Jauno šoferīšu BEZTĒMA

 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Tātad te ir tievētāju, precību, māmiņu un varbūt vēl kāda beztēma.
Izlēmu izveidot diskusiju visām tiesību licējām jeb tām, kuras vēl mācās, meklē padomus un motivāciju. Redzēju ideju citā portālā, šķiet, ka cālī.
Pastāstiet, kā jums iet ar mācīšanos, kurā posmā šobrīd esat? Kādas ir grūtības vai panākumi?
Rezumē: Kamēr citas tievē un precas, mēs liekam tiesības! :D
19.09.2014 22:25 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Vienvārd sakot, nu nepatīk man tā nostāja CSDD strādā ļaunie, mantkārīgie darbinieki un mēs (es un instruktori) esam visgudri, naudas maki viņiem un apdalīti....

Ir jau arī labi/ forš utt. cilvēki, tomēr jābūt arī nedaudz tam stingrumam, lai laistu uz cilvēku uz ceļa, diemžēl pazīstu daudzus idiņus, kas mistiski ir tikuši cauri, bet brauc kā pagadās un vēl avārijās iekļūst. Ai, tā ir pārāk sarežģīta tēma, lai spriestu, kam taisnība un kam nē, kurš melnāks vai baltāks8-)
25.08.2016 14:51 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Medusmaize. Tu vispār lasi? Es neesmu tā kliedzēja, kas visu vainu veļ uz citiem, es pati arī pieļāvu kļūdas.
Sūdzēties es neredzu jēgu, ja neizdarīju to tad, tad tagad jau nu vēl točna to nedarīšu, jā, nav problēma iet un taisīt ""haju" , bet vai tas ir to vērts? Kad palasi, ko katru dienu cilvēki raksta internetā - šitas nav labi, šitas nav labi, viss ir slikti, nepietiek? Man darbam blakus veikalā pārdod vecus salātus, kur termiņš ir pašu izdomāts, pīrāgi nāk no banketiem, kur pāri palikuši un fig zin cik ilgi stāvējuši ( mikrenē uzsildīti), zinu , jo pārdevēja kliedza pa visu zāli, pārdevējas runā savas privātās lietas + jūtas aizskartas, ja iztraucē savā pusdienslaikā, skrienot ar pilnu muti uz kasi. ( neviena cita jau nevar nomainīt), bet vai tad es skrienu uz to veikalu sūdzēties?! Es vienkārši vairāk uz to vietu neeju, tāpat kā csdd, izgāju tam sviestam cauri un viss.
Un nebija tā kā saki, ja redz instruktors slavē, tad tagad baigi labā braucēja, es nekad instruktoram pati neuzprasījos uz eksāmenu, braucu ilgi , jo nejutos pārliecināta, tad kad viņš izteica šos vārdus- gribu, lai piesakies uz eksāmenu, es pabraucu vēl un tad tikai gāju. Tā ir sakritība, cilvēciskais faktors un vēl visādi zvēri.
25.08.2016 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Medusmaize - nav jau runa par aizādījumiem un kritiku, bet par formu kā tas tiek pasniegts. Ja tavs bērns ietu uz skolu un skolotājs viņam nevis vienkārši uz kaut ko norādītu, bet paceltā balsī sāktu teikt, ka kas viņš kāds (kaut kas), ka nevar izdarīt to un to, tev jau arī tas neliktos pieņemami un profesionāli.
25.08.2016 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
kiwwi - Tu, protams, pati nevari to redzēt, tas ir instruktora privātajai aizsardzībai, ja nu tu izlemtu fiziski atriebties, piemēram. :D
Bet, ja tu ej rakstīt sūdzību, CSDD inspektoriem, kuri pārbaudīs videoierakstu ar tavu braukšanu, būs zināms. Tev jau sūdzībā nav jānorāda vārds, uzvārds, tikai, ka tavs eksaminators darīja to, to un to. Ja man tāds gadījums trāpītos, es noteikti rakstītu, kaut vai lai pasargātu citus, kas kārtos pēc manis.
25.08.2016 14:34 |
 
Reitings 4
Reģ: 13.05.2016
Nu nevajag jau pārspīlēt par to, ka nu nekādi nevarētu dabūt rokā to "ļauno" inspektoru, nu nevajag! Aizejiet un vienkārši pajautājiet un neviens jums šo informāciju neliegs, ja vien ir tiešām vēlme un pārliecība, ka instruktora uzvedība bija nekorekta.... Un visas tās instruktoru pīlītes - šis instruktors slikts, šis to dara un šis šo arī ir murgainais, jo viņi jau paši negrib uzņemties atbildību, ka jums tomēr kko nav iemācījuši kā vajag, vieglāk visu ir novelt uz inspektoru, jo CSDD taču tikai naudu vajag. Protams, vajag, bet mums jau liekas, ka visi citi muļķīši, bet mēs taču tādi braucēji un instruktors mūs paslavēja...
Atceroties savu apmācību vienkārši smiekli nāk... Viņš mani vadāja pa kkādiem bezceļiem, pārbaudīt savu dāču un tādā garā un es paklausīgi braucu un pamatoja to arī dīvaini loģiski un ticami :-D
Un arī sabaidīta biju par vienu nu ļoti ļaunu inspektoru un protams, ka pie viņa arī tiku - stress jau no tā vien milzonīgs, bet piespiežot sevi atslēgt "zināšanas par šo inspektoru", izrādījās nu ļoti ok...
Vienvārd sakot, nu nepatīk man tā nostāja CSDD strādā ļaunie, mantkārīgie darbinieki un mēs (es un instruktori) esam visgudri, naudas maki viņiem un apdalīti.... Bet jā, cenas par to pašu eksāmenu ir augstas un īpaši liela šaize, ja sanāk izkrist jau figūrās...
25.08.2016 14:32 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es jau saprotu, ka ir tā vērts, tāpēc man tā gribējās nokārtot ar pirmo. Bet saprotot, ka nevarēju pat figūras izbraukt, man ir pilnīga 0 sajūta tagad. Uzreiz acu priekšā ainas, kurās es lieku jau 20. reizi un nevaru nolikt.
25.08.2016 14:31 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Tad lūk šajos e pakalpojumos nav pat iespējams noskaidrot kas tad vispār ir pieņēmis un vērtējis šo eksāmenu jo šī informācija tiek slēpta. Šī informācija tiek slēpta pretēji likumā noteiktajam ka personai ir tiesības zināt tās amatpersonas vārdu un uzvārdu kas pieņēmusi lēmumu . Attiecīgi nav iespējams arī šo lēmumu nedz pārsūdzēt nedz ziņot par CSDD darbinieku rupjībām ko tie atļaujās pielietot zinot savu neaizskaramību.

so.so, rekur tiešām ir tas par ko pārliecinājos, vārdu , uzvārdu neatklāj un dari ko tu gribi
25.08.2016 14:05 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
aplaudējums aplaudēšana
25.08.2016 14:03 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
so.so esmu gatava tev motivējošus citātus sūtīt, mudināt vai vienkārši bļaut virsū, kaut nepazīstu. Drošvien domā, ka man viegli teikt, bet tā kartiņa ir tā vērta un paver iespējas. Man saņemot to kartiņu bija smieklīga reakcija, bezmazvai, vai tas tiešām ir viss???!! Nekādas ovācijas, aplaudējums no CSDD puses? :O :D
25.08.2016 14:02 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Tas notiek ļoti vienkārši, cilvēki tiek vienkārši izgāzti valsts eksāmenā ar visdažādākajiem ieganstiem. Šīs shēmas labā strādā arī jaunā eksāmenu vērtēšanas “kompetences” kārtība. Atgādināšu ka tagad inspektoram vairs nav vajadzības aizpildīt protokolu kurā ir jāatzīmē kāda konkrēta kļūda kāpēc kursants eksāmenu nav nolicis, tagad pietiek ar tekstu nav pārliecinoši, nav nokārtots.
25.08.2016 14:01 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Šis labs raksts par monopolu CSDD, bija vēl daži labi.
25.08.2016 14:00 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Un es esmu vēl tāda, kas neņem galvā ( es vel biju noskaņojusies, salasījusies visādus sazvērestības stāstus, cik % izlaiž cauri un bla, bla, bla)
E- pakalpojumos skatījos protokolu un tiešām neredzēju vārdu, uzvārdu. Paskatīšos intereses pēc vēlrereiz, nedo Die uzrauties uz tādas Stekabulas kundzītes . :-|
Es vispār neizprotu šo visu normatīvu kopumu, tev liek tupa iemācīties braukt kā robotiem - identiski vienādi, ok tu to izdari, iemācies , protams, neapdraudi ne sevi, ne citus.. Un pat ja tu brauksi no sirds, kā Šumahers vai ar tādu smaidu un vieglumu, ir 0,000001 % iespējamība, ka izlaidīs cauri, citādāk tevi vienkārši sadragās, lai kārtējo reizi sapelnītu naudu.
Tāpat beidzas eksāmens un es neteikšu , ka es braucu kā autoskolā sākumā, braucu vēl drošāk, nedaudz savādāk. Ai viss tajā sistēmā ir pārāk sačakarēts, tendēts uz naudu.. Protams, nevar laist cauri katru muļķi. Arī situācija katru reizi ir savādāka, ne tā?
25.08.2016 13:57 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
kiwwi - paldies. Bet sūdzību tev vajadzēja gan rakstīt. Tam jau nav nozīmes, ka pati nezini viņas vārdu, sistēmā taču viss uzrādās. Par nopūtām un smīkņāšanu tu teikt neko nevarētu, bet tas par to smago mašīnu un paceltā balss gan, es domāju, ir profesionāls pārkāpums.
25.08.2016 13:52 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
so.so - nepadodies, es noliku tikai ar trešo reizi valsts braukšanu..
Pirmajā reizē viņš ātrāk paspēja nospiest bremzes pedāli, ( ai kāda starpība, lai jau tiek) , izstāstīja kļūdas utt. Ok, biju tā bik saskumusi, aizbraucu mājās, pierakstījos vēlreiz un gāju otro reizi..
Otrajā reizē trāpījās inspektore - dāma, par kuru runā visi instruktori ( brūniem matiem, pufīgu dupsi) , ņemot priekšā pēc pilnas programmas. Runā agresīvā tonī, korekti, protams, bet tas nemaina to, ka enerģijas no viņas nāk šausmīga..
Braucot ārā no stāvlaukuma ( lēni laidu sajūgu vaļā) šī man saka - mēs šodien brauksim vai kā?! ( dusmīgā tonī) , es galvu nenolaižu, turpinu braukt, nekas taču nav.. Visu ceļu viņa tikai taisa jocīgas skaņas - ts, ai , fuuh, visu laiku elš un pūš savā neapmierinātībā, gan jau , ka gribēja, lai es vēl sliktāk sajūtos un pati izgāžos ( kas arī vēlāk notika) ..
Ok , pienāk brīdis, kad man ir pa maliņu jābrauc lēnītēm garām mašīnām , lai nogrieztos pa labi, pārējā rinda virzījās pa kreisi, es nostājos rindā, domāju, ka braukšu pa malīti, raustos, domāju ( lieli korķi arī bija) , šī man atkal - tu smagā mašīna esi, ka apbraukt nevari?!
Viss.. tajā brīdī kāja raustās uz sajūga, neko vairs nevaru normāli izdarīt, jūtu, ka slikti viss beigsies.. Pēdējais piliens bija tas, ka šī man pēkšņi saka, (jā , pēkšņi un skaļāk kā citas reizes) griezīsim apkārt ( apgriezšanās pretējā virzienā) , tā biju sastresojusies, ka nu tikai , ņēmu un iebraucu pretējā joslā, pretī mašīna nāca, bāāāāc, brīnos kā tajā stresā ņēmu smuki izgriezos , iekārtojos atpakaļ un visu izbraucu.. Piebraucam pie csdd, atsprādzējamies , šī ar SMAIDU saka, - nu, protams, ka eksāmenu nenoliki. Būtu nesavaldīgāka, būtu viņai šo to teikusi. jā, jā, var jau teikt, ka jābūt gatavam jebkurā situācijā, blā, blā, blā, žēl, ka neatceros vārdu, uzvārdu, būtu rakstījusi sūdzību, tas ko viņa darīja nebija pat ētiski . Ai.
Trešajā reizē bija gara auguma vīrietis, bija ieslēgta mūzika, košļāju košļeni, viņš deva tādu mieru.. Tad arī noliku bez kļūdām, dinamika laba, viss forši.
Nepadevos, jo tādu naudu biju ieguldījusi, pie tam vēl savu, nevis vecāku, tantu vai omju, bet savu, būtu muļķe ja būtu izstājusies to cilvēku dēļ, kas sagādāja diskomfortu..(t)
25.08.2016 13:47 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
so.so

Paldies:-)
25.08.2016 13:39 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
miamo - paldies, bet man tagad ir bail, ka pašvērtējums tā nokrities, ka vispār nevarēšu nolikt nekad. :/
udenskritums - protams, ka tu vari mainīt instruktoru, ja vien tev autoskolas līgumā nav atrunāts savādāk. Es gan, ejot braukšanas, domāju, ka vajadzēja ziedot naudu, lai izbraukātu uz mazpilsētu un tur likt braukšanu, jo Pārdaugava priekš manis ir elle - es tur nekad neesmu dzīvojusi, tāpēc ielas burtiski jāiekaļ no galvas.
Bet neklausies manī, tas ir mans depresīvais garastāvoklis, kas tagad runā.
25.08.2016 13:31 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Meitenes, man viens neskaidrs jautājums. Situācija tāda, ka decembrī sāku iet autokursos, janvārī jau noliku gan skolas, gan valsts teoriju. Tas viss būtu labi, bet man process apstājās pie braukšanām, izbraucu vienu reizi ar savas skolas instruktoru un vairāk nav sanācis līdzekļu trūkuma dēl:-/
Tiesības ir jānoliek, jo laiks un nauda jau ir ieguldīti... šobrīd ir brīvi līdzekļi, ko veltīt braukšanām. Tātad tūlīt pārvākšos uz Rīgu studēt, bet mana autoskola ir tālu, tālu citā pilsētā un nebūs vairs izdevīgi man braukāt ar savas skolas instruktoru.
Vēl taču laiks man ir? Visu nokārtot un nolikt tiesības, gads vēl no valsts teorijas nav pagājis...
Es tā varu iet pie citas skolas instruktora un ņemt braukšanas?
25.08.2016 13:10 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
so.so viņš par tiem pedāļiem nepaskaidroja neko? Ir reizes, kad viņi izmēģinot pirms reālās figūras uzsākšanas, bet parasti paši to min.
Ieteiktu nepadoties, tu esi ieguldījusi laiku un naudu, ja tagad neturpināsi, tad viss būs no jauna ar jauniem un jauniem noteikumiem, kas var sarežģīt un paildzināt procesu. Domāju, ka katrs trešais mācībnieks ir vēlējies padoties, tas ir tikai normāli, jo lielai daļai stress dod savu.
25.08.2016 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Šodien liku braukšanu un nenoliku figūras, kas mani ieveda pilnīgā šoka stāvoklī, jo biju diezgan pārliecināta, ka vismaz tās nolikšu, treniņos visu uzreiz, bez kļūdām izdarīju. Protams, tagad nožēloju, ka neizvēlējos izmēģinājuma braucienu paralēlajā parkingā, bet estakādē (jo instruktors teica, ka estakādē var nākties pierast pie elektroniskās stāvbremzes). Estakādi izbraucu uzreiz un smuki, paralēlajā pirmajā mēģinājumā biju kaut kā par dziļu/tuvu un nedaudz skāru stabiņu, otrajā aiz stresa par to, ka pēdējais mēģinājums, sāku visu darīt afekta stāvoklī nepareizā secībā.
Mani arī uztrauca tas, ka braucot uz figūru laukumu, eksaminators spaidīja savus pedāļus un nesapratu, kāpēc, jo nekādas minstināšanās/agresijas utt. man nebija. Mans instruktors tieši mani vienmēr slavēja par labu dinamiku.
Tagad apsveru domu ne vien beigt savu braukšanas "karjeru", bet arī braukt prom no valsts, jo man ir konkrēta depresija.
25.08.2016 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 3035
Reģ: 13.11.2011
Eksāmens nolikts, ar divām kļūdām. Bija divi jautājumi, kurus nebiju redzējusi un vienā arī iekritu. Csdd testi jau aknās sēž, beidzot varu aizmirst par viņiem :D
24.08.2016 16:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits