apavu, apģērbu problēmas-nevaru atrast...

 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!

Tuvojoties aukstākam rudenim, ziemai saasinājusies problēma - rudens un ziemas apavi. Iepriekšējo sezonu apavi nonēsājušies, prasās kaut ko jaunu. Bet veikalos izvēle ir tik tik nekāda.
Kur Jūs meklējat un pērkat labus apavus? Varbūt ir kādi mazie veikaliņi, kuros atrodami labi apavi? Uz ārzemēm aizbraukt un iepirkt ko labu īsti nav iespējas, tāpēc vēlos tomēr atrast kaut ko šeit pat Rīgā.

Kā arī - ļoti vēlos uz ziemu atrast labu mēteli ar kapuci. Arī mēteļi veikalos lielākoties ir nekādi, vienveidīgi. Gribās kaut ko šādu https://monton.andmorefashion.com/206419-monton-metelis.html bet mēteļiem gan vēl laikam ir par agrs.. :)
18.09.2014 20:59 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
atrast ikru platumam piemērotus zābakus ir pilnīgs murgs, mēru cik platusm gribu, nu neder, tas jau ir ideāli, ja der ar plānajām zeķubiksēm, ja gribu kaut vai skinny jeans ievilkt zābakos, tad tādus jau atrast in 'neiespējamā misija'.. lielākoties ir jāstaigās īsajos zābakos, bet gribās taču atrast kaut ko garāku... un vēl tas, ko saka priori - ka kvalitāte un izvēle briesmīga. man tiešām nebūtu žēl samaksāt lielu summu, ja es zinu, ka tā lieta man kalpos, bet par to, kas atrodams veikalos, vienkārši rokas neceļās maksāt tās summas.. :(
19.09.2014 17:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits