Stāvoklī 17.gados

 
Reitings 29
Reģ: 17.04.2012
Sveikas . Pirms mēneša biju tusiņā ... pārgulēju ar puisi (nebija mans puisis) . Biju tik piedzērusies ,ka pat no sākuma neatcerējos ka pargulējām . Jutu izmaiņas . Nāca vēmiens , ģīboņi .
Uztaisiju testu , un jā, esmu stāvoklī . Man ir 17 gadi . Puisi neesmu satikusi , nezinu kā to pateikt vecākiem un viņam . Ko darīt
13.10.2014 20:13 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Kādēļ jāuzsver tikai negatīvie gadījumi?
Ir dzirdēti, ne mazums pozitīvi stāsti, ka jauna meitene dzemdē bērniņu un viss dzīvē, pēc tam nokārtojas.
Personīgi zinu meiteni, kurai puika dzima 17 gados, apprecējās, pēc laika pabeidza vidusskolu, iestājas augstskolā, tagad ir augstākā izglītība, bet puika jau mācās otrā klasē.
:)

Varbūt autores vecāki atbalstīs meitu un viss būs labi. A jūs te jau abortu iesakat. :D
13.10.2014 22:46 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Kādēļ jāuzsver tikai negatīvie gadījumi?

Tādēļ, ka 1 negatīvs gadījums ir daudz nozīmīgāks par kaut vai 100 pozitīvajiem..

Ja es būtu palikusi stāvoklī 16 gados, uzreiz, neko lieki nedomājot, ietu taisīt abortu un droši vien bez vecāku ziņas. Nedomāju, ka vecākiem jāuzņemas sava bērna tik nozīmīgas kļūdas. Šī "kļūda" būtu kā vēl viens bērns viņiem, nevis 16 gadīgai meitenei.
13.10.2014 22:54 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Ninasskapi Es tavā vietā nelielītos, ar to, ka 16 gados tu taisītu abortu! Lai gan, varbūt tev tiešām nevajadzētu vairoties, ņemot vērā, tavu psihiskās veselības stāvokli.
Lūk, tādas mātes, galina nost savus bērnus. Depresijas iespaidā, jeb psihiski slimas, kā tevis ieliktā linkā.
13.10.2014 23:01 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Šī "kļūda"


tad jau ikviens no mums ir staigājoša kļūda. :D
13.10.2014 23:02 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es tavā vietā nelielītos, ar to, ka 16 gados tu taisītu abortu!

Uzskatu, ka pieņemt atbildību (=aborts vai dzemdēšana UN pilnīga sevis un sava bērna nodrošināšana, ko es un domāju, ka maz kura sešpadsmitgadniece spētu) par savu kļūdaino rīcību (=neizsargāšanās, autores gadījumā vēl komā būšana) ir tas, ar ko būtu jālepojas. Nogrūst atbildību un sekas (=finansiālo - kurš bērnam visu pirks?, morālo - kurš ar bērnu sēdēs?) uz vecāku kakla nav tas, ar ko būtu jālepojas.
13.10.2014 23:05 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Bet, paldies dievam, man sen vairs nav 16. :)

tad jau ikviens no mums ir staigājoša kļūda.

Nezinu par citiem, bet es savai mātei netapu 16 gados komā no random puiša.
13.10.2014 23:06 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Tādēļ, ka 1 negatīvs gadījums ir daudz nozīmīgāks par kaut vai 100 pozitīvajiem..

Vispār ģeniāla frāze. :D
13.10.2014 23:07 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es šoreiz par abortu.
Otrs, ja diskusija nav izdomājums, meitenes tak piedomajat pie sava izteiksmes veida, kautkads bērnu dārza līmenis, pieaugušas sievietes skaitās.
13.10.2014 23:10 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
uz vecāku kakla nav tas, ar ko būtu jālepojas.

Ir ļoti labi, ja ir atbalsts un sapratne no vecākiem, ja tie nenovēršas no sava bērna, tāpēc, ka ir izdarījis kļūdu. No tā nav jākaunas, bet jālepojas, ka ir tik stipra ģimene, kurā viens otram palīdz, grūtā situācijā.

Izdarīt abortu 16 gados, lūk no tā jākaunas. Ja padsmitniece uzņemas atbildību, lai arī ar vecāku atbalstu, tas ir apsveicami.
13.10.2014 23:11 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Vispār ģeniāla frāze.

Nu ja tev ir vienalga par to, ka māte nogalina savus 2 bērnus šajā gadījumā vai ka māte toreiz senākā gadījumā ielēca ar 2 bērniem upē tos nogalinot un citi ļoti daudzie gadījumi, par kuriem medijos ziņo un neziņo, tad kāpēc tu cepies par abortu? Atvainojos, bet, manuprāt, humānāk augli nogalināt stadijā, kad tas ir atļauts un kad tas neko nejūt, nevis jau attīstījušos, dzīvu un veselīgu bērnu nogalināt. Saistība tam visam ir tāda, ka, ja sieviete nevēlēsies būt māte, uzskatīs savu bērnu par kļūdu, būs mazgadīgā komā tusētāja utt., tad viņa arī nebūs māte ar visu to, ka neuztaisīs abortu - nogalinās savus bērnus jau citā veidā. Acīmredzot tev tas ir pieņemami. Man nav. Tāpēc es uzskatu, ka ir ļoti, ļoti svarīgi padomāt par negatīviem notikumiem, nevis celt priekšā pozitīvos un teikt - ja Anniņa gribēja un varēja uzaudzināt 16 gados bērnu, tad arī tu varēsi, uz priekšu, aborts ir slepkavība utt.
13.10.2014 23:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja es 16 gados paliktu stāvoklī tad pirmais kas prātā būtu aborts, pat tagad ja man būtu neplānota grūtniecība es apsvērtu abortu, jo vienkārši es gribu vel ļoti daudz ko iesākt pirms domāju par bērniem un pat tad neesmu pārliecināta vai vēlos savus bērnus, iespējams drīzāk patiktu doma adoptēt kādreiz nākotnē :) Bet es ar domāju ka ja tagad paliktu stāvoklī es drīzāk tomēr abortu netaisītu. Tomēr drošības pēc aizsargājos un dzīvoju ar mierīgu sirdi, ja būs tad būs, ja nē tad nē.

Bet ja 16 gados tomēr būtu palikusi stāvoklī, man nekas cits neatliktu kā vien vērsties pie mātes, jo es dzīvoju zem viņas jumta, ar viņas noteikumiem, par viņas naudu. Es gribētu lai man pieaudzis cilvēks tomēr palīdzi izvēlēties vai man veikt vai neveikt abortu. Cilvēks kurš spēj labāk izvērtēt pozitīvo un negatīvo šim un pieņemt labāko lēmumu.
13.10.2014 23:14 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Es vienkārši zinu divus pretstata gadījumus.
Abos gadījumos meitenes iekrita 16 gados.
Viena bērniņu paturēja, vecāki palīdzēja, līdz viņa pabeidza skolu, un ir laimīga.
Otra meitene izdarīja abortu ar vieglu roku, bet nekādus secinājumus neizdarīja. Pēc gada, sekoja jau nākamais aborts. Tusiņi, bezatbildīgs sekss un aborts kā kontracepcija.
13.10.2014 23:17 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Skaidrs, esi attālināta no patiesās situācijas - kā jau visi abortu noliedzēji.
13.10.2014 23:20 |
 
Reitings 77
Reģ: 14.12.2013
Šoreiz nav diskusija par to, vai jūs taisītu vai netaisītu abortu, kā būtu, ja būtu. Šoreiz ir par to, ka meitenei ir jāizvēlas starp abortu un bērna paturēšanu.
Un kāda velna pēc uzreiz trollis? Pasaulē un Latvijā pilns ar tādiem gadījumiem, nekas neticams. Pieļauju, ka arī pārsvarā visi ir alkohola dēļ, tāpēc arī ko tur brīnīties..?
13.10.2014 23:21 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Nu ja tev ir vienalga par to, ka māte nogalina savus 2 bērnus šajā gadījumā vai ka māte toreiz senākā gadījumā ielēca ar 2 bērniem upē tos nogalinot un citi ļoti daudzie gadījumi, par kuriem medijos ziņo un neziņo, tad kāpēc tu cepies par abortu?

Tam nav sakara ar vecumu jeb gatavību.
Tavos minētos gadījumos, sievietes ir psihiski slimas. Normāls cilvēks, sliktākā gadījumā, bērnu atstās silītē.
Personīgi es neesmu kategoriski pret abortiem, bet neuzskatu, ka to vajadzētu darīt tikai tāpēc, ka vēl nav laiks.
13.10.2014 23:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es vienkārši zinu divus pretstata gadījumus.
Abos gadījumos meitenes iekrita 16 gados.
Viena bērniņu paturēja, vecāki palīdzēja, līdz viņa pabeidza skolu, un ir laimīga.
Otra meitene izdarīja abortu ar vieglu roku, bet nekādus secinājumus neizdarīja. Pēc gada, sekoja jau nākamais aborts. Tusiņi, bezatbildīgs sekss un aborts kā kontracepcija.


Principā tie labie un sliktie piemēri ir tik daudz gan veicot abortus, gan arī paturot bērnus ka nevar tā kārtīgi izvērtēt kas būtu labāk, tas tomēr ir atkarīgs no katra cilvēka atsevišķi. Man ar zināma meitene kura jauna esot dzemdēja bērnu, pēc tam meitene bērnu uzkrāva tēvam, vecākiem, draugiem, kamēr pati lūk izbaudīja jaunību un dzerstijās apkārt un drāzās ar ko pagadās...

Ja pašai meitenei ir normāla ģimene kas atbalsta, tad jau labāk paturēt, bet ja nav atbalsts, ja pats cilvēks īsti vel nav izbaudījis to jaunību un nav atbildības sajūta tad labāk tomēr abortu taisīt vai baby box vai vel sazin kas..
13.10.2014 23:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tam nav sakara ar vecumu jeb gatavību.
Tavos minētos gadījumos, sievietes ir psihiski slimas. Normāls cilvēks, sliktākā gadījumā, bērnu atstās silītē.


+++
13.10.2014 23:23 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tavos minētos gadījumos, sievietes ir psihiski slimas. Normāls cilvēks, sliktākā gadījumā, bērnu atstās silītē.

Vai tu vari man iedot kādu slēdzienu par viņu psihisko saslimšanu? :) Un vai vari garantēt, ka autore nav ar kaut kādām novirzēm? Abos jautājumos mēs atbildes nevaram zināt, bet vienu gan varam zināt, kāpēc es vispār iesāku runāt par abortu - komā būšana un pārgulēšana ar kaut kādu random puisi bez prezervatīva nav normāla, pieauguša cilvēka rīcība. Skaidrs, ka meitene ir bērna prātā, nesaprot neko par to, cik daudz alkohola viņai vajag, par STS, par grūtniecību. Te ar neapbruņotu aci var redzēt, ka, ja bērns piedzims, tas būs uz vecāku pleciem, jo meitene labākajā gadījumā mācīsies skolā, bet visdrīzāk - turpinās ballēties ar savu komu.
13.10.2014 23:26 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Personīgi es neesmu kategoriski pret abortiem, bet neuzskatu, ka to vajadzētu darīt tikai tāpēc, ka vēl nav laiks.

Nevar nepiekrist. :) Un iespējamība pēc tam netikt pie bērniņa arī jāapsver.
+++
13.10.2014 23:26 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Skaidrs, esi attālināta no patiesās situācijas - kā jau visi abortu noliedzēji.

Tu nebūsi tā, kas spriedīs, kurš no mums ir attālināts no patiesās situācijas.
Un tu kļūdies, neesmu pret abortu, bet arguments "Esmu par jaunu", jeb "man vēl gribas patusēt" neiztur kritiku. Bet katram savi principi un morāle.
13.10.2014 23:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits