Tad ik pa laikam atnāk pie manis uz virtuvi, samīļo, papļāpājam. Kad paēdam, katrs pasēžam pie datora. Pēc tam lienu gultā, ieslēdzu tv, viņš turpina sēdēt pie datora un pēc īsa laika nāk man blakus. Sanāk viņam arī viss vakars pie datora. A ko citu viņam vēl darīt.
15.10.2014 17:15 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Divatā uztaisām ēst, aizejam kaut kur ārā pavakariņot vai uz kādu pasākumu, paskatāmies kādu filmu/seriālu... Bet gadās arī tā, ka viņš paspēlē spēlītes, kamēr es lasu šo forumu :D
15.10.2014 17:15 |
 
Reitings 7
Reģ: 15.10.2014
Pilnīgi tevi saprotu, es savu puisi satieku tikai 2 stundas diennaktī, jo nepārtraukti strādā. Atbrauc mājās paēd vakariņas, uzspēlē spēlītes un uz gultu. Liekas ka dzīvoju viena, reizēm šķiet, ka mūsu saustarpējā komunikācija iktdienā ir nožēlojama. Tad kad izdodas izsprukt no mājas dzīves, tad viss ir kolosāli.
15.10.2014 17:07 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Es vairākas reizes esmu pārliecinājusies par to, ka esmu apmierināta ar to, ka viņam dators neinteresē vispār. Viņu pie datora var redzēt pāris reizes gadā. Ja viņam kas interesē, tad pārsvarā vienmēr meklējam kopā.

Atbildot uz jautājumu, darba dienas vakari ir diezgan īsi, bet tāpat pamanās kaut ko izdarīt labu priekš mājas. Brīvdienas arī nekad nesēdēt kājas sacēlis gaisā, bet kaut ko darīs.
15.10.2014 17:06 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
bez klasiskām vakariņu gatavošanām un pļāpām, augu apskates (komplementējot man un augiem), filmām, klasiskās pastaigas katru vakaru,grāmatām mēs diezgan bieži tiekamies ar draugiem, kaut vai tikai uz tēju, vīna glāzi, vai vakariņam pie mums vai ārpus mājas (darba dienās). Tad vēl operas, teātri, reizēm divatā izrauties uz kādu jaunu restorānu, baseinu vai citu pasākumu ir vienkārši must have. Vai pavadu vīru uz svarīgiem pasākumiem. Jā ne katru nedēļu, bet tādi pasākumi arī iekļaujās darba dienās.
15.10.2014 17:03 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Lai cik diivaini neliktos, dazkaart piekriitu Elfriidam. Sievietes tieshaam meedz shaut paari paar striipu. Galvenais, ka pashas skataas seriaalus (no kuriem tikai paariitim ir kaut kaada veertiiba, paareejie notrulina praatus), vai veel sliktaak, realitaates shovus, lasa Greja nokraasas (kaut kas veel degradeejoshaaks par realitaates shoviem) vai citu pseidoliteratuuru, iegulda laiku, taisot kartinjas un beebju cepuriites (it kaa tas veicinaatu izaugsmi), nodarbojaas ar astrologijaam un fenshujiem (kuriem nav nekaada zinaatniska pamatojuma), seezj dumos sievieshu portaalos (cosmo driizaak nobrucina IQ nekaa to pacelj) un taa jo projaam. Bet ja viirietis sadomaa peec darba lai atsleegtos dariit kaadu nelietderiigu, bet patiikamu lietu, tad ir lielaa breeka, jo redziet, viiriesha izveeleetais veids nav pa praatam sievietei un vinjam driikst buut tikai tie hobiji un atpuutas veidi, kuri patiik sievietei.
Tad briinaas, kaapeec viirietis peec darba nenaak maajaa, jo vinjam peec darba tiek liegta iespeeja atsleegt smadzenes.
15.10.2014 16:58 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Manējais taisa mums mēbeles :D Bet reizēm arī spēlē datorspēles. Sākumā par to dusmojos, bet vēlāk sapratu, ka datorspēlēs viņš spēlē tieši tad, kad es pati sēžu kkādā cosmo vai kur citur internetā un neko prātīgu nedaru. ja es izslēdzu datoru un sāko ko citu darīt, vinš uzreiz pievienojas vai izdomā ko forsu. Viss ko varu eiteikt - nevajag sapūcēties, labāk vajag sapucēties un doties kkur ārā, gan jau nāks līdzi un aizmirsīs tas spēles, ja tas nelīdz, tad jau tiešām atkarība, tad nav vērts ar tādu dzīvot kopā.
15.10.2014 16:55 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Manam vīrietim, lai cik tas nebūtu briesmīgi, bet mājās nav brīvā laika. Privātmāja paņem daudz laika, spēka un prasa nepārtrauktu darbu. Vasarā tā ir zāles pļaušana, dzīvžoga cirpšana, malkas skaldīšana ziemai, haltūras garāžā utt. Ziemā māja ir jākurina katru dienu visas dienas garumā, jāšķūrē sniegu. Vakaros pēc darba vīrs paspēlējas ar meitu, kamēr es taisu vakariņas, paēdam un aizmiegam pie tv. Brīvdienās abu kopējā atpūta un svētdienas tradīcija ir Superbingo. Tāpat mums abiem patīk skatīties krievu komēdijseriālus un Discovery izsoļu raidījumus. Tagad daudz laika aiziet tupot pie datora un meklējot mašīnu sludinājumus. Nu kaut kā tā...
15.10.2014 16:47 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Piekrītu Gurri lielās līnijās. Un atbildot uz to vai ir ok, ka pavada daudz laika cosmo, vispār jau nav ok, ļoti pat nav. Cik ok vipsār var būt pavadīt brīvo laiku internetā?!

Saprotams, katrs atslēdzas savādāk, tur nav nekā peļama, kas vienam der, citam nē - es vienkārši neesmu tāds spēlīšu cilvēks, man grūti būtu, ja otrs būtu diametrāli pretējs un ļoti iekšā tādā pasaules redzējumā.

Bet viss kā vienmēr jau jāskatās laika griezumā, cik daudz proporcionāli tas laiks tiek pavadīts kādā nodarbē, cik var pieslīpēties otram.
15.10.2014 16:38 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Agrāk, kad dzīvoju kopā ar draudzeni, tad gan geimoju daudz, lai viņa man uz nerviem mazāk kristu


Sis gan ir tev neraksturīgs teksts :D
15.10.2014 16:29 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Manuprāt laiks ir jāpavada kopā aktīvi kustoties,
daudzi darbā aktīvi kustas visu dienu:D
15.10.2014 16:25 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Visu daru mājās, visu :P Visbiežāk - gatavoju ēst, klausos muzonu, lasu grāmatas, piekopju savu alu, skatos kādu filmu/seriālu, pašizglītojos netā, reizēm arī waistoju laiku netā. Bet es dzīvoju viens .. tā kā jā :D Who cares :D Agrāk, geimoju, bet tagad vairs nē, nu var būt tikai kārtis reizēm, kad tiešām gribas atlsēgt smadzeni no realitātes.
Agrāk, kad dzīvoju kopā ar draudzeni, tad gan geimoju daudz, lai viņa man uz nerviem mazāk kristu :D
15.10.2014 16:23 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Manuprāt laiks ir jāpavada kopā aktīvi kustoties,

Nu kā to ņem. Okej, atnāk no darba, aiziet kopā uz dejām, tad uz baseinu, piemēram, un ko tad? Kā mājā iekšā, tā zem segas un guļ? Nekas cits mājā nenotiek?
Man likās, runa ir tieši par to,laiku,kas tie pavadīts esot mājas telpās, nevis par to,kā kopīgi pavada laik ārpusmājas.
15.10.2014 16:23 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Manuprāt, katram pārim jādara tā, kā pašiem gribas un kā viņi jūtas apmierināti. Ja mans vīrietis gribētu, lai es pēc darba vēl skrienu pa sporta zālēm vai dejošanām ar viņu, mēs nebūtu, kopā, jo man tas neliekas svarīgi, aktuāli un es pēc savas darba dienas vēlos mierīgi atpūsties(jo nākošajā dienā atkal uz darbu), nevis skraidīt pa zālēm vai lēkāt dejošanās. Tāpēc es parasti pēc darba atpūšos vai daru savus darbus, kamēr mans vīrietis dara to, ko pats grib darīt - citreiz velta laiku hobijam, citreiz darba lietām, citreiz izdara to, ko esmu viņam lūgusi izdarīt mājās. Taču, varam arī darīt kaut ko kopā - skatīties filmas, iet uz teātri, doties uz restorānu vai, vasarās - pastaigāties. Protams, nedēļas nogales, kad visa diena brīva, ir pavisam cits stāsts. Tās parasti jau laicīgi ir izplānotas.
Ja viņš spēlētu datorspēles - kamēr tā nebūtu atkarība un neietekmētu mūsu attiecības, viņa raksturu vai viņa darbu, neuzskatu to par kaut kādu briesmīgu problēmu. Problēma tā būtu tad, kad viņš tā vietā, lai ietu ar mani uz teātri, izvēlētos tupēt pie datora.
Citiem pāriem atkal relaksācija mājās ir kā lielākais ienaidnieks un visu laiku vajag darīt kaut ko ārpusē, mājās gandrīz vai tikai nakti pārlaist(zinu vienu tādu paziņu pāri). Un nav tā, ka viens vai otrs variants ir sliktāks.
15.10.2014 16:19 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ir daudz datorspeles kas attīsta loģiko domāsanu un palidz erudīcijai. Bioja saspele draugos tagad gudrinieks, tiesa jautajumi banali un atkartojas , bet nu... ta ka nav ta laika nosišana.
15.10.2014 16:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits