Jauno šoferīšu BEZTĒMA

 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Tātad te ir tievētāju, precību, māmiņu un varbūt vēl kāda beztēma.
Izlēmu izveidot diskusiju visām tiesību licējām jeb tām, kuras vēl mācās, meklē padomus un motivāciju. Redzēju ideju citā portālā, šķiet, ka cālī.
Pastāstiet, kā jums iet ar mācīšanos, kurā posmā šobrīd esat? Kādas ir grūtības vai panākumi?
Rezumē: Kamēr citas tievē un precas, mēs liekam tiesības! :D
19.09.2014 22:25 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
savas vainas dēļ, vienā vietā apjuku un nezināju, kā pareizi jāgriežas.

Es šādi izkritu pirmajā reizē, vnk identiski... pēc tam tāadas dusmas uz sevi..

Kamēr gaidīju eksāmenu,tikmēr jau paspēju novērtēt inspektorus Visi tādi dusmīgie bija,pilnīgi bail paliek

Nu, atkal maņ tāpat bija:D sēžu, skatos, aiziet viens, otrs.. beigās palika man sieviete, bet viņa bija diezgan ok.
17.10.2014 20:33 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.07.2014
Redzēju divas sievietes,vienu ar blondiem,otru ar brūniem matiem,un 3 vīriešus :D Ar blondiem matiem,izskatījās pēc riktīgi bargās:D Man jau iedomājoties par to braukšanas eksāmenu,bail paliek:D
17.10.2014 20:57 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Kā veicas jums? :) Es gaidu savas braukšanas, kas sāksies novembrī. Ceru, ka šis man būs pēdējais piegājiens.
19.10.2014 15:22 |
 
Reitings 95
Reģ: 27.05.2014
Hm, pašlaik esmu meklējumos... Ceļa meklējumos :D

Teoriju izmācījos autoskolā Mustangs.. CSDD teorija nolikta jau augustā. Tikai - braukšana. Saprotu, ka ar manu instruktori (sieviete) nekas vairāk nesanāks. Vai varbūt es ko nepareizi saprotu.
Viena braukšana man ilgst 90 minūtes, kuru laikā instruktore sarakstās caur sms vai stāsta kaut kādus savus kārtējos piedzīvojumus - cenšos koncentrēties braukšanai, pati domāju ko un kā darīt un pēc tam analizēju kāpēc man kaut kas neizdevās. Pašai arī jāprasa, vai šeit griezties pa labi/pa kreisi - ko darīt, kā rīkoties kādā ārkārtējā vai nezināmā situācijā. Kad nodarbība beidzas (ierastākais scenārijs - vismaz 15 min ātrāk kā vajadzētu, kā arī ar 5-10 min kavēšanu nodarbības sākumā, tā ka reāli es braucu 1h) - paprasu viņai - kā man gāja, ko vajadzētu uzlabot, kas bija slikti? Atbilde ir tikai viena - "ir jābrauc, daudz daudz jābrauc, šis ir tikai pats sākums.." (p.s. esmu jau figūru laukumā bijusi, kā arī visu Rīgu izbraukājusi - kopumā 14 reizes jeb 14x 1,5 h)

Mazliet rokas nolaidušās. Un autoskolas līgumā arī ir punkts iekļauts, ka drīkstu mācīties tikai pie Mustanga instruktoriem.
Kāda iespēja, ka atradīšu labāku instruktoru tajā autoskolā? Un ja tas būs kāds manas instruktores paziņa, tad mani vienkārši noēdīs par instruktora maiņu.

Starp citu, esmu labi dzirdējusi kā paužu laikā citi instruktori (tai starpā, mana instruktore - pirms braukšanas uzsākšanas, kad laiks jau iet, bet viņa neliekas ne zinis - sēžu un kūkoju mašīnā) aprunā un ņirgājas par pārējiem kursantiem - kur kurš ne tā pagriezies, ne tā kaut ko izdarījis, ne tā kaut ko pateicis, haha. Jēli.

Neprasu situācijas risinājumu, tikai - kādi viedokļi ir jums, meitenes? :)
19.10.2014 15:44 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Scheisse Iesaku mainīt instruktoru. :) Tas nekas, ka no tās pašas autoskolas.
Un ja tas būs kāds manas instruktores paziņa, tad mani vienkārši noēdīs par instruktora maiņu.
Pa šo nepārdzīvo. Izturies pret to profesionāli - tevi neapmierina pakalpojuma kvalitāte, līdz ar to, tu izvēlies citu pakalpojuma sniedzēju. Nekas vairāk.
Tu taču nepārdzīvotu, ja pie vienas manikīres tev slikti sataisītu un tu aizietu taisīt nagus pie viņas paziņas? Vai arī tu mūžīgi staigātu ar sliktiem nagiem? :)
19.10.2014 15:49 |
 
Reitings 95
Reģ: 27.05.2014
RainyDay

Paldies par atbalstu! :)

Pie tam - esmu prasījusi instruktorei, kad viņa aizpildīs manā braukšanas kartē ierakstus par ieskaitēm - viņa atbild - "pašās beigās, tagad jau ir tikai pats pats sākums". Saprotu, ka viņas parakstu par braukšanas apmācības pabeigšanu nemaz nespēšu iegūt.
Kad sapratu, ka ar viņu man progresa nebūs, izlaidu 2 nedēļas ((!) lieku uzsvaru uz laiku), apsvēru, ko darīt. Te pēkšņi no viņas sms - kad braucam? Domāju, nu labi, varbūt vaina tiešām manī - pabraukšu vēl vienu reizi. Pēc šīs reizes (kas pašlaik arī ir pēdējā manā braukšanas stāžā) - prasīju, kas man jāpieslīpē, pie kā ir uzmanība jāpievērš? Viņa atbildēja - "tu ļoti sen (!) ar mani neesi braukusi, būs daudz jābrauc, viss ir jāsāk no nulles".. KO LŪDZU?
Tāpēc tagad esmu mazliet apstulbusi.
19.10.2014 15:58 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Njā..noteikti maini instruktoru. Izskatās, ka viņai vienkārši no tevis vajag naudu. Tāpēc arī deva atgādinājumu par sevi :D
19.10.2014 16:01 |
 
Reitings 95
Reģ: 27.05.2014
Sākumā biju gribējusi pierakstīties pie citas instruktores, bet kad man pateica, ka uz viņu jāgaida 1,5 mēneši - tik liels pieraksts - tad man ieteica šo instruktori, uz kuru bija jāgaida.. tikai 3 dienas..

Tagad saprotu, kāpēc tik maz.

Ja varētu laiku pagriezt atpakaļ, noteikti ņemtu instruktoru vīrieti. Bet kaut kā bija tāda doma, ka sieviete jau sapratīs labāk, noteikti arī nekliegs. Še tev.
19.10.2014 16:04 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Scheisse, Tavs stāsts ir ļoti līdzīgs manam stāstam, tikai mana instruktore bija no Grosa. Es kopumā nebraucu kaut kur 22-25x (neskaitīju precīzi), bet būtu pilnīgi noteikti vajadzējis mazāk, ja nodarbības būtu 1.5h nevis 1h. Turklāt manējā ne tikai sāka vēlāk un beidza ātrāk, bet vienmēr (tiešām vienmēr) lika man iebraukt benzīntankā, jo viņai take away kafiju bija jāpērk. Nav jau brīnums, ka viņa visu laiku čīkstēja, ka naudas nav, jo tajās kafijās laba summiņa aizgāja.
Es domāju, ka viņa mani ilgi vēl nebūtu palaidusi uz eksāmenu, bet mainījās apstākļi - atradu jaunu darbu, kur darbs no 9iem līdz 18tiem, bet viņa nepiedāvāja braukšanas pēc 18tiem. Teicu, ka nav variantu, mēneša laikā man jānoliek tiesības. Tad arī palaida.

Es Tev ieteiktu nekautrēties un iet prom. Tā ir Tava nauda un Tavs laiks. Netērē savus resursus ar tādu instruktori!
19.10.2014 16:08 |
 
Reitings 95
Reģ: 27.05.2014
Cerise

Ja pareizi atceros, tad mana instruktore agrāk strādāja Grosā - tā pilnīgi precīzi nepateikšu, jo viņa to stāstīja vasarā - bet nu no vienas autoskolas viņa jau pazuda. Un tad pārcēlās uz Mustangu. Manējā gan kafiju nestrebj, bet nu ir slinka uz visu. Tad viņa jāved gāze uzpildīt, tad gaisu vajag riepām, jo redz tukšas - vārdu sakot visvisādas ķibeles. Tad lietus vainīgs un visur uz 20 km/h jābrauc.

Tiešām būšu saprātu zaudējusi. Kaut arī esmu ļoooti pacietīga un papriekš izpētu vai vaina nav manī.

Man darbs beidzas 17:00, bet mana instruktore kā reiz arī nespēj piedāvāt braukšanas jau pēc 17:00 - pēdējais iespējamais laiks ir 16.30. Bet man darbs ir Juglas pusē, bet konstantais Uzvaras piemineklis ir otrā Rīgas galā - tas ir grūti realizējams un ne vienmēr darbā varu tā mierīgi aizskriet 2h pirms darba laika beigām. Par to man arī ir likts justies vainīgai, ka es, princese, darba dienās laikā no 8.00-17.00 netieku braukt un varu tikai 6dien, kas viņai jau esot aizplānota ar "normālajiem cilvēkiem"..
19.10.2014 16:24 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Klau, tad taču Tev ir pat pavisam normāls iemesls, kāpēc jāmaina instruktors - nespēja savienot savu darbu ar instruktores darbu. Nav pat jāceļ gaismā citas nepatīkamās iezīmes, bet vienkārši pasaki, ka Tev darbā vairs neļauj iet prom ātrāk un tā kā negribi zaudēt darbu, Tev nepieciešams iet pie instruktora, kas strādā vakaros.

Patiešām nevelc to tik ilgi, cik es to vilku - vēl tagad (lai gan pagājuši jau 2.5 gadi) kā atceros to braukšanu, ir nožēla, ka nespēju ātrāk aiziet no tās instruktores.
19.10.2014 16:35 |
 
Reitings 95
Reģ: 27.05.2014
Cerise

Paldies par ieteikumu! :) Tā arī darīšu - rīt pazvanīšu uz Mustangu un pierakstīšos pie cita instruktora - tad vismaz ir cerības iegūt tiesības, savādāk pašlaik sanāk tāda - spēj tik ņemt laukā naudu no bankomāta - malšanās nekurienē ar sarkanu nokrāsu :D
19.10.2014 16:40 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Njā..noteikti maini instruktoru. Izskatās, ka viņai vienkārši no tevis vajag naudu. Tāpēc arī deva atgādinājumu par sevi

+++
Nav ko pabalstīt tādas vecen... instruktores.
19.10.2014 16:49 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Ja varētu laiku pagriezt atpakaļ, noteikti ņemtu instruktoru vīrieti. Bet kaut kā bija tāda doma, ka sieviete jau sapratīs labāk, noteikti arī nekliegs


Man ar savējo gan paveicās, pat nepacēla balsi (arī tad, kad es rīkojos tiešām, tiešām stulbi), par kliegšanu vai apņirgšanu nemaz nerunājot.
19.10.2014 16:51 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.09.2014
Meitenes, lasu komentārus - Scheisse, OBLIGĀTI maini instruktoru!!! Pēc iespējas ātrāk. Mana draudzene arī ir Mustangā, viņa 3x laikam nomainīja. Tā kā - atslābsti un vienkārši nomaini. :) Man paveicās - man bija tikai viens instruktors nekad balsi nepacēla, tikai vienreiz laikam pa bremzēm savā pusē uzdeva, kad bija tiešām bīstama situācija, bet tā - ļoti mierīgs un pacietīgs. :) Un pretīmnākošs. :) Lasu komentārus un saprotu, ka man reāli paveicās. Varēju sarunāt, ka mani pie darba izlaidīs vai braukšana sāksies no mana darba (tiesa, man gan ofiss netālu no CSDD). Tā kā - vajag mainīt tik ilgi, kamēr apmierina, jo kā jau te viena meitene teica - tas ir tavs laiks un tava nauda. Tu maksā par šo pakalpojumu un tu sagaidi, ka arī būs pretī attiecīgi labas kvalitātes pakalpojums. :)

Divas dienas jau pabraukāju ar savu mašīnu - FANTASTISKA sajūta, ka vari braukt un lamāt visus, kas nemāk braukt pēc noteikumiem. :D :D :D :D Tiesa gan - jāatzīstas, ka piektdien sanāca apbižot vienu mācībnieku - sorry, man vienkārši jau pīpināja aiz muguras stāvošais nervozais.... :(
19.10.2014 20:41 |
 
Reitings 12
Reģ: 20.10.2014
Sveika Scheisse man bija ļoti līdzīgs stāsts par mustag instruktoriem, tikai viņa vel ļoti uzsvēra visas sarunas uz to, lai laicīgi viņai maksāju, kā arī tas ka, ja man kaut kas nesanāca, viņa uz mani dusmojas, ar tadu atieksmi - ( kas tu braukt nemāki) laigan pat aci no telefona neatrāva lai vispār man pievērstu uzmanību ... Vai gadijumā viņai nav tadi rudi mati?

es nobraucu tikai 14 oficiālās braukšanas un paņēmu no malas caur paziņām instruktori, ar to es jau pati pa centru pirmajā tikšanās reize braucu. Viņa nav no mustang, viņa man pastāstija ka es droši varu pāriet uz viņas autoskolu, un viņa bus tiesīga man kartiņu parakstīt.
20.10.2014 12:37 |
 
Reitings 102
Reģ: 03.02.2009
Ir kāda,kas likusi nesen eksāmenu Valmierā?Man nākamnedēļ eksāmens,un interesē cik tur bargi notiek eksāmena tiesāšana. :)
20.10.2014 12:53 |
 
Reitings 662
Reģ: 06.07.2012
Sveikas, shoferiites!!! :)
Man 31.oktobriii eksaaamens! Esmu tik patikami satraukta!! (l) nezinu, vai sanaaks ar pirmo reizi, bet cereesim! :D nevienam no gjimenes un draugiem neesmu teikusi , ka buuus ekaaamens! :)
20.10.2014 13:13 |
 
Reitings 102
Reģ: 03.02.2009
Man eksāmens 27. okt.Paldies Dievam paņēmu izmēģinājuma eksāmenu,vismaz sirds mierīgāka.Figūrās izgāzos,lai gan pirms tam figūras vienmēr labi izbraucu.
20.10.2014 15:01 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Bikšele, no pilsētas jau baigi nav atkarīgs, cik bargi vērtē, tas atkarīgs no inspektora paša un viņa noskaņojuma attiecīgajā brīdī, kā arī no braucēja attieksmes un iemaņām.
Saku no pieredzes - vari pieļaut vienādas kļūdas, pie viena inspektora noliksi, pie cita - nē. Diezgan subjektīva padarīšana;)
20.10.2014 15:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits