Jauno šoferīšu BEZTĒMA

 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Tātad te ir tievētāju, precību, māmiņu un varbūt vēl kāda beztēma.
Izlēmu izveidot diskusiju visām tiesību licējām jeb tām, kuras vēl mācās, meklē padomus un motivāciju. Redzēju ideju citā portālā, šķiet, ka cālī.
Pastāstiet, kā jums iet ar mācīšanos, kurā posmā šobrīd esat? Kādas ir grūtības vai panākumi?
Rezumē: Kamēr citas tievē un precas, mēs liekam tiesības! :D
19.09.2014 22:25 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.09.2014
RainyDay,

Tramvajs nav tik traki. Es mēģināju atcerēties pēc šādas formulas - ja abi esat uz galvenā ceļa (vai mazākas nozīmes), tad tramvajam priekšroka. Ja Tu atrodies uz galvenā ceļa, bet tramvajs nē - tad Tev ir priekšroka. Nu, kaut kā tā.
29.09.2014 13:55 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
U jā, gaismas man arī riebjas :D Bildītes jaunas ir arī mājaslapā csdd, piemēram, dažas ir ar jauno tramvaju. Tramvajs ir vēl viens monstrs, kas man riebjas teorijā. :D
29.09.2014 13:49 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.09.2014
RainyDay

Laikam sabaidīju. :D Nu, tur jaunas bildītes ir, tam jāpievērš uzmanība. :) Bet, ja pēc būtības jautājums ir skaidrs, tad jau nevajadzētu būt problēmām. :) Man klupšanas akmens bija gaismas, uz to arī bija vienīgā kļūda eksāmenā. :D

Goody,

Es nezinu, kādi Liepājā ir instruktori, bet vienīgais, kas man traucēja, bija tā nelaimīgā viena kļūda. :D Viss pārējais bija ok. :) Žēl, ka arī Gross tagad braukšanai pacēlis cenas, bet bez tā laikam neiztikt - nez...
29.09.2014 13:28 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Patrish - Es jau biju sākusi uztraukties, ka nebūs nekāda jēga bijusi no tiem n-tajiem testiem csdd mājaslapā..
29.09.2014 13:15 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Es laikam arī izvēlēšos autoskolu Gross, tikai Liepājā ne Rīgā. Man ir svarīgi savienot ar studijām. Ceru, ka nekļūdīšos ar izvēli. Varbūt šeit ir meitenes, kam ir atsauksmes tieši par Liepāju?
29.09.2014 12:58 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.09.2014
RainyDay

Tā ļoti nē. Man bija tā, ka es pirmajā reizē aizgāju, bet tā kā biju jau paspējusi izplēsties CSDD un biju in general nikna par sistēmu kā tādu, tad pielaidu absolūti stulbas kļūdas, kā rezultātā man bija 4, bet nākamajā dienā, ejot vakarpusē (uz pēdējo iespējamo, kas bija 17.00 ) noliku tik ar vienu kļūdu. Bet es saku - tai pirmajā reizē man trapījās jautājums, kuru dzīvē nebiju redzējusi. Kamēr trenējos un mācījos, un man apnika Grosa jautājumi (jo tie kaut kā izmet gandrīz vienus un tos pašus ar mazām izmaiņām), beigās trenējos ar navigatorsskola.lv testiem, jo tur ir grūtāki un tik daudz neatkārtojas. Un arī tāpat kā Grosam - pieļaujama viena kļūda.
29.09.2014 12:51 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Tie jautājumi CSDD stipri atšķiras no jautājumiem mājaslapā? :)
29.09.2014 10:56 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.07.2014
FaakY1,apsveicu!:) Eh..kā es tagad gribētu būt Tavā vietā:D
28.09.2014 21:39 |
 
Reitings 291
Reģ: 29.03.2013
Jippy, meitene, veiksmīgi Noliku teoriju un uz pirmo. Esmu ļoti priecīga :)
28.09.2014 21:15 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.07.2014
Jā,es domāju ņemt tos 30 jaut :D Gan tapēc,ka mazāk jautājumu,gan arī tapēc,ka 50 jautājumu spriedzi neizturēšu! :D
Man nemaz nekādas grāmatas nav,visu pildu tikai internetā!
28.09.2014 21:09 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.09.2014
Spīdumiņš_
Es pat nezinu, kas ir labāk 30 vai 50 jaut. Es droši vien ņemtu 30 , jo īsāks laiks un mazāk jādomā par to, kad beigsies. :D Tāpat parasti autoskolas savus eksāmenus liek grūtākus kā CSDD. Kaut arī pirmajā reizē, kad gāju uz CSDD, man trāpījās jautājums, kāda zaļajā grāmatā nebija (pēc tam pārbaudīju :) ).

Par tiem reitingiem - uz to brīdi, kad sāka mācīties mūsu grupa, autoskolā nosacīti brīvāki bija 4 instruktori. Protams, ka baigās atsauksmes nebija mājaslapā, paskatījos CSDD reitingos, ka tie ir diezgan augsti konkrētajam instruktoram un to arī izvēlējos. Vīlusies neesmu noteikti. :) Bet jāņem arī vērā tas, ka tie reitingi tādi nosacīti, jo tur tiek skaitīti tie kursanti, kuri noliek ar pirmo reizi.
28.09.2014 21:07 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Kad izlēmu kārtot tiesības, īpašas vajadzības nebija, gāju tāpat..gribēju vienkārši to paveikt. Tā nu 28 februārī noliku tiesības ar pirmo reizi. Tad domāju, ka baigi nosvinēšu, bet nebija tās gaidītas emocija, laikam jau biju tā apnikusi braukājot 4 dienas nedēļā, 2-4h dienā, ka šķita pilnīgi pašsaprotami, ka esmu tiesības nolikusi :D Gāja visādi..slinkums arī bija, biļešu grāmatu kādas 10x pārlapoju, atbildot uz katru jautājumu, pēcāk jau visas biļetes bija zināmas no galvas. Paveicās, ka mans instruktors bija jaunpienācējas manā izvēlētajā autosskolā un pēc mana lūguma, autoskolas īpašnieks (arī pats ņem braukšanas un pasniedz teoriju) iešķieba mani tieši viņam, lai varu braukt vairāk...Esmu ļoti pateicīga, sniedza man daudz noderīgu un vērtīgu padomu.
28.09.2014 20:51 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.09.2014
Manuprāt, labam instruktoram galvenais ir sagatavot kursantu patstāvīgai un drošai braukšanai. Vismaz tādam instruktoram, kas mīl savu darbu un viņam daudz nozīmē katra indivudulā cilvēka attieksme. Reitings ir tikai cipars, neiesieku instruktoru izvēlēties pēc tā procenta, bet pēc atsauksmēm.
28.09.2014 20:45 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.07.2014
Patrish,skaidrs! :)
Es tagad Vangā mācos,bail par to skolas teorijas eksāmenu,bet drīzumā jāiet kārtot! Mums var izvēlēties,30 jaut.un 1 kļūda,vai 50 jaut un 2vas!
Nevar saprast,vai jautājumi burtiski atšķirsies no tiem,kas ir i-netā pieejami,vai būs galīgi jauni!
28.09.2014 20:28 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.09.2014
Nu... visiem jau ir galvenais reitings. Tik manējais instruktors kaut kā to tā šausmīgi neuzsver.

Vēl es nezinu, vai ir jēga iet uz DBS autoskolu. Viss jau ir baigi kruti, tikai teorija visiem ir viena, tad kāpēc jāmaksā 2x vairāk?... Mana draudzene mācījās tur, viņiem ir tā, ka instruktori mainās, nav viens pastāvīgs, ar ko visu laiku brauc. Viņi rotē, var novest arī līdz asarām (protams, viss atkarīgs no nervu sistēmas un rakstura) + autoskolas eksāmens ir CSDD izmēģinājuma eksāmens, t.i., no autoskolas uz CSDD eksāmenu braukšanas nelaiž tik ilgi, kamēr nav perfekti nobraukts izmēģinājums. Draudzene brauca 3 reizes... nuuuu... pēc manām domām - nav tā vērts.
28.09.2014 19:22 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Neiesaku autoskolu Fortūnu. Teoriju vajag kārtot divas reizes, vienu reizi skolā (60 jautājumi, 2 kļūdas) un tad jābrauc nokārtot centrā teoriju (csdd tests pa divām reizēm, 2 kļūdas). Lai nokārtotu centrā, jāpieskaņojas tai sievietei, kura atbild par to. Viņai, protams, nav nekad laika utt.
Instruktori uz eksāmenu negrib laist, laidīs, kad brauksi perfekti, svarīgs reitings.
Biju nobraukusu 40 reizes, aizgāju pie instruktora no Gross, pabraucu vienu mēnesi un piektdien jau man eksāmens.
Tā kā neiesaku nekāda gadījumā FORTŪNU.
28.09.2014 19:14 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.09.2014
Spīdumiņš_

Es skaitos Grosā. kad meklēju autoskolas, likās, ka Gross jau ir ar vārdu, laba slava utt., tāpēc arī izvēlējos. TIKAI - nepaskatījos/nepainteresējos, ka teorijas eksāmens viņiem ir - 30 jaut./1 kļūda. Man trāpījās ļoti laba teorijas pasniedzēja - Dace Balode, fantastiski stāsta un skaidro teoriju. Bet vienalga bija grūti nolikt. :) Grosam nav ne vainas tajā gadījumā, ja esi pieradusi zubrīties no laika gala un to dari vienmēr (es nekad neesmu tā mācījusies, tāpēc arī bija grūti). Man ir arī ļoti labs instruktors - ļoti pacietīgs, balsi nepaceļ utt. Nezinu gan par citiem instruktoriem, kas ir Grosā, bet es neesmu mainījusi, jo viss apmierināja. Apmācības karti viņš jau parakstīja, paliek tikai izmēģinājuma eksāmens, varbūt vēl kāda braukšana un tad jau pats eksāmens. :)
28.09.2014 19:08 |
 
Reitings 55
Reģ: 15.07.2014
Patrish,kurā autoskolā mācījies?:)
28.09.2014 18:37 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.09.2014
Esmu veiksmīgi nolikusi teoriju - gan autoskolā, gan CSDD. :) Tagad tik braukšana palikusi. :)

Varu gan teikt, ka CSDD ir jauni jautājumi un tie atšķiras no tiem, kas ir viņu mājaslapā, tāpat arī labāk laikam ir iet vakarpusē likt nevis no rīta, bet tas gan no cilvēka droši vien atkarīgs. :) Un uz info tālruni (kas ir norādīts mājaslapas apakšējā labajā stūrī, labāk nezvanīt - tur viņi paši nezina, kas notiek nodaļā - man absolūtas pasakas sastāstīja, bet tad labāk uzreiz uz nodaļas telefonu (atšķiras)).
28.09.2014 18:19 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
besttt, kurā autoskolā Tu mācies? Šobrīd esmu autoskolas meklējumos, rīt apzvanīšu dažas, lai noskaidrotu sev interesējošo. Es jau zinu, ka būs problēmas apvienot ar manu studiju grafiku. Cerams, ka izdosies! Esmu tik ļoti satraukta, gribas ātrāk sākt mācīties :D (l)
28.09.2014 12:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits