par ko balsosiet vēlēšanās?

 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
protams, ka atbild tās, kuras vēlas. nav spiesta lieta.
pati zinu par ko noteikti nebalsošu-ušavoks, sudraba, partija par brīvs no naida, dusmām utt.
26.09.2014 14:18 |
 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
Tikai un vienīgi Nacionālā apvienība. Tur pat divu domu nav. Protams, ka liberāļiem tas šķiet vecmodīgi un nemoderni, bet tas ir normāli.


:D:D:D:D:D

man patīk nelokāmi cilvēki un cilvēki, kas patiesi tic savai idejai nevis glumi tārpi kā jūs.

man patika Ādolfs, viņš pēc I pasaules kara vadīja vācu nacionālistu partiju - un zini ko viņš darīja? viņš neielaidās sarunās ar pretēju ideoloģiju paudējiem, partijām - sociķiem, komunistiem, liberāļiem, respektīvi negāja nekādās koalīcijās, pat tad, kad viņa partija uzvarēja vēlēšanās

viņš palika pie savas pārliecības un nebrāļojās ar ideoloģisko pretinieku, viņa popularitāte auga, līdz Vācijas prezidents viņu nominēja kanclera amatam un beidzot viņš tika pie varas un tam nebija vajadzības draudzēties ar ienaidnieku

tālākais jau ir vēsture...........
26.09.2014 17:57 |
 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
diemžēl NA nevar tikt uzskatīta par nacionālistiem, jo viņi iet koalīcijās ar ideoloģiskajiem ienaidniekiem - liberāļiem

tā ir nodevība

NA ir partija kuru vada tukši saukļi un vēlme turpināt apzagt latviešu tautu zem šiem saukļiem!
26.09.2014 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Kāds tad ir tavs iemesls balsot par NA? Jo man piemēram šķiet, ka demokrātija un tiesības ir svarīgākie rādītāji, un par dažādiem radikāliem spēkiem es nebalsotu, lai vai kādu citus ekonomiskos, politiskos un demogrāfiskos labumus viņi man solītu.


Tāpēc, ka, manuprāt, viņi nav tik radikāli, kādus mediji viņus pasniedz. Skatoties uz perosnālijām, piemēram, Raivis Dzintars nekad, pat gribēdams, nevarētu būt ļoti radikāls, jo ir politiski izglītots un erudīts. Cilvēki ar plašu redzesloku nemēdz būt izteikti radikāli. Es arī esmu nacionāliste, bet sevi par radikālu nebūt neuzskatu. Tāpat ministru prezidenta kandidāts Zīles kungs ir pat ļoti liberāls un, ja godīgi, manuprāt, vairāk iederētos Vienotības rindās.
Otrām kārtām, šobrīd tomēr uz pasaules notikumu fona, nu nav viendzimumu laulību jautājums Latvijā tas pats izšķirīgākais, lai pēc tā vadītos, izdarot izvēli vēlēšanās. Mēs vēl kā tauta un pilsoņu kopums esam tālu līdz iecietībai, tāpēc jebkādiem likumiem par viendzimuma laulībām būtu tikai teorētiska jēga. Tas manuprāt.
26.09.2014 18:10 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
NA ir partija kuru vada tukši saukļi un vēlme turpināt apzagt latviešu tautu zem šiem saukļiem!


Nu, kurš tad ir tas, kurš apzaga? Pilnīgi nopietns jautājums, jo man patīk zināt, pirms es piedalos lēmumu pieņemšanā un es pat pati esmu meklējusi un gūglējusi visu iespējamo info par NA dodgy pārstāvjiem un neko konkrētu man tā arī nav nācies uziet. Bet, ja tev ir, padalies. (Tikai bez krievu medijiem, kaut ko puslīdz uzticamu, lūdzu.)
26.09.2014 18:15 |
 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
raksta Latvijas mediji - tv3, ltv, tvnet, apollo, delfi

ļoti interesanti ir materiāli par maksātnespējas administratoriem, tiesu izpildītājiem, kas strādā zem NA vadītās tieslietu ministrijas, kādas negodprātīgas darbības viņi veic un apzog cilvēkus un pēc tam šos līdzekļus ziedo NA, kas viņiem ļauj nesodīti zagt

par Kulturās ministriju gan man vēl nav informācijas par tur veiktajām nelikumībām, ja neskaita Jaunzemes-Grendes izšķērdīgos komandējumus Austrālijā
26.09.2014 18:23 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Luīze, protams, tāds pustrollis vien ir, bet sava taisnība viņa/s rakstītajā sviestā ir. Praktiski jebkura partija jau var nodrošināt ekonomisko izaugsmi, labu demogrāfiju utt., tai skaitā arī fašisti, nacisti, komunisti. Jautājums ir, ar kādiem līdzekļiem viņi to dara, jo tas var balstīties arī uz pāris sabiedrības grupu apspiešanu un ekspluatāciju.

NA jau īsti nesaka, ka viņi ir par to latvisko. Vienā vietā raksta, ka partija balstās uz latviešu vērtībām, citā atkal, ka partija latviešiem iedos vērtības. Viņi jau vairāk runā par to, ka ir pret visu svešo, ka Latvijai jāpaliek tādai, kāda tā ir šobrīd vai bijusi kaut kad pagātnē. Un palasot programmu, gana daudz stulbību sarakstījuši. Piemēram, ''Latviskas ģimenes ideāls ir stabila laulība ar vismaz 3–4 bērniem ģimenē.'' Vēlēties 2 vai 5 bērnus acīmredzot ir nelatviski. Sīkums it kā, bet c'mon, noteikt pat to, cik bērnus ģimenei vajag?! ''Latvijai jākļūst par pirmo valsti pasaulē, kurā visi pilsoņi no piedzimšanas brīža ir balsstiesīgi'' tas ir vispār pilnīgs sviests. Ideāls mēģinājums radīt sev balsu ģeneratoru. Tāpat arī viņu vēlme padarīt universitātes par darbaspēka ražotājiem ir ļoti apšaubāma. Principā jau neko tik labu viņi nesola, tikai šādus tādus sīkumus, ko sola arī visi citi. Daļa solījumu gan izklausās pilnīgi nepamatoti, piemēram tas, ka latviešu kultūra tagad kļūšot ļoti inovatīva. Nu, nu.
26.09.2014 18:30 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Pirms ticēt medijiem, ieteiktu pašiem ieiet KNAB mājaslapā un apskatīties, kam tad tie maksātnespējas administratori ir ziedojuši (mazs padoms: Vienotība) un kam nē.
26.09.2014 18:38 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
''Latviskas ģimenes ideāls ir stabila laulība ar vismaz 3–4 bērniem ģimenē.''
Vēlēties 2 vai 5 bērnus acīmredzot ir nelatviski. Sīkums it kā, bet c'mon, noteikt pat to, cik bērnus ģimenei vajag?!

Tiešām kāds to interpretē to šādi? :D Manuprāt, viņi ar to gribēja pateikt, ka vēlas stiprināt ģimenes nozīmi Latvijā. Pacelt to stāvokli tā, ka cilvēki varētu atļauties vairākus bērnus - nu stulbi skan, bet nemāku pašlaik paskaidrot citādāk. Vienvārdsakot, mērķis celt demogrāfisko situāciju.
26.09.2014 18:42 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Nihonto pati rakstīja, ka latvieši ir sašķelti savā balsojumā un pati tagad šķeļ ar savu aklo negatīvismu pret NA. Kāpēc aklo? Jo pat pareizi par tiem bērniem izlasīt neprot. Tur rakstīts - VISMAZ 3-4, kas nozīmē, ka 5 un vairāk bērni ir tikai apsveicami.
26.09.2014 18:42 |
 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
Runājot par homoseksuālismu tad piekrītu gan NA gan Saskaņai šajā jautājumā.

Viendzimuma laulības nedrīkst pieļaut.
Ir jāveic homoseksuāļu uzskaite.
Ir jāveic viņu pāraudzināšana mazgadīgo koloniju tipa iestādēs , kur būtu sēta ar dzeloņdrātīm.
Ir jāaizliedz homoseksuāļu praids un propaganda.

Ir jāsaprot, ka mēs esam pārāk maza valsts un parāk maza tauta.

Ķīna vai Amerika var atļauties, ka tiem ir miljons geju un lezbiešu, bet mazā Latvijā nevar to atļauties.
26.09.2014 18:44 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Vienotības liekulība raisa ļooti lielu nepatiku, maigi sakot. :) Reklāmās īsteni patrioti, aizstāv Latviju un cīnās pret krieviem, realitātē balso pret izglītību latviešu valodā, atbalsta TUA izsniegšanu ārzemniekiem pret īpašuma iegādi, paraksta vienošanās ar čurikiem aiz muguras (un uzskata, ka tas atbrīvo no atbildības), politiski izrēķinās ar pretiniekiem, aizslepeno Citadeles pārdošanu un pārdod to par smieklīgu summu, un vēl, un vēl, un vēl...
26.09.2014 18:44 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ir tur arī sakarīgi cilvēki, bet, šķiet, ka mazākumā. Pazīstu kādu nu jau no V, kas it kā ir ar līdzīgu nostāju kā NA daudzās jomās, bet balsojumos tāpat tajos jautājumos balso kā pārējie Vienotības deputāti. Ja sava viedokļa nomaiņa pret partijas uzstādījumu (pret valsts interesēm) nav pārdošanās vai liekulība, tad es nezinu, kas tas ir. Zūd jebkāda cieņa pret šādu cilvēku.
26.09.2014 18:49 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Nihonto, kāpēc tu tā peries par Nacionālajiem? Tev kāds liek par viņiem balsot? Nebalso. Ko nemēģini Sudrabas, Šlesera vai Ušaka izteikumus ķidāt?

Balsošu par Nacionālajiem, jo viņi savā nostājā ir patiesi. Nevis lien pakaļā un liekuļo.
Turklāt, besī dažu citu visatļautība, pret kuru citas partijas nedara...neko. Vienkārši, neko. Pat vārdiski tikai lej ūdeni nevis ir ar skaidru nostāju. Un man nepatīk tā uzturēšanās atļauju tirgošana. Īpaši šī brīža situācijā un, ja nemaldos, tad viņi bija partija, ka to neatbalstīja.
26.09.2014 18:50 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
boom,

Tiešām kāds to interpretē to šādi? Manuprāt, viņi ar to gribēja pateikt, ka vēlas stiprināt ģimenes nozīmi Latvijā.

Tur gan ir melns uz balta uzrakstīts, ka tas ir latviskas ģimenes ideāls, tātad parējās ģimenes valsts skatījumā ir vairāk vai mazāk defektīvas. Es jau rakstīju, ka no vienas puses tas tāds sīkums, bet no otras puses gana totalitārs uzstādījums, ka latviska ģimene ir lūk tieši šāda, to nosaka mūsu partija, un latvietim parastajam nekāda teikšana šajā jautājumā nav. Tur jau arī ieskanas iepriekšminētais, ka NA latviešiem pateiks, kas ir latviskas vērtības, jo mēs paši to nezinām un nevaram zināt. Viņi ir ar tādu jūtamu radikālisma piesitienu.
26.09.2014 18:53 |
 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
Nevis lien pakaļā un liekuļo.


kā te nelien pakaļā, savadāk nebūtu tikuši koalīcijā, lai dabūtu 2 ministrijas, kur tikt pie šprices un naudas

īsti nacionālisti neietu koalīcijā ar ienaidnieku
26.09.2014 18:53 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
Nihonto, kāpēc tu tā peries par Nacionālajiem? Tev kāds liek par viņiem balsot? Nebalso. Ko nemēģini Sudrabas, Šlesera vai Ušaka izteikumus ķidāt?

Re, tādi jau ir tie nacionāļu atbalstītāji :D Nedrīksti vispār neko par viņu partiju pateikt, ir tikai viens pareizais viedoklis un tas ir NA! Bez jautājumiem! Sieg Heil!
26.09.2014 18:56 |
 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
Bez jautājumiem! Sieg Heil!


neapkauno Ādolfu un 30.gadu Vāciju - viņi šitādus pseidonacionālistus uz nometni nosūtītu

arī tevi protams.
26.09.2014 18:59 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Un it kā tev nav viena vienīgā pareizā partija (V).

Šīs sarunas par politiku, t.sk.iepriekšējā diskusija, ir tik smīdinoši skumjas. Cilvēki ir gatavi atdot savu valsti kaut kādiem šmurguļiem, nepadomājot, kas viņus gaida nākotnē.
26.09.2014 19:05 |
 
Reitings 254
Reģ: 05.09.2014
neapkauno Ādolfu un 30.gadu Vāciju - viņi šitādus pseidonacionālistus uz nometni nosūtītu

arī tevi protams.

Nu, nu, nenovērtē cilvēkus par zemu. Gan jau onkulis Ādiņš iemācītu tiem NA lamzakiem kā vest īstu politiku. Neauglīgās ģimenes uz darba nometnēm, krievus un gejus (ieskaitot tās cosmo beibes, kas te lezbiešu diskusijās piedalās) uz karātavām, bezbērnu cilvēkus piespiedu kārtā pārosim. Tas ir īstenais ceļš uz tīras un raženas latvju tautas celšanos!
26.09.2014 19:07 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
latviska ģimene ir lūk tieši šāda, to nosaka mūsu partija, un latvietim parastajam nekāda teikšana šajā jautājumā nav

26.09.2014 19:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits