Vīrietis mājās

 
Reitings 154
Reģ: 09.06.2010
Meitenes, lūdzu pastāstiet ar ko jūsu vīrieši nodarbojas mājās darbdienu vakaros pēc darba? Vai arī nedēļas nogalēs, kad tās pavadāt mājās? Vakar ar manējo mums bija kārtējais kašķis par šo tēmu, jo viņš praktiski visu brīvo laiku mājās pavada spēlējot datorspēles. Saka, ka mājās neko citu jau neesot ko darīt. It kā jau tā arī ir, bet tomēr... Reizēm rodas sajūta, ka esmu viena mājās, jo viņš stundām var nekustīgi klusumā sēdēt un spēlēt. Kad rodas izdevība, vis kaut kur braucam un ejam kopā un tad ir ok, bet mājās pavadītais laiks šķiet pilnīgi nejēdzīgs.
15.10.2014 14:25 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kopuma ņemot, esmu tiri apmierināta, ka mans virietis negrib visu uzmanibu veltit man, un ka man nav jālēkā riņķi apkārt viņam un jādudina, ka man trūkst uzmanibas
+

Man tam ir brīvdienas. Darba dienas abiem mājās tomer gribas laiku sev tikai, kaut vai atsledzoties pie neta, palasot grāmatu.
15.10.2014 15:41 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Bet nu tiešām, katram ir citādi, svarīgākais ka ir savstarpējā harmonija un miers :)
15.10.2014 15:42 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Manējais varbūt 1-2 reizes nedēļā uzspēlē kaut kādu tur spēli atslodzei no programmēšanas. Nevienam un nekam tas netraucē,

Protams, ja to dara ik brīvu brīdi tas jau vairs nav normāli.
15.10.2014 15:44 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nu jā, vispār es arī kā Gurri , vakaros nekad Cosmo un internetā nesēžu, mans vīrs arī nē. Tomēr tas laiks vakarā atpūtai jau tā ir pietiekoši mazs un mēs viens otram šo laiku neatņemam. Tagad gan es darbam atņemu laiku, te sēžot.
Es arī nesaprotu to nemitīgo sēdēšanu no telefona internetā, draugos, facebookā. Man tas liekas diezgan dīvaini, ir man viena paziņa, kas tā dara, liekas gluži kā apsēstība, es ar viņu runāju, bet viņa visu laiku ieskatās telefonā, kas jauns. Man tas ļoti traucē kontaktēties ar viņu.
15.10.2014 15:45 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Man šķiet tupi, kad cilvēkam ir tikai viena interese dzīvē. Vienalga kāda, bet tikai viena. Manos uzskatus vienlīdz tupi ir gan tad, kad interesē tikai datorspēles, gan tad, ja vienīgā dzīves jēga ir bizošana pa parku.
Ja mans vīrietis spēlētu datorspēles, man būtu vienalga - kamēr viņam būt vēl citas intereses un datorspēles nebūtu svarīgākas par mūsu attiecībām. Ja vīrietis palīdz mājās un viņam nav problēmu ar atraušanos no kompja, lai ietu kaut kur ārpusē vai darītu kaut ko citu, neredzu nevienu iemeslu, kāpēc vajadzētu pārmest, ka viņš šad tad kaut ko uzspēlē.
Man drīzāk šķiet dīvainas situācijas, kad meitene grib būt vienīgā vīrieša dzīves jēga(kad viņam nevar būt intereses, hobiji, atpūta) un visai viņa dzīvei jāgrozās tikai ap beibi.
15.10.2014 15:48 |
 
Reitings 154
Reģ: 09.06.2010
besame, reizēm es mēģinu to uztvert tieši tā, ka tās spēles nav lielākais ļaunums, jo ir jau arī daudz plusu gan viņam kā cilvēkam, gan mūsu attiecības kopumā uzskatu par veiksmīgām. Izveidoju šo diskusiju nevis lai salīdzinātu, bet smeltos kādas idejas, ko likt priekšā viņa teiktajam, ka mājās nekā cita neesot ko darīt. Kad ir iespēja, ejam un braucam vis kaut kur izklaidēties, ciemos utt., nav tā, ka viņu dzīvē nekas cits izņemot spēles neinteresē. Bet tieši mājās, kad nekur nebraucam un neejam, gandrīz viss brīvais laiks tiek pavadīts spēlēs. Bieži vien viņš tā iegrimst, ka pat nedzird, kas apkārt notiek. Viņš brīvdienā mierīgi var pavadīt spēlējot 10-12 stundas un tas man šķiet par traku.
15.10.2014 15:50 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
omg tas kuras trako pa geimeru viriem/ draugiem kamer pasas tupat cosmo 24/7. :D
15.10.2014 15:50 |
 
Reitings 684
Reģ: 19.02.2014
Manējais spēles nespēlē, kad atnāk, tad gandrīz visu vakaru kaut kā aizvada ar meitu. Vai un brauc abi uz veikalu ieprikties, vai nu iet ar čomiem uz zāli un meitu ņem līdzi vai pa mājām čubinās abi. :D Paspēj arī paskatīties kas jauns interneta dzīlēs, bieži vien arī kopā paskatāmies UG, ziņas.. :)
15.10.2014 15:51 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Tāpat esmu paudusi draugam nostāju, ka man nepatīk ja manā klātbūtnē viņš ietu telefonā


Paga, tu nosaki, kad viņš varēs lietot telefonu un tajā skatīties? Un kas notiek, ja viņam pienāk ziņas, svarīgi e-pasti vai zvani? Tos viņam jāignorē, kamēr viņš nav ticis mājās viens pats?
15.10.2014 15:51 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Manējam 2x nedēļā ir treniņi, kad atnāk no tiem, paskatamies kopā TV vai ko un ejam gulēt. Spēles mans gan nespēlē, bet netā filmas skatās šad tad. Kad es ņemos ar nagiem utt., tad viņš sēž pie pc, tgd viņam ir jauns hobijs un man tas liekas tiik forši. Tā es vru viņam blakām nosēdēt stundām un skatīties.
Ar mājas darbiem vispār no problemo, izbraucieniem tpt. Gulēt ejam vienmēr kopā, tad nu nekādu problēmu.
Bet kopumā, man ir pietiekoši ko darīt vienatnē, lai es nepukstētu par to,ka tas pc tiek izmantots.
Bieži vien pat dienām neieslēdz pc...
kad es gribu sataisīt sev nagus,kas aizņem kādas 2-3h, tad es viņam pati piedāvāju pasēdēt un paskatīties Vikingus :D
15.10.2014 15:53 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Mans vīrs savu laiku jau arī pavada ieurbies datorā, bet es gan daru tāpat :D Nu ne daudz, bet sanāk, mēs vispār abi esam seriālu mīļotāji, kad kāds seriāls iepatīkas, tad varam skatīties bez apstājas un darīt tikai un vienīgi to. Bet laikā, kad neesam uz kāda seriāla, viņš mājās gatavo ēst, skatās TV, kad abi esam mājās, apkaunojoši daudz laika pavadam neko nedarot-vaļājamies pa dīvānu, runājamies, pamīcamies.
Jāsaka gan, ka viņš nemaz tik daudz laika mājās nepavada, ir darba lietas, draugi, vaļasprieki.
15.10.2014 15:56 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Man jau shiet iechekot uz pus min piem. vienu reizi h internetaa kko nav nekas traks!:D Bet nu, ja nav pretenziju pret taadiem aizliegumiem,tad jau ok)
15.10.2014 15:56 |
 
Reitings 154
Reģ: 09.06.2010
Tām, kas domā, ka vēlos nepārtrauktu uzmanību, gribu teikt, ka tā noteikti nav :) Arī man ir nepieciešams savs personīgais laiks un telpa un tādu dodu arī vīrietim. Viņš spēlēja un spēlēs savas spēles, bet būtu labi, ja izdotos atrast kādu alternatīvu, kas tomēr samazinātu tās bezjēdzīgi nospēlētās stundas.
15.10.2014 15:58 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nepārspīlējam ja, Wolf!
Manuprāt laiks ir jāpavada kopā aktīvi kustoties, darot ko kopīgu, daudziem tās ir dejas, sports, vai kādas citas nodarbības, zinu jaukus pārus, tiesa virs 30, kas kopā iet uz dejošanu un tā pavada laiku, jo ikdiena rit strauji - darbs, bērni, katram savs hobijs, atpūšas regulāri izbraucot kaut kur divatā, ciemojoties, tiem kam dārzs un māja, tad tur var vienmēr atrast ko darīt, un nekad neapdarīt.
15.10.2014 16:01 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
kad es gribu sataisīt sev nagus,kas aizņem kādas 2-3h, tad es viņam pati piedāvāju pasēdēt un paskatīties Vikingus

Mums līdzīgi, ja man ir kas ieplānots, es vienmēr savējo bakstu, lai brauc uz garāžu pie saviem auto čomiem un skrūvē mašīnu - savu vai cita, vienalga.
Arī, ja gribas pasēdēt netā, tad katram savs dators - viņš skatās auto forumus, es savējos. Bet tomēr sliecamies vairāk kaut ko kopā padarīt, ēst gatavojam, izbraucam ar mašīnu, sliktākajā gadījumā skatāmies kādu filmu. Ja vajag mājā kaut ko salabot, tad pasaku draugam, nekādu problēmu pagaidām nav.
Neuzskatu, ka dators būtu kaut kas slikts, ja cilvēks apdara visu darāmo. Varbūt viņš tā var atslēgties no ikdienas. Ja netraucē nekam pārējam, neko briesmīgu tur neredzu.
15.10.2014 16:03 |
 
Reitings 664
Reģ: 29.01.2009
manejais ir precejies ar youtube. dazreiz liekas, ka vinam ir merkis nokatities visus video, kas tur ir :D parasti taa ieurbies, ka nedzird kas notiek apkart. skatas visadus ar vestures video un dokumentalos, pec tam nak pie manis, lai paspidetu ar savam zinashanam :D
15.10.2014 16:09 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
ko jūsu vīrieši nodarbojas mājās darbdienu vakaros pēc darba? Vai arī nedēļas nogalēs, kad tās pavadāt mājās?

Darba dienas vakaros mans viirietis seez pie datora un ciitiigi raksta sev darbam nepieciesamaas lietas (tas tikai peedeejaa laikaa, jo straadaa pie jauna projetkta). Neskatoties uz vina "ieurbsanos datoraa", to vins dara gultaa, blakus man gulot un kompi turot kleepii :D Es paraleeli skatos filmu un nemaz nav taada sajuuta, ka vins buutu kur citur (savaas dariisanaas), jo ik pa briidim pieveersas arii man, lai sabucotu! :D :)
Principaa, ja ir briivaaks, tad abi skataamies filmas, taisam kopiigi vakarinas vai uzkopjam maaju (jaa, mees biezi to daraam kopaa).
Es nevaru suudzeeties par to, ka mans viirietis buutu pieveersies kaut kaadaam datorspeeleem vai kam citam, kameer vien esam abi maajaas. Tas priecee! :)
15.10.2014 16:09 |
 
Reitings 266
Reģ: 13.01.2014
Vakar ar manējo mums bija kārtējais kašķis par šo tēmu, jo viņš praktiski visu brīvo laiku mājās pavada spēlējot datorspēles. Saka, ka mājās neko citu jau neesot ko darīt. It kā jau tā arī ir, bet tomēr... Reizēm rodas sajūta, ka esmu viena mājās, jo viņš stundām var nekustīgi klusumā sēdēt un spēlēt. Kad rodas izdevība, vis kaut kur braucam un ejam kopā un tad ir ok, bet mājās pavadītais laiks šķiet pilnīgi nejēdzīgs.

+++ mans dara tieši to pašu un saka tieši tāpat ,tas ir mūsu lielākais kašķis ...
15.10.2014 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
man ir alerģija uz datorspēlē, nopietni.
Ja es redzu, ko tādu, man vienkārši visu iekšā šis process nosit.
Tāpēc komentāru citu man nav par šo tēmu.
15.10.2014 16:13 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ir daudz datorspeles kas attīsta loģiko domāsanu un palidz erudīcijai. Bioja saspele draugos tagad gudrinieks, tiesa jautajumi banali un atkartojas , bet nu... ta ka nav ta laika nosišana.
15.10.2014 16:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!