Nodarbes sabiedriskajā transportā

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Pēdējā laikā sanāk biežāk braukāt ar sabiedrisko transportu un tā, kā pavadu ceļā gandrīz stundu, tad bieži vien sanāk pavērot cilvēkus un viendien piefiksēju, ka kāda sieviete braucot autobusā cītīgi vīlēja nagus, nu ne tā, ka vienu aplūzušo, bet visus pēc kārtas kā taisot manikīru...un tad es pie sevis nodomāju, ka nez vai gribētu būt tās sievietes vietā, kura sēdēja viņai blakus, jo manuprāt, tādas lietas nav jādara sabiedriskajā transportā... Man nav nekas pret mūzikas klausīšanos, lasīšanu, krustvārdu mīklām, spēlītēm utt, bet nu tomēr ir lietas, kuras, manuprāt, nevar darīt sabiedriskās vietās.
Tāpēc jautājumi - ko jūs par to domājat? Ko dīvainu vai nepieņemamu pašas esat redzējušas sabiedriskajā transportā? Un ko pašas pieņemamu vai nepieņemamu darāt braucot sabiedriskajā?

Diskusiju izveidoju vienkārši intereses pēc, lai uzzinātu viedokļus ;)
Paldies!
16.09.2014 10:32 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nepatīk skaļie tarksketaji un sievietes kurām šķiet, ka viņu smaržas liek visiem patikā kunkstet. Reiz viena izpūta vienkārši pretīgi saldu dezodorantu. Neparspileju, lielākā daļa pasažieru ieslēdza kondisku virs sezamvietas. Totāls bezgaiss. Pat šoferis atrāva logu vaļā.
16.09.2014 21:31 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Varu piekrist Elīnai* , es arī ciest nevaru bērnus, kuri nemāk uzvesties. Un vēl pārīši, kuriem patīk sabiedriskajā maigoties, ir visai kaitinoši.

Pati sabiedriskajā parasti klausos mūziku un klusi sēžu, nevienam netraucēju. Nu reizēm matus ķemmēju, bet tas jau, manuprāt, nekāds noziegums neskaitās. :D
16.09.2014 22:43 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Nu reizēm matus ķemmēju, bet tas jau, manuprāt, nekāds noziegums neskaitās.
Man šis liekas diezgan dīvaini. Laikam tāpēc, ka vispār matu ķemmēšanu uzskatu par diezgan intīmu pasākumu, kas manā ikdienā piedienas tikai mājās/sporta klubā/baseinā pie spoguļa, bet ārpus šīm vietām - tualetē.
Protams, nav tas nekas pretīgs vai kaitinošs, bet reāli nespēju iedomāties, ka kaut vai aizietu uz darbu un pie datora matus ķemmētu. Un nekad neesmu redzējusi, ka kāda mana kolēģe tā darītu.
16.09.2014 22:50 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
pārīši, kuriem patīk sabiedriskajā maigoties, ir visai kaitinoši.


Man daudz kas liktos pieņemams. Jebkas, kas būtu tajā momentā obligāti vajadzīgs. Nu ja bērns raud, grib ēst, kā var nebarot? Ja garā zeķe slīd, tad labāk savilkt, nevis nobrukušu sēdēt. Bet bučoties, glaudīt viens otram kājas- to var atstāt guļamistabai vai kādai nomaļākai vietai. Ne autobusā vai uz viena soliņa ar cilvēku kurš vienkārši grib sēdēt un atpūsties.
16.09.2014 23:00 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Pie nodarbes skaitās, ka vienu reizi nācās redzēt kā bombis apčurājās? Arī krēslu un grīdu..

Labi, ka sabiedrisko vairs neizmantoju, ja nu tikai emergency.
16.09.2014 23:20 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
Vienreiz vajadzēja dirst vilcienā, braucu no Rīgas uz laukiem. Gāju tajā vietā starp vagoniem :D
16.09.2014 23:59 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Visvairāk nepatika, kad vilcienā sāka piesieties kaut kāds vīrietis. Iesākumā standarta " tu esi skaista, iepazīsimies utt", beigās, lai arī tika atraidīs un ignorēts, sāka mēģināt pielauzt, lai ļauju sevi nofotografēt utt.. Pretīgi
.Savādāk- tracina kliedzoši bērni, baidos, kad vilcienos sadzērušies tipi sāk skaidrot attiecības, mēginot tur vēl iesaistīt parējos pasažierus.
17.09.2014 00:31 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Mani nekaitina pilnīgi nekas, kamēr mani kāds fiziski neaiztiek vai morāli neiespaido. Trolejbusā neēdu, jo tur vienmēr ir pabrāzts, bet vilcienā/autobusā gan vienmēr kaut ko uzkožu, padzeros, jo visu daru steigā, lai paspētu uz transportu. Ja kāds smird, pārvietojos uz citu pusi, nekad tas nav sagādājis problēmas. Pati publiskā vietā nesmaržojos, kosmētiku neklāju, mūziku klausos tā, lai citiem tas nebūtu dzirdams. Parasti lasu žurnālu/grāmatu, skatos pa logu un klausos mūziku. Ir jau reizes, kad kaut kas izbesī, bet, lai tā teiktu - jā, tas un tas mani kaitina, nē, tā nav.
17.09.2014 00:33 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
TG ja tā ir taisnība :D :D :D :D tad man nav ko teikt :D vismaz maisiņā? :DD
17.09.2014 07:54 |
 
Reitings 81
Reģ: 06.09.2014
Jums laikam gruuti dziivot ja jau viss taa kaitina :DDDD
17.09.2014 08:11 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Bērnībā, kad braucu ar vilcienu regulāri onkuļi gados izvilka no biksēm draudziņu un raustīja :(
Pirms pāris mēnešiem ar savu suņuku braucām tramvajā, divi piedzērušies vīrieši sāka ņirgāties par manu suni dzerot alkoholu, viens vīrietis aizstāvēja mani, vieam pa muti iedeva un lika abiem nākamajā pieturā izkāpt. Nobijās un izkāpa.
17.09.2014 08:45 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
man te dazhas diens atpakal iekaapa, viens reperveidiigais tipins, ar zemu nolaistaam bikseem.. tikai tik zemu, ka vina pakalja vairaak kaa tikai puse redzeejas... meitenees , skolniecees , smeejaas skalaa balsii, un taa kaa vins bija kaut ko lietojis, laikam pats arii nepamanija.. pats nepatiikamakais ka ar savu pliko pakalju atspiedas pret roku tureetajiem...
17.09.2014 09:27 |
 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012
kops man ir berns, es uz visu to bernu klaigasanu, blaustisanos, raudasanu skatos savadak.. tapec loti kaitina, ka citi uzbazas ar padomiem vai skatas ar dusmigsm sejam.


Man nau iebildumu lai baro mazo!
Iznak ka mazajam nedrīks ēst jo REDZI kādam ir iebildumi ka mazais tiek barots!
Nu ja nepatīk NESKATIES!!

Pa pampēru mainīšanu man nau nekas pret pati esmu mainijusi vilciena bernam pampēru un autobusa arī!
17.09.2014 09:31 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
Pēc gadījuma, kad apsēdos piemīztā krēslā, pārsvarā stāvu kājās un vispār pēc iespējas cenšos izvairīties no RS. Atbrīvojās vieta un ar draudzeni vēl nevarējām aiz pieklājības sadalīt kura sēdēs. Izkāpjot no trolejbusa, nevarējām saprast, kas vēljoprojām tā smird, tikai mājās atklājās, ka tie ir mani šorti. Spriežot pēc tā, ka tieši pirms manis tur diezvai sēdēja īstais vaininieks, kādam nepaveicās vēl vairāk.
17.09.2014 09:36 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
Pēc gadījuma, kad apsēdos piemīztā krēslā


Nopietni? Man šādi gadījumi liekas gaužām dīvaini. Ar sabiedrisko neesmu braukusi ļoti sen, bet kad to darīju, tad vienmēr apskatījos un pataustīju krēslu uz kura taisījos sēdēt. Tas man tika jau no bērnības iemācīts, ka vienmēr ir jāskatās kur sēdi, jo var iesēsties da jebkur, nu labi, ja vēl urīns, bet tās var būt narkomānu šļirces un citi brīnumi.
Laikos, kad mācījos un izmantoju sabiedrisko nācās redzēt, ka sieviete iesēdusies putukrējumā vai kādā krēmā, pati bija dusmīga, bet godavārds, nespēju saprast kā var neredzēt, ka krēsls ir netīrs.
17.09.2014 10:02 |
 
Reitings 3818
Reģ: 27.06.2014
Ak vai, atcerējos baisu gadījumu 22.trolejbusā pirms gadiem 5. Braucu no centra uz Pļavniekiem. Lienes ielas rajonā pa ielu gāja jaunietis tādā dīvainā atlasa vai tamlīdzīgā apģērbā, mati viņam tādi pāri ausīm, bet visi sacelti gaisā. Izskatījās viņš no bruņinieku laika filmas izkāpis. Un rokās viņam āva(tāds kā cirvis garā kātā, bet asmeņi uz abām pusēm). Sēdēju kontrolieru vietā uz paaugstinājuma, jo tajā laikā kontrolierus noņēma un bija biļešu kompostrēšana. Nošokējos par skatu, bet kamēr troļuks tupikā sēdēja, jaunietis bija ticis līdz pieturai un iekāpa mūsu trolejbusā. Trolejbuss jaunais, garais ar vidus savienojumu. Līdz pat dārzciemam viņš to cirvi saslējis un zem deguna ņurdot staigāja no viena gala uz otru trolejbusa galu. Visi cilvēki bija nobijušies un galvas pagriezuši uz logu. Tas tiešām bija tik bailīgi, likās, ja kāds ne tā paskatīsies, tad viņš ar to savu cirvi......
17.09.2014 10:10 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Mazliet palasīju un nopriecājos, ka sabiedrisko transportu nav nepieciešamības izmantot :D
17.09.2014 10:15 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Tās mammas kas te runā par pamperu maiņu autobusos, tiešām ļoti ceru, ka tie ir starppilsētu, nevs Rīgas sabiedriskie. Tas būtu pretīgi un necieņa pret apkārtējiem, ja Rīgas sabiedriskajā mainītu pamperu, kādēļ gan man vajadzētu bērnu kakas ošņāt un vemstīties. Fu, pretīgi iedomāties pat.

Pati neko traucējošu sabiedriskajos transportos neatceros, izņemot šad tad kādu smakojošu cilvēku.
17.09.2014 10:36 |
 
Reitings 649
Reģ: 31.08.2012
Tās mammas kas te runā par pamperu maiņu autobusos, tiešām ļoti ceru, ka tie ir starppilsētu, nevs Rīgas sabiedriskie. Tas būtu pretīgi un necieņa pret apkārtējiem, ja Rīgas sabiedriskajā mainītu pamperu, kādēļ gan man vajadzētu bērnu kakas ošņāt un vemstīties. Fu, pretīgi iedomāties pat.




Manam bērnam ir ļooti jūtīgs dupsis it īpašī ja palielam un nenomaina ātri paliek sarkans čūlas uzmetas! Pampēri nau vainīgi!!!!!!

Un dēļ tā ka kautkādai ir pretīgi un napatīkami nedrīkstu mainīt pampēru un lai mans bēnrs paliek cietējs????? kurš pēctam raud no sāpēm!
ja gribēšu mainīšu sabiedriskajā un tāl satiksmes autobusos!
jo netaisos dēl ta ka kādai iebuldumi nepatīk, lai bērns staigādu pilnos pampēros pēc kurām ir sekas!
17.09.2014 11:11 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nezinu par tiem pamperiem. Ja brauciens garš, nu, es pieciestu, jo saprotu, ka nav jau kur to nomainīt.
17.09.2014 11:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits