Jauno šoferīšu BEZTĒMA

Tātad te ir tievētāju, precību, māmiņu un varbūt vēl kāda beztēma.
Izlēmu izveidot diskusiju visām tiesību licējām jeb tām, kuras vēl mācās, meklē padomus un motivāciju. Redzēju ideju citā portālā, šķiet, ka cālī.
Pastāstiet, kā jums iet ar mācīšanos, kurā posmā šobrīd esat? Kādas ir grūtības vai panākumi?
Rezumē: Kamēr citas tievē un precas, mēs liekam tiesības! :D
19.09.2014 22:25 | Saite

Beibe.Marta,tagad uz braukšanas eksi rindas jau ir līdz novembrim? Vai arī Tu neliec lv?
20.09.2014 13:26 | Saite

Teoriju nokārtoju jau gadus atpakaļ. Bija braukšanas, bet vienā brīdī pārtraucu jo vairs tam nebija laika.
Šovasar atsāku, braukāju mazus gabalus viena, līdz vietējai bodei, utml. Pēc pāris dienām tikšu pie sava auto. Novembrī braukšanas exis. Nokārtoju gan lv
20.09.2014 12:57 | Saite

Man nesen apritēja 2 gadi kopš tiesības. Bet joprojam jūtos kā jaunais šoferītis :D braukt nav problēmu, bet tas nenotiek tik bieži kā gribētos :)

Sāku mācīties vasarā - jūnijā, septembra vidū jau tiesibas bija rokā :) Vasara bija daudz laika mācīties, jo brīvlaiks , tākā tas arī bija tāds plusiņš :)
20.09.2014 12:14 | Saite

visādi braucēji uz ceļiem

nu, jā..., varu tikai piekrist

pec iespejas vairak braukt ar draugu vai kadu radinieku, kam ir tiesibas.

+++
20.09.2014 12:09 | Saite

Nu es jau esmu labu laiku nokārtojusi tiesības un pēc prakses saku, ka visādi braucēji uz ceļiem. :D
20.09.2014 11:43 | Saite

Es ieguvu autovaditaja apliecibu vasaras saakumaa.
Diezgan ilgi man gaaja, sanaca diezgan daudz braukshanas, jo bija ari partraukumi, kad, piemeram, biju celojuma un 2 nedelas nebraucu ar instruktoru.
Man ari visu mazliet paildzinaaja, ka teoriju laicigi nebiju nolikusi un instruktors jau laida uz brauksanas eksamenu, bet man kaveja tas, ka vel teoriju nebiju nolikusi.. Tapec iesaku visaam macities teoriju uzreiz, lai pec pedejas nodarbibas var uzreiz kartot eksamenu, nevis atlikt macishanos uz velaku laiku..
Un vel iesaku, ja ir tada iespeja, tad pec iespejas vairak braukt ar draugu vai kadu radinieku, kam ir tiesibas.. Es, manuprat, tieshi labak iemacijos braukt, braucot ar draugu nevis ar instruktoru.. Jo citreiz taja stundaa ar instruktoru loti maz sanaca pabraukt.
20.09.2014 11:43 | Saite

Nu, man ir foršs instruktors, atbild uz visiem maniem tizlajiem jautājumiem ;)
Izskaidro, ja kaut kas aizmirsies, un arī par nestandarta situācijām pastāsta, kā labāk rīkoties...
20.09.2014 11:40 | Saite

Piekritu visam noliceejaam, ka sanjemot dokji, sajuutas ir neaprakstamas :)
Izturiibu arii brauksanas reizees, ja nu kas nesanaak, neatmetat ar roku :)
20.09.2014 11:06 | Saite

Muchooz Man gan tieši pretēji šķiet. Jo dzīvē visādi brīnumi notiek uz ielām, kur likumiem vairs nozīmes nav, tapēc labāk laicīgi teoriju vismaz nedaudz izprast, pirms sēžas pie stūres, lai zin vismaz, kurš vainīgais avārijas gadījumā, ko darīt krustojumā.
20.09.2014 11:04 | Saite

Noliku aprīļa beigās, bet gāja ilgi. Vienreiz sāku un netiku tālāk par skolas teorijas eksāmenu, atmetu ar roku. Sāku pēc gada atkal un atkal uzkāros pie skolas teorijas eksāmena - vilku trīs mēnešus līdz saņēmos un nokārtoju. Un tikai tad sāku braukt (muļķīgi, tā nekad nedariet). Ar mēnesi ilgu pārtraukumu un gaidīšanu uz braukšanām viss pasākums arī ievilkās vēl 5-6 mēnešos līdz tiku pie eksāmena, kuru par brīnumu nokārtoju. Nebūtu klāt bijusi, neticētu,ka noliku :D Eksāmens pats par sevi bija piedzīvojums, bet prieks par padarīto.
Neesmu labākais piemērs kā kārtot tiesības :D
Vēlu visām izturību, tas prieks,kad tiec pie tā ilgi kārotā papīrīša ir neaprakstāms :)
20.09.2014 10:59 | Saite

Jau kāds laiciņš pagājis, kopš noliku teoriju, gan skolas, gan CSDD ar pirmo reizi :)
Tagad jābrauc, jābrauc, jābrauc... Bet nu man ļoooti patīk! Ar nepacietību gaidu katru braukšanu.

Lovebird - ja vēl nebrauc, kad sāksi braukt, krustojumus sapratīsi daudz labāk (nu, man vismaz tā bija), jo dzīvē viss ir bišku citādāk nekā grāmatā. :)
20.09.2014 10:55 | Saite

Forša beztēma patiesībā. Man noteikti nākotnē noderēs. :)
Paldies autorei.
20.09.2014 10:48 | Saite

Nespēju iemācīties teoriju, sen jau beigusies, bet ir tēmas, kuras man ir milzīgs klupšanas akmens. Piemēram vienādas nozīmes krustojumi. Simts un viens cilvēks skaidrojis - es vienkārši ne-sa-pro-tu! :D Nu un ko man tagad darīt? Bez tiesībām arī negribu sēdēt.
20.09.2014 09:53 | Saite

Pagaidām to jauno mašīnu dod braukt tikai tiem kuri jau nokārtojuši figūras, un izkrituši iepriekš satiksmē! :)
Man bija ekspress kurss teorijā - divas nedēļas, baigi forši! un tad braukāju diezgan daudz, bet principā divos ar pus mēnešos tiku pie tiesībām, būtu nedaudz ātrāk varbūt ja nebūtu bijis jāgaida mēnesis uz eksāmenu braukšanā! Figūras man uzdzina ļoti lielu stresu tieši eksāmenā, un nācās pacīnīties ar to! kad ar instruktoru un draugu braukāju uz figūrām tad izbraucu ļoti ok, bet eksāmenā kritu ārā! :D Teoriju, gan skolas gan csdd abas ar pirmo reizi un 0 kļūdām noliku. Skolas bija daudz āķīgāka un grūtāka. bet nu beidzot nokārtoju, pirms 3 dienām.
20.09.2014 09:42 | Saite

liku írijá. viens pluss - teorijas kursi nav obligáti jáapmeklé. májás mácíjos teoriju, noliku ar pirmo reizi bez nevienas kljúdas... braukshanu mácíjos pie instruktora no nulles, galvenais - ja ir labs un forshs instruktors - katru braukshanu gaidíju ká forshu nodarbíbu, vienmér pozitívi, patíkami :)

LV mácíjos - teoriju - teorijas nodarbíbas bija jautras, ar jautriem piemériem no dzíves, tas viss k-ká iespiedás smadzenés, un tad atsákt mácíbas árzemés bija viegli, jo teoriju jau no lv zináju...
20.09.2014 00:28 | Saite

Lieku Nīderlande. Eh, tagad kad paskatos tos CSDD jautājumus, liekas ka jums tiesām paveicies.
20.09.2014 00:22 | Saite

Pēc nepilniem 2 mēnešiem būs gads kā man ir autovadītāja apliecība :)

Teorija nesagādāja nekādas problēmas, jo man bija ļoti atraktīvs pasniedzējs, kurš interesanti stāstīja un prata noturēt uzmanību - bija gan video, gan dažādi jociņi, gan piemēri no dzīves. CSDD teoriju noliku ar pirmo reizi un 1 kļūdu.
20.09.2014 00:12 | Saite

sophie irir tāda lieta, ka jaunajiem 7 golfiem, kas tagad ir eksāmenu mašīnas, ir elektroniskās rokasbremzes, bet tas vai nu nozimēs to, ka nebūs tā estakāde kā figūra vai arī būs speciālie pasūtījumi bez elektroniskās rokasbremzes tieši auto skolām. ;)
20.09.2014 00:08 | Saite

Trakums tev FaakY. Lai tev veicas nolikt! :) Kurā valstī tu liec?
20.09.2014 00:07 | Saite

RainyDay- tiesības nelieku LV tātad nav tādu CSDD jautājumu.. Ir man trwninprogramma interneta, bet man instruktors jau skaidri un gaiši pateica ka jautājumi būs citi. :/
20.09.2014 00:05 | Saite

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online

Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!