Jauno šoferīšu BEZTĒMA

 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Tātad te ir tievētāju, precību, māmiņu un varbūt vēl kāda beztēma.
Izlēmu izveidot diskusiju visām tiesību licējām jeb tām, kuras vēl mācās, meklē padomus un motivāciju. Redzēju ideju citā portālā, šķiet, ka cālī.
Pastāstiet, kā jums iet ar mācīšanos, kurā posmā šobrīd esat? Kādas ir grūtības vai panākumi?
Rezumē: Kamēr citas tievē un precas, mēs liekam tiesības! :D
19.09.2014 22:25 |
 
Reitings 124
Reģ: 12.06.2013
Kā jau Tu teici, man arī stāsts kā daudzām :D - nedaudz pāri 40, bet nu pēdējās braukšanas reizes jau bija vienkārši profilakse, jo bija jau kaut kādas kļūdiņas, kuru dēļ mani nevarēja palaist, bet tas jau tomēr atkarīgs no situācijas, tādas var būt arī pēc 60 braukšanas reizes, bet instruktors nelaida, nu kā jau daudziem - naudas kāšana. Vajag nobraukt perfekti, un vel drusciņ, lai palaistu. Riebās tās reizes, kad es vienkārši vairākus km nobraucu kaut kur ārpus pilsētas ( bet labi, arī tādas situācijas ir jāzina).
Gaidu savu eksāmenu un ceru uz labiem laika apstākļiem, situāciju uz ceļu un jauku inspektoru (t)
15.01.2016 12:26 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.11.2014
Nokārtoju eksāmenu oktobra sākumā ar otro reizi :-)
Tā patstāvīgā braukšana man bij tas kad biju uz apvadceļa (liku Valmierā) un instruktors teica tagad brauc uz CSDD tur nebij daudz variantu var 2 veidos aizbraukt :-D
15.01.2016 15:08 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.11.2014
lalaa es liku valmierā ;-)
15.01.2016 15:10 |
 
Reitings 341
Reģ: 10.11.2009
Esmu atpakaļ no kārtējās braukšanas-braucu tiešām labi, visas zìmes redzeju, nopietnu kļūdu nebija, nu ok, viena vietā 2 ātruma vietā ieliku 4. Pēc braukšanas saku instruktoram, ka laba braukšana bija, jūtu progresu, bet šis tik nosaka:bet ātrumus tev joprojām jāsaka priekšā. Forši, visu labo ome sabojā, nekad neko labu neesmu dzirdējusi no viņa.Man tiešām sāk likties, ka mani čakarē. Jāizbrauc ar citu instruktoru,lai pasaka kā ir.
15.01.2016 16:46 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Lilliana
Es tev varu ieteikt labu instruktoru. Es braucu pie sava instruktora kādas 30x un man jau sāka zust motivācija, es jau sāku domāt, ka varbūt jāmet miers, jo nekas nesanāks. Un tad aizgāju pie cita instruktora un viņš bija, tas, kas atgrieza man ticību, ka varu dabūt tiesības. Ja nu interesē uzraksti šeit vēstulē, tad iedošu tev kontaktus.
15.01.2016 17:09 |
 
Reitings 124
Reģ: 12.06.2013
Lilliana - Es Tevi ļoti labi saprotu, man arī netika pateiks nekas labs (vienīgi nedaudz uz figūrām pateica ko labu), bet tā tikai sliktais un tas, ka ir tādas un tādas kļūdas, uz beigām jau nelaida tikai tad, ja bija kāda liela kļūda, kuras rezultātā es varētu izkrist no eksāmena, bet kā jau teicu, nekad nevar neko zināt kā būs.

Es domāju, ka tu tuvojies jau finišam, jo man arī bija tā, ka es pēdējas aptuveni 4/3 reizes nobraucu tā, ka varēja laist, bet nu bija kaut kas ne foršs, dēļ kā nevarēja laist. Pēc tam sekoja laimīga diena :D
15.01.2016 17:10 |
 
Reitings 341
Reģ: 10.11.2009
Justīne22 sāk izklausīties, ka mums viens un tas pats instruktors bijis hahha, ta laikam viņiem tāda taktika-lidz pedejam saglabat šaubas un neticību saviem spēkiem. Tu ar kādu citu nemēğināji braukt? Es laikam mēğināšu,gribas vēl kādu viedokli dzirdēt. Smiekligi vispar-pieaugusi sieviete, bet nāk raudiens par tādiem niekiem.
15.01.2016 17:23 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Tās, kuras tik ilgi brauc - kādā autoskolā ejat?

Es tikai tāda iemesla dēļ izvēlējos mazāk pazīstamu autoskolu, jo tur nebūs tā masveida konkurence autoinstruktoru vidū!
15.01.2016 17:29 |
 
Reitings 124
Reģ: 12.06.2013
Es arī apraudājos, kad biju jau pāri 30 reizēm un tuvojās 40, jo es biju jau izmisumā, zināju, ka jau ir okey, ka var palaist, bet katras nodarbības beigās tik dzirdēju - kad mums nākamā braukšana! Tik daudz nauda ir aizgājusi :( protams, tagad jūtos vel drošāk, nekā tad, bet drošums radīsies ar katru braukšanas reizi vien vairāk un vairāk.
Gāju mustangā, man daudzi draugi ir teikuši, ka tur daudziem tāds liktenis bijis :( Es apzinājos, ka aptuveni no 30 līdz 35 reizēm man būs, lai jūtos pietiekoši droši un varu braukt pilsētā, bet nu ka šādi ievilksies, to es negaidīju.
15.01.2016 17:42 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Justīne22 - jā, jā, tikai tāda iemesla dēļ neizvēlējos tik zināmas skolas.
Es eju "Kristīne" autoskolā.
Superīga pasniedzēja, likumus visu laiku ar piemēriem no dzīves stāstīja un instruktors arī foršs.
Protams, viņš mani arī neslavē, to viņš pats teica, ka neko tādu neteiks. Ja būs slikti - pārrunājam, ja klusē - tātad labi! - tādi bija viņa vārdi.
Man vakar tieši obligātās 14 reizes jau ir. Bet reāli es vēl nemāku ar pirmo iebraukt figūrās! Skaidrs, ka tik ātri es neapgūšu! Bet viņš ir apbrīnojami savaldīgs! |-):-D
Tētis bija baltkvēlē! (e) :D
15.01.2016 18:17 |
 
Reitings 124
Reģ: 12.06.2013
Aniii - Par teorētiskajām nodarbībām galīgi nesūdzos, bija forši, pasniedza ar piemēriem un jokiem. Arī instruktors nebija no sliktākajiem, daudz izskaidroja, bija ļooooti savaldīgs un mierīgs, tas bet sākas pie tā, ka viņš nu ļoti stiepa visu, ja sākumā to īsti neievēroju, tad uz beigām gan! Bet nu autoskola kā tāda ir laba, par instruktoru jau nekad nevari zināt, kurš vilcinās, kāsīs naudu un kurš nē :-/
15.01.2016 18:29 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Īstenībā, es te slavēju, slavēju, bet pati jau ar' vēl nezinu, cik ilgi būs jābrauc! :D
Labi vēl nav, 14 obligātās jau izbrauktas..
Autoskolā solīja, ka nu pat galīgas nulles varot iemācīt apmēram 20-25 reizēm! :D
15.01.2016 19:19 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Seduction, super apsveicu!!! (l) Malacis esi, ka tev tik ātri pagāja visas mocības :D
Daina30, kā tev gāja?

Man arī ar instruktoru bija tā, ka visu laiku teica, nu ir tev jau labāk, drīz jau varēšu laist tevi uz eksāmenu, bet pēc katras reizes tikai teica, nu vēl pāris braukšanas, vēl pāris braukšanas. Neredzēju ne galu, ne malu. Visvairāk jau bija žēl par to kā nauda aiziet un rezultāta nav :D
16.01.2016 14:57 |
 
10 gadi
Reitings 253
Reģ: 29.01.2009
Labs vakars!
Piektdien BIJA mana diena un ieguvu tiesības! :) Vēl šodien esmu pārlaimīga, ka viss izdevās ar pirmo reizi.
Ļoti paveicās ar eksaminatoru- bija tāda sajūta, ka braucu ar draugu! :)

Lai veicas tās, kuras vēl procesā! :)
16.01.2016 20:24 |
 
Reitings 124
Reģ: 12.06.2013
lalaa - apsveicu! (l)
Tu Rīgā liki?
16.01.2016 21:22 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Man 28 mācību stundas bija pie instruktora 14× mēs tikai tikāmies. Braucu Jelgavā. Autoamatnieks.

Cik Jums aizgāja tiesībās nauda?
Man zem 500€
Jūs re runājat par karu reizi pie instruktora ka braucāt jutāt ka lābāk un labāk, man ar tā bija un kad nokārtoju pagāja kaut kur apmēram pusgads kad jutos pilnīgi droša par to ko daru, pārliecība un jau beidzās tas tramīgums tur milimetros to vai to vaig izdarīt.
Takā tas viss ir normāli.

Cik Jums jau kas nokārtojušas tiesības pagāja laiks, ka jutāties pārliecinātas par to ko darat uz ceļa?ka nav satraukuma sajūta.
16.01.2016 22:28 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Cik Jums jau kas nokārtojušas tiesības pagāja laiks, ka jutāties pārliecinātas par to ko darat uz ceļa?ka nav satraukuma sajūta.


Aptuveni nedēļu pēc tam, kad ikdienā sāku viena pati braukāt pa Rīgu.
Pirmajā dienā, kad draugs iedeva mašīnu un kad bijām sarunājuši, ka turpmāk es viņu aizvedu uz darbu un tad tālāk braucu uz savu darbavietu, es biju ļoti satraukusies. (s) Pusi dienas nevarēju normāli darbā pastrādāt, jo visu laiku domāju par to kā braukšu draugam pakaļ, kur man būs jānogriežas, kā aizbraukšu, kāda būs satiksme utt.:-D
16.01.2016 22:39 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
CrazyMonday
Mīļi no puiša tā uzreiz, tagad Tu braukāsi.


Man Dobele maza pilsēta, nav kur daudz braukt, tad kad biju nokārtojusi tiesības sanāca tik uz skolu un atpakaļ. Tur manikīrs, tur friziers. Liela pieredzes krāšana nesanāca, kad sākās eksāmeni tad bij liela braukāšana turpu šurpu, tad izlaidumam gatavošanās, tad arī sajutos droši. Kad daudz braucu.

Mani ar vīru arī tā bija, pirmajā dienā kā nokārtoju, tā teica lai viss braucu.
16.01.2016 22:57 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Mīļi no puiša tā uzreiz, tagad Tu braukāsi.


Tas tiesa. (l) Draugs vispār bija mans stiprais plecs un atbalstīja, palīdzēja, mācīja visu tiesību likšanas laiku. Gāja visādi, bet izdarīts viss ir un liels nopelns ir tieši draugam.(l)


Mani ar vīru arī tā bija, pirmajā dienā kā nokārtoju, tā teica lai viss braucu.

Nu re, tad jau Tev arī paveicies! :-)

Runājot par pārliecību pašai braucot - tā ir tikai braukšanas vaina - jo biežāk brauc, jo labāk sanāk un pārliecība par sevi arī līdz ar to pieaug.
16.01.2016 23:47 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Jautājums par grāmatām! Sāku mācīties autoskolā ar decembri un attiecīgi Jāņa Roze nopirku zaļās grāmatas nezināju par oranžajām grāmatām, tad sanāca iziet pirmo palīdzību utt un reāli sāku mācīties tikai janvārī atnākot tur man pasaka ka ir jaunas grāmatas ar 2016 gadu un protams no visa kursa tikai 2 tādas ir :-P
Stulbi bet nu jā ko darīsi. Tad nu jautājums vai pirkt tas oranžās grāmatas? Tik ļoti atšķiras vai var turpināt mācīties no zaļajām un viss būs kārtībā?
18.01.2016 22:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits