Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dzemdibu prieksvestnesi-glotu korkis.

 
Reitings 93
Reģ: 22.09.2014
Sveiki, esmu 40 ned un 1 diena peec usg, bet peec ginekologa 38 ned.
Jau vakar no rita bija tadi izdalijumi, kas lidzigi glotu korkim-bet bez asins stidzinam, plus tada gaisi dzeltenigi zala krasa, pec tam visas dienas laika vispar nekaa, viss ka parasti. Sorit no rita atkal tads neliels kunkulits iznaca, bet nejutu ka naktu sapes utt.
Vai tas varetu but tas glotu korkis?
Pirmaja gr tas glotu korkis iznaca kaa jau visiem pazistams-balts kunkulis ar sarkanu asins piejaukumu.
Pagajsnedel biju usg-teica ka mazulites galvinja jau ir zemu, dzemde jau saka gatawoties dzemdibam.
Analizes- gan urina, asins, gan maksts uztriepes ir labas, viss kartiba, bet uztrauc krasa siem izdalijumiem...

Uzzvanit vecmatei?

Negribas jau par velti aizbraukt uz stacionaru, nogulet tur, beigas vel saks stimulaciju, majas mazs puisits, virs darba.
Kaa labak rikoties? Gaidit saapes, vai augludenjus??( ar pirmo beebi udenji pashi nenogaja, pardura sllimnica, bet sapes gan bij nenormalas )...
22.09.2014 10:21 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
Uzzvanit vecmatei


Pati taču jau atbildēji. :)
22.09.2014 10:23 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Nu, laiks jau arī ir tam skaistajam tikšanās mirklim.
Savam mieram uzzvani dakterei ;)!
Lai vieglas dzemdības jums abiem/ām (l)!
22.09.2014 10:24 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
pazvani tais vecmaatei, pastaasti, redzes ko vina teiks.
22.09.2014 10:38 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Man nebija klasiskais gļotu korķis un iznāca kaut kur 5-7 dienas pirms dzemdībām . Un arī tās bija salīdzinoši loti ātrās un vieglas ;)
22.09.2014 10:41 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Par klasisko balto gļotu korķi pirmo reizi dzirdu.

Man nu galīgi tāds nebija. Tieši brūns vairāk.
22.09.2014 10:48 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.09.2014
Pazvaniju vecmatei, loti gari parunajam, bet kopumaa vinja teica ka glotu korkis var arii neiziet pilniba bet atslanoties un lidz ar to ari veel varu nostaigaat vismaz nedelu...
Par krasu: tas varbut gan balts ar asins oiejaukumu, gan brungans, gan dzeltenigs, kaa kuram. Un takaa es jau parstaigaju paris dienas var uziet ari zalgans.
Bet, lidz 42 nedelai skaitas normala grutnieciba, pec tam jau jasak stimulet.

Kopuma pers. man ieteica gaidit, vai nu pirmais bus glotu korkis, peec tam sapes vai augludenji.
Vai ari augludenji un tad korkis un saapes.
Kopuma vajag orienteties pec pirmajam dzemdibam ( ja tadas ir bijusas ).

Taada nu mums saruna bij.
25.09.2014 13:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits